כל הטייקונים,  כמו חברת טבע שמקבלת פטור במיליארדים, בעוד אותנו תובעים על כל שקל חריגה.

כמו העברת הכספים לתרבות 50 מיליארד בשנה ואיש לא יכול לעקוב לאן עוברים הכספים.

כמו כל המסתננים שנכנסים לכאן, הבדואי מקבל, 3000 דולר, ואנו ניאלץ לשלם כדי להוציאם מכאן.

פשיעה פשתה בכל חלקה.

מי מגדיר מהו פשע ??.

האם הקזינו יותר חמור מהברחת נשים לזנות ?

העברת כספים למפלגות,  אי גביית חובות מהרשות הערבית עבור מים חשמל ודלק.

חן חן לעלמת החן על הנאום חוצב להבות שהבאת כאן.

למה הג'נגיות שמות טמפון בגרון ??? כדי שלא יעלה להם הדם לראש.

לאט לאט לא לכעוס...

אני בוחל במוסיקה המזרחית שמושרת היום, לא טעם ולא ריח,

אין שפה, אין מילים, הרבה רעש הרבה ווליום, אין תוכן, הרוב, אוהב אותך, החיוך שלך מליונים, העיכוז שלך, ועוד שטויות.

את בטח לא מייחסת לי את מוסיקת הזבל הזו.

אני לומד, שר, מנגן בכינור, כבר 20 שנה ברציפות, שירה אנדלוסית ספרדית, רומנסות, לאדינו, ושירה יפה כמו של ישראל נג'ארה, כמו ר' שלום שבאזי, וגם שירה ערבית אותנטית.

למרות ששמעתי מוסיקה קלאסית, רק התוססת, ולא את הכבדה והמדכאת, אני לא נקשר אליה.

זה עדיין לא הופך אותי ללא תרבותי.   אבל אני לא מתנשא על האשכנזים והמזרחיים, כפי שאת עושה.

בכל אופן, שבת שלום ומנוחה מירושלים.

ובמיוחד אני גם אוהב את השירים ששרנו כאשר הייתי במקהלת הזמר.  שירי ארץ ישראל, שירי עם ובמיוחד אני מקפיד לשמוע שירה עם מילים שיש להן תוכן. כגון יהודה הלוי אבן גבירול.

אתה רואה, גם כאן אתה מתעקש להיות דביל.

מי ג'ינג'י ואל מי אתה מכוון?

טיפש, יורה לכל כיוון ללא הבחנה.

אגב, כל התנהלותך אינה תרבותית. גם שלי לא אבל איני מתיימרת להיות תרבותית. אתה זה המנסה בכל כוח לחבוש מגבעת שאינה מתאימה לך.

טול קורה מבין עיניך 541, אמרו: יהללך זר ולא פיך, אתה חוטא בזה כל הזמן. על מה זה מעיד? על כך שלא מצאת ולו זר אחד שיהלל אותך על משהו........ תרגיע, אני נהנית לראות אותך מתקשקש אבל האמת - זה לא מוסיף כבוד, ואתה טוען שאתה אדם מאד מכובד. תהיה תרבותי כפי שאתה מתיימר ותרגיע.

כל הטייקונים,  כמו חברת טבע שמקבלת פטור במיליארדים, בעוד אותנו תובעים על כל שקל חריגה.

כמו העברת הכספים לתרבות 50 מיליארד בשנה ואיש לא יכול לעקוב לאן עוברים הכספים.

כמו כל המסתננים שנכנסים לכאן, הבדואי מקבל, 3000 דולר, ואנו ניאלץ לשלם כדי להוציאם מכאן.

פשיעה פשתה בכל חלקה.

מי מגדיר מהו פשע ??.

האם הקזינו יותר חמור מהברחת נשים לזנות ?

העברת כספים למפלגות,  אי גביית חובות מהרשות הערבית עבור מים חשמל ודלק.

העברת כספים למפלגות כמו למשל למפלגת ש"ס המושחתת.

רוצה לעקוב להיכן הולכים תקציבי תרבות? תוציא את הראש מידי פעם מהפורום, הוא לא העולם, ולך להצגה/קונצרט/אופרה/כל מופע אחר. לך לראות סרט של הקולנוע הישראלי. לך לשמוע הרצאות. תגלה עולם שלם שקשה מאד להכיר ממעמקי הקשקשת בפורום.

באף אחד לא מכים ללא הבדל דת מין וגזע

אפלייה מתקנת לעולי ברית המועצות? הלווי ולהורי היה כשעגיעו ארצה 20% ממה שיש לעולי ברית המועצות היום..תבקר במתנסים ותראה כמה כסף צבוע עבור עולי ברית המועצות ותלושים ועוד הטבות שאפילו לאתיופים אין ולא יהיה בעוד 20 שנה.

מתי לאחרונה ראיתם רוסי עם תואר מטאטא רחובות? אין במדינה אחד כזה בדוק ואם זה היה עד לפני 10-15 שנה ובכמות מיזערית ומתוך בחירה.

שלושה משפחות בדירה אחת גם מתוך בחירה ואל תשכחו שמדובר בסבתא, נכד אמא וכלב, אכן שלוש משפחות.....

להגיד שתתחילו לקחת אחריות על עצמכם זאת סיסמה נבובה שמשתמש בא מי שנימצא במגננה, אכן צריך לקחת אחריות אבל אסור להתעלם שיש חסימות ודחיות  יזומות שמונעים למשש את האחריות של כל אחד...

בדמגוגיה אי אפשר לגשר על פערים, מי שיש לו רצון לגשר חייב לדעת לחבר ולא להקשות שמא המיזרחי יעקוף אותך.

אני לא מצפה שהמדינה תיתן ולא תבצע כל תיקון או "אפלייה מתקנת" אני כן מצפה שיתיחסו בצורה שווה לכולם,לאשכנזי,למיזרחי ולאתיופי וגם לערבי, כולנו בני אדם שווים.

ושיפסיקו לראות במי שצבע עורו שחום או לא לבן כסוג ב'.

אם זה יקרה וגם למיזרחים ידעו לכבד כל אדם באשר הוא אדם אז אלי יהיה ניתן לומר שאנחנו בדרך הנכונה.

ימים יגידו.

שבוע טוב

לא ולא.

60 שנה המזרחיים והספרדים, ושחומי העור סבלו.

כעת רוטציה, הלבנים יחליפו מקומות, ושיסבלו גם הם 60 שנה.

ואז יהיו בתיקו, וכך אחד יכיר במצוקתו של האחר.

כי עד שלא יחוו על בשרם, את אשר חוו המזרחיים/ספרדים, לעולם לא יהיה שוויון.

לא הספקת להכיר את עוכרי ישראל העיתונאים? האם שמעת או קראת על משהו טוב מהם העיתונאים? בטוח שלא. לכן אם אתה רוצה חיים טובים ורגועים אל תשמע ואל תקרא חדשות ובטח לא מאנשי התשקורת

לא הספקת להכיר את עוכרי ישראל העיתונאים? האם שמעת או קראת על משהו טוב מהם העיתונאים? בטוח שלא. לכן אם אתה רוצה חיים טובים ורגועים אל תשמע ואל תקרא חדשות ובטח לא מאנשי התשקורת

שיטה טובה יותר,לקרוא להקשיב ולהבין שהאמת ההפך מתוכן ההודעה

למה למה למה

למה קמת על צד שמאל?שחקי kandy crush

20.10.13 | 05:10

למה קמת על צד שמאל?שחקי kandy crush-  

PNINI333     

באיזה צד זה שמאל? עדיין לא ישנתי אז איך אקום

ולהיתחרות ברשע ובעקום אי אפשר

לו חוץ מלשחק חשבת מעט

אולי  השכל היה מתיישר אצלך והנפש מבריאה..

שמאל זה הצד הרע כשמתעוררים, מטרתי לא להתחרות,אלא לכתוב דעותי

כמו שאתמ מתעבת קללות ,גם אני, אבל,מודה,אני טוב בזה

אני בריא בכל פרמטר, מודה לך עבור הצעתך

הכישרון, הכריזמטיות, הערמומיות, הפיקחות.

וזהו תג מחיר לחברה שמתעמרת בהם.

אם יהיו ילדים טובים מי ישמע עליהם, מי יתייחס אליהם.

מי שהכריז עליהם מלחמה, יקבל מלחמה. 

הכישרון, הכריזמטיות, הערמומיות, הפיקחות,   ממלאים את בתי הכלא(נתון רשמי) יחסית למספרם באוכלוסיה, גם אחינו הערבים מוסלמים

להנות היום מה שתפסידו למחר

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר