החרדים דורשים אפליה מתקנת בקבלה לשירות הציבורי ! בושה.

אפליה מתקנת ,ראויים לה רק מי שמקיימים חובותיהם למדינה,חובת הגנה על המולדת, שרות בצבא/שרות לאומי.

הללו שאינם מקיימים זאת,רוצים עדיפות בקבלה לעבודה, אין בושה וחוצפה גדולה מזו. לא פלא שציבור רחב מתעב אותם.

אם יקבלו את דרישתם, אחוש שהמדינה שלי בגדה בי !!! פושטת רגל. שכזה אדם יקבל עדיפות עלי....עם שנים רבות בשרות הצבאי,או על ילדי, או כל מי שמשרת שלוש שנים ועוד שנים במילואים. 

מאות אלפי משתמטים, צבועים, בורחים מאחריות וסיכון,מחובה להגן על ארצנו, רוצים כעת עדיפות בקבלה לעבודה בשירות הציבור. 

לא יאומן כי יסופר !!!!!! 

(ונזכור היטב, את אנשי הציונות הדתית,חיילים מצויינים,שמוכיחים שאפשר להגן על המדינה ולהיות חכם ולומד תורה, כמו גם אקדמאי ואיש הייטק!! כדי לא לעשות עוול, אציין שיש מיעוט קטנטן מבין החרדים שכן משרת,וכן לומד מדעים ובאקדמיה, יבורכו הללו)

בנוסף,לו כל ההמון הזה המשתמט שרת בצבא,השרות היה מתקצר בהרבה, רבים מהם היו רוכשים מקצוע, ותורמים את שחובה על כולנו. וגם אז....אין שום סיבה לאפליה לטובתם. הם לא ראויים יותר מכל אזרח אחר,גם כשישרתו בצבא. 

שישרתו,ילמדו מקצועות,ואז יתחרו באופן שווה בכל אזרח אחר. 

אם תאושר כזו אפליה, לטובת החרדים, לא אתפלא אם המון מלשב"ים ישתמטו, מהבנה שזכויות בסיסיות שאינם מקבלים,ניתנות למשתמטים בזויים. וזו תהיה תחילת סופה של מדינת ישראל. 

אני מקווה, שזה יהיה הגבול של נתניהו, משפחה של לוחמים מפוארים, גבול שאותו לא יחצה, למען גועליציה.

גבול שאם יחצה, יהיה בגידה באזרחי ישראל הציוניים,בגידה בצה"ל ובכל ערך צודק.

מנהל הפורום
10,000+

הדתיים בגואליציה,חולבים כמה שאפשר

אפשר להגיד עליהם הרבה אבל אידיוטים הם לא ולכן חייבים להם

אפליה מתקנת ,ראויים לה רק מי שמקיימים חובותיהם למדינה,חובת הגנה על המולדת, שרות בצבא/שרות לאומי.

הללו שאינם מקיימים זאת,רוצים עדיפות בקבלה לעבודה, אין בושה וחוצפה גדולה מזו. לא פלא שציבור רחב מתעב אותם.

אם יקבלו את דרישתם, אחוש שהמדינה שלי בגדה בי !!! פושטת רגל. שכזה אדם יקבל עדיפות עלי....עם שנים רבות בשרות הצבאי,או על ילדי, או כל מי שמשרת שלוש שנים ועוד שנים במילואים. 

מאות אלפי משתמטים, צבועים, בורחים מאחריות וסיכון,מחובה להגן על ארצנו, רוצים כעת עדיפות בקבלה לעבודה בשירות הציבור. 

לא יאומן כי יסופר !!!!!! 

(ונזכור היטב, את אנשי הציונות הדתית,חיילים מצויינים,שמוכיחים שאפשר להגן על המדינה ולהיות חכם ולומד תורה, כמו גם אקדמאי ואיש הייטק!! כדי לא לעשות עוול, אציין שיש מיעוט קטנטן מבין החרדים שכן משרת,וכן לומד מדעים ובאקדמיה, יבורכו הללו)

בנוסף,לו כל ההמון הזה המשתמט שרת בצבא,השרות היה מתקצר בהרבה, רבים מהם היו רוכשים מקצוע, ותורמים את שחובה על כולנו. וגם אז....אין שום סיבה לאפליה לטובתם. הם לא ראויים יותר מכל אזרח אחר,גם כשישרתו בצבא. 

אם תאושר כזו אפליה, לטובת החרדים, לא אתפלא אם המון מלשב"ים ישתמטו, מהבנה שזכויות בסיסיות שאינם מקבלים,ניתנות למשתמטים בזויים. וזו תהיה תחילת סופה של מדינת ישראל. 

אני מקווה, שזה יהיה הגבול של נתניהו, משפחה של לוחמים מפוארים, גבול שאותו לא יחצה, למען גועליציה.

וזו לא הסתה עודד? הכללות, האם כל החרדים "כולם" לא ממלאים את חובותיהם למדינה?

מצד אחד להתלונן "שחרדים לא עובדים" ומצד שני כשרוצים לעזור ולשלב חרדים בעבודה, להתלונן שזאת "בושה"

החרדים בהחלט צריכים הפלייה מתקנת מכיון שהם מופלים לרעה בתחום העבודה, אלפי חרדים בעלי מקצוע מוכשרים מופלים ולא מתקבלים לעבודה רק בגלל זהותם החרדית.

מה יהיה איתך עודד...

לא שמענו את קולך באפליה המתקנת של ערבים ואתיופים בקבלה לאקדמיה...

הבת שלי ביזבזה שנה שלימה בשלושה פסיכומטרים, ראיונות וטרטור להתקבל לרפאה...

בעוד הערבים והאתיופים.. מתקבלים ללא בעיה.. והם יהיו הרופאים בעתיד שיטפלו בך..

ואגב היום זה כבר ככה.. רוב הרופאים בתי מרקחת מאויישים בערבים.

זכותם לדרוש. כל אחד יכול לדרוש מה שהוא רוצה. אם אתה מתנגד תצביע נגד. תשאר מחוץ לקואליציה כמו יאיר לפיד.

לא יאומן כי יסופר !!!!!! 

וזו לא הסתה עודד? הכללות, האם כל החרדים "כולם" לא ממלאים את חובותיהם למדינה?

מצד אחד להתלונן "שחרדים לא עובדים" ומצד שני כשרוצים לעזור ולשלב חרדים בעבודה, להתלונן שזאת "בושה"

החרדים בהחלט צריכים הפלייה מתקנת מכיון שהם מופלים לרעה בתחום העבודה, אלפי חרדים בעלי מקצוע מוכשרים מופלים ולא מתקבלים לעבודה רק בגלל זהותם החרדית.

לגקו, לא זו אינה הסתה. זו אמת צרופה.

יתר על כן,מסתבר שאינך קורא,מסית סתם, כי היה משפט בפוסט שלי שטוען אחרת משכתבת. 

"    (ונזכור היטב, את אנשי הציונות הדתית,חיילים מצויינים,שמוכיחים שאפשר להגן על המדינה ולהיות חכם ולומד תורה, כמו גם אקדמאי ואיש הייטק!! כדי לא לעשות עוול, אציין שיש מיעוט קטנטן מבין החרדים שכן משרת,וכן לומד מדעים ובאקדמיה, יבורכו הללו)" 

והנה שוב מתבהרת ההסתה/שקר שלך....עיוור שלא טורח לקרוא. תתבייש!

ושילכו לעבוד, אין בעיה, אבל אפליה מתקנת להם?? לא ולא !!!! קודם לכולם הממלאים חובתם ומשרתים בצבא ובשרות לאומי, לא רק עושים לביתם.

חוצפה חרדית,טפילית,שעוברת כל גבול הגיוני.

אפליה מתקנת רק למי שממלא חובתו האזרחית. וזאת בכל אספקט.

די לבלוף החרדי. אנחנו לא מטומטמים, למרות שכך זה נראה בגועליציה הזאת.

ביום שחרדי משתמט יקבל עדיפות לפני ולפני בני ובנות ישראל שתרמו שנים מחייהם כחובה וחינם....ישראל לא תהיה המדינה שלי!!

זו בגידה איומה בבניה ובנותיה .  

מנהל הפורום
10,000+

קיום חרדים זו תופעה משונה שאין כדוגמתה בעולם. פעם, בימי הביניים, כך חיו כל היהודים - בשכונות סגורות וללא מגע עם האוכלוסייה המקומית ועכשיו, אחרי קום המדינה התופעה הזאת של טפילים מעופפים מנותקי המציאות, חזרה לעצמה בחזרה בעידודה מעוררת תהיות של המדינה שמעודדת את התרבותם ובטחונם הסוציאלי קבוצות תמהונים מעופפים שחיים בעבר ומקיימים מנהגים מוזרים שאבד עליהם הכלח מזמן. המדינה רק מפסידה עליהם - הם לא תורמים לה כלום ורק ממררים את חיי שאר האזרחים, כי הם עולים מיליארדים רבים לטובת אוכלי חינם שאפשר היה לנצלם לטובת שכבות פרודוקטיביות יותר שלא חיים משנור בלבד.

וכאשר הגייס החמישי הקרוי ערביי ישראל דורש - וגם מקבל - הפלייה מתקנת בתעסוקה בשירות הציבורי - זאת לא בושה ? 

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

וכאשר הגייס החמישי הקרוי ערביי ישראל דורש - וגם מקבל - הפלייה מתקנת בתעסוקה בשירות הציבורי - זאת לא בושה ? 

אחוז הערבים שעובדים בחברות ממשלתיות קטן בהרבה מאחוזו באוכלוסיה.

הפשיסטים מזהים גייס חמישי .

מה יהיה איתך עודד...

לא שמענו את קולך באפליה המתקנת של ערבים ואתיופים בקבלה לאקדמיה...

הבת שלי ביזבזה שנה שלימה בשלושה פסיכומטרים, ראיונות וטרטור להתקבל לרפאה...

בעוד הערבים והאתיופים.. מתקבלים ללא בעיה.. והם יהיו הרופאים בעתיד שיטפלו בך..

ואגב היום זה כבר ככה.. רוב הרופאים בתי מרקחת מאויישים בערבים.

אתיופים?בהחלט מגיע להם אפליה מתקנת,במידת הסבירות. 

הם משרתים בצבא כמו כולנו, ובהחלט ,אם קרובים לציון הנדרש,בהתחשבות בעובדה שבאו מתרבות מאוד שונה, זכאים לאפליה מתקנת.

לגבי הערבים, רובם המכריע לומד בחו"ל. אלו שלומדים כאן, כיום,עומדים בתנאי הקבלה,ולא זקוקים לתיקונים. יש לא מעט כפרים שכבר מובילים בציוני הבגרות ובהישגים. 

ולגבי הרפואה בישראל....יש מקום בדחיפות לפתוח עוד פקולטאות לרפואה, יש מחסור נורא ברופאים וגם באחיות.

זה הזוי שתלמיד ישראלי,עם ציונים בשמיים,שבכל אוניברסיטה בעולם יתקבל עם מילגה,לא מתקבל כאן. 

אנחנו הורסים את עצמינו מבפנים,בחוסר הגיון,פרגון,שינאת חינם ותחרותיות מטופשת !

מנהל הפורום
10,000+

עודד

אני שוב אומר לך ממקור ראשון הערבים והאתיופים מקבלים העדפה ללימודי הרפואה... כאשר הבת שלי, ששירתה אין לה את הזכויות הללו.

חוץ מזה החרדים גם הם סטודנטים... כפי שיש מגמת תושב"ע באקדמיה שהרבה חילונים לומדים בה..

כך יש ישיבות רבות שמלמדות את אותו המקצוע באינטסיביות גדולה יותר...

בעבר היה כאן ויכוח חריף לגבי החרדים והגענו למסקנה שהחרדים מפרנסים את החילוניים...

זאת הוכחתי בפורום אחר, אין בעיה שגם כאן אוכיח לך שהחרדים משלמים מיסים יותר ממך, ותורמים למדינה יותר ממך...

וכידוע לך איני חובב חרדים.

אז אם תרצה אוכיח לך שהחרדים מפרנסים את החילוניים....

חלק גדול מהחרדים פרזיטים שחיים על חשבון הציבור

מאפוא הרעיון התמוה שהחרדים משלמים יותר מסים מהחילונים?????

גם אלף הוכחות לא יסבירו זאת

עודד

אני שוב אומר לך ממקור ראשון הערבים והאתיופים מקבלים העדפה ללימודי הרפואה... כאשר הבת שלי, ששירתה אין לה את הזכויות הללו.

חוץ מזה החרדים גם הם סטודנטים... כפי שיש מגמת תושב"ע באקדמיה שהרבה חילונים לומדים בה..

כך יש ישיבות רבות שמלמדות את אותו המקצוע באינטסיביות גדולה יותר...

בעבר היה כאן ויכוח חריף לגבי החרדים והגענו למסקנה שהחרדים מפרנסים את החילוניים...

זאת הוכחתי בפורום אחר, אין בעיה שגם כאן אוכיח לך שהחרדים משלמים מיסים יותר ממך, ותורמים למדינה יותר ממך...

וכידוע לך איני חובב חרדים.

אז אם תרצה אוכיח לך שהחרדים מפרנסים את החילוניים....

אם כל הכבוד, די לבלבל את היוצרות ! וחדל להסתיר את חרדיותך, זו אינה בושה,כל עוד אתה תורם,משרת,מלמד ! 

ונמאס לשמוע את הטיעון שבזכותם אנו קיימים. הספיקה לנו השואה. זכותך להאמין בתפילות ובמזוזות שפותרות את כל הבעיות. 

אני מקווה שהרוב המוחלט אינו חושב כמוך. תפילות הן אמצעי נהדר, אמונות כנ"ל. אבל לא עומדות לבדן מול מציאות. 

ראה דוד המלך, שאני מעריך שאתה מכבד. ועוד רבים מאבותינו שנלחמו על הארץ הזו,וחלקם הצליח. 

לו  היינו כולנו חברים בכתות חרדיות,משתמטים מכל מחוייבות,עושים לביתנו/בית הכת....לא היינו כאן מזה זמן !!!

פאות נכריות,לבוש כעור,הסתגרות,פחד,שכונות מוזנחות,נשים מודרות,ושלל חוקים מבהילים ,אינם חזון היהדות. 

מנהל הפורום
10,000+

ראוי להזכיר שהחרדים גוונים רבים להם

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר