כואב הלב לראות מה שקורה לעולים מאתיופיה

הם מרגישים שהם לא מקבלים יחס ראוי ושווה במדינה ביחס ליתר האזרחים.

יש צורך דחוף לתקן את העוול שנעשה לעולים מאיתיופיה לאורך כל השנים. 

אמא שלי ממש בכתה כשהיא ראתה איך מתנהגים השוטרים למפגינים.

המשטרה נאלצה להפעיל כוח כדי לסיים הפגנה אלימה ומכוערת של האתיופים שמחו על אלימות משטרתית והפכו בעצמם לפורעי חוק קשים, במשטרה פשוט סירבו לתת להם את התענוג לשרוף את עירית ת"א, לאחר סגירת נתיבי תחבורה באיילון ופצעו שוטרים בכיכר, כאשר חלק מהם היו נתונים לאיום של ממש ולראיה הפיכת הניידות על יושביהם, ביזה והרס מכוניות ותשתיות, במעשה זה איבדו את אהדת שאר העם למעשיהם, לא זו הדרך, הפגנה ללא אלימות וברישיון, הייתה מתקבלת באהדת העם לאותה עידה בעייתית שטוענת לקיפוח וכאשר בעצמה מלאה באלימות משפחה ובאחרת.

להנות היום מה שתפסידו למחר

+--------------------+-+-

רק כך,בהפגנות,בהתפרעויות,הרס, מעצדים

יבינו בממשלה שצריך לטפל לשפות,

לא למרוח ,לא להשתיק

חבל שלא שרפו עשר מכוניות

מצד שני הפגנות לא אלימות עם זמרים לא הביאו שינוי במחאת

יוקר המחיה לפני כמה שנים. הבעיה שבמדינה לא מבינים בדרכי נועם

ורק שיש אלימות פוחדים מנפגעים.

המדינה שלנו לא מתרגלת לעולים חדשים,

הבעיה הינה שוותיקים התעשרו ואותם עולים היגיעו חסרי כל והדבר מקרין על הדורות הבאים עם הרבה קינאה, לדעתי יש לשבצם בנמלים ובחברת חשמל ועוד,  כדי ולא לראות אותם רק בעבודות דחק בקניונים כמנקי שרותים, יחד עם כך מהכרותי הם די עצלנים, לא ראיתי ולא פועל ביניין אחד אתיופי,שם השכר גבוה עד למאוד, אם תראו, כיתבו כאן

להנות היום מה שתפסידו למחר

התמונה לגמרי שונה ממה שמציגים באמצעי התשקורת.

בשנים האחרונות אני מבחין בתופעה שהתלמידים שלי, שחלק גדול מהם גם אתיופים, מגעים לתוצאות גבוהות יותר מתלמידים אחרים.

שנה שלישית ברציפות שתלמיד אתיופי מקבל הצטיינות על השיגים  בלימודים.

החייל שהוכה ובגללו פרצו המהומות, למד בכיתה אחת עם תלמיד שלי שגם הוא אתיופי...

הוא נשבע שהחייל שהוכה היה ילד טוב לא אלים... והוא לא מבין למה התנכלו לו.

כעת הכל ברור, השמאל עם המסתננים שגם הם שחורים חממו את השטח, תפסו טרמפ והציתו אש.

חייבת לקום וועדת חקירה, שתאסור את הפושעים המסיתים, שהורסים את מרקם החיים שהתפתח...

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: ג'קו .
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר