אגב בפייסבוק כבר רצים שמועות שלא יהודים עשו את הפשע  בכפר דומא.

אגב ברמלה היום היכו ערבי שיצא ממסגד הוא התלונן שיהודים עם כיפות היכו אותו.

תוך שעות המשטרה עצרה שלושה ערבים.

אבל בשמאל תמיד ממהרים להאשים יהודים במעשה, כי הם מחפשים ללא הרף חומר הסתה נגד הימין.

אגב ממצאי ניתוח קליגרפי בידי מומחים של הכתובת "נקמה" שנכתבה על קיר אותו הבית, מוכיחים שהכתובת נכתבה בידי ערבים. 

להזכירך עודד, את תמונות המנהיגים במדי ס"ס ביצע אבישי רביב שהיה סוכן שב"כ, לא "האשמתי את הנדקרים" אלא את אנשי התקשורת שהיו שם וצילמו וצילמו, ואף אחד מהם לא נקף אצבע לעצור את המטורף, כי התמונות עבורם היו יותר חשובות, את הנהגת המשטרה שאיפשרו לנבל לבצע את זממו, נכון אני מאמין גדול בקונספירציות, כשזה קשור לשמאל, החל מרצח רבין וכלה בפרשה הזאת, לא ראית אמש את העצרת ההזויה שהשמאל מיהרו לארגן בכיכר רבין, כולם יודעים שמדובר בפסיכופט בודד, אבל בשמאל מיהרו להאשים ציבורים שלימים במעשה, אפילו גייסו מהמחלקה הגרייאטרית את שימון פרס, שקרא "לשיחרור מדינת ישראל מהמטורפים" כאילו שמאחורי הפסיכופט ההוא עומד ארגון טרור שלם, וההצגה ההזויה של הנפת ידים עם כפפות מאודמות שמזכירות את הלינץ' ברמאללה.

כפי שכתבתי השמאל מנצל עד תום את הסיפור, רואים שחיכו זמן רב לסיפור עסיסי כזה כדי להפיל שוב פעם תיק על הימין, עשר שנים שהם מארגנים את המצעד הזה דווקא בירושלים ללא תוצאות, בתקוה שיתרחש תרחיש כזה ויהיה בידם חומר הסתה, והנה סוף סוף קיבלו את מה שהם עמלים עליו עשר שנים, כל הנהגת השמאל שהתנפלו על הסיפור כחיות רעבות לטרף, אצל השמאל אין קוים אדומים, דם יהודי לא נחשב בעיניהם, הם יעשו הכל כולל רקיחת קונספירציות מלוכלכות כדי לחזור ולשלוט, וזה נמשך לאורך כל הדרך החל מהסיזון בתקופת הבריטים שלא בחלו בהסגרת אחים יהודים מהימין לגרדום, בהמשך לקונספירציית רצח רבין, וכלה בפרשה הזאת כשאיפשרו במתכוון לפסיכופט לדקור, כדי שיהיה בידיהם חומר הסתה.

מאחורי האלימות הזו של הרוצח עומדים רבים שמסיתים כל הזמן. דוגמא-מצעד הבהמות,האחראי סמוטריץ שהינו סגן יו"ר כנסת ישראל. 

נראה לי שמי שרוקד על הדם של ילדה בת 16 זה אתה. ישר משתלח בשלל גורמים שאין להם כל קשר לענין. 

"שמאל שדם יהודי לא נחשב בעיניו" מילים שלך ג'קו . וזה הזוי רווי שינאת חינם אין קץ, וסוג של עלילת דם שמוטב לו לא הייתה עולה כלל במחשבותיך. 

נדמה לי שכל אדם שפוי ובר דעת ללא קשר לדעה פוליטית מזדעק למשמע רצח כה מתועב ומחדל שכזה. מהנהגת הימין ,ריבלין,נתניהו,בנט ואחרים..דרך המרכז לשמאל הקטנטן שנותר ואתה בהזיה הפכת אותו לסוג של אימפריה....כי אין ממש שמאל בישראל כבר שנים רבות. 

מנהל הפורום
10,000+

נכון עודד כולנו מזדעזעים מכל רצח.

וכל אדם גם מחכה כדי לראות מי הרוצח.. לפני שהוא מעליל.

הנה בלוד הערבי המוכה הצהיר שיהודים היכו אותו, תוך שעות המשטרה תפסה 3 ערבים שהיכו אותו.

כנ"ל ברצח רבין, האשימו את הימין רקדו מאד על הדם עד היום, לבסוף נודע כי השב"כ רצח אותו.

ולא שמענו שום התנצלות או חרטה על כך.

גם לא שמענו שום הזדעזעות ממאות היהודים הנרצחים יום יום.

אדרבא.. בוא תהיה אתה הראשון לעשות כאן רעש על היהודים הנרצחים, וכך כולנו נזדהה עם הקורבנות ומשפחותיהם,

ונפגין ביחד, ונחזור להיות עם אחד, ונדחה את הקיצוניים לפינה.

מאחורי האלימות הזו של הרוצח עומדים רבים שמסיתים כל הזמן. דוגמא-מצעד הבהמות,האחראי סמוטריץ שהינו סגן יו"ר כנסת ישראל. 

נראה לי שמי שרוקד על הדם של ילדה בת 16 זה אתה. ישר משתלח בשלל גורמים שאין להם כל קשר לענין. 

"שמאל שדם יהודי לא נחשב בעיניו" מילים שלך ג'קו . וזה הזוי רווי שינאת חינם אין קץ, וסוג של עלילת דם שמוטב לו לא הייתה עולה כלל במחשבותיך. 

נדמה לי שכל אדם שפוי ובר דעת ללא קשר לדעה פוליטית מזדעק למשמע רצח כה מתועב ומחדל שכזה. מהנהגת הימין ,ריבלין,נתניהו,בנט ואחרים..דרך המרכז לשמאל הקטנטן שנותר ואתה בהזיה הפכת אותו לסוג של אימפריה....כי אין ממש שמאל בישראל כבר שנים רבות. 

אני בהחלט עומד מאחורי המילים, "שמאל שדם יהודי לא נחשב בעיניו" מלבד כמובן אם ההרוג הוא מתוכם, עוד מזמן הבריטים מתקופת הסיזון לא בחלו ארגוני השמאל להסגיר יהודים מהימין לגרדום כי לשמאל אין קוים אדומים, גם לרוץ ולהלשין על ישראל בכל העולם, כל אוסלו הארור שנרקח על ידי השמאל למרות כל האזהרות וגרם להרג ורצח של אלפי יהודים, לא ראינו בשמאל שום רגשות חרטה או נקיפות מצפון על דמם של אלפי היהודים שנשפך בגללם,  לא ראינו שהשמאל התכנס בכיכר רבין כאשר נרצחו תינוקות יהודיים חסרי ישע, לא ראינו שהשמאל התכנס בכיכר רבין כאשר נורו על ישראל אלפי טילים מהחמאס, לשמאל איכפת מאד דם ערבי אבל לא דם יהודי.

ועכשיו גם הבהרה, כדי שלא תשים בפי עודד דברים שלא אמרתי, אני מגנה בכל תוקף את הרצח המתועב, וכואב ומצטער על כך כפי שכל יהודי ואדם צריך, אבל באותה מידה אני מודיע מה שברור וידוע לכל, שמדובר במטורף ופסיכופאט בודד אדם חולה נפש, וכל נסיון לנצל את התקרית כדי להשמיץ ולהסית נגד אנשים אחרים וציבורים אחרים זה פסול.

מסתובבים בפורומים סיפורים מחבריו של ישי שליסל מתקופת בית הספר, שמספרים שהוא היה ידוע אז כבעל נטיות הומוסקסואליות, וזה כבר מסביר את הכל אדם מוזר מתוסבך ומתוסכל, ואין להאשים אף אחד אחר במעשיו.

עצוב ג'קו. לדעתי אתה חי בבועה של שינאה לרוב עמך. אוסלו למרות התעקשותך ,מי שגרם וגורם לשפיכת דם הם אלו המפרים יום יום את מה שההסכם היה אמור להשיג. קיצוניים בשני הצדדים שאחראים לשפיכת דם אלפים. מפרי ההסכמים. מהרסי ההסכמים,משני הצדדים. מי שצריך לחוש אשם הם בדיוק אלו שהפרו כל כלל. ממש לא אלו שניסו בכל דרך לעצור את שפיכות הדמים. 

עצב גדול כן, עצב למראה המצב המתדרדר,הסתה,שינאת חינם, פראות קנאית שחורה משחור. 

אמירה נוראה כשלך ואני מצטט " לשמאל איכפת מאד דם ערבי אבל לא דם יהודי." זו אמירה הזויה ותלושה מעמך. שהרי אין כמעט שמאל ואלו שקיימים הם מהאנשים היותר מצפוניים שאני מכיר, גם אם לחלק מדעותיהם איני מסכים. 

עבורך ועבור חברך יהודה הקונספירציה היא האמת היחידה. המציאות? לא מעניינת אתכם. 

כאשר נהרגים יהודים/ישראלים בעקבות מעשי טרור אין הבדל בין שמאל מרכז וימין. את אף אחד לא מענין . מה שמענין אותם לפגוע בישראלים. מתי תפנים? 

אתה יוצא בהכללות מזעזעות כנגד מיטב האנשים והלוחמים בישראל. בצהל ובמערכת הבטחון ממש אין הבדל בין גושים פוליטיים. 

ההבדל היחיד שם, שכמעט שאין חרדים וערבים. (למרות שיש תקווה לשינוי, יותר ויותר חרדים מגוייסים ועושים שרות קשה בנצח יהודה, ויותר ערבים ישראלים פרט לבדואים,מתגייסים, מוסלמים ונוצרים)

לגבי הסזון, שוב אתה שוכח שהיינו מדינה בהתהוות ואי אפשר היה להכיל ארגונים מזויינים שאינם חלק מההנהגה ופעלו בניגוד להחלטות. 

עברו שנים והרבה ראשי ממשל ממייסדי הארגונים הללו כבר סיימו מזמן תפקידם. כמנהיגי מדינת היהודים,היא מדינת ישראל.

איך בדיוק נתקעת בהיסטוריה,בעבר, אינני יודע. אבל ברור שאתה מסוכסך מאוד עם מדינת ישראל ועם העובדות. 

יש כל כך הרבה דברים שלא שמעתי ממך....רשימה ארוכה וקשה, ונתחיל בכך שלא קראתי שכתבת בעד גיוס גורף של חרדים לצבא, ללימודים פרודוקטיביים, עבודה, ממש כפי שקורה בציונות הדתית. אפשר גם וגם. 

אינני בטוח גם שאתה בעד מדינה דמוקרטית פלורליסטית שמכבדת את כל אזרחיה. (נראה שאתה יותר בעד מדינת הלכה מסויימת מאוד,קנאית וקיצונית) והרשימה ארוכה. 

מנהל הפורום
10,000+

עצוב ג'קו. לדעתי אתה חי בבועה של שינאה לרוב עמך. אוסלו למרות התעקשותך ,מי שגרם וגורם לשפיכת דם הם אלו המפרים יום יום את מה שההסכם היה אמור להשיג. קיצוניים בשני הצדדים שאחראים לשפיכת דם אלפים. מפרי ההסכמים. מהרסי ההסכמים,משני הצדדים. מי שצריך לחוש אשם הם בדיוק אלו שהפרו כל כלל. ממש לא אלו שניסו בכל דרך לעצור את שפיכות הדמים. 

עצב גדול כן, עצב למראה המצב המתדרדר,הסתה,שינאת חינם, פראות קנאית שחורה משחור. 

אמירה נוראה כשלך ואני מצטט " לשמאל איכפת מאד דם ערבי אבל לא דם יהודי." זו אמירה הזויה ותלושה מעמך. שהרי אין כמעט שמאל ואלו שקיימים הם מהאנשים היותר מצפוניים שאני מכיר, גם אם לחלק מדעותיהם איני מסכים. 

עבורך ועבור חברך יהודה הקונספירציה היא האמת היחידה. המציאות? לא מעניינת אתכם. 

כאשר נהרגים יהודים/ישראלים בעקבות מעשי טרור אין הבדל בין שמאל מרכז וימין. את אף אחד לא מענין . מה שמענין אותם לפגוע בישראלים. מתי תפנים? 

אתה יוצא בהכללות מזעזעות כנגד מיטב האנשים והלוחמים בישראל. בצהל ובמערכת הבטחון ממש אין הבדל בין גושים פוליטיים. 

ההבדל היחיד שם, שכמעט שאין חרדים וערבים. (למרות שיש תקווה לשינוי, יותר ויותר חרדים מגוייסים ועושים שרות קשה בנצח יהודה, ויותר ערבים ישראלים פרט לבדואים,מתגייסים, מוסלמים ונוצרים)

לגבי הסזון, שוב אתה שוכח שהיינו מדינה בהתהוות ואי אפשר היה להכיל ארגונים מזויינים שאינם חלק מההנהגה ופעלו בניגוד להחלטות. 

עברו שנים והרבה ראשי ממשל ממייסדי הארגונים הללו כבר סיימו מזמן תפקידם. כמנהיגי מדינת היהודים,היא מדינת ישראל.

איך בדיוק נתקעת בהיסטוריה,בעבר, אינני יודע. אבל ברור שאתה מסוכסך מאוד עם מדינת ישראל ועם העובדות. 

יש כל כך הרבה דברים שלא שמעתי ממך....רשימה ארוכה וקשה, ונתחיל בכך שלא קראתי שכתבת בעד גיוס גורף של חרדים לצבא, ללימודים פרודוקטיביים, עבודה, ממש כפי שקורה בציונות הדתית. אפשר גם וגם. 

אינני בטוח גם שאתה בעד מדינה דמוקרטית פלורליסטית שמכבדת את כל אזרחיה. (נראה שאתה יותר בעד מדינת הלכה מסויימת מאוד,קנאית וקיצונית) והרשימה ארוכה. 

עודד אני אוהב גדול של עם ישראל ורחוק משנאה כפי שאתה מנסה להלביש עלי, לצערי השמאל או מה שנשאר מהשמאל כדבריך, דואג רק לרווחת הפלסטינים, וזה מוכח יום יום, אין לי זמן כרגע להאריך אתך את הויכוח, אבל בקצרה, נכון איני חושב כמוך, ולי יש אידיאלים ועקרונות אחרים ומבט אחר כיצד אני רוצה לראות את אופי המדינה, וזו זכותי המלאה לי ולשכמותי לחשוב אחרת ממך עודד, הגישה הפטרונית המתנשאת שלך, שכולם חייבים להיות ולחיות בדיוק כפי שאתה חושב, ולחיות רק על פי האידאלים שלך, ומי שחושב אחרת ממך הוא פסול מודר ומנודה, עם כל הפלורלריזם שאתה דוגל בו פלורלריזם מזוייף, שבו אתה סובלני ופתוח כביכול רק לאלה המשתייכים לקבוצה שלך, עם בורות ואטימות וחוסר פתיחות משווע לקבוצות אחרות, (מלבד פתיחות ופלורלריזם מוגבר לאויבי ישראל) בדיוק מאפיין את השמאל הישראלי, יש לך עודד ולחבריך הרבה מאד מה ללמוד על דמוקרטיה אמיתית מה היא, ועל הזכות לתת לחיות בדרכם לקבוצות אוכלוסיה אחרות שאינן כמוך, כפי שאכן שמתקיים בדמוקרטיות אמיתיות בארצות המערב.

למרות שאין שום תירוץ לאלימות אם מישהו מתגרה בציבור שהוא נמצא בו שלא יהיה מופתע אם יהיה

מישהו שיתרגש יתר על המידה ויעשה משהו.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר