שנת הלימודים לא תיפתח בכל הארץ כמחאה וסולידריות...

אני מצפה שכל אירגוני התלמידים בכל הארץ יודיעו באופן חד- משמעי שהלימודים בכל הארץ לא יפתחו כאות מחאה סולידריות וערבות הדדית.

לא יתכן שבחלק ילדמו ובחלק אחר לא יתקימו לימודים, לא יתכן שילד יתאפק לשירותים פן צבע אדום יתפוס או שם או בדרך, לא יתכן שבתי הספר יהפכו למבצר או בונקר.

התנאים ללמוד וללמד חייבים להיות שווים בכל הארץ ועד שלא יהיו כך ובעיקר בטוחים לא יתקימו הלימודים.

לא הייתי רוצה להיות מורה במקום לא בטוח ובוודאי תלמיד וכל זה אחרי שגם הדרך לבית הספר כלל לא בטוחה.

זה רק יצמצם את הנזק לילדים שלנו. מחאה וסולידריות? החינוך של הילדים עומד כאן על כף המאזניים. צריך לעשות הכל להגביר את הבטיחות, השבתת הלימודים זה לא פיתרון יעיל לדעתי

Do not dwell in the past, do not dream of the future, concentrate the mind on the present moment.

אני מצפה שכל אירגוני התלמידים בכל הארץ יודיעו באופן חד- משמעי שהלימודים בכל הארץ לא יפתחו כאות מחאה סולידריות וערבות הדדית.

לא יתכן שבחלק ילדמו ובחלק אחר לא יתקימו לימודים, לא יתכן שילד יתאפק לשירותים פן צבע אדום יתפוס או שם או בדרך, לא יתכן שבתי הספר יהפכו למבצר או בונקר.

התנאים ללמוד וללמד חייבים להיות שווים בכל הארץ ועד שלא יהיו כך ובעיקר בטוחים לא יתקימו הלימודים.

לא הייתי רוצה להיות מורה במקום לא בטוח ובוודאי תלמיד וכל זה אחרי שגם הדרך לבית הספר כלל לא בטוחה.

הזוי

אתה רוצה לתת עוד השגים לחמאס?

ילמדו היכן שבטוח ובתיאום פיקוד העורף

לך תשתה מים ורצוי שתדאג למרשם של כדור הרגעה ואו אחר

להנות היום מה שתפסידו למחר

מוזרה חשיבתך. לא חשבת שאפשר לארח את ילדי עוטף עזה בבתי ספר אחרים,שילמדו ככולם. עד יעבוד זעם.

יש אינסוף כפרי נופש ריקים, התיירות על הקרשים בריסוק נורא, ילמדו שם בתנאים מצויינים, ולזה יקראו סולידריות. 

למה תמיד לחפש את השלילי,רע, נגד......

מנהל הפורום
10,000+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר