ראש ממשלה של כולם? חלילה, לעולם לא.

בנימין נתניהו, אמינות זה לא מילים בעלמה, זה לא שבשבת, כשנוח לך תשתמש בה וכשלא תזרוק אותה לפח, לעולם אדם בלתי אמין לא יקבל אצלי מיליגרם של הערכה ולעולם אני לא יכול לקבל את מרותו כך נהגתי בכל מקום ותפקיד ובוודאי כלפיך, אתה אדם לא אמין אתה אדם שמסבך וכבר סיבחת ודירדרת את ישראל למחוזות מפחידים אתה יצרת קרע כל כך עמוק בבחירות אלה שאני בספק אם ניתן לאחוות את הקרע אי פעם ואם כן מה שבטוח לא בקדנציה שלך, לא הייתי בוחר אותך לוועד הבית שלי עוד לפני שאתה פוצה פה חוסר האמינות ניחן בפניך וכלן לצערי ולדאבוני הרב נצטרך לסבול אני מקווה לא הרבה זמן, דע לך ביבי לעולם לא נשכח ולא נסלח לך עד יומך האחרון ואני מקווה שבוא יבוא מהר ככל האפשר מלמעלה.

Maybe you dont consider our elected prime minister and the israeli government he is assembling as yours but i promiss you friend that the state of israel is also yours if you are an israeli citizen of whatever faith race or orientation. We love you as such and we want you and we respect you. Live long and prosper

Maybe you dont consider our elected prime minister and the israeli government he is assembling as yours but i promiss you friend that the state of israel is also yours if you are an israeli citizen of whatever faith race or orientation. We love you as such and we want you and we respect you. Live long and prosper

אנחנו במדינת היהודים ישראל, בבקשה לכתוב בעברית.

Hebrew, english and arb are ufficialy accepted in israel in every legal form

נתניהו אינו נבחר שלי ועדיין בתוצאות הבחירות על פי שיטת הבחירות הדפוקה שלנו הוא זה שמקים ממשלה.

ממשלה רעה, ימנית, חרדית, קיצונית, אבל זה מה שהתוצאות מאפשרות.

ועדיין, איני מבינה מדוע אתה מאחל לו מוות מהיר.

הוא נהנתן, משפחתו חושבת שהשמש זורחת מישבניהם ואיש אינו יכול להם, ועדיין אנחנו במדינה דמוקרטית וכל אחד בחר באופן חופשי.

זה שהוא הצליח במקום שאחרים כשלו - סבבה לו וחרא לאחרים, אבל זו אינה סיבה לייחל למותו.

אולי במקום לייחל למותו תהיה קצת יותר פרודוקטיבי ותעשה כמו אחרים למען שינוי אמיתי.

נתניהו אינו נבחר שלי ועדיין בתוצאות הבחירות על פי שיטת הבחירות הדפוקה שלנו הוא זה שמקים ממשלה.

ממשלה רעה, ימנית, חרדית, קיצונית, אבל זה מה שהתוצאות מאפשרות.

ועדיין, איני מבינה מדוע אתה מאחל לו מוות מהיר.

הוא נהנתן, משפחתו חושבת שהשמש זורחת מישבניהם ואיש אינו יכול להם, ועדיין אנחנו במדינה דמוקרטית וכל אחד בחר באופן חופשי.

זה שהוא הצליח במקום שאחרים כשלו - סבבה לו וחרא לאחרים, אבל זו אינה סיבה לייחל למותו.

אולי במקום לייחל למותו תהיה קצת יותר פרודוקטיבי ותעשה כמו אחרים למען שינוי אמיתי.

אלה

את תראי שבסוף תקום ממשלה ימנית ( הליכוד היא מפלגת שמאל קיצוני)

כלומר מרץ, המחנה הציני ללא ליבני, כחלון, לפיד, והחרדים, בתמיכה של הערבים.

ביבי השמאלן יעשה הכל כדי שבנט הימני לא יכנס לממשלה. 

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/295594

מי שטוען שהליכוד ימני... שיתכבד.

התרגיל של נתניהו

גורם בכיר המעורה בהרכבת הממשלה מגלה כי נתניהו מתכוון "לעשות תרגיל" שעלול להשאיר את מפלגת הבית היהודי באופוזיציה.

ראש הממשלה בנימין נתניהו מתכוון לכונן ממשלת אחדות עם מפלגת העבודה בראשות יצחק הרצוג וציפי לבני ולהשאיר את הבית היהודי באופוזיציה.

כך מעריך גורם בכיר המעורה במשא ומתן בין המפלגות לבין בנימין נתניהו. הגורם חושף בשיחה עם ערוץ 7 כי נתניהו "מבצע תרגיל", כלשונו לבית היהודי ולא לחינם דוחק אותה לסוף התור.

לדבריו, תחילה צילצל נתניהו לנפתלי בנט כדי לקיים את הבטחתו הראשונית לפני הבחירות בעת שניסה לקושש קולות מהבית היהודי אך ככל שעוברים הימים והשעות "משהו מריח לא טוב", אומר אותו גורם.

הגורם מציין כי ראש הממשלה הזמין את נפתלי בנט לפגישה בה לא הבטיח דבר אלא שוחח איתו על נושאים שוליים שאינם קשורים לחלוקת התיקים והשתלבותה בממשלה החדשה - בניגוד לכחלון ולחרדים שקיבלו הבטחות מפורשות.

אותו גורם מציין כי עדכן את אנשי המפלגה הדתית וביקש מהם, בחשאי, להיות ערוכים גם לאפשרות כי בממשלה הבאה הם דווקא ישבו באופוזיציה ולא בקואליציה כפי שנתניהו הבטיח. 

כל פוליטקאי דואג ל3 דברים. 1. לעצמו. 2. לעצמו. 3. לאגו שלו ולעצמו.emo_01.png

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/295594

מי שטוען שהליכוד ימני... שיתכבד.

התרגיל של נתניהו

גורם בכיר המעורה בהרכבת הממשלה מגלה כי נתניהו מתכוון "לעשות תרגיל" שעלול להשאיר את מפלגת הבית היהודי באופוזיציה.

ראש הממשלה בנימין נתניהו מתכוון לכונן ממשלת אחדות עם מפלגת העבודה בראשות יצחק הרצוג וציפי לבני ולהשאיר את הבית היהודי באופוזיציה.

כך מעריך גורם בכיר המעורה במשא ומתן בין המפלגות לבין בנימין נתניהו. הגורם חושף בשיחה עם ערוץ 7 כי נתניהו "מבצע תרגיל", כלשונו לבית היהודי ולא לחינם דוחק אותה לסוף התור.

לדבריו, תחילה צילצל נתניהו לנפתלי בנט כדי לקיים את הבטחתו הראשונית לפני הבחירות בעת שניסה לקושש קולות מהבית היהודי אך ככל שעוברים הימים והשעות "משהו מריח לא טוב", אומר אותו גורם.

הגורם מציין כי ראש הממשלה הזמין את נפתלי בנט לפגישה בה לא הבטיח דבר אלא שוחח איתו על נושאים שוליים שאינם קשורים לחלוקת התיקים והשתלבותה בממשלה החדשה - בניגוד לכחלון ולחרדים שקיבלו הבטחות מפורשות.

אותו גורם מציין כי עדכן את אנשי המפלגה הדתית וביקש מהם, בחשאי, להיות ערוכים גם לאפשרות כי בממשלה הבאה הם דווקא ישבו באופוזיציה ולא בקואליציה כפי שנתניהו הבטיח. 

היו כבר ממשלות אחדות במדינה - עם רוטציה וגם בלעדיה.

בתקופה שהן משלו - נימשכה ההתישבות ביהודה ושומרון וגם גוש קטיף היהודי /ציוני פרח והתפתח.

מי שגירש יהודים מביתם ומסר את אדמותיהם למשגרי רקטות על נשים וילדים היו ממשלות של  כאילו "ימין" שבראשן עמדו רמאים וגנבים.

אם זה מה שיקרה אם וכאשר תקום ממשלה משותפת עם הצמד בוז'י / ציפי - את מי בכלל מעניין מי יעמדו בראשה ומי יהיו חבריה?

העיקר שהשיירה תמשיך לעבור - עם נביחות הכלבים או בלעדיהם !!!

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: ג'קו .
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר