יהודה בוא נחלק משהוא אף אדם שחור בכול המערב (אירופה וארצות הברית ) לא לקחו שום דבר בעצמם נתחיל מיזה שבמלחמת האזרחים בארצות הברית היתה על רקע שחרור העבדים ורק בשנות ה60 המאוחרות התחיל כול ה"נאורות" בנושא ומי שביטל את ההגבלות שעשו לשחורים שם היו האנשים הלבנים חוץ מהפגנות השחורים לא עשו כלום

וכך גם באירופה אחרי מלחמת העולם השניה האירופים הרגישו צורך לפצות אותם על הטבח שעשו גם בהם ובדיוק כמו שהרגישו את הצורך לפצות את היהודים (במדינה) כך גם לשחורים שנתנו להם יותר חופש שחרור

עכשיו אף אחד לא אחרי לכישלון שלך אם לא קראת את התגובה הקודמת שלי אם הייתם באפליה כ"כ גדולה כמו שכולם מתארים את זה למה לא נילחמתם בזה למה ישבתם והלכתם לעבוד  בצבעות וכול זה ?! ההורים שלי עלו מאירופה ושמו אותם ביחד עם הספרדים והם התקדמו והספרדים או המזרחים איך שתיקרא לזה נישארו שם אבל העיקר זה לבכות ואם אתה רוצה אני יכול להיות אפילו יותר בוטה
 אבל אז אתה תיקרה לי גיזען למרות שאני יציג את האמת

תראה בשנות ה-50 60 היו בשדרות רומנים הונגרים, עם יוצאי צפון אפריקה, ועוד קהילה קטנה של פרסים עירקים וכורדים.

כולם חיו בהרמוניה, היו עבדים לקיבוצים, גם אם הייתה אפליה, הם לא התייחסו לכך, ושמחו לקבל את היסוריים של ארץ ישראל באהבה.

אלא שהאשכנזים, קרי שלטון האשכנזים, ולא העמך, אכן נהגו באפליה בוטה, גלוייה, אין להתכחש לכך.

אני אישית ורבים כמותי לא כשלו, ההיפך מאשפות ירים אביון, עם נקודת התחלה מאד נמוכה הצלחנו לצאת המצב העגום, ולטפס מעלה.

אני לא מרגיש מקופח, ולא מתבכיין, כי אני לא מאפשר לאף אחד לרכב עלי,

הייתי במקום עבודה מצויין, הבוס ניסה להשפיל אותי, התנהג בצורה מכוערת,

הלכתי איתו ראש בראש, עד שהבאשתי את ריחו, ועזבתי את מקום העבודה ההוא בפשרה עם ההנהלה,

הם חששו מאד מתביעה משפטית. 

אבל ישנם משפחות חלשות שנקודת הפתיחה שלהן מאד נמוכה, ולא מצליחים לחתוך את המעגל, לכן הצעתי לבוא לקראתם, פעם אחת בלבד, מבלי להתחשבן, ולסגור את הסגה הזו, אחת ולתמיד.

אבל כנראה שיש כאלה שעושים מזה הון פוליטי, ולכן רוצים להנציח את המצב, כמו הפליטים הערבים שברחו מכאן ב-48 ועד היום לא מאפשרים להם אזרחות, ודואגים שישארו פליטים לתמיד, כי זה משרת את מטרתם הפוליטית

ראה את אלה, איך מכלילה את כל המזרחיים, בתארים לא יאים. האם זו לא גזענות ???

לא, אלה לא מכלילה, אבל אלה מדברת אל הקיר קרי אתה בשפה שהקיר מבין.

כי מי שמכליל ומי שמגדף ומי שמוציא דיבה רעה זה אך ורק אתה אבל אתה אטום מכדי להבין זאת.

והאמת, נמאס עד לזרא מהבכיינות מחד והצדקנות מאידך, בין אם זה מאמנון לוי ובין אם ממך. פשוט נמאס

אלה

האם אלו דברייך :

המזרחים בכיינים, יללנים, חסרי אופי וחסרי מוטיבציה ולכן הם מחפשים אשמים במצבם.

ואתה דוגמא מובהקת לכך.

וחבל לי להמשיך להתדיין על השטות הזו איתך כי זה כמו לדפוק את הראש בקיר.

האם זאת לא הכללה, גזענות ??.

לא. זה מכוון אליך ואל דבריך המכוערים שאתה באופן עקבי ושיטתי משמיע אותם, דברי שטנה וזילות, ובוחר ליילל כשאתה מולקה בחזרה.

אלה זה לא מכוון אלי,

כי את יודעת, שאני לא מזרחי, כמו שאני לא חרדי,

כמו זה שאני מביע דיעות, רק לשם הדיון ולא בהכרח אלו דעותיי האמיתיים,

הרי דיברנו על כך פעמים רבות.

יכולת לכתוב מזרחי כמוך.

למה את מכלילה : המזרחים בכיינים, יללנים, חסרי אופי וחסרי מוטיבציה ולכן הם מחפשים אשמים במצבם

זה נגדך אישית.

אני אכתוב מה שיבוא לי ואתכוון למה שאתכוון ואני מכוונת דבריי אליך אישית.

כשתלמד להתדיין כאדם בן תרבות משמע לעמוד מאחורי דעותיך ולא לנסות ללבוש גלימות שאינן שלך כדי להראות כמה אתה "אובייקטיבי" כשכל מטרתך לנגח ולהתנגח אולי נעלה על פסים אחרים.

בינתיים, בבואך להטיף לי בדוק קודם בציציותיך לודא שהן כשרות.

אגב אלה

אכן בדקתי ציציותיי, ותפילין, ומזוזות, שנאמר: והחוט המשולש לא במהרה ינתק,

והכל כשר.

תרבות, הצחקת אותי, חחחחחחחחחחחחחחחח emo_12.png

ממתי יש לך קולטורה אה ??.

איזו תרבות יש לך ??.

אין לי שום תרבות, אני קיבוצניקית וכידוע בני הקיבוצים הגיעו ממערות חשוכות, טיפסו על עצים ונהמו האחד לאחר.

אה, רגע, בעצם זה מתייחס ל............ מוכר לך משהו?

אלה

תרבות היא תרבות ארץ ישראלית הכוללת את כל הערב רב שעלו הנה.

זה שאת יושבים במגדל השן, וצועקים קוקו ריקו, זה לא נותן לכם יתרון, להשתלח במזרחיים,

כמו שההבלה הזו, עם תמונות מלחינים על השטרות שאמרה אין מלחינים ספרדים מזרחיים.

541, אני נאלצת להיפרד ממך למרות שאתה מאד משעשע כי אני הולכת לצרוך תרבות.

עכשיו, היות ואתה מתנשא חסר בושה וחסר תוכן אגלה לך משהו בסוד.

בניגוד לטומי לפיד ז"ל שסלד ממוסיקה מזרחית לא בגלל שהוא התנשא כפי שרפי שכל סבורים ובטח גם אתה ביניהם אלא בגלל שהיא לא לטעמו, כמו שאחרים סולדים ממוסיקה קלאסית כבדה כי הם לא גדלו עליה ולא מבינים אותה, אני אוהבת מאד מוסיקה ערבית, ערבית ולא מזרחית דוגמת הזבל שמושמע היום.

ואחד העוולות הגדולים ביותר שנקבעים במשרד האין חינוך לטעמי הוא שאין חובת לימוד השפה הערבית לפחות כמו האנגלית.

אז אל תלמד אותי על צעקנות ריקה כי אתה אלוף בזה.

תרבות היא כיבוד האחר ואת זה גם בעוד מאה שנה לא תלמד כי אינך מבין מה זה.

והיות ואתה יכול להעביר שיעורים בנושא ההשתלחות הריקה והיומרנית באחר מוטב לך להצניע לכת ולמלא פיך מיים כי כשמגיעים לתרבות - קטונת מאד מלבקר אחרים.

ובזה סיימתי את ענייני איתך, גם כך הקדשתי לך מעל ומעבר, תודה ושבת שלום.

חן חן לעלמת החן על הנאום חוצב להבות שהבאת כאן.

למה הג'נגיות שמות טמפון בגרון ??? כדי שלא יעלה להם הדם לראש.

לאט לאט לא לכעוס...

אני בוחל במוסיקה המזרחית שמושרת היום, לא טעם ולא ריח,

אין שפה, אין מילים, הרבה רעש הרבה ווליום, אין תוכן, הרוב, אוהב אותך, החיוך שלך מליונים, העיכוז שלך, ועוד שטויות.

את בטח לא מייחסת לי את מוסיקת הזבל הזו.

אני לומד, שר, מנגן בכינור, כבר 20 שנה ברציפות, שירה אנדלוסית ספרדית, רומנסות, לאדינו, ושירה יפה כמו של ישראל נג'ארה, כמו ר' שלום שבאזי, וגם שירה ערבית אותנטית.

למרות ששמעתי מוסיקה קלאסית, רק התוססת, ולא את הכבדה והמדכאת, אני לא נקשר אליה.

זה עדיין לא הופך אותי ללא תרבותי.   אבל אני לא מתנשא על האשכנזים והמזרחיים, כפי שאת עושה.

בכל אופן, שבת שלום ומנוחה מירושלים.

ובמיוחד אני גם אוהב את השירים ששרנו כאשר הייתי במקהלת הזמר.  שירי ארץ ישראל, שירי עם ובמיוחד אני מקפיד לשמוע שירה עם מילים שיש להן תוכן. כגון יהודה הלוי אבן גבירול.

מה יש בחלק לא מבוטל בעידה המרוקאית שמעורבותם בפשע "חוגגת"

http://news.walla.co.il/?w=//2686672&utm_source=outbrain&utm_medium=widget&utm_campaign=obclick&obref=obinsite

להנות היום מה שתפסידו למחר

הכישרון, הכריזמטיות, הערמומיות, הפיקחות.

וזהו תג מחיר לחברה שמתעמרת בהם.

אם יהיו ילדים טובים מי ישמע עליהם, מי יתייחס אליהם.

מי שהכריז עליהם מלחמה, יקבל מלחמה. 

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר