תודו אני צודק, רק מיזרחי יכול....

כמעט מידי יום מתרחש אירוע שמחזק את התזה שלי שרק מיזרחי יכול להפוך את ישראל למדינה מרתיעה בעלת עוצמות ללא מעצורים ויכולת תגובה שמעולם לא היכרנו,אויבינו  יחשבו הרבה פעם ויספרו פעם ועוד פעם לפני שיאפשרו הרפתקאה צבאית משיטחן לעבר ישראל.

אין לי ספק שאילו היום עמד בראש הפרמידה בישראל מיזרחי ספק אם בכלל היה מתרחש האירוע הביטחוני בצפון ואם בכל זאת היה יוצא אל הפועל לבנון היתה בוערת, מאות רבות של הרוגים ואלפי פצועים הרס וחורבן, מועצת הביטחון מתכנסת לשיבה שלא מן המנין בדרישה לבוזגלו לינצור את האש אבל בוזגלו כמו בוזגלו אגב כמו פוטין שלא עושה חשבון לאף אחד בטח לא לאובמה הדחלילי ולבנון משעה לשעה פשוט נחרבת, נכון יש גם טילים בישראל אבל המכה וכמות ההרוגים שלא תשכח שנים ומלאכת שיקום ההריסות וקבירת המתים ימשכו הרבה מאוד זמן וכל זאת כי בעל הבית בישראל השתגע ובכדי שזה יקרה תודו חייבים מנהיג מיזרחי, ואם איהיה כזה אפילו באירן יתחילו לקחת אותו בחשבון.

תבינו, אם אנחנו חפצי חיים ואני מניח שאכן כן אנחנו חייבים להפקיד את ההגה בידי הנהג הטוב ביותר, הנהג שמכיר היטב את הסביבה, נהג שיודע איך להגיב כשנתקל בסכנה.

אם בלבנון וגם בסוריה המתמוטטת אין חורמן מזה כמה שעות מתגובה של צה"ל בעקבות האירוע הקשה זה רק משום שאשכנזי (ביבי)

ליד ההגה ולא בוזגלו למשל...

צר לי שאני צודק, הלווי ויכולתי לחשוב אחרת, הלווי והאירוע הקשה לא היה קורה...ועכשיו כולם יודעים שהכוונה היתה תחטוף חייל, מה עוד צריך שיקרה בכדי שנחזיר נוק אאוט לבשאר אסד ולנסראאלה?

רק מיזרחי יכול...

צריך ליצא מזרחי לכל מדינה בעולם,כך יהיה הכל טוב יותר,

וגם יהיה מקום לכמה מזרחיים חדשים בבית הסוהר,

נעים להשתעשע עם השד העדתי,

צריך ליצא מזרחי לכל מדינה בעולם,כך יהיה הכל טוב יותר,

וגם יהיה מקום לכמה מזרחיים חדשים בבית הסוהר,

נעים להשתעשע עם השד העדתי,

מה הקשר לשד עדתי? אל תנסה לסלף, הכוונה מאוד ברורה מי שמכיר מנטליות ערבית מוסלמית הוא ורק הוא יודע איך להתמודד ובמיוחד איך להגיב ולנהוג .

למה כל דבר שלא נראה לכם אתם לוקחים אותו לכיוונים סתומים? אין כל קשר לשד העדתי.

מה הבעייה להודות שאינכם מסוגלים לנהוג בערבים מוסלמים כמו שמגיע להם וכמו שהמצב מחייב?

ההתנשאות האשכנזיפטית עלתה לכם כן לכם ולא לנו המיזרחיים לפני 70 שנה ביוקר רב, מה הלקח שלמדתם מאז? לא נראה לי שלמדתם וחבל...

ההתנשאות האשכנזית במקומה,בגדול היא משפרת את המזרח,

לכל תפקיד צריך לבחור את מי שמתאים,בלי קשר למוצאו

לדעתך מתאימים המזרחיים ,לדעתי לא ולא

יש משהו בדבריך...
לא סתם נהג הרב כהנא לומר שרוב תומכיו הם מזרחיים כיוון שהם מבינים את המשמעות של לחיות תחת שלטון ערבי ויודעים איך צריך להתייחס אליהם.

אולם עם כל האמת שבדבר לא זה הוא פיתרון הקסם של בעיית ארץ ישראל והערבים אלא שינוי תפיסתי של רוב אזרחי המדינה מתפיסת אוסלו לתפיסת זו ארצינו... כשזה יקרה - לא ממש משנה אשכנזי או ספרדי... 

יש משהו בדבריך...
לא סתם נהג הרב כהנא לומר שרוב תומכיו הם מזרחיים כיוון שהם מבינים את המשמעות של לחיות תחת שלטון ערבי ויודעים איך צריך להתייחס אליהם.

אולם עם כל האמת שבדבר לא זה הוא פיתרון הקסם של בעיית ארץ ישראל והערבים אלא שינוי תפיסתי של רוב אזרחי המדינה מתפיסת אוסלו לתפיסת זו ארצינו... כשזה יקרה - לא ממש משנה אשכנזי או ספרדי... 

יש משהו בדבריך...

מה אתם מבינים, הסכמי אוסלו הביאו אביב ערבי.

מזרח תיכון חדש.

היי

היה לעם ישראל מנהיג מזרחי גדול בדמותו של נשיא המדינה ואשר באמת הביא כבוד למדינה קראו לו יצחק נבון . אך לעומת זאת היה גם את קצב אשר המיט בושות על עם ישראל . לכן כנראה שאישיות מזרחית ברמתו של יצחק נבון , יבדל לחיים ארוכים ובריאים, כנראה כבר לא נשארו.  לכן רדן מהעניין של אישיות מזרחית. יש לנו המון כאלה בין נבחרי הציבור שלנו שגם הלא מזרחיים אינם עושים דבר .

פסו מהעולם שלנו מנהיגים עם חזון והראויים לשמש כנבחרי ציבור אמיתיים גם מזרחיים וגם שאינם מזרחיים. כולם דואגים רק לישבנם .

היי

היה לעם ישראל מנהיג מזרחי גדול בדמותו של נשיא המדינה ואשר באמת הביא כבוד למדינה קראו לו יצחק נבון . אך לעומת זאת היה גם את קצב אשר המיט בושות על עם ישראל . לכן כנראה שאישיות מזרחית ברמתו של יצחק נבון , יבדל לחיים ארוכים ובריאים, כנראה כבר לא נשארו.  לכן רדן מהעניין של אישיות מזרחית. יש לנו המון כאלה בין נבחרי הציבור שלנו שגם הלא מזרחיים אינם עושים דבר .

פסו מהעולם שלנו מנהיגים עם חזון והראויים לשמש כנבחרי ציבור אמיתיים גם מזרחיים וגם שאינם מזרחיים. כולם דואגים רק לישבנם .

לפני הכל,יצחק נבון חיי וקיים ובזדמנות זאת נאחל לו בריאות ואריכות ימים,אז בבקשה כשאתה מדבר על יצחק נבון חלילה בלשון עבר.

יצחק נבון כמו כל נשיא אחר לא היה מנהיג אלה נשיא בעל שיעור קומה ויצוגי.

nnnc10 שלום רב לך

כנראה שלא שמת לב שהמילים שנכתבו על ידי בלשון עבר מתייחסות להיותו נשיא בלבד ואינן אפילו מרמזות על נבון "בעבר" אלא רק על נשיאותו בלבד. ובאמת הוא משכמו ומעלה עד עצם היום הזה ולשנים רבות נוספות. להערכתי , גם תפקיד נשיא המדינה משוייך למנהיגות אבל לא פוליטית. זה כל ההבדל. כאשר גם בחירת נשיא המדינה נעשית על ידי פוליטיקאים הרי דוגמת קצב קופצת לעין. ראוייה לציון היא יוזמתו של יצחק נבון למיגור הבערות בקרב אזרחי המדינה הבוגרים בתוקף היותו ראש אגף בלבד במשרד החינוך. מה שכיום אין שר בממשלה שאפילו נותן דעתו לפתיחת פרויקט ברמה כזו. איפה הם אותם אנשים למרות היותם משוייכים למפאי ורפי ?

emo_01.pngידידי 333 מציע לייצא מזרחיים

אז מי יתפעל את שוק הכרמל, שכונת התקווה, מחנה יהודה ושוק תלפיות?

ומה עם עובדי שב"ס? ישארו ללא עבודה?

להנות היום מה שתפסידו למחר

זה משנה משנה מאזה עדה הוא האדם נעשנו גזענים יותר מאחרים שקראנו להם גזענים תפסיקו עם זה ותראו קמה שהמדינה חזקה בכל עדותיה ברחנו ממדינת הגזענות אבל למדנו ממנה להיות כך מספיק כבר !!............

אבל המזרחיים מככבים בהצלחה יתרה בבתי הסוהר,

רק לזה הם טובים,פשע,פשע מאורגן

מצגר אומר לך משהוא? אולמרט אומר לך משהוא?שר האוצר לשעבר שלא מזמן יצא מהכלא ובנו מיד נכנס במקומו אומרים לך משהוא?והרשימה עוד ארוכה ומתארכת של אשכנזיפטים שסרחו חלקם ישב וחלקם עוד ישבו בכלא, נכון גם בקרב המיזרחיים יש עברינים אבל אם הם כאלה לצערי זה משום המצב בכלכלי אליו אתם האשכנזיפטים הבאתם אבל העבריניים שלכם שבעים ומלאים ועוד גונבים זה כל ההבדל.

אגב הרשימה של העברינים האשכנזיטיפ ימח שמם ארוכה ואני מציע לך לבדוק מי ברשימה ובכמה פשעו וכמה גנבו.

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר