פרס בא לנחם את האם השכולה. למה שלא יאמר לה שהילד שלה הוא

קורבן שלום ?  'קרבנות שלום' זה מטבע הלשון שהוא המציא ואיתו הוא חי בהחלט בשלום.

איזה כיף להיות צדקנית על דמו של ילד בן 4....

כי לבו של פרס גס בכל הרוג, בפרט ילדים.....

מדהים לראות עד היכן מגעת שנאה לאדם.....

קוראים לזה "אל תבלבלי אותי עם עובדות".  שלא תעיזי להאשים אותי בצדקנות. לי איכפת מדמו של כל אדם. לא רק של ילד.

האיש הזה (לא אני) הוא זה שהמציא את הביטוי המפלצתי הזה, מה שמעמיד בסימן שאלה את האיכפתיות האמיתית שלו,  ואת מתקיפה אותי ?????????????

קוראים לזה "אל תבלבלי אותי עם עובדות".  שלא תעיזי להאשים אותי בצדקנות. לי איכפת מדמו של כל אדם. לא רק של ילד.

האיש הזה (לא אני) הוא זה שהמציא את הביטוי המפלצתי הזה, מה שמעמיד בסימן שאלה את האיכפתיות האמיתית שלו,  ואת מתקיפה אותי ?????????????

אז הבא נתעמק בעובדות. מי באמת הגה את הבטוי "קרבנות השלום" ? 

http://he.wikipedia.org/wiki/קורבנות_השלום

אַל תַּעַן כְּסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ, פֶּן תִּשְׁוֶה לּוֹ גַם אָתָּה

ובכן, מהויקיפדיה:

התייחסות לנושא קורבנות השלום, לאו דווקא על ידי שימוש בביטוי עצמו (ולאו דווקא קורבנות בנפש), הופיעה בדבריהם של פוליטיקאים עוד לפני הסכמי אוסלו:

• השימושים הראשונים המתועדים שנעשו בביטוי על במת הכנסת נשמעו ב-1982 ועסקו בהסכמי קמפ-דייוויד, שבהם נכללה נסיגה של ישראל מסיני. חברת הכנסת גאולה כהן, בנאומה ב-1 בפברואר 1982 שעסק בהודעת הממשלה על מצב התעסוקה, דיברה על המחיר הכלכלי של הנסיגה, ואמרה, ביחס לעם: "הוא איננו מוכן לשלם את התשלום, הוא איננו מוכן להיות קורבן השלום. אמרו לו: תהיה קורבן השלום."‏[1] ח"כ יצחק שמיר השתמש בביטוי בדיון שעסק בפינוי יישובים, כמו גם ח"כ צ'ארלי ביטון.[דרוש מקור]
  • ראש ממשלת ישראל, מנחם בגין, הגן על הסכם השלום עם מצרים ואמר במרץ 1982: "אנחנו נלחמים היום על השלום. אשרינו שזכינו לזה. כן, יש קשיים בשלום, יש; יש מכאובים בשלום, יש; יש קורבנות למען השלום, יש; כולם עדיפים מקורבנות המלחמה!"‏[2]

אבל איך אמרת?

איך קוראים לזה? "אל תבלבלי אותי עם עובדות"?

אז איני מבלבלת....

קורבן שלום ?  'קרבנות שלום' זה מטבע הלשון שהוא המציא ואיתו הוא חי בהחלט בשלום.

אז מה מסתבר ? מסתבר שפרס לא המציא את הבטוי "קרבנות השלום". ייתכן מאוד שדווקא מנחם בגין הוא הראשון שהשתמש בביטוי זה בדיון בכנסת ישראל במרס 1982.

השנאה היוקדת שלך, הגובלת בעלילת דם אנטישמית, כנגד שמעון פרס, ניכרת מדברייך. סתם טפשה שטופלת אשמה על אדם, על לא עוול בכפו, בכדי להכפישו בבואו לנחם אבלים.

הנה הקישור לדברי בגין

http://www.knesset.gov.il/Tql/knesset/Knesset10/html/19820302@19820302002@002.html

הודעה מיותרת, על גבול האד-הומינם

Do not dwell in the past, do not dream of the future, concentrate the mind on the present moment.

עכשיו, מסתבר, אני צריכה ללמוד עברית. לא הבנתי מתוך מה שהבאתם, שבגין התייחס לקרבנות בנפש !!! קרבנות למען השלום בהקשר לקרבנות בנפש, הוא משהו שנשמע רק מפיו של פרס. זכותכם לאהוב אותו, להעריץ אותו, לסגוד לו ולעשייתו. אך תנו לי את הזכות לומר משהו אמיתי שקשור בו, גם אם הוא יכתים 'קצת' את מושא הערצתכם.  

עכשיו, מסתבר, אני צריכה ללמוד עברית. לא הבנתי מתוך מה שהבאתם, שבגין התייחס לקרבנות בנפש !!! קרבנות למען השלום בהקשר לקרבנות בנפש, הוא משהו שנשמע רק מפיו של פרס. זכותכם לאהוב אותו, להעריץ אותו, לסגוד לו ולעשייתו. אך תנו לי את הזכות לומר משהו אמיתי שקשור בו, גם אם הוא יכתים 'קצת' את מושא הערצתכם.  

אילו ידעת קרוא וכתוב והיית קוראת בעיון את וויקיפדיה, היית מבינה שפרס לא הראשון שקשר בין קרבנות השלום לאבידות בנפש.

מראש סימנת את פרס, מראש קבעת את המטרה, מראש החלטת להשמיץ, בלי ללמוד את הנושא.

בושי והיכלמי !

אילו ידעת קרוא וכתוב והיית קוראת בעיון את וויקיפדיה, היית מבינה שפרס לא הראשון שקשר בין קרבנות השלום לאבידות בנפש.

מראש סימנת את פרס, מראש קבעת את המטרה, מראש החלטת להשמיץ, בלי ללמוד את הנושא.

בושי והיכלמי !

קולמוס, חבל על הבריאות.

אני, לא צריך לאהוב/להעריץ/לסגוד.

צריך להיות הוגן והגון.

זה הכל.

ומי ששם לו למטרה (כמוך) לשנוא ולהשניא אדם כזה או אחר יעשה זאת בכל דרך שתיראה לו לנכון.

אז כן, יש לך הזכות להכתים את פרס בכל דרך שתבחרי.

וגם כאן לא אבלבל אותך עם העובדות...

ואכן האמת על פושע אוסלו צורמת לשמאלנים שלא מסוגלים לקבל דעות אחרות ולכן  פשוט הכוח בידהם למחוק תגובות

תמשיכו למחוק תגובות אבל לא תצליחו בזה לגרום לרוב העם היהודי לחשוב אחרת מכם!

64 שנה למדינת ישראל ועדיין יש סתימת פיות בגלל קומץ שמאלנים עלובים שיושבים במספר עמדות

כשיעיפו אותם מאותם עמדות מפתח  הם יגלו שבעצם הם כלום במקום אחר!!

בכלל באתר השמאלני הקיצוני וואלה שהפך להיות בשנים האחרונות בגלל שאבי משולם עזב  זה רק עניין של זמן שיחזור להיות בדיוק כמו התקופה שלו הכול עניין של סבלנות!

אוסלו אינה נושא הדיון כאן.

אני אישית שמחה ומאושרת עד הגג ביודעי שאתה ומרעיך ומריעיך חושבים אחרת ממני כי הייתי נעלבת באמת אילו היה מאן דהוא טועה לחשוב לשניה שדעותינו דומות, ואני מקווה שנמשיך בקוים רחוקים זה מזה עד שהמשיח יבוא כי להזדהות עם דעות כשלך זו חלחלה אמיתית.

הדיון, למקד את ראשך האדום כסלק הוא על הזכות אם יש וכנראה שיש במדינה דמוקרטית להכפיש שמו של אדם רב פעלים וזכויות כפרס ולהפוך אירוע טרגי מאד כמו ניחום משפחה אבלה על מוות מיותר של בנה הרך בשנים לקרדום לניגוחו של מי שהיה עד לא מזמן נשיא המדינה.

מאידך, אילו היית מסוגל להתמקד ולברבר עניינית ולא לדקלם כתוכי מנטרות עבשות הרי שהיית כנראה במקום אחר כך שגם אמירות אלה הן ברכה לבטלה לאדם מסוגך, ובכל זאת........

לא אתייחס לנביחות שלך סביב רק על עצם הנושא אילו היה מערכת צדק אמיתי לעם היהודי הפושע שהינו את מחבבת כל כך מזמן היה מאחורי סורג ובריח מאחר והוא חופשי זה רק בגלל קומץ שמאלנים הזויים שמן הסתם מידי פעם מגלים גם כמה הם מושחתים

אכן נחכה לימי המשיח שתעלמו מהר או לחלופין שתגיעו מהר לדעות ימין

בינתיים משפחות אלפי קורבנות השלום צריכים להמשיך ולסבול את הפושע הזה!!

איזה כיף שהטפשות לא כואבת, נכון ג'ינג'י? מזל גדול יש לך אחרת.........

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר