לא אמוץ, איני יודעת מה צופן לנו העתיד ולכן איני ממהרת להתלהם ולהתיימר לומר כמו הגאון שלו הגבת שהמשפחה צריכה להחרים את בתה ולשבת עליה שבעה, דעה מטופשת וחסרת בינה בגרוש שלא לומר מתועבת ומקוממת.

אבל אני יודעת שזה שאינו עושה אינו טועה.

ולדעתי תמיד עדיף לנסות שכן בצד 50% הכשלון יש גם אפשרות ל-50% הצלחה.

וכן, תמיד קיימת האפשרות של כשלון מוחלט לצד האפשרות של הצלחה מוחצת.

ובעוד אתה מעדיף את הקיפאון אני מעדיפה את הנסיון.

ואחרי שסיימת (או אולי לא סיימת עדיין) להכפיש את יושבי שכונות הרצליה/כפר שמריהו/תל אביב ויושבי בתי הקפה בשינקין עברת להכפיש את רבין/אלוני במסירת נשק שישמש לפגיעה ביושבי ההתנחלויות? כאילו, הגבול אצלך לא קיים בהוצאת דברי דיבה מרושעים?

ואם אתה נסמך על כך שפוליטיקאים לא עומדים מאחורי דבריהם כהוכחה למשהו הרי שזה מוכיח בעיקר דבר אחד - שאתה מאד מאד מאד תמים, כי גם אם פוליטיקאי יישבע שעכשיו זורחת השמש אני אישית אצא לבדוק אם הוא אכן צודק.......

ולעניין ההיפך - ידוע לך למי ניתנה הנבואה לאחר חורבן הבית, נכון? אוהבים מאד אצלנו ובכלל לקדש סטיגמות וסטריאוטיפים בין אם הם נכונים ובין אם לאו, ובכן, כתבת יותר מפעם אחת מה לדעתך יקרה במצב הפוך אבל עדיין, הרשה לי לפקפק בכך... המציאות משתנה לא רק אצלנו גם אם נוח לך להאמין אחרת.

בימי האופוריה של הסכם אוסלו - עדיין לא היינו במצב של טלפון נייד לכל ילד והטלפונים של אז עוד לא שימשו כמכשירי הקלטה ומצלמות - כך שלאף אחד לא יצא להקליט את שולה אלוני אומרת בחוג בית שלא יפריע לה אם הנשק שממשלתה מספקת למחבלים (סליחה - שוטרי הרש"פ) יפגע מפעם לפעם באיזה מתנחל.

את יכולה לא להאמין - אבל לי יש סיבות טובות כן להאמין.

אלא אם היית נוכח במקום ושמעת במו אוזניך אין לי סיבה להאמין ואיני מאמינה. זו כמובן זכותי להחליט כך כשם שזכותך להחליט אחרת ולתת לשנאתך לשולה ז"ל להוליך את מחשבותיך.

ועל כך שכשרת התיקשורת היא סירבה לאשר לחברות הסלולר למקם אנטנות מעבר לקו הירוק - אי אפשר להתווכח. כאילו היא לא ידעה שחיי אדם יכולים להיות תלויים בדבר.

אמת. שולה אלוני לא הסתירה מעולם את דעתה על ההתנחלויות. הערכה עצומה יש לי לפועלה וגם אני לא הסכמתי לכל דבר שהיא אמרה ועשתה.

סטיגמות? סטריאוטיפים ? זכותך לפקפק - אבל גלי לי משהו שאולי אינני ודע - אל מקרה אחד (אחד!) של ערביה מוסלמית (הדגש הוא על המוסלמית) הנשואה ליהודי או סתם חיה איתו כידועה בציבור.

רק היום נודע לי שבת דודתי האשכנזיה המוחלטת מתעבת גברים אשכנזים כי הם לטעמה הכי גרועים. אז אם את זה לא ידעתי למה שאדע מה קורה בחדרי חדרים של אחרים? ואם יש - סבבה. שיחיו בכיף. אני בניגוד לכמה כאן לא מחבבת יותר מידי בילוי בתחתוניהם של אחרים.

עכשיו אני ניזכר- הייתה כתבה על מקרה כזה באחד מערוצי הטלויזיה לפני איזה זמן, וזה אומר שאם כבר יש מקרה כזה - זה מהווה סיבה טובה לכתבה...

אתה רואה? יגעת ומצאת - תאמין שיש עוד רק שהם פשוט צנועים יותר ולא רצים לספר לחבר'ה

יש עוד - אבל מן הסתם הם יספרו על אצבעות יד אחת (בינתיים ביררתי ומצאתי שאותו הזוג שעליו נעשתה הכתבה כבר לא ביחד מזה איזה זמן).
אבל אם נחזור לנושא עצמו - ברור שאינני חסין מכך שאי אילו מצאצאותי תחליט מתי שהו להתאסלם ואולי גם להנשא לבן הגייס החמישי.

והשאלה אם אסכים או לא איננה רלוונטין - כי אף אחד לא יטרח לשאול אותי - ובצדק.

איך אני עצמי אנהג - אין לי מושג, אבל ברור לי שהבת שלי תשאר הבת שלי והנכדה שלי תשאר נכדה שלי. בדיוק כמו שיש במשפחתי המורחבת אחיינים שמצביעים כל פעם מחדש ל.. חד"ש (!), ואם יהיה צורך הם יעידו שמעולם לא נתקלו ביחס עוין מצידי.

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

בנו לא יתחתן עם ערביה, כי לצערינו לבנות ערביות יש יותר כבוד עצמי מלבנות יהודיות מסויימות, מתי שמעתם על ערביה שהתחתנה עם יהודי?

אין כאן ענין של כבוד. אולי בראשך. 

יש רבות שנישאו ליהודים, בעיקר בשכבות המשכילות. אני מכיר כמה, נהדרות,פלורליסטיות,מכבדות ומשכילות מאוד. 

ושוב, אשוב לדוגמא ששודרה בערוץ 2 ומפורסמת,אפילו ייצגה אותנו באירוויזיון. מירה עווד, נישאה ליהודי (רחמנא ליצלן....) אומנית /זמרת/שחקנית נהדרת, לא פחות. אדם נהדר. ערביה. 

אבל לשכמותך האמת והעובדות ממילא לא משנות. תקליט הגזענות והשינאה ישוב....עוד ועוד פעם, להמאיס את החיים על שאינם דתיים ומכבדים את זולתם ללא טיפת גזענות. 

פשוט בושה לנו שיש כאלו דעות חשוכות. 

אותן שנישאו ליהודים הן נוצריות לא ערביות מוסלמיות, ובדרך כלל כאלה שהאמא שלהן ארופאית, למעשה מבחינת התבוללות זה לא משנה אם יהודיה מתחתנת עם ערבי או אם איזה סקנדינבי חתיך תכול עיניים, רק שבנישואין לערבי זה נראה יותר מקומם ובוטה בחברה הישראלית.

זה לא עניין של שנאה או גזענות, עובדה שכל אדם מאיזה גזע שלא יהיה יכול להצטרף לעם היהודי על ידי התגיירות, אבל זה עניין של שמירה על עתיד והמשכיות העם, יש כאלה שהעניין אכפת להם והם מוכנים להקריב עבור זה גם במחיר של ויתור על בן זוג שאינו יהודי, ויש כאלה כמוך עודד שעתיד העם היהודי לא איכפת להם כלל, ואנשים מסוגך עודד בעוד מספר קטן של דורות יעלמו כליל, לך לא תהיה המשכיות, עתיד העם כפי שהמגמה הברורה שייך ליהודים השורשיים אלה שהעבר והמסורת וההמשכיות חשובה להם, כל היתר ימוגו ויעלמו.

אוי לבושתך אלה

זה מה שכתבת " זה מה שקורה במקום בו יש אנשים ורגשות. לא בודקים קודם את הלאום"

מה לערביות אין רגשות? (אלא אם מלו אותן והן מאבדות את החשק המיני), חסרים יהודים יפים וחכמים, למה הן נישאות להם

התשובה ידועה, תוחלת חייהן הינה כשבוע מיום הזיווג

כאשר יהודיה החליטה להתאסלם ולהתנתק מעמה ואולי מארצה, לבחור דת בה "דין מוחמד בסיף" ולאחרונה ראינו מה הדת הזו יודעת לאנשים כרותי ראש, ברור כי אנשים נורמטיבים ילגלגו עליה יוקיעו ויגנו אותה

להיום כמדומני משפחת מלכה יושבת עליה שיבעה

בושתי היא במענה לך.

ראשית, שים לב כמה אתה מטומטם ועוד לא התחלתי להתייחס לגופו.

מה הקשר בין החשק המיני לרגש?

כמו רובן המוחלט של הודעותיך - אין קשר.

שנית, אם תשקיע קצת מהזמן שאתה משקיע בלהג חסר פשר בבדיקת העובדות תראה שתוחלת חייהן של יהודיות שנישאות ליהודים קצר פי כמה מתוחלת חייהן של יהודיות שנישאו לערבים.

וזה רק מהשנה האחרונה.

לעניין משפחת מלכה - זה עניינה ואין לי עניין להכנס לענייניהם.

אבל ביחס אליך - כדאי שתלהג פחות ותתלהם פחות כי אינך יודע מה מחכה לך במשפחתך.

אם קינטור גורם לך לאורגזמה אז תהני

ידידי - אתה גולש למקומות לא רצויים.

היטב אתה יודע על אי ההסכמות שיש לי עם אלה בנושא המדובר ובעוד לא מעט נושאים.

אבל הויכוח חייב להשאר ברמת הכבוד ההדדי ואל לך להתרדר לרמה השפלה של כמה מהכותבים כאן כמו מגדל וקולמוס - לדוגמא.

אמוץ, תודה אבל לא נחוץ.

ה לא גולש למקומות לא רצויים ולא מידרדר לרמת השפלה כלשהי מהסיבה הפשוטה - הוא שם! מקומו הטבעי הרגיל!

ומדוע הוא שם?

מכיוון שזה המוצא היחיד שלו במצב בו אין לו מענה ענייני, שזה גם מצב רגיל לחלוטין אצלו כשמעמתים אותו עם הגיון ועובדות, שני מצבים זרים לו לחלוטין.

לכן, במקום לנסות להחדיר בינה לקודקודו וכבוד להווייתו, משהו שנדון לכשלון מלכתחילה, עדיף פשוט לדלג.

אתה צודק

בהחלט זו אינה גזענות כשהורים מעוניינים בטובת ילדיהם.

השאלה היחידה היא האם ההורים יודעים ובטוחים שמה שהם חושבים כטובת ילדיהם זו אכן טובתם.

וגם אם כן - הורים צריכים וחייבים להכיר במגבלות היכולת שלהם להשפיע ולהכריע.

אוי לבושתך אלה

מה לערביות אין רגשות? (אלא אם מלו אותן והן מאבדות את החשק המיני), חסרים יהודים יפים וחכמים, למה הן נישאות להם

כאשר יהודיה החליטה להתאסלם ולהתנתק מעמה ואולי מארצה, לבחור דת בה "דין מוחמד בסיף" ולאחרונה ראינו מה הדת הזו יודעת לאנשים כרותי ראש, ברור כי אנשים נורמטיבים ילגלגו עליה יוקיעו ויגנו אותה

בושתי היא במענה לך.

שנית, אם תשקיע קצת מהזמן שאתה משקיע בלהג חסר פשר בבדיקת העובדות תראה שתוחלת חייהן של יהודיות שנישאות ליהודים קצר פי כמה מתוחלת חייהן של יהודיות שנישאו לערבים.

וזה רק מהשנה האחרונה.

אבל הויכוח חייב להשאר ברמת הכבוד ההדדי ואל לך להתרדר לרמה השפלה של כמה מהכותבים כאן כמו מגדל וקולמוס - לדוגמא.

אם תעקוב אחרי תגובתה בליווי של העלבות אין סופיות אבל מאוד רהוטות, תבין עם איזה מפלצת יש לי עסק

אז מי שעושה רוח שיצפה שיקצור סופה

להנות היום מה שתפסידו למחר

אוי לבושתך אלה

בושתי היא במענה לך.

וזה רק מהשנה האחרונה.

אם תעקוב אחרי תגובתה בליווי של העלבות אין סופיות אבל מאוד רהוטות, תבין עם איזה מפלצת יש לי עסק

אז מי שעושה רוח שיצפה שיקצור סופה

ועל זה אמרו חכמים - במקום שאין אנשים - היה אתה לאיש !

אמוץ, על תגובתך אמרו אנשים: אמור לי מי חבריך ואומר לך מי אתה....

אם זה המשפט שבחרת כתגובה לדביל - מעורר תמיהה וזה בלשון המעטה....

שנים שאת תמהה......מה יהיה? וכעת אתקן את המשפט - במקום בו אין אנשים ,היי את אשה !

מנהל הפורום
10,000+

אין לי מושג אלה מי הם  החברים של ה כמו שאין לי מושג מי הם החברים שלך וכאן בפורום זה לא רלוונטי.

ההתלהמות עם החרפות והגדופים מכאן וגם מכאן לא מוסיפים כבוד לאף אחד. נקודה.

השאיפה שלי היא לראות כאן ויכוח עיניני, עם כמה שיותר אי הסכמות - אבל שיתנהל תוך כבוד ולשון נקיה.

כך גם התוספת שלך - "דביל" - לא מועילה לשום דבר.

בנו לא יתחתן עם ערביה, כי לצערינו לבנות ערביות יש יותר כבוד עצמי מלבנות יהודיות מסויימות, מתי שמעתם על ערביה שהתחתנה עם יהודי?

אין כאן ענין של כבוד. אולי בראשך. 

יש רבות שנישאו ליהודים, בעיקר בשכבות המשכילות. אני מכיר כמה, נהדרות,פלורליסטיות,מכבדות ומשכילות מאוד. 

ושוב, אשוב לדוגמא ששודרה בערוץ 2 ומפורסמת,אפילו ייצגה אותנו באירוויזיון. מירה עווד, נישאה ליהודי (רחמנא ליצלן....) אומנית /זמרת/שחקנית נהדרת, לא פחות. אדם נהדר. ערביה. 

אבל לשכמותך האמת והעובדות ממילא לא משנות. תקליט הגזענות והשינאה ישוב....עוד ועוד פעם, להמאיס את החיים על שאינם דתיים ומכבדים את זולתם ללא טיפת גזענות. 

פשוט בושה לנו שיש כאלו דעות חשוכות. 

אותן שנישאו ליהודים הן נוצריות לא ערביות מוסלמיות, ובדרך כלל כאלה שהאמא שלהן ארופאית, למעשה מבחינת התבוללות זה לא משנה אם יהודיה מתחתנת עם ערבי או אם איזה סקנדינבי חתיך תכול עיניים, רק שבנישואין לערבי זה נראה יותר מקומם ובוטה בחברה הישראלית.

זה לא עניין של שנאה או גזענות, עובדה שכל אדם מאיזה גזע שלא יהיה יכול להצטרף לעם היהודי על ידי התגיירות, אבל זה עניין של שמירה על עתיד והמשכיות העם, יש כאלה שהעניין אכפת להם והם מוכנים להקריב עבור זה גם במחיר של ויתור על בן זוג שאינו יהודי, ויש כאלה כמוך עודד שעתיד העם היהודי לא איכפת להם כלל, ואנשים מסוגך עודד בעוד מספר קטן של דורות יעלמו כליל, לך לא תהיה המשכיות, עתיד העם כפי שהמגמה הברורה שייך ליהודים השורשיים אלה שהעבר והמסורת וההמשכיות חשובה להם, כל היתר ימוגו ויעלמו.

כמה חוצפה ויהירות. החרדים שורשיים? אין לרובם ולא כלום עם ישראל. ותודה לגקו החצוף שכבר דואג להעלים אותי. 

העבר המסורת והשורשיות הם אני. ולא שום חרדי. כל מה שקשור בשורשים מייצגת הציונות על גווניה. מקבילה וממשיכה את ההיסטוריה שלנו כאן. כל המוטציות שאותן אתה מכנה ׳שורשיים׳ הן לא היהדות האמיתית. לא קשורות ולא מחוברות לארץ. הם משגשגים בעיקר בארה׳ב, רובם כאן בגלל כסף וסיבסוד מטורף ומוטעה שלנו. 

ותפנים אחת ולתמיד....היהדות מתקיימת בזכות ציונים כמוני. ישראל מתקיימת והמשכיות יהודית אוטנטית מתקיימת בזכות הציונות, שבסיסה ללא ספק הוא מסורת ודת ישראל. לא בזכות החרדים מוויליאמסבורג. 

לא רק שרובם מגיעים הנה להינות מקיצבאות אמריקאיות וישראליות, הם לא משרתים בצבא, מתחמקים מכל מחויבות אזרחית. 

ובנוסף עוד יש להם /לכם אומץ להשתלח במי שהקים ומקיים את ארצנו היחידה. זה פרצופכם החרד !

צביעות ובושה וחרפה ! 

מנהל הפורום
10,000+

אין לי מושג אלה מי הם  החברים של ה כמו שאין לי מושג מי הם החברים שלך וכאן בפורום זה לא רלוונטי.

ההתלהמות עם החרפות והגדופים מכאן וגם מכאן לא מוסיפים כבוד לאף אחד. נקודה.

השאיפה שלי היא לראות כאן ויכוח עיניני, עם כמה שיותר אי הסכמות - אבל שיתנהל תוך כבוד ולשון נקיה.

כך גם התוספת שלך - "דביל" - לא מועילה לשום דבר.

אמוץ, סיימו לחנך אותי מזמן.

אם אינך רוצה להיקלע לויכוח לא ענייני פשוט הימנע ממנו.

התלהמות אינה מוסיפה כבוד, אין ספק, ולכן אני מציעה לך פשוט להדיר עצמך ממנה.

והכינויים שאני בוחרת להשתמש בהם, גם אם אינם מועילים לשיטתך הם כנראה נחוצים מאד לשיטתי.

ובזה נסיים.

אמוץ, סיימו לחנך אותי מזמן.

אם אינך רוצה להיקלע לויכוח לא ענייני פשוט הימנע ממנו.

התלהמות אינה מוסיפה כבוד, אין ספק, ולכן אני מציעה לך פשוט להדיר עצמך ממנה.

והכינויים שאני בוחרת להשתמש בהם, גם אם אינם מועילים לשיטתך הם כנראה נחוצים מאד לשיטתי.

ובזה נסיים.

ומי מנסה לחנך אותך ? הפלאח הטפש שכותב כך

השרלטן והחסיד השוטה המכנה עצמו קולמוס היה כותב לך כאן ש-"לא תישא שם אלוהיך לשווא..."

כמה טפש אתה יכול להיות ? אין גבול לטמטום, הא ?

אַל תַּעַן כְּסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ, פֶּן תִּשְׁוֶה לּוֹ גַם אָתָּה

יהודיה עם מוסלמי זה אסון

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר