ירון לונדון רשות השידור גוף מושחת

בתוכניתו אמר ירון לונדון שמזמן היו צרכים לסגור את הרשות שהיתה בזבזנית  מושחתת והאשים את הועדים בצרות וזה אומר איש שאינו חבר של ביבי

בתוכניתו אמר ירון לונדון שמזמן היו צרכים לסגור את הרשות שהיתה בזבזנית  מושחתת והאשים את הועדים בצרות וזה אומר איש שאינו חבר של ביבי

ביבי רוצה לחזור לרשות השידור כי שם הוא מינה את ההנהלה.

אכן מסתמן פתרון שיפטרו מהתאגיד כמה מנהלים

וימנו אחרים תחתם

הענין הוא פשוט כאשר רשות השידור [''הציבורי''] נקלעה לחבות של מילוני שקלים כספי ציבור וזאת למרות השימוש בגזל כספי אגרה שאני קראתי לזה מס גולגולת הממשלה פנתה לרשות כדאי שיבצעו רפורמות התיעלות כולל פיטורי מאות עובדים שלא עשו כלום [ירון לונדון אמר זאת]  הועדים והעובדים התנגדו וחשבו שהממשלה לא תוכל עלהם כאשר הבינו שהממשלה החליטה לסים סוף לברדק והרי שביתה של עובדי הרשות לא אפקטיבית כי יש כיום עשרות תחנות שידור וערוצי טלוזיה מסחרים נפל להם האסימון והחליטו          שהם מוכנים ללכל פתרון פיוטרו כ200 נדמה לי עובדים הוצאת מאות לפנסיה כמובן עם תשלומים מכובדים למפוטרים ולפנסיונרים לכן לדעתי יש צדק שלא צריך לפתוח את התאגיד החדש  לאחר שהעובדים הסכימו לפתרון כמובן יהיה שינוי ענק בהוצאות ובכוח אדם אני בכונה לא נוגע בענינים הפולטים לא צראיך להיות גאון להבין לאיזה צד התקשורת נוטה בישראל

ערב טוב,

רשות השידור של קנדה אשר מושרשת בהיסטוריה של כ70 שנה במתן מידע בזמן מדויק, עסקי קריטי לחברותה. לאחרונה שיתה את שמה על מנת לחזק את זהותה ואת עמדת הארגון כמקור התעשייה המכובד ביותר עבור קהל. Numeris נבחר להיות שמה החדש.

לא רק רשות השידור מושחתת. כל סביבתם של שרה ובנימין מושחתת. זה לא פשעו היחידי של הקודקוד. מצוקת בתי החולים,    הפערים בין העשירונים גדולים בממלכתם של השניים מבמרבית מדינות המערב. לנכים היו צריכים להוציא את הנשמה, לפני שאושר להם סכום מחייה מינימאלי, את חגיגות 50 שנה להתנחלות ניסו להציג כארוע ממלכתי, בעוד התכוונו לשמור זכות הדיבור לימנמנים בלבד, דהיינו להפוך את הכנס לפוליטי, ובהזדמנות זו גם להתנפל על בית המשפט.

זה עצוב, זה מבאס, אבל זה המה והמי שיש לנו, ועם זה נצטרך לנצח.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: עודד מ., standoff
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר