רק פלסתיני מטורף יתקיף את ישראל מהגדה, אחרי הסדר שלום.

תקיפה כזו הייתה נותנת לישראל עילה לגיטימית לכבוש את הגדה מחדש, הפעם לתמיד.

ה-פ-ח-ד  מקיום קפדני של הסדר שלום ע"י הפלסתינים הוא הסיבה להחלטת הימין ההתנחלותי לא לאפשר הסדר, ויהיה טוב לישראל ככל שיהיה יש בכנסת ובציבור רוב יציב להסדר ע"פי מתווה קלינטון.

רק פלסתיני מטורף יתקיף את ישראל מהגדה, אחרי הסדר שלום.

תקיפה כזו הייתה נותנת לישראל עילה לגיטימית לכבוש את הגדה מחדש, הפעם לתמיד.

ה-פ-ח-ד  מקיום קפדני של הסדר שלום ע"י הפלסתינים הוא הסיבה להחלטת הימין ההתנחלותי לא לאפשר הסדר, ויהיה טוב לישראל ככל שיהיה יש בכנסת ובציבור רוב יציב להסדר ע"פי מתווה קלינטון.

ואללה ?

ב 2005 אמרו בדיוק את אותו הדבר על רצועת עזה ותראה מה קורה שם היום.

אופסס שכחתי שאדריכל גירוש היהודים מביתם ומאדמתם לטובת חוטפי חיילים ומשגרי רקטות על נשים וילדים ניכנס לתרדמת מהר מאוד אחרי הגירוש המושחת ובגלל זה העסק נראה כמו שהוא נראה... emo_11.png

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

אמוץ, שאלה קטנה ברשותך.

פורסם שהלילה הונחו שלטים על קברי חיילים בהר הרצל שעליהם כתוב:

סליחה ששכחנו. בשבילנו - מותך היה לשווא.

ועל החתום:

ממשלת ישראל.

אני כמובן יודעת היטבשכל ממשלה שהיא לא במקום בו ח"כ מיכאל בן ארי ושות' עומדים היא ממשלת זדון שמאל שכל מטרתה להחריב את מדינת ישראל ואני כמובן יודעת שכל מי שאינו דוגל בדעותיו של ח"כ מיכאל בן ארי ושות' הוא שמאלן תבוסתן עוכר ישראל, אבל בכל זאת, אני חייבת לשאול: זהו, הכל מותר? אין קוים אדומים? אין שום דבר קדוש? הכל כשר כולל חילול קברים של חיילים שלהם משפחות, חברים.......

מותר לזלזל באדם שמוטל על מיטת חוליו ולפגוע בכבודו ובמשפחתו, מותר להוליך ארון מתים ולצייר ראש ממשלה בכפייה ולהתיר את דמו, מותר להרוג פעם נוספת חיילים שמסרו את נפשם כדי שחסרי מוסר וגסי רוח שאינם בוחלים בשום אמצעי יוכלו לשפוך את דמם פעם נוספת.......

באמת מעניין אותי לדעת כיצד תסביר את המעשה הזה, מעניין אותי להבין את הלך המחשבה האומרת שהמטרה מקדשת את האמצעים וכי הכל כשר.........

כרגיל השיטה של השמאל, להאשים את הקרבן, במקום את התוקפן.

הנושא הוא, זלזול בשלטון החוק, שמימלא אין איש מתייחס אליו.

אדם פשע, נשפט ע"פ החוק, באו כמה הזויים ושחררו אותו,

למה צריך את כל הדיונים המשפטיים, הוכחת ראיות, השקעת מאמצים בלכידת הרוצחים,

הרי ממילא כל ההרשעה הזו היא לסתום את הפיות למשפחות של הקורבנות, שלא יקחו את החוק לידיים ויעשו דין ונקמה.

כל מה שנעשה ע"י המפגינים=קורבנות, בטל במליונים לעומת החוצפה, הפשע, של העבריינים ששחררו את המחבלים.

זהו הנושא בלבד,  למה שהמחבלים לא ימשיכו לרצוח, אם הם יודעים בוודאות שישוחררו.

חכמי חלם.....emo_40.png

אמוץ, שאלה קטנה ברשותך.

פורסם שהלילה הונחו שלטים על קברי חיילים בהר הרצל שעליהם כתוב:

סליחה ששכחנו. בשבילנו - מותך היה לשווא.

ועל החתום:

ממשלת ישראל.

אני כמובן יודעת היטבשכל ממשלה שהיא לא במקום בו ח"כ מיכאל בן ארי ושות' עומדים היא ממשלת זדון שמאל שכל מטרתה להחריב את מדינת ישראל ואני כמובן יודעת שכל מי שאינו דוגל בדעותיו של ח"כ מיכאל בן ארי ושות' הוא שמאלן תבוסתן עוכר ישראל, אבל בכל זאת, אני חייבת לשאול: זהו, הכל מותר? אין קוים אדומים? אין שום דבר קדוש? הכל כשר כולל חילול קברים של חיילים שלהם משפחות, חברים.......

מותר לזלזל באדם שמוטל על מיטת חוליו ולפגוע בכבודו ובמשפחתו, מותר להוליך ארון מתים ולצייר ראש ממשלה בכפייה ולהתיר את דמו, מותר להרוג פעם נוספת חיילים שמסרו את נפשם כדי שחסרי מוסר וגסי רוח שאינם בוחלים בשום אמצעי יוכלו לשפוך את דמם פעם נוספת.......

באמת מעניין אותי לדעת כיצד תסביר את המעשה הזה, מעניין אותי להבין את הלך המחשבה האומרת שהמטרה מקדשת את האמצעים וכי הכל כשר.........

כבר עניתי לך על זה בשרשור אחר.

כך או אחרת - חילול קברים - בלי קשר אם הם של חיילים או אזרחים או יהודים או מוסלמים - בעני הוא מעשה שלא יעשה וראוי לגינוי.

כך גם כתובות נאצה על מיסגדים כנסיות והחרבת בתי הכנסת של גוש קטיף עד היסוד (דבר שלא גרר אחריו שום גינוי מהצד האחר של המפה, כולל שימון פרס שהקפיד לגנות כל כתובת נאצה של אירגון הרואים ואינם נראים "תג מחיר")

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר