מה הייתם עושים אם נציגיה הרשמיים של ישראל היו רומסים את הדגל

אני אקדים ואומר שאינני חרדית. מאד מאד רחוק מזה.  אבל:

ראש הממשלה ונציגיה הרשמיים בארצות הברית (כמו למשל השגריר), השתתפו בסעודה שתפריטה היה שרצים. זאת, לאחר שנתניהו סעד קודם לכן במסעדה שבה הוגש חזיר. 

אז כך.

זכותו של כל אדם לאכול כל דבר שרצונו להכניס לפיו. וזה כולל כמובן את כל הנוכחים בסעודה. אבל הנוכחים בסעודה הזאת והנוכח בסעודה שקדמה לה, הם נציגיה הרשמיים של מדינה יהודית. סימלה ההיסטורי הוא: אוכל כשר, בדיוק בדיוק כמו שסימלה של מדינתם (היהודית) הוא הדגל (שמתכונתו טלית, עם מגן דוד במרכזה). וכשהם בזים לסמל הזה על ידי השתתפות בסעודה כזו (ובזאת שקדמה לה), הם מעוררים בוז במתבוננים בהם, מפני שגם אלה שאינם יהודים מכירים את הסמליות של החזיר (והשרצים) ביהדות. אני מבטיחה לכם, שההתבוננות ביהודים 'סובלניים' שאוכלים כל מה שמוגש להם, מעוררת בוז כלפיהם ומעוררת את החשד שדי שיסבו בחברת אנשים עשירים, וכבר יוותרו על ערכים המקודשים להם. זה הרי מה שאומרים תמיד על יהודים, לא ?

התנהלותו של הנציג הרשמי הזה של מדינת יהודים,  שקוראים לו נתניהו, לא אמורה להפתיע אותי. רק לפני חודשים מספר הוא הכריז בגאווה על העובדה שבנו קשור בקשר רומנטי עם נוצריה.  שוב, זכותו של כל אדם פרטי לעשות ככל שירצה. אבל לא יתכן שראש ממשלה של מדינה שמכריזה על עצמה שהיא יהודית, יהיה גאה בקשר מתבולל של בנו. עוד רמיסה של סמל יהודי.

גמר חתימה טובה לכולם.

בתור דתיה גאה ,נודע לי שיש יום כיפורים,בדיוק בשביל זה

ואולי כוון נבחרינו על הפרדת הדת מהמדינה?

פניני הפרדת דת מהמדינה זה כמו הפרדת הראש מהגוף.

מדינת ישראל הוקמה כמדינתו של העם היהודי.

יהדות זה דת, אין דת אין מדינה. הבנת זאת???

הכל ממש בסדר. עכשיו משרד התחבורה מיישר קו עם הגישה ה-'גלובאלית': ביום כיפור זה, לראשונה מאז הקמת המדינה, יופעלו אוטובוסים גם ביום כיפור.

פניני הפרדת דת מהמדינה זה כמו הפרדת הראש מהגוף.

מדינת ישראל הוקמה כמדינתו של העם היהודי.

יהדות זה דת, אין דת אין מדינה. הבנת זאת???

סוחרי הקמעות ,רבנים עושים מעשי סדום,ממזמזים נשים,

מסתירים פשע ,משתמטים מהצבא הופכים את הדת לזבל אמיתי

וזבל לא הולך עם מדינה,אלא עם פח זבל

מה זה "השתתפו בסעודה שתפריטה היה שרצים..." ? שמעתי שתימנים דתיים\חרדים אוהבים לאכול ארבה, ותמיד שיש פלישת ארבה מדרום הארץ הם נוהרים לשם ואוספים את הארבה שוחטים בשחיטה כשרה מבשלים מטגנים או צולים ואוכלים לתיאבון...

אז מסתבר שיש שרצים כשרים, ארבה זה שרצים.

למה ישר לקפוץ עם לשון הרע ?

בושה וחרפה לעם היהודי שיושב בארץ הקודש

מזעזע

זה נראה כמו התרסה בכוונה תחילה

אויל כדאי שיישאר שם עם אובמה

גם ככה זו התנהגות של גוי

אבל כנראה שזה משהו משפחתי אצלם

פלא על אשתו שבאה מבית קדוש

איך היא לא מושכת לו באוזן

ככה זה כשמתבוללים

ככה זה כשחיים בהפקרות

ככה זה כשמנסים להחניף לגויים

וככה זה היה בכל ההסטוריה של העם היהודי

והסטוריה לא ניתנת למחיקה

כמו שבעבר היו חכמינו זכרונם לברכה מתקנים תקנות וחובות, עדכניים וחכמים, חסרים מאוד חכמינו אמיצים וחדשניים לעדכן את יהדות דהיום. 

במקום זאת יש לנו חכמולוגים משתמטים, מפזרים שינאה ומתבודדים מכל קידמה, תוך שמנצלים עד תום כל מחקר רפואי לו הם מתנגדים, בזים ולא נוטלים חלק בפיתוח וקידמה, תוך שסוחטים כל שאפשר מהמציאות המאפשרת שמפתחים אחרים. 

הייתי רוצה לראות חרדים רבים פי עשרות אלפים המשתתפים בבניית קידמה מאפשרת, מדע, הגנת ישראל, ולא מתבודדים בשינאה, כמו גם מקובעים על תקנות של רבנים אמיצים וחכמים מלפני אלפי שנים. שהיו שיא החדשנות אז. 

איפה הם חכמינו דהיום? למה אינם לוקחים דוגמא מזוכי פרס נובל חרדים שמוכיחים שאפשר גם וגם ! 

ראיתי גרפיטי על קיר בחיפה, ׳ למה לומר או או...כשאפשר גם וגם !!! ׳

מנהל הפורום
10,000+

חס וחלילה! מחר תדרוש שכל מנהיגי המדינה ישחטו באכזריות בעלי כנף בראש חוצות ומחרתיים תדרוש שכל ראשי המדינה ימצצו דם עורלת תינוק !

דת פרימיטיבית שטופת דם ודמע של חיות מעונות! להתרחק ממנה ככל האפשר !

ראש הממשלה הוא מייצג את כל העם, גם דתיים הצביעו עבורו -(אני לא !), לכן הוא היה צריך לחשוב כמה פעמים לפני שהוא נכנס עם אשתו ה...  למסעדה לא כשרה, הוא לא ככל האדם, אפשר להתאפק ולא לאכול אוכל לא כשר, לא י קרה שום דבר, זה רק מראה יותר מכל על אופיו ההפכפך וחסר השליטה, כאשר יש בחירות הוא פונה לרבנים ומראה עד כמה שהוא מחובר לדת, הכל בלונים באויר  האיש הזה לא אמיתי כלל, ואת זה ידעתי תמיד..  אני נולדתי במדינה הזו לפני כשישים שנה, וזכורים לי ראשי מדינה - שהיו משכמם ומעלה, רובם היו חילונים, ואף פעם לא שמעתי שהם אכלו במסעדה שהיא לא שייכת ליהודים, תמיד הקפידו כדי שלא ידבק בהם רבב, אבל כאשר יש ראש ממשלה שהאוכל והשררה חשובים לו יותר מכול, זה מה שקורה.......

להערכתי ראש הממשלה ידע בדיוק ,מדוע הלך למסעדת הפיגולים,

אולי זה מרמז על סלידתו מהדתיים,אולי נמאס לו מהצביעות מהשקר ,מכל מוסדות הדת

די עם הכפיה הדתית.

מה זה בית קדוש? אין שום דבר קדוש בבית שהיא באה ממנו. השימוש המופרז במושג "קדוש" גורם לזילות המושג הזה ביהדות.

לפני כמה שנים אמרתי לנכדי הקטן, אל תיגע לי בשערות,כי זה קדוש

עברו שנים ונכדי עדין זוכר מה שאמרתי לו,

ובזלזול אמר קדוש ,פרע את שערי

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר