ניצול קופת המדינה ע"י משפחת נתניהו.

שמעתי את העיתוני צדוק יחזקלי בתוכניתו ביום שבת בנוגע לניצול קופת המדינה ע"י משפחת נתניהו ופשוט עושה רושם שהוא גויס ע"י המשפחה ואת התשלום עבור השרות נראה בחשבון שיפורסם לשנת 2013..איך יכול עיתוני לומר שהתקשורת מחפשת את המשפחה כשיש צריכת מים של 80 אלף ש"ח לשנה של מים? איך אפשר שלא לדבר על הוצאה של למעלה מ- 6000 ש"ח על נרות מבושמים?ועוד הוצאות בלתי הגיוניות, היודע הכתב כמה משפחות מתחת לקוו העוני בכסף המבוזבז יכלו להיות מעל קוו העוני? היודע הכתב כמה חסרי יכולת לרכוש תרופות יכלו להרגיש טוב יותר בכסף זה? ועוד ועוד...נכון גם בבית הנשיא יש לא מעט ביזבוז וגם שם חייבים לצמצם..

זאת לא הפעם הראשונה שהבזבוז לבית משפחת נתניהו עולה לסדר היום אבל זאת הפעם הראשונה שעיתוני יוצא להגנה של מושחתים ממשפחה אחת.

ואני מוסיף ושואל, מה עושה משפחת נתניהו עם המשכורת של ביבי כשהכל ממומן ע"י משלם המיסים? אולי שצעד סמלי יודיע שהוא מוותר שהרי הכל ממומן...

קיצר משפחת נתניהו או כל משפחה שנוהגת כך בכסף לא לה היא בפירוש לא משפחת לדוגמה ובוודאי אינה יכולה להטיף.

שמעתי את העיתוני צדוק יחזקלי בתוכניתו ביום שבת בנוגע לניצול קופת המדינה ע"י משפחת נתניהו ופשוט עושה רושם שהוא גויס ע"י המשפחה ואת התשלום עבור השרות נראה בחשבון שיפורסם לשנת 2013..איך יכול עיתוני לומר שהתקשורת מחפשת את המשפחה כשיש צריכת מים של 80 אלף ש"ח לשנה של מים? איך אפשר שלא לדבר על הוצאה של למעלה מ- 6000 ש"ח על נרות מבושמים?ועוד הוצאות בלתי הגיוניות, היודע הכתב כמה משפחות מתחת לקוו העוני בכסף המבוזבז יכלו להיות מעל קוו העוני? היודע הכתב כמה חסרי יכולת לרכוש תרופות יכלו להרגיש טוב יותר בכסף זה? ועוד ועוד...נכון גם בבית הנשיא יש לא מעט ביזבוז וגם שם חייבים לצמצם..

זאת לא הפעם הראשונה שהבזבוז לבית משפחת נתניהו עולה לסדר היום אבל זאת הפעם הראשונה שעיתוני יוצא להגנה של מושחתים ממשפחה אחת.

ואני מוסיף ושואל, מה עושה משפחת נתניהו עם המשכורת של ביבי כשהכל ממומן ע"י משלם המיסים? אולי שצעד סמלי יודיע שהוא מוותר שהרי הכל ממומן...

קיצר משפחת נתניהו או כל משפחה שנוהגת כך בכסף לא לה היא בפירוש לא משפחת לדוגמה ובוודאי אינה יכולה להטיף.

חטטנות

בתקופה שמנופאי בנמל מרוויח יותר מראש ממשלה, וכאשר האחרון רוצה לקנות מנת פלאפל ואו ללכת לקולנוע, הדבר הינו לא פשוט וכרוך בלוגסטיקה לא פשוטה, נכון יש לצמצם את הראוונות, (שרה?), אבל ראש ממשלה בישראל זה לא תפקיד קל ויש לברך כל אדם מוכשר שמוכן להקריב תפקיד זה מבוקר עד ערב, להיום נתניהו עושה מלאכה לא קלה ומגיעה לו ברכה להצלחה, כי הוא ראש ממשלה של כולנו.

להנות היום מה שתפסידו למחר

פועלי נמל,עובדי חברת חשמל וראש הממשלה,

קבוצה שמוציאה לעניים אוכל מהפה,שישרפו בגהינום

לא נשכח את עובדי וכל בנק ישראל,צריך לבטלו,כל כלכלן זוטר באוצר

יכול למלא תפקידי חבורת גזלנים מנצלת את המדינה

תפסיקו לכתוב שהוא מוכן לעשות את העבודה הזו ...הוא לא מוכן לשמוע שעליו להפסיק לעשות את זה .

אי אפשר גם מצד אחד לקבל משכורות ענק ומצד שני הכל משולם על ידי המדינה ,כלומר כפול על כפול ,

יש שני ספרים שעל כל ישראלי לקרא כדי להבין מה קורא ברפובליקת הבננות שנקראת ״ישראל״

1-סיפרו של יוסי שיין ״שפת השחיתות״

2-סיפרו של ירון זליכה ״הגווארדיה השחורה״

לפי דעתי שני ספרים אלה חייבים להיות סיפרי חובה לכל תלמיד לפני שיחליט לבקש תעודת זהות ישראלית 

מבטיח לכם שהדרישה לאזרחות ישראלית תרד פלאים  .

נכון אני חי בחו׳ל ולכן אני רואה הכל באור אחר אבל בנשמה נשארתי ישראלי ,אבל מפחיד אותי לחזור מידיעה 

שאני שייך לשיכבה החלשה שהכי נפגעת בגלל המדיניות של השלטון הישראלי ״

״לקחת הכי הרבה מהעניים וולתת הכי הרבה לעשירים״

נהנתנות משפחת נתניהו ידועה לציבור לא רק מהאירוע האחרון, אלא ממהלך כל פעיותו הפוליטית מאז ועד היום. הנכון הוא שהנהנתנות והחמדנות של המשפחה הנ"ל עברה כבר כל גבול. בשעה שבמשרד ממשלתי כלשהו מחייבים לדווח לאוצר על כל אגורה שחוקה היוצאת מתקציב המשרד הרי שהתקציב של בית ראש הממשלה "לופשי על הבר" וזו כבר חריגה מכל דמיון. מזלנו שלראש הממשלה יש רק עוד 2 בתים. אבל בקצב החיסכון שלו הוא עוד ירכוש שכונה שלימה. האם גם על השכונה הזו עם ישראל יצטרך לשלם ? כאשר אני משווה שאת סעיפי ההוצאות של בית הנשיא מול בתיו של ראש הממשלה הרי שברור הוא שנשיא המדינה שיאריך ימים, כל הוצאותיו הן רק לתחזוקת מעונו הרישמי ושם אגורה לא בכיוון של נהנתנות אישית. אני בחזקת ליכודניק מימי ינקותי, גמרתי עם המפלגה הזו בצער רב וזה רק בגלל סלידתי מהחמדנות של משפחת נתניהו על כספי הציבור כולל הציבור שאין לו כסף לתרופות ואוכל אלא רק כסף למשפחת נתניהו. כל ראשי הממשלה הקודמים ודאי מתהפכים בקיברם על ניפוח תקציב בתיו של ראש הממשלה . הגינות , צניעות ויושר אין כאן.

לא בנמצא ראש ממשלה שיקבע שכרו לשכר מינימום ויקבל זאת

כל פוץ בעל חברה ממוצעת מרוויח חצי מיליון ש"ח לחודש ומשלם מס בניגוד לשכר נשיא המדינה שהינו פטור ממס, כאשר הקודם חגג בהרמון, אנס כאוות נפשו ויקבל פנסיה עד יום מותו

להנות היום מה שתפסידו למחר

שיבדקו את כולם  ובתנאי שגם את פושע אוסלו!

מי ממן אותו? כמה כספים מקבל ומימי?

מי מעביר כספים כביכול למרכז פרס?

למה לעשות איפה ואיפה? שיבדקו בחייו ולא במותו!

כל המדיניות שלו זה נגד מדינת ישראל חייבים לדעת מה ומי  עומדים מאחורי זה?

שימותו הקנאים!לא לבעצם לא שיחיו ויסבלו

במקום שתכעסי על נתניהו תבדקי כמה  מיליונים קיבלו בכירים באל על?  הסכומים שהם לקחו יכולים למוטט את החברה. ומי ישלם במקרה של פשיטת רגל? אנחנו הפרירים. מנהלים בבנקים ובחברות בורסה וכו מושכים משכורות עתק מרוקנים את החברה מנכסיה ויאלא פשיטת רגל. כפי מה שיקרה בקרוב הם אי די בי. רשות  מים הפריטה את גבית המים לאיגודי מים רבים שיונקים את לשד עצמותינו במחירים כפולים ועושים קופה על גב מיליוניאנשים שלא מסימים את החודש. לפחות נתניהו זה אדם אחד. הנזק יותר תדמיתי. ההפרטות והמנהלים זמושכים מיליונים מרוקנים את קופת המדינה ככה בצורה כאילו חוקית ואת תופסת את נתניהו ובינתיים הזאבים טודפים  את הטרף בשקט ואפילו מבלי שנרגיש ומבלי שהנשרים וציפורי הטרף יפריעו...

תפסיקו להתנפל עליו

בפרוש כן !!! אף פעם לא שמעתי ולא ידעתי כמה מיים צרכו משפחת רבין, או ברק, או פרס, אפילו אחרי יאיר שהיה בגן ילדים רדפו, זה לא אומר שזה בסדר שמבזבזים על חשבון משלם המיסים, אבל האופן שבו התקשורת מתנהגת זו רדיפה גם רדיפה.

רק נתניהו בזבז עוד ועוד,בלי גבול

בכל מדינה נורמלית כבר מזמן היו מפגינים מול ביתו ומעיפים אותו לכל הרוחות. בכל העולם המערבי מנהיגים מתנהגים בצניעות. מספיק לראות את בית המלוכה הדני או ראש ממשלת שוודיה נוסע על אופניים כדי להבין שראש הממשלה הוא תפקיד - לא מקום לעלייה לרגל לתושבי המדינה ומתן רשיון לבזבוז כספי הציבור! אבל כמו שאמר שלום חנוך - הציבור מטומטמם ולכן הציבור משלם, תרתי משמע! אם אותו ציבור של עניים ובעלי הכנסה נמוכה שבוחרים בו שוב ושוב היה מבין עד כמה נתניהו משתין עליהם בקשת ואת כספם שלהם הוא מבזבז, היה מתנהג אחרת. עד שהטמבלים האלה יתחילו להפנים שאירן הוא רק תירוץ לנתניהו לעשות עליהם רושם, הוא ומיס פיגי השמנה שלנו ימשיכו לחיות כמו מלכים כאילו אין מחר, והציבור יחרוק שינים ו..ישב בבית. הפגנה אחת בכיכר מלכי ישראל עם מאה אלף בני אדם תחזיר אותו למציאות, אבל הוא צוחק כל הדרך אל הבנק, וממשיך לשלם מליון שקל (!) למכבסה שלו..  מליון שקל למכבסה, הנשמע כדבר הזה? ואחרון אחרון - בל נשכח את הכי חשוב מהכל: האיש הזה הכניס את מדינת ישראל כולה לגרעון של 39 מיליארד שקל שאתה ואני וכולנו נשלם עד סוף חיינו, בעוד הוא ממשיך להוציא על כיבוד מאות אלפי שקלים בשנה.. זה הליכוד - אוסף של מושחתים ונהנתנים, ועניי העם בוחרים בהם.. היה מצחיק אם לא היה כל כך עצוב.

צריך לזכור מה כתבת ביום הבחירות

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר