בצדק אומרים, שהמנצחים כותבים את ההיסטוריה. כן נכון, המנצחים הם המהווים את השכבה השלטת, והם אלו המעצבים את הזהות ההיסטורית של כל עם. בישראל, לאורך עשרות בשנים, האליטה האשכנזית, הלבנה השלטת,המזוהה עם השמאל החברתי פוליטי, היא זו שכתבה את ההיסטוריה של ישראל מנקודת מבטה. "השבט הלבן" בישראל פאר והלל את המעשים וההישגים שלו בהקמת המדינה לאורך 150 השנה האחרונות. כל זאת הוא עשה, תוך כדי הקטנת התרומה ההיסטורית במעשיהם של ישראל השניה והדתיים. ובכן, זמנים חדשים, זמירות חדשות.

 

אנשי האתמול השמאלנים, מאבדים את ההגמוניה שלהם על החיים בישראל. לאט, לאט, בתהליך הדרגתי לאורך זמן, הולכת ותופסת את מקומה אליטה חברתית חדשה בישראל. אליטה זו מורכבת מהדור החדש והמפוכח של ישראל השנייה והדתיים הלאומיים. הם בהדרגה כובשים את מקומם בהנהגת המדינה, בתחומי המוסיקה, הבידור, הפוליטיקה, הצבא, הכלכלה, התקשורת והחברה. אליטה חברתית חדשה זו, היא יותר ימנית מסורתית, קשורה יותר לשורשיהה היהודיים ההיסטוריים, ומאוד גאה בכך.

 

המנצחים החדשים האלו, של ישראל השניה והדתיים, הם אלו שיכתבו את ההיסטוריה של ישראל מנקודת מבטם. הם אלו שישנו את ספרי ההיסטוריה, יעצבו מחדש את ספרי האזרחות ותוכנם, יכתבו דרמה ומחזות חדשים שיתארו בצורה מאוזנת ומודגשת יותר את תרומתם בהקמת המדינה. הם כבר מעצבים את תרבות השירה, הזמר והבידור הפופולריים כיום בישראל. הם דור ההווה והעתיד שישפיע על עיצוב דמותה של ישראל בעשרות השנים הקרובות, בכל התחומים, וטוב שכך.

 

    דינמיות החיים בארץ היא כזאת, שהשינויים הצפויים מתקבלים בטבעיות יחסית, ובלי אלימות 

                                              וטוב שכך. 

 

אני ממש לא מבין מה כל ההתבכיינות הזו על השמאל.

היחידים שהחזירו שטחים אי פעם היו אנשי ימין וממשלות ימין!
אף שמאלני מעולם לא החזיר ולו גרגיר אדמה במדינה הזו, אבל השנאה כלפי השמאל רק גוברת.

תתבייש לך!
פעם היית שמאל קיצוני אם העזת לחשוב שצריך להחזיר את עזה.
היום עזה כבר לא פה, אז מוצאים סיבות חדשות לפילוג ולסכסוך.

אנשים כמוך הם הבעיה, בכל ניסיון שלכם לפלג ולסכסך.

הלביאה, לתשומת ליבך

היות שטבע באדם אינו מושלם, הרי חיים בצל האמונה באלוקים, מאפשרים לחברה האנושית המאמינה, לחיות ולשגשג בצורה טובה יותר, כאשר ישנה ידיעה מגיל קטן שעינו המפקחת של אלוקים פתוחה ומלווה כל בין אנוש. תחושה ואמונה זו יוצרות הרתעה, כאשר החיים האמוניים יוצרים דרישה יום יומית להתנהגות נורמטיבית המקדמת את כל החברה. בחברה אמונית ישנו לחץ חברתי לחיים של התגברות הטוב. הפער בין הרצוי למצוי מצטמצם.

בחיים ובאמונה הדתית היהודית חלו שינויים רבים עם השנים. חלה התפתחות רבה. היהדות היא, היא שהביאה את המהפיכה בחיים המערביים המבוססים על המוסר היהודי/נוצרי. למעשה גם הנצרות וגם האיסלם במידה רבה נשענים ועומדים על כתפי היהדות הרחבים. 

 

צריך להיות מציאותיים. האמת העובדתית המציאותית הפשוטה היא, כי התרבות המערבית שוקעת. המצב הוא חמור מאוד. ישנו ניוון וריקבון מוסרי המתפשט בהיקפים גדולים בתרבות המערבית. פשע, רוע ורשע בצירוף שיטחיות פופוליסטית ושחיתות מוסרית מדרדרים את החברה המערבית לפי פחת. החברה והתרבות המערבית כושלות, ונמצאות במדרון חלקלק ומהיר המוביל לאבדון, שקיעה והתפוררות. התרבות המערבית לא מציעה כיום איכות חיים, לא מציעה ביטחון, ולא מאפשרת שגשוג והתקדמות לחברה האנושית. היא מאכזבת בגדול.

לנו יש אלטרנטיבה מקורית משלנו והיא התרבות היהודית. התרבות היהודית שמרה עלינו ועל זהותינו במשך אלפי שנים. היא מלווה אותנו בהצלחה. היא הביאה אותנו עד הלום. כל מי שברח, ולא שמר על התרבות היהודית, נאלץ להתמע ולהתבולל, ובכך איבד את זהותו הלאומית דתית. אימוץ התרבות המערבית בארץ מחולל אסון לאומי, וחלילה יוביל להתפוררות חברתית לאומית. יש לחזור לשורשים שלנו, המבטיחים חיים של שגשוג ופריחה, במסגרת הלאומית יהודית מסורתית דתית המוכרת לנו.  

שטויות. החברות הדתיות היו תמיד חברות שמרניות נוקשות, פטריארכליות. ופטריארכליות זה אסון.

החברה המערבית אינה מתנוונת ושוקעת. יש לה סממנים גרועים, כמו לכל חברה. ויש לה יסודות מוסריים מוצקים, הנשענים על כמה מאות שנים של התקדמות פילוסופית וחברתית גדולה בחברה המערבית. החל מהמאה ה18 . אולי אתה לא מכיר את הפילוסופיה החברתית המערבית, קיבלתי רושם שכל ידיעותיך הן בתחום היהדות.

דווקא החברה החרדית מתקלקלת לגמרי. היא מתאבנת  יותר ויותר, מסתגרת יותר ויותר, בשנים האחרונות חלה בה הידרדרות מוסרית גדולה (רדיפה קשה של הנשים והנשיות  למשל). החברות הדתיות הקיצוניות מצטמקות. כמובן, החברות המוסלמיות הקיצוניות נעשות נאציות (טאליבאן, דאעש, אל קעידה). אצל הנוצרים, הקיצוניות הדתית היא נבערת ומגוחכת. והם נלחמים באפם מלחמת מאסף נגד המדע. חחחחח.

 


לתופף על פח - תענוג.

אתה כנראה בור ,לא מכיר את עשרת הדיברות,הן הבסיס לכל החברה האנושית

חחח. הבורות שלך לא מניחה לך לדעת שספרות החוכמה, הכוללת הרבה דברי מוסר, היתה כבר במצריים העתיקה. ושחוקי הדמוקרטיה, עליהם מתבססת כל החברה המערבית, החלו כידוע ביוון. ובכלל, "כל החברה האנושית" כולל גם את יפן וסין, וכל המזרח הרחוק, ואלה לא זקוקים לא לך ולא לעשרת הדיברות שלך.

 


לתופף על פח - תענוג.

אתה כנראה בור ,לא מכיר את עשרת הדיברות,הן הבסיס לכל החברה האנושית

חחח. הבורות שלך לא מניחה לך לדעת שספרות החוכמה, הכוללת הרבה דברי מוסר, היתה כבר במצריים העתיקה. ושחוקי הדמוקרטיה, עליהם מתבססת כל החברה המערבית, החלו כידוע ביוון. ובכלל, "כל החברה האנושית" כולל גם את יפן וסין, וכל המזרח הרחוק, ואלה לא זקוקים לא לך ולא לעשרת הדיברות שלך.

התרבויות שלהם עתיקות ומפוארות בפני עצמן.

 


לתופף על פח - תענוג.

כל החברות המפותחות היום הוציאו את אלוהים מספר החוקים שלהן. ישראל היא הדמוקרטיה היחידה שאלוהים משתתף במשחק הפוליטי שלה.

אמונה באלוהים מביאה לנו את דאעש ואת "תורת המלך"

נכון. emo_07.png

 


לתופף על פח - תענוג.

תראי גברת מכובדת,כל מה שכתבת בא משנאת גברים

הגדלת שאלוהים יהיה אשה,

רצוי שתפסיקי לשנוא את כל הגברים בגלל קומץ שהזיק לך,

שיהיה לך פורים שמח

כואב לך שאני סבורה שאם יש אלוהות היא נשית? העקרון הנשי הניצחי שברא וממשיך להיות העיקרי שבורא את החיים?

משום מה, בור ועם הארץ, נדמה לך כי "אלהים" עם טבע זיכרי זה הטבעי והנכון..... הדבר רק מראה עד כמה אתה בור, גם בהיסטוריה של הדתות, גם בתפיסה האמיתית של היהדות את האלוהות, וגם בכלל, בעצם התפיסה שהזיכרי הוא הנכון והשולט וכך צריך חחחחחח. emo_46.png

 


לתופף על פח - תענוג.

עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר