גדעון לוי יואשם בבגידה?

ח"כ יריב לוין: להעמיד את גדעון לוי לדין על בגידה

ח"כ יריב לוין (הליכוד) סבור כי יש לשפוט אנשים כמו העיתונאי גדעון לוי בעבירת בגידה.

לדבריו, מדובר באדם שמפיץ כתבי רשע, כלשונו, בכל העולם ומשמש כשופר של האוייב ובכך פוגע בביטחונה של מדינת ישראל

מבחינתי 90 אחוז מהציבור היהודי בישראל ובתפוצות חושבים כך

להנות היום מה שתפסידו למחר

ח"כ יריב לוין (הליכוד) סבור כי יש לשפוט אנשים כמו העיתונאי גדעון לוי בעבירת בגידה.

לדבריו, מדובר באדם שמפיץ כתבי רשע, כלשונו, בכל העולם ומשמש כשופר של האוייב ובכך פוגע בביטחונה של מדינת ישראל

אם יש בצד השני אנשים מסוגו של גידעון לוי - הרי שהם מוצאיך להורג ללא משפט. וכבר היו דברים.

יחד עם זאת - למרות שאני מתעב - מתעב מאוד - את גדעון לוי ועוד יותר מתעב את הכתיבה החד צדדית האנטישמית שלו - עדיין אני חושב שזכות חופש הביטוי שמורה לו ואני גאה שבמדינה שאני אזרח בה - הוא וטיפוסים מתועבים כמוהו יכולים להסתובב חופשי, להגיד את דעתם המרושעת ולזכות באבטחת מי שהוא פוגע בהם ללא הרף.

כל זמן שהוא לא סייע לאויב בפועל ולא מסר לאויב מידע מסווג - לא הייתי מגיש כנגדו שום תביעה, כי זה בעצם ההבדל העיקרי (גם אם לא היחיד) בינינו לבין האויב הערבי באשר הוא.

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

משפט נגד האויב רק יביא לו פרסום עולמי

יש דרכים אחרות להלחם באויב

אם יש בצד השני אנשים מסוגו של גידעון לוי - הרי שהם מוצאיך להורג ללא משפט. וכבר היו דברים.

יחד עם זאת - למרות שאני מתעב - מתעב מאוד - את גדעון לוי ועוד יותר מתעב את הכתיבה החד צדדית האנטישמית שלו - עדיין אני חושב שזכות חופש הביטוי שמורה לו ואני גאה שבמדינה שאני אזרח בה - הוא וטיפוסים מתועבים כמוהו יכולים להסתובב חופשי, להגיד את דעתם המרושעת ולזכות באבטחת מי שהוא פוגע בהם ללא הרף.

כל זמן שהוא לא סייע לאויב בפועל ולא מסר לאויב מידע מסווג - לא הייתי מגיש כנגדו שום תביעה, כי זה בעצם ההבדל העיקרי (גם אם לא היחיד) בינינו לבין האויב הערבי באשר הוא.

צודק ב 100% אמוץ. כל מילה בסלע. זה מה שמבדיל ביננו לבין מדינות נכשלות. 

ויחד עם זאת, אני לפעמים חושב, שטוב שיש מי שמזכיר לו איך נראים מתלהמים כמותו מהצד השני....כראי הפוך ! 

אולי אלו יגרמו לו להפנים כמה רחוק הלך. ולהיפך...לאלו מולו. 

נדמה לי שאם הוא מכנה לוחמים ואחרים בכינויים נוראים, שלא יזעק כקוזאק נגזל כשעושים לו אותו דבר. 

מנהל הפורום
10,000+

צודק ב 100% אמוץ. כל מילה בסלע. זה מה שמבדיל ביננו לבין מדינות נכשלות. 

ויחד עם זאת, אני לפעמים חושב, שטוב שיש מי שמזכיר לו איך נראים מתלהמים כמותו מהצד השני....כראי הפוך ! 

אולי אלו יגרמו לו להפנים כמה רחוק הלך. ולהיפך...לאלו מולו. 

נדמה לי שאם הוא מכנה לוחמים ואחרים בכינויים נוראים, שלא יזעק כקוזאק נגזל כשעושים לו אותו דבר. 

20 מתלהמים כמוהו נורו למוות על ידי החמאס בעזה - כאשר ניסו להפגין נגד המשך הלחימה או אולי אפילו למחות על המחסור במזון ובתרופות.

צריך להיות מואשם, לדעתי, אבל זה לא יקרה.

העונש הכי טוב הוא להמשיך את המגמה, שהמנויים של הארץ (שאני לא יודע מה הם בכלל מחפשים בו) ימשיכו לעזוב..

הגיע הזמן להגדיר היטב ההבדל בין שמאל לגיטימי לבגידה.

כל אדם שמבצע תעמולה נגד עמו,  שאף משמשת את האוייב וזורעת שנאה ליהודים בארץ ובתפוצות

הר שאיש כזה אינו שמאלן ציוני , אלא אדם שיש לבדוק האם הוא בוגד והאם ויש להעמידו לדין.

לשמאל הציוני כמו בוז'י , גלאון  ואחרים כדאי לדרוש הגדרה כזאת.

כי ברגע שגדעון לוי מוגדר שמאלן הרי זה מעמיד אותם באותו מחנה עם אנשים כמו ג.ל שרוב מוחלט בעם מתעב תעוב עמוק.

גדעון לוי זה לא שמאל קיצוני אלא שמאל אנטי ציוני ופרו פלשתינאי  שבהחלט מצריך בדיקה האם מדובר בבגידה או לא.

בעיני זה בגידה

למרות שאני בטוח שאין כוונתו לבגוד

הוא פשוט מתחסד צבוע

גדעון לוי ניראה כל כך אומלל הוא מלא ברוע ושנאה עצמית בטוח שהוא מבייש את משפחתו............

יש מה שנקרא "הוצאת דיבה". אם בן אדם מוציא דיבת רעהו, אז הנפגע יכול לתבוע אותו. כך צריך לעשות עם גדעון לוי. לתפוס אותו על כל אמירת שקר הכי קטנה ולתבוע אותו.

בעיני זה בגידה

למרות שאני בטוח שאין כוונתו לבגוד

הוא פשוט מתחסד צבוע

להיום גדעון לוי הינו היהודי הכי שנוי בישראל, בהפיצו דברי בלע על טייסי צה"ל, שבזכותם ואחרים מאפשרים לנו כאן את חיינו

להנות היום מה שתפסידו למחר

לדעתי לא צריך להעמיד אותו לדין,כי לדעתי הוא לא כשיר מבחינה נפשית.אם יגיע לבית המשפט,בית המשפט ישלח אותו להסתכלות,ושם בטוח יגידו שהוא לא כשיר להעמדה לדין

לאורך כל ההיסטוריה היו יהודים אנטשמים...לצערי הם יותר גרועים מכולם ,מונעים משנאה עצמית...הם אנשים מסכנים שזקוקים לטיפול, לא צריך להתייחס אליהם....להתעלם!!!!!

לאורך כל ההיסטוריה היו יהודים אנטשמים...לצערי הם יותר גרועים מכולם ,מונעים משנאה עצמית...הם אנשים מסכנים שזקוקים לטיפול, לא צריך להתייחס אליהם....להתעלם!!!!!

צודק צודק ושוב צודק !

הדבר הכי טוב שיקרה לנבלים הללו יהיה אם יפגעו פיסית - ע"ע הניצול הרב שעושה השמאל האנטי ציוני ברצח רבין ואמיל גרינצוויג.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר