עשרת אלפים למשחק הגמר באיטליה, מצב כלכלי קשה

מצב גרוע במדינה

כל אדם שטס משאיר כ10000 ש"ח

צר לי אבל מכבי ת"א הולכת לאכול אותה שם, ראיתי את מדריד היא קנקית, מכבי לא תנציח ואם כן והלוואי אוכל את כובעי

להנות היום מה שתפסידו למחר

גם אם מכבי תפסיד - זו חוויה וכו'.

אני לא מבינה אנשים שמשקיעים כל כך הרבה כסף בשביל כדורסל (בעיתון היום היה רשום שמי שטס רק למשחק יעלה לו סביב 3,500 ש''ח), אבל, נו.. מה אני מבינה.

זו חויה מדהימה להיות בתוך גוש אנרגיה לוהט ומתפרץ.....מי שלא היה לא יבין, ומי שלא מחובר לספורט לא יבין גם הוא...

ההישג להיות בגמר הינו הישג ענק בפני עצמו. 

הפיינלפור זו חגיגת ספורט מכוננת ומהנה. מעטות החגיגות שמקבילות לארוע ספורטיבי קבוצתי ותחרותי. 

לענין ההשקעה, כל אדם וסדרי עדיפיותיו. אני בהחלט יכול להבין את מי שנסע. והסכום הוא 5000-6000 שח. זאת לארבע משחקים. 

טיסות מלון ותזונה. 

מנהל הפורום
10,000+

אני לא יכולה כל כך להבין את מי שבכלל מעלה את השאלה המטופשת הזו על כמה ולמה אדם משקיע בנסיעה למשחק.

בעיני זו השקעה פי כמה יותר נבונה מההשקעה על נופשון של אכול ושתה ותתבהם באיזה שהוא "הכל כלול".

אבל במדינה בה הספורט הלאומי הוא להכנס לכיסיהם של אחרים וללכת רכיל על העדפותיהם של אחרים אין מה לתמוה.

אכלתי את הכובע בגאווה

כל הכבוד למכבי ת"א

הידד, הבאתם כבוד רב לישראל ולת"א

תודה

אכלתי את הכובע בגאווה

כל הכבוד למכבי ת"א

תודה

בשביל מה אכלת את הכובע ?

בושה !

יותר מחצי השחקנים של מכבי ת"א הם שחורים, גבוהים, רכש של זרים שידועים בכישוריהם בתחום, ואף אחד מהם אפילו לא התגייר, לפחות בשביל הדאווין - כשאצל הספרדים לא ראיתי אפילו שחקן 'רכש' אחד מהסוג הזה,  כולם קוקייז'ן\לבנים ספרדים אורגינלemo_18.png.

זה רציני הסיפור הזה ? או שזה בדיחה גרועה ?

אני לא יכולה כל כך להבין את מי שבכלל מעלה את השאלה המטופשת הזו על כמה ולמה אדם משקיע בנסיעה למשחק.

בעיני זו השקעה פי כמה יותר נבונה מההשקעה על נופשון של אכול ושתה ותתבהם באיזה שהוא "הכל כלול".

אבל במדינה בה הספורט הלאומי הוא להכנס לכיסיהם של אחרים וללכת רכיל על העדפותיהם של אחרים אין מה לתמוה.

הידד,  את מסכימה כי המצב מעולה

דעתך ככליפת השום, יבלה האדם היכן שירצה ולאן שיסע, הן למשחק והן לכול כלול

מצב גרוע במדינה

צר לי אבל מכבי ת"א הולכת לאכול אותה שם, ראיתי את מדריד היא קנקית, מכבי לא תנציח ואם כן והלוואי אוכל את כובעי

כנראה שה 10.000 האוהדים הללו לא זקוקים לעמותות הצדקה היוצרות עימי קשר שוב ושוב ומבקשות שאארגן להם משלוחים של עודפי ירקות.

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

סליחה שאני מעיר,אין יפה יותר מ"הכל כלול"

זו לא מסחטת כסף במלון בארץ,שעל כל זית מחייבים

בהכל כלול כל אחת ואחד אוכלים כל מה אוהבים והרבה,חלום לילדים

אני למשל לא אוכל לחם ולא בשר אדום ומרזה

מצב גרוע במדינה

להבא,אל תהמר בפרהסיה,

בכל המשחקים תמיד תזכור ,הכדור תמיד עגול,

ולכן כל תוצאה אפשרית

מצב גרוע במדינה

להבא,אל תהמר בפרהסיה,

בכל המשחקים תמיד תזכור ,הכדור תמיד עגול,

אולכן כל תוצאה אפשרית

אתה צודק ומרזה

במקומך הייתי הולך לרופא

כמה למשל ירדת בשנתיים? תקווה שהבעיה לא רצינית

הידד,  את מסכימה כי המצב מעולה

דעתך ככליפת השום, יבלה האדם היכן שירצה ולאן שיסע, הן למשחק והן לכול כלול

גם אתה מוכיח השכם והערב שחוץ ממקום לתליית האוזניים אין בראשך דבר.

לא חדש אבל למה להדגיש שוב ושוב ושוב את הריק???

הרי אתה זה שהעלית את השרשור האדיוטי שבו אתה שוב מציץ לכיסיהם של האחרים ומנסה לספור את מעותיהם

העיקר,מכבי נצחה,אלופת ארופה

אכלתי את הכובע בגאווה

כל הכבוד למכבי ת"א

תודה

בשביל מה אכלת את הכובע ?

בושה !

יותר מחצי השחקנים של מכבי ת"א הם שחורים, גבוהים, רכש של זרים שידועים בכישוריהם בתחום, ואף אחד מהם אפילו לא התגייר, לפחות בשביל הדאווין - כשאצל הספרדים לא ראיתי אפילו שחקן 'רכש' אחד מהסוג הזה,  כולם קוקייז'ן\לבנים ספרדים אורגינלemo_18.png.

אין לך מושג בספורט. אין כיום אף קבוצה ללא שחקנים זרים. גם המקומיים משחקים בחלקם בחוץ. כך בריאל כדורגל יש את רונלדו הפורטוגזי, ובברצלונה את מסי הארגנטינאי......בכדורסל השחקנים בחלקם מתאזרחים היות ואסור רוב של זרים. 

מה שקובע הוא הקבוצה ! הגיבוש, שיטת משחק ויישומה. ולא הגזע כפי שכתבת, מה שמבחיל בפני עצמו. 

לגבי היותם ידועים....רק דוגמא אחת....רייס היה אנונימי לחלוטין מברלין שזניחה לחלוטין. הפך כוכב נהדר כאן בקבוצתו מכבי תא. 

שנאה עצמית בישראל מוכרת. לצערי הנך דוגמא לכך. 

כבוד למכבי. וכבוד לישראל. עונג צרוף ייצרתם לנו, למרות המלעיזים למינהם. 

מנהל הפורום
10,000+

אכלתי את הכובע בגאווה

כל הכבוד למכבי ת"א

תודה

בשביל מה אכלת את הכובע ?

בושה !

אין לך מושג בספורט. אין כיום אף קבוצה ללא שחקנים זרים. גם המקומיים משחקים בחלקם בחוץ. כך בריאל כדורגל יש את רונלדו הפורטוגזי, ובברצלונה את מסי הארגנטינאי......בכדורסל השחקנים בחלקם מתאזרחים היות ואסור רוב של זרים. 

מה שקובע הוא הקבוצה ! הגיבוש, שיטת משחק ויישומה. ולא הגזע כפי שכתבת, מה שמבחיל בפני עצמו. 

לגבי היותם ידועים....רק דוגמא אחת....רייס היה אנונימי לחלוטין מברלין שזניחה לחלוטין. הפך כוכב נהדר כאן בקבוצתו מכבי תא. 

שנאה עצמית בישראל מוכרת. לצערי הנך דוגמא לכך. 

כבוד למכבי. וכבוד לישראל. עונג צרוף ייצרתם לנו, למרות המלעיזים למינהם. 

שנאה עצמית ? לא פחות ולא יותר ! לא הגזמת קצת, עודד ?

הגברת בסה"כ כתבה בציניות (לא הבנת ?) שלא מדובר ביהודים, אלא בשחורים, רחמנא ליצלן.

אתה יודע, עודד, מותר לכתוב קצת ביקורת בפורום ...

אַל תַּעַן כְּסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ, פֶּן תִּשְׁוֶה לּוֹ גַם אָתָּה

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר