נניח שפואד לא לקח שוחד כמועמד לנשיאות(אשרי המאמין)

רק שיסביר לנו אותו ברנש, ומפלגתו האבודה (פרט ליחימוביץ) כיצד אדם במצב בריאותו היה יכול לתפקד כנשיא?

מהעיתונות...."הינו במצב אי תיפקוד כלייתי הדורש 3 פעמים בשבוע דיאליזה ובעיות בלב כאשר לאחרונה ביציע צינטור אחד מכמה"

יוצא מיכך שמפלגת העבודה, מפלגה שהקימה את המדינה חייבת לעשות חשבון נפש במידה שהעמידה מועמד שכזה, אם ברצונה בכלל לשרוד כאשר ובבחירות הבאות תזכה במזל אולי ב2 מנדטים

מצפה אני משלי יחימוביץ לפרוש כמה שיותר מהר מאותו קרקס שנקרא מפלגת העבודה, כדי להניח לה לגסוס לבד.

להנות היום מה שתפסידו למחר

האמת? זה באמת הזוי, רק מראה ששיקול דעת וחשיבות הנושא נעלמו אצל כמה חברי כנסת. בושה וחרפה.

וזה לא רק בעבודה. גם בתנועה ירדו מהפסים כשידעו על הסכום ששילם שיטרית והבליגו, זה נראה להם רגיל והגיוני. 

מנהל הפורום
10,000+

אם היו נותנים לו מראה בטוח היה פוסל את עצמו בכלל מלהגיש מועמדות לתפקיד נשיא .הוא כנראה רצה לכסות את כל עבירותיו

תחת התפקיד הנכסף .בושה וחרפה זקנתו מבישה את צעירותו

אם מצבו הגופני היה אחר

מזמן היה נעצר לכמה שבועות

לדעתי כבר להחרים לו בצו משפטי את נכסיו החשודים שנלקחו משוחד

לפחות שהיורשים לא יהנו מיכך ואולי הכסף ילך למטרות רווחה באמצעות המדינה למי שמגיע באמת וצריך(למשל לעמותת ילדים חולי סרטן)

פואד יעשה טוב לעצמו למשפחתו לחייליו ויעלה השמימה

מתי במדינה הזאת אנשים יביעו את דעתם במנותק מהדעות המקובלות,כלומר הליכודניק תמיד ידבר נגד איש מפלגת העבודה גם אם הוא אדם טוב,להגיד משהו רע על מפלגת העבודה כי ככה מקובל שליכודניק יעשה, לפסול את פואד בן אליעזר רק בגלל שהוא עובר דיאליזה,זאת הייתה חגיגה עבור הליכודניקים וגם מפלגות אחרות,ממתי פוסלים אדם בגלל מצב בריאותו היו אומרים או איך מפקירים אדם ששירת את המפלגה כל כך הרבה שנים רק בגלל שהוא עובר דיאליזה,עוד מעט הוא עובר השתלה והוא אדם חדש.אני לא חבר מפלגת העבודה (הייתי שנים) אבל הגינות צריכה להיות גם אם אתם ליכודניקים (בקשה גדולה מידי )

כאן מדברים על כנראה מושחת לא רגיל, שניצל את מעמדו תפקידו וכוחו כדי למאלא את כיסיו בכסף אסור, אין קשר לשיוכו הפוליטי, גם בצד האחר של המפה נתגלו מושחטים כמו למשל הירשנזון ואולמרט

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר