הגזמת קולמוס, גיל שישים + לא צלול , נכדים, לפי דרכך מרבית מנהיגי העולם לא צלולים, נתניהו בן 64. זה גיל מרבית המנכל׳ם המובילים, גיל של נסיון ותבונה, בעצם שיא קריירה לרבים בין 70-60. מוזר מה שאתה כותב. 

מרבית המדענים זוכים לפירות בגיל הזה, מרצים מחוננים, זוכי פרסים יוקרתיים, רקטורים של פקולטות מובילות. אין לי מושג מהיכן עלה ענין הגיל. 

עודד, הדבר קשור לדיון ביני לבין אריאלה על גבי פורום אחר. מדובר על מכתב שאלברט איינשטיין חתום עליו לניו-יורק טיימס ובו הוא מכנה את מנחם בגין טרוריסט ומשווה בין תנועת התחיה לבין התנועה הנאצית.

איינשטיין היה כבן 70 כאשר הוא חתם על המכתב הנ"ל. אריאלה העלתה את האפשרות שאיינשטיין כבר לא היה צלול ושאנשים החתימו אותו על כל מיני מכתבים מבלי שהוא הבין את תכנם.

אני מצרף את המכתב. תקרא בעצמך ותחליט.

לי מאד מאד חשוב לדעת, וזה משנה מאד מאד, אם איינשטין בעצמו ניסח את הדברים, ואז חתם, או שמישהו אחר ניסח, ואז הוא חתם.

איינשטיין כתב וניסח מצויין ויש לי ספר עם מאות מאמרים ומכתבים (לא מדעיים) שכתב בניסוח שלו במו ידיו לעיתונות ולחברים, וזה משנה לי לדעת אם הוא עצמו ניסח את המכתב הזה שצרפת כאן או שמישהו אחר ניסח והוא חתם, ולדעתי זה בכלל לא אותו הדבר, וכנ"ל על המכתב האחר, על הנייר המצהיב. אם מישהו אחר כתב והחתים אותו, זה לא אותו הדבר כמו שניסח בעצמו וביוזמתו.

אריאלה, כידוע לנו אהוד ברק כבר איש לא צעיר. הוא בן ששים ומשהו וייתכן שכמו איינשטיין בגילו, הוא כבר לא צלול. אולי עדיף שיישאר בבית ויספר סיפורים לנכדים ? תארי לך שהוא יתחיל, כמו איינשטיין, לכתוב עצומות על טרוריסטים יהודים ואיך שהם מסכנים את מדינת ישראל. רק זה חסר לנו.

ברצינות, יש משהו באופי של אהוד ברק שמאד מוצא חן בעיני, לא יודעת למקד מספיק, ואני יודעת שלא מעטים טענו שהוא קשה, אבל יש בו משהו וזה גם שעכשיו אחרי שפרש הוא יושב בשקט ולא מתערב. יש בזה בעיני משהו יפה.

הבת שלו למדה אצלי לפני 20 שנה כאשר הייתי דוקטורנט צעיר באוניברסיטת תל-אביב. לימדתי אותה מכניקה. היא היתה יושבת בשורה הראשונה והיה קשה לי להתרכז כי היא דומה בול לאבא שלה כולל הנקודת חן על הלחי.

נו, תארי לך שאת צריכה לתת הרצאה ויושב מולך אהוד ברק צעיר בדמות אישה, זה לא קצת מוזר ?

(וכמובן שאהוד ברק הוא ראש הממשלה האנטלגנטי ביותר שהיה למדינת ישראל, אך בהחלט לא ראש הממשלה הטוב ביותר. חכמת יתר לא תמיד עוזרת כאשר צריכים להתמודד עם הבבונים של ש"ס ושאר האספסוף).

אַל תַּעַן כְּסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ, פֶּן תִּשְׁוֶה לּוֹ גַם אָתָּה

קולמוס הבן

אכן אינשטיין כתב את המכתב אם אחרים

זאת מעדותו של מנחם בגין זצ"ל!

ולגבי השאלה היכן אהוד ברק

לבטח מנהל סניף של תיווך..............emo_01.png

הוא מחובר לנדל"ן בשנים האחרונות ולעיסקאות נשק

יתכן והוא בדרך אם מאגר טילי יירוט לכיפה אדומה..!emo_30.png

אגב, אלה שאומרים שהוא מבוגר, גם מושה ארנס מבוגר יותר והוא פוקד עדיין את האולפנים.

אגב לא רק ברק נעלם גם בנימין בן אליעזר, אולמרט....

תשמע, לא מדובר פה על 'מבוגר', 70 זה לא מבוגר, לדברים שאנחנו מדברים עליהם, בסכ"ה קולמוס עוקץ אותי כאילו שאמרתי שאיינשטיין היה מבוגר מדי ולא צלול כשחתם על המכתב. אבל לא אמרתי את ולא דיברתי שהיהלא  צלול, דיברתי על זה שנראה לי שעירבו אותו בפוליטיקה שבין הימין לשמאל בא"י, ואיינשטיין כפצפיסט באופן טבעי בחר בשמאל. ושים לב שהמכתב שקולמוס צרף הוא מדצמבר 1948, והבחירות הראשונות בארץ היו זמן מאד קצר אחרי זה, בינואר 1949, זה נקרא  'אספה מכוננת' אבל זו הכנסת הראשונה שנבחרו  אליה בן גוריון ובגין וכל הדמויות המוכרות, כך שהמכתב הזה הוא ממש מודעה של  מערכת הבחירות.

אגב, ראיתי את משה ארנס בימים האלה בטלויזיה, שגדול מברק באיזה 20 שנה, והוא מאד חכם ויש לו מה להגיד והוא מתבטא מאד יפה. ברק גם חכם, אבל פחות מכשר מארנס בדיבור והעברת מסרים.

אגב, אלה שאומרים שהוא מבוגר, גם מושה ארנס מבוגר יותר והוא פוקד עדיין את האולפנים.

אגב לא רק ברק נעלם גם בנימין בן אליעזר, אולמרט....

תשמע, לא מדובר פה על 'מבוגר', 70 זה לא מבוגר, לדברים שאנחנו מדברים עליהם, בסכ"ה קולמוס עוקץ אותי כאילו שאמרתי שאיינשטיין היה מבוגר מדי ולא צלול כשחתם על המכתב. אבל לא אמרתי את ולא דיברתי שהיהלא  צלול, דיברתי על זה שנראה לי שעירבו אותו בפוליטיקה שבין הימין לשמאל בא"י, ואיינשטיין כפצפיסט באופן טבעי בחר בשמאל. ושים לב שהמכתב שקולמוס צרף הוא מדצמבר 1948, והבחירות הראשונות בארץ היו זמן מאד קצר אחרי זה, בינואר 1949, זה נקרא  'אספה מכוננת' אבל זו הכנסת הראשונה שנבחרו  אליה בן גוריון ובגין וכל הדמויות המוכרות, כך שהמכתב הזה הוא ממש מודעה של  מערכת הבחירות.

אגב, ראיתי את משה ארנס בימים האלה בטלויזיה, שגדול מברק באיזה 20 שנה, והוא מאד חכם ויש לו מה להגיד והוא מתבטא מאד יפה. ברק גם חכם, אבל פחות מכשר מארנס בדיבור והעברת מסרים.

לא יעזור לאיש ברק פשוט הקדים את זמנו ובעיקר לא בנוי לתככים פוליטיים.

האם הנסיבות ואולמרט יחזירו את ברק לכותרות הלא חיוביות.

כזכור בזכות ברק כל הטינופת של אולמרט את שולה יצא החוצה.

nnnc10 האם אתה מתכוון לאהוד ברח, אותו אדם שברח מלבנון בחוסר אחריות בלי הסכם או הסדרי בטחון וגרם לצמיחת החיזבללה סכנה קיומית בגבול הצפוני? אהוד ברק מוטב שיישב בשקט ויהנה מחיי גימלאי שקטים עם בני משפחתו ונכדיו, לא צריכים נזקים נוספים מלבד הנזקים שכבר הביא עלינו.

הגרועים ביותר הם אלה שאינם מודעים לחסרונותיהם, מודעות לחסרון היא 90% מפתרון הבעיה.

להערכתי,מעטים מתגעגעים לאהוד ברק

להערכתי,מעטים מתגעגעים לאהוד ברק

אהוד ברק פוליטיקאי בינוני מינוס אבל מדינאי טוב שמבין את המציאות ולא כמו המופקרים שיש היום ולא אנקוב בשמות וכינויים שמא יתבעו אותי כמו שמופיעה כאן ידיכה...והמבין יבין וכל כינוי בזוי ככל שיהיה בהחלט לכמה מחברי הכנסת ראוי ודי לראות לאן הובילו אותנו לא מעט ...

מעטים רוצים את אהוד ברק במפלגה כלשהיא,זוכרים יפה איך הרס את האבודה

וראה כמה שהזמן מתעתע, לבסוף בגין הוא שחתם על הסכמי השלום. ושמיר הקשוח הלך למדריד. 

ואל תשכח את שרון שנסוג מעזה.

ורק ביבי העקשן נשאר סרבן שלום סדרתי.emo_18.png

קולוס, אתה זיין מח כרוני שזקוק לטיפול דחוף.

ביבי לא רוצה שלום?90 אחוז מאזרחי ישראל לא מסכימים לחזרה לגבולות 67 זאת כדי להשיג שלום "אמיתי"

כל תינוק ולא קשיש כמוך יודיע כי חזרה לגבולות 67, הינו קץ למדינת ישראל והערבים ללא זאת, לא מסכימים לכלום

משנתו של ליברמן שהינה החלפת שטחים ואוכלוסיות, הינו הדבר היחידי לפתרון בין שני העמים

כל ערבי ואחר שלא רוצים את ת"ז הכחולה, מוזמנים לממש את חזונם ולעבור למדינה הפלסטינאית כאשר תקום, נראה כמה יעשו זאת, כדי לעבור למדינה השכנה אם בכלל תקום כדי להרוויח בחודש כ1000 ש"ח ולוותר על זכויות הביטוח לאומי ואחר,

להנות היום מה שתפסידו למחר

ברק עסוק עם החיים הפרטיים שלו.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר