מישהו שפוי/אחראי/חי במציאות רוצה להקריב קורבנות במקדש ב2013?

לצערנו הרב, הימין השפוי,ריאליסטי ,הגיוני.....לא נלחם מספיק בימין הקיצוני ההזוי,משיחי,פונדמנטליסטי שרק לא מזמן התאבלנו על חורבן בית ראשון ושני בגלל שכמותם , כעת זוממים חורבן בית חדש.....ולא לומדים. אנחנו עם זעיר שחייב לנהוג באחריות ושפיות מול כל אומות העולם, שאחרת לא נהיה. קריאות הקרב של המוטרפים ההזוים בקצוות המפה הפוליטית חייבות להיות תחת השגחה מתמדת כדי שלא יגרמו אסון נוסף. כך גם שר בממשלת ישראל שלהוט להקריב קורבנות (אותנו וכל שסביבנו....בהקמת בית מקדש על חורבות כל סוג של דו קיום, מה שלטעמי נוגד בבסיס את עקרונות הדת היהודית). איך אמרו....שידאג לנו לאזרחים לדיור....לפני שדואג לאלוהים לבית....האל אם אכן שם ,ממש לא צריך את השר, אני מניח שיסתדר בכוחות עצמו. 

לגבי אוסלו....לא יעזור לאף איש ימין קיצוני, מי שגרם לכשלון אוסלו הוא האחראי הבלעדי למותם של אלפים משני הצדדים. אתם ושכמותכם מהצד הפלשתיני....אחראים לזוועה. אתם בתפיסתכם המשיחית שאינה משלימה עם קיום האחר בדיוק כמונו. 

דרככם מוכרת ומסוכנת, להכשיל כל אפשרות לדו קיום, ואז מתוך העימותים והאסונות לשגשג ולרקוד על הדם לבסס טיעוניכם המשיחיים. אני אישית מקווה מאוד שתתמתנו ותשובו לעולם הריאלי, עבורכם ועבור כולנו. בדיוק כמו כל מנהיגי הימין העכשויים כמו גם המיתולוגיים, שנוהגים/נהגו באחריות מתוך ראיית מציאות.  

אינכם ימין, אינכם שמאל....אתם גוף נפרד הזוי ,משיחי, ומנותק מהמציאות ואילוציה. ולמה שפשוט לא תאמרו אמת ותכנו עצמכם כמה שאתם באמת???? ק נ א י ם , סיקריים. 

מנהל הפורום
10,000+

סלט שלם אתה עושה כאן עודד.

מה לבית המיקדש ולהסכם אוסלו המטופש שחוץ מטרור לא הביא שום דבר ?

ובטח מה עניין הקורבנות לכאן ?

אשר לקורבנות... אני אישית צמחוני וחושב שאין בהם שום צורך, אבל בגדול - מה ההבדל בין הזבחים שהיו עורכים פעם למנגל שעורכים היום בכל חג על כל כר דשא פנוי בגן ציבורי?

אישית - אין לי שום בעיה שימסרו את הר הבית לשילטון סעודי ובתמורה - הסעודים יקלטו אצלהם את כל הערבים החיים בין הים לירדן במעמד של אזרחים.

הסכם אוסלו לא יוצא אל הפועל בגלל שאין בו שום היגיון ולאנשים שכתבו אותו וחתמו עליו אין שום מושג מה קורה בשטח.

גם מצד ישראל וגם מצד הערבים.

רון פונדק -מאדריכלי ההסכם -  הודה שעד שחתם על ההסכם הוא אף פעם לא ביקר בהתנחלות - וזו רק דוגמא אחת מרבות.

אם אכן הסכם אוסלו היה בר קיימא - הוא לא היה נופל בגלל רוצח נתעב אחד כמו ברוך גולשטיין. כי הסכמים נבחנים בשעת משבר ולא כאשר הכל הולך חלק - ושום דבר שם לא הלך חלק.

חצי נחמה שאני מוצא בדבריך -  כאשר אתה לא מאשים אך ורק את היהודים (כמו שנוהג השמאל האנטי ציוני בדרך כלל) אלא מוצא את האשמה גם בצד שכנגד.

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

לצערנו השמאל היותר שפוי לא נלחם במלשינים  הקיצוניים שמסתובבים בעולם ומוכרים אותנו תמורת נזיד עדשים.

טול קורה מנגד עיניך.

הפוסל במומו פוסל.

הימין הקיצוני מגיב לפרובוקציות  של השמאל הקיצוני.

כאשר תצאו בגלוי נגד החולה נפש הללו שמכתימים את כל השמאל, תוכל לבוא בידיים נקיות, ולדרוש זאת מהימין.

איפה נשמע דבר כזה בעולם שחבורת מטומטמים, עוסקים יום וליל, בלהפליל את חיילנו בבתי דין בינלאומיים כפושעי מלחמה.  קוראים לעולם להחרימנו כלכלית, אקדמית,

במדינה מתוקנת היו צולבים אותם בחוצות.

ממשלה ימנית אמיתית הייתה עוצרת שלב ראשון את השלמונים שהשמאלנים עוכרי ישראל מקבלים כאן יחד עם כל הארגונים הארורים וככה אירופה האנטישמית לא הייתה מעיזה להרים ראש עלינו! (בקדנציה הראשונה ליברמן וביבי פעלו אירופה האנטישמית הוזעקה לכאן וביבי הרופס וליברמן התקפלו אילו אז היו עושצרים את השלמונים היום השמאלנים עוכרי ישראל לא היו מרימים ראש עלינו).

ישראל צריכה להחרים את כל המוצרים מאירופה האנטישמית ולחזק את היהודים חובשי הכיפות ביהודה ושומרון ולהקים עוד מפעלים שם!

את כל האסונות המיט עלינו פושעי אוסלו! הוא זה שהעלה את רב המרצחים בגדה נתן להם נשקים פתח להם את כל דלתות העולם והתקשורת חיזק אותם היום העולם האנטישמי סוגד להם והחלישו את ישראל!! בושה שפושעת לבני נמצאת בכלל בממשלה!

יש להעמיד את פושעי אוסלו לדין ואת המושחים אולמרט ולבני !

מה נלין על האנטישמים כאשר כאן הממשלה הרופסת משתפת פעולה עם השמאלנים מקבלי השלמונים ולא מפסיקה לפגוע ביהודים חובשי הכיפות? (הפעם בבחירות לאחר שנים כליכודניק לא בחרתי בהם וחבל שלא הפנימו זאת היהודים שלנו שביבי סכנה ובחרו שוב בשקרן הזה!)

והאנטישמים עלובי הנפש לא מסוגלים לפעול במדינות ערב משחקים אבו עלי עלינו היהודים הם בעצמם כישלון במדינות הארורות שלהם ורוצים לעשות מישראל שעיר לעזאזל שלהם!

מי אלה האנטישמים שיקבעו לנו העם היהודי את הגבולות שלנו? איפה נבנה ואיפה נהרוס אם לא היו מקבלים לגיטימציה ממשלות שמאל ומביבי הרופס והפחדן עלי אדמות?

גם העוין חוסיין ניסה להתערב לעשות הפיכה בבחירות אצלנו כמו שעשה במדינות ערב ואף ככה נאם גם בפני הסטודנטים השמאלנים בגלל זה לא הוזמנו סטודנטים מאריאל כאילו אנחנו מדינה לא דמוקרטית ולא צלח לו מנסה להשפיע בדרכים אחרות !

חוסיין רוצה על חשבון העם היהודי להצדיק את פרסי הנבלה שלו!

להמשיך לבנות בתים לתפארת מדינת ישראל! ארור יהיה מי יוותר על שעל מאדמות העם היהודי!

טבח בסוריה והמנוולים האלה כל מה שמעניין אותם אלו הפליטים הסרוחים של מצרים וירדן שהכי מסודרים בעולם !

להחרים את כל המדינות הארורות שמחרימות את מוצרים של היהודים חובשי הכיפה! האיסלמיזציה השתלטה על החלאות האלה והם לא יודעים איך להתמודד מוציאים את האנטישמיות שלהם החוצה כלפי היהודים!

בני הבלייעל עושים עלינו חרם בכל העולם אבל רצים לקבל מאיתנו שירותי רפואה, עבודה וכו' בגלל פושעי אוסלו ולכן גם עליהם צריך לעשות חרם ולא לקנות מהם כלום ולא לתת להם שרות בשם דבר ולא לקבל מהם שום שרות עד שיבינו שחרם זה לא פתרון זה יותר יפגע בהם מאשר בנו היהודים!ולעצור את כל ההסכמים הארורים מהסכמי אוסלו ועד בכלל!

כמו כן יש להטיל גם חרם על נציגי הטרור שיושבים בכנסת העם היהודי ועל האספסוף שלהם ואז נראה מי יטיל עלינו היהודים חרם?

מי שמנהל את כל ההחרמות האלה זה הכלב ברגותי שיש לו ארגון באירופה האנטישמית והם גם אלה שפועלים שלא יגיעו לכאן כל מיני זמרים, במקום שישב בצינוק מאפשרים לכלב הזה לנהל את עסקיו כאילו הוא משוחרר!

ניצול יתר של הדמוקרטיה שלנו לרעה וניצול החסינות ע"י נציגי הטרור שיושבים בכנסת העם היהודי וניצול יתר ע"י השמאלנים האנרכיסטים מקבלי השלמונים מהווה סכנה למדינת העם היהודי!

לשחרר את המדינה מכיבוש ערבים ושמאלנים עוכרי ישראל!

הדם של הקורבנות הוא הכוח המניע של יהוה, ממריץ את מאמיניו ובלעדיו הם לא יכולים לתפקד ביעילות.

הימין הקיצוני מגיב לפרובוקציות  של השמאל הקיצוני.

כאשר תצאו בגלוי נגד החולה נפש הללו שמכתימים את כל השמאל, תוכל לבוא בידיים נקיות, ולדרוש זאת מהימין.

איפה נשמע דבר כזה בעולם שחבורת מטומטמים, עוסקים יום וליל, בלהפליל את חיילנו בבתי דין בינלאומיים כפושעי מלחמה.  קוראים לעולם להחרימנו כלכלית, אקדמית,

במדינה מתוקנת היו צולבים אותם בחוצות.

הימין הקיצוני זו חבורה של מטורפים הזויים שבינם לבין מציאות אין דבר וחצי דבר.

השמאל הקיצוני זו חבורה של אידיוטים פחדנים שנוהגים כמו ילדי כאפות שרצים למורה לשטנקר כדי להרויח נקודות זכות ובסוף יוצאים קירחים משני הכיוונים.

ואלה גם אלה ראויים שנקיא עליהם כולנו כאחד והם ראויים האחד לאחר, ומי שמגן עליהם אינו טוב מהם כלל ועיקר, לשימת לבך 541.

ואפשר לדרוש מהימין מה שרוצים בדיוק כמו שאתה וחבריך לא מהססים לבוא בטענות לשמאל כל שני וחמישי בתביעות שונות ומשונות, רק שההבדל הוא שהימין בשלטון והוא זה שגורר את כולנו לאבדון הגם שהטמטום של מצביעי הימין שמתעצם בגין תסכולם מהבחירה המפגרת שלהם מעביר את כולכם על דעתכם ואתם חוזרים להאשים בטפשותכם את השמאל שוב ושוב ושוב.

אז בבואך לדבר ולהטיף על ידיים נקיות אני מציעה שתבדוק היטב את עצמך.

אישית - אין לי שום בעיה שימסרו את הר הבית לשילטון סעודי ובתמורה - הסעודים יקלטו אצלהם את כל הערבים החיים בין הים לירדן במעמד של אזרחים.

זה באמת מרחיב את הלב ומשמח במיוחד כשאין לך בעיה.

הבעיה שלי לעומת זאת היא שאתה רק שוכח דבר אחד קטן שכשהוא נוגע לאחיך המתיישבים האמיצים, הקדושים והטהורים שבבני ישראל, תושבי ההתנחלויות אתה נעמד על רגליך האחוריות וזה שתושבי ישראל הערבים שהם אזרחי המדינה הגם שזה לצנינים בעיניך ראויים להישאל האם ברצונם לעבור לערב הסעודית בדיוק כשם שאתה מטיף בעוצמה ובנחישות לקיומו של משאל עם ביחס לעתיד ההתנחלויות ביהודה ושומרון בידיעה ברורה ומוצקה שזה בודאי לא יעבור (אישית אני חושבת שאתה טועה אבל מי אני...... קטונתי)

אתה מנהל מו"מ עם עצמך, מוכר וקונה, מעביר ומשלח והכל בקלות וביעילות שאין דומה לה.

מדהים.

זה באמת מרחיב את הלב ומשמח במיוחד כשאין לך בעיה.

הבעיה שלי לעומת זאת היא שאתה רק שוכח דבר אחד קטן שכשהוא נוגע לאחיך המתיישבים האמיצים, הקדושים והטהורים שבבני ישראל, תושבי ההתנחלויות אתה נעמד על רגליך האחוריות וזה שתושבי ישראל הערבים שהם אזרחי המדינה הגם שזה לצנינים בעיניך ראויים להישאל האם ברצונם לעבור לערב הסעודית בדיוק כשם שאתה מטיף בעוצמה ובנחישות לקיומו של משאל עם ביחס לעתיד ההתנחלויות ביהודה ושומרון בידיעה ברורה ומוצקה שזה בודאי לא יעבור (אישית אני חושבת שאתה טועה אבל מי אני...... קטונתי)

אתה מנהל מו"מ עם עצמך, מוכר וקונה, מעביר ומשלח והכל בקלות וביעילות שאין דומה לה.

מדהים.

מעניין מי בדיוק שאל את מגורשי חבל ימית אם הם מוכנים לעזוב בעבור פיסת נייר אווילית המכונה הסכם שלום.

וגם - לא זכור לי שמישהו ביקש את הסכמתם של מתיישבי חבל קטיף היהודים אם יועילו בטובם למסור את אדמתם לחמאס - לפני ששוטרים וחיילים העלו אותם בכוח לאוטובוסים.

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

אני חייבת להזכיר לך משהו שאתה בטח שכחת - מדינת ישראל מעבר להיותה מקום משכן לפורעי חוק מכל הסוגים והמינים כמו חרדים שמצפצפים על חוק הגיוס ומתנחלים ששמים קצוץ על החלטות ממשלה ובית משפט - מעבר לכל אלה היא משתדלת להיצמד להגדרתה כמדינת חוק.

ובמדינה שמתיימרת להיות כזו יש דרישה מאזרחיה לקיים את החלטות הממשלה ובתי המשפט.

וככזו, בשארית כוחותיה הדלים לפני שהיא הופכת סופית להיות מקום משכן לקבוצות כוחניות שנלחמות זו בזו להשלטת האג'נדה של הכוחנית מביניהן, אוסף של כנופיות, אחרי שהצבעת ונציגיך יושבים בממשלה, הם אלה שמקבלים את ההחלטות ואתה זה שצריך לציית להן, וכשאתה כאזרח מסרב להתייחס אליהן בסופו של דבר אוכפים אותן בכוח.

אני מבינה שזה לא מתאים לך כי האג'נדה שלך שונה, אבל זה מה שקורה במדינה דמוקרטית ולכן ניתנת לך הזכות להחליף את הדחלילים היושבים בהיכל הפאר בירושליים בדחלילים אחרים כל 4 שנים או פחות, כנהוג אצלנו.

אבל להתבכיין ללא הרף על כך שההחלטות המתקבלות הן רעות בעיניך בגלל שאין לדיעותיך משקל וכוח בקרב העם כפי שמעידות תוצאות הבחירות זה קצת מטופש, לפחות בעיני.

שליש מהיהודים תומכים בהקמת בית המקדש.

http://www.haaretz.co.il/news/education/1.2069796

אני חייבת להזכיר לך משהו שאתה בטח שכחת - מדינת ישראל מעבר להיותה מקום משכן לפורעי חוק מכל הסוגים והמינים כמו חרדים שמצפצפים על חוק הגיוס ומתנחלים ששמים קצוץ על החלטות ממשלה ובית משפט - מעבר לכל אלה היא משתדלת להיצמד להגדרתה כמדינת חוק.

ובמדינה שמתיימרת להיות כזו יש דרישה מאזרחיה לקיים את החלטות הממשלה ובתי המשפט.

וככזו, בשארית כוחותיה הדלים לפני שהיא הופכת סופית להיות מקום משכן לקבוצות כוחניות שנלחמות זו בזו להשלטת האג'נדה של הכוחנית מביניהן, אוסף של כנופיות, אחרי שהצבעת ונציגיך יושבים בממשלה, הם אלה שמקבלים את ההחלטות ואתה זה שצריך לציית להן, וכשאתה כאזרח מסרב להתייחס אליהן בסופו של דבר אוכפים אותן בכוח.

אני מבינה שזה לא מתאים לך כי האג'נדה שלך שונה, אבל זה מה שקורה במדינה דמוקרטית ולכן ניתנת לך הזכות להחליף את הדחלילים היושבים בהיכל הפאר בירושליים בדחלילים אחרים כל 4 שנים או פחות, כנהוג אצלנו.

אבל להתבכיין ללא הרף על כך שההחלטות המתקבלות הן רעות בעיניך בגלל שאין לדיעותיך משקל וכוח בקרב העם כפי שמעידות תוצאות הבחירות זה קצת מטופש, לפחות בעיני.

תיקון קל.

החרדים משתחררים מתוקף החוק שהממשלה השמאלנית שלך קבעה.

28% חילונים משתמטים נגד החוק והם הפושעים, העבריינים האמיתיים.

תיקון קל עוד יותר.

החרדים הפרזיטים המשתמטים החיים על חשבוני משחררים את עצמם על בסיס הפסיקות שהרבנים ההזויים לא פחות שלהם קבעו.

הממשלה השמאלנית שלי קבעה מכסה שהם עברו אותה כבר מזה עשורים רבים, והממשלה הימנית שלך פוחדת למצמץ פן ימשכו לשריה חסרי עמוד השדרה והיכולת את הכסא מתחת לישבן ולכן היא ממשיכה להתרפס לפניהם.

אבל אל תיתן לעובדות לקלקל לך את התיזה.

והחילונים המשתמטים שהם גרועים בדיוק כמו המשתמטים הפרזיטים האחרים משלמים על כך בישיבה בכלא.

לפחות הם נענשים על כך מה שאי אפשר לומר על הדרעק'ס האחרים וההגנה הגורפת שלך על מעשיהם מעידה לא פחות מכך עליך.

11:30 21-07-2013|yehuda541תיקון קל.

החרדים משתחררים מתוקף החוק שהממשלה השמאלנית שלך קבעה.

28% חילונים משתמטים נגד החוק והם הפושעים, העבריינים האמיתיים.

דמגוג ושקרן בלתי-נלאה.

אַל תַּעַן כְּסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ, פֶּן תִּשְׁוֶה לּוֹ גַם אָתָּה

אשר לקורבנות... אני אישית צמחוני וחושב שאין בהם שום צורך, אבל בגדול - מה ההבדל בין הזבחים שהיו עורכים פעם למנגל שעורכים היום בכל חג על כל כר דשא פנוי בגן ציבורי?

הסכם אוסלו לא יוצא אל הפועל בגלל שאין בו שום היגיון ולאנשים שכתבו אותו וחתמו עליו אין שום מושג מה קורה בשטח.

רון פונדק -מאדריכלי ההסכם -  הודה שעד שחתם על ההסכם הוא אף פעם לא ביקר בהתנחלות - וזו רק דוגמא אחת מרבות.

אם אכן הסכם אוסלו היה בר קיימא - הוא לא היה נופל בגלל רוצח נתעב אחד כמו ברוך גולשטיין. כי הסכמים נבחנים בשעת משבר ולא כאשר הכל הולך חלק - ושום דבר שם לא הלך חלק.

חצי נחמה שאני מוצא בדבריך -  כאשר אתה לא מאשים אך ורק את היהודים (כמו שנוהג השמאל האנטי ציוני בדרך כלל) אלא מוצא את האשמה גם בצד שכנגד.

סלט מרענן בקיץ? מצוין. ודאי שתומך בחקלאים כמוך. לגבי אוסלו....הטרור הגיע לא מצד השמחים בהסדר, הטרור הגיע ממתנגדי ההסכם שהצליחו לסכל את האפשרות לדו קיום באופן זמני, כולל רצח ראש ממשלה בישראל. כך מהצד שלנו/שלכם....וכך מהצד הפלשתיני המושחת שהביא עלינו פונדמנטליזם טרוריסטי, והביא אסון על תושבי עזה והגדה. שני העמים יכלו מזמן לשגשג בדו קיום אילולי המחבלים בהסכם. הסכם שבמוקדם או מאוחר (תלוי בשפיות הצדדים) יהיה היחיד האפשרי ליישום, למרות הנסיונות של גופים פונדמנטליסטיים לסכל כל אפשרות ליישומו. יש להניח שהפלשתינים יתפשרו על יישובי יהודים בשטחם ממש כפי שערביי ישראל חיים בישראל. כך מלבד גושי ההתיישבות שישארו בתחומי המדינה יהיו פשרות טריטוריאליות שיאפשרו את קיום שתי המדינות זו לצד זו תחת ניהול משותף ופיקוח בינלאומי. ניהול משותף במתכונת קונפדרטיבית. מבחינתי....החרדים האנטי ציונים יכולים לחיות במדינה פלשתינית בה הם תומכים....שכונותיה הצפוניות של ירושלים יחד עם הכפרים אל עזריה ואבו דיס יהפכו לירושלים הפלשתינית, תפתר שאלת ירושלים. ובירת ישראל הציונית תנצל מהשתלטות חרדית אנטי ציונית שממש מעבר לפתח. שאחרת נאבד את בירת ישראל הציונית לחרדים וערביי ירושלים שיקטפו אותה כפרי בשל באופן דמוקרטי, למרות ששתי האוכלוסיות האלו מנסות למחוק את הדמוקרטיה באמצעים דמוקרטיים. הציונות חשובה בעיניך אמוץ? אשמח להצעה נגדית לפתרון בעיית ירושלים ממך. שהרי ריבוי טבעי של ערביי ירושלים + החרדים האנטי ציונים עולה בערך פי חמש על הריבוי הממוצע שאינם מקבוצות אלו. (וזה כולל עליה מאסיבית של צעירי החרדים מארה"ב ,שסיימו את התמיכות שם......וכאן נהנים מחוק השבות ושאר טובות הנאה. ממליץ לך להסתובב בגאולה בירושלים, השפה הנפוצה אינה יידיש או עיברית....השפה הנפוצה היא אנגלית !, ולמרבה הזוועה, קולם בבחירות שווה לקולך וקולי שמסרנו שנים רבות מחיינו להגנה וביסוס המולדת. )

נדמה לי שסיפרתי כאן פעם.....איך במגרש משחקים בפארק סאן סימון בירושלים הגיע יום נורא, כאשר ילדי ששיחקו שם יום יום התיידדו עם ילדים חרדים שאך זה עשו עליה לארץ הקודש.....היה נחמד לראות, עד רגע האמת , כשאביהם החרדי של הילדים שאינו דובר עיברית....קרא לילדיו בנזיפה, אל תשחקו עם הללו הם לא משלנו....(ילדי...) העלבון היה כה גדול ,כמו גם ההפנמה שהללו אינם ידידים ו/או בני עמנו. ותופעה זו חזרה שוב כמה פעמים עד שעקרנו מהשכונה, כשחרדים הפכו בה לסוג של רוב שמגרש אותנו. אני אישית ניסיתי כמיטב יכולתי להגיע עימם לדו שיח......נכשלתי כשלון מחפיר. כשזה קרה לאחרים מידידי, מלח הארץ, לוחמים ובוני הארץ....הבנו מול מה אנו עומדים. נדמה לי שגם אתה יכול להבין את התחושה והדעות שהשתרשו בכולנו. והאמן לי.....ניסינו, בסבר פנים, נ כ ש ל נ ו !!!!! וזה קרה בגן סאן סימון שהקרב בו למען שחרורו היה עז ומדמם.....בו נהרג אביו של ידיד שעזב את השכונה ממש כמונו. וכעת צא ולמד את התחושה שלנו. 

מנהל הפורום
10,000+

סלט מרענן בקיץ? מצוין. ודאי שתומך בחקלאים כמוך. לגבי אוסלו....הטרור הגיע לא מצד השמחים בהסדר, הטרור הגיע ממתנגדי ההסכם שהצליחו לסכל את האפשרות לדו קיום באופן זמני, כולל רצח ראש ממשלה בישראל. כך מהצד שלנו/שלכם....וכך מהצד הפלשתיני המושחת שהביא עלינו פונדמנטליזם טרוריסטי, והביא אסון על תושבי עזה והגדה. שני העמים יכלו מזמן לשגשג בדו קיום אילולי המחבלים בהסכם. הסכם שבמוקדם או מאוחר (תלוי בשפיות הצדדים) יהיה היחיד האפשרי ליישום, למרות הנסיונות של גופים פונדמנטליסטיים לסכל כל אפשרות ליישומו. יש להניח שהפלשתינים יתפשרו על יישובי יהודים בשטחם ממש כפי שערביי ישראל חיים בישראל. כך מלבד גושי ההתיישבות שישארו בתחומי המדינה יהיו פשרות טריטוריאליות שיאפשרו את קיום שתי המדינות זו לצד זו תחת ניהול משותף ופיקוח בינלאומי. ניהול משותף במתכונת קונפדרטיבית. מבחינתי....החרדים האנטי ציונים יכולים לחיות במדינה פלשתינית בה הם תומכים....שכונותיה הצפוניות של ירושלים יחד עם הכפרים אל עזריה ואבו דיס יהפכו לירושלים הפלשתינית, תפתר שאלת ירושלים. ובירת ישראל הציונית תנצל מהשתלטות חרדית אנטי ציונית שממש מעבר לפתח. שאחרת נאבד את בירת ישראל הציונית לחרדים וערביי ירושלים שיקטפו אותה כפרי בשל באופן דמוקרטי, למרות ששתי האוכלוסיות האלו מנסות למחוק את הדמוקרטיה באמצעים דמוקרטיים. הציונות חשובה בעיניך אמוץ? אשמח להצעה נגדית לפתרון בעיית ירושלים ממך. שהרי ריבוי טבעי של ערביי ירושלים + החרדים האנטי ציונים עולה בערך פי חמש על הריבוי הממוצע שאינם מקבוצות אלו. (וזה כולל עליה מאסיבית של צעירי החרדים מארה"ב ,שסיימו את התמיכות שם......וכאן נהנים מחוק השבות ושאר טובות הנאה. ממליץ לך להסתובב בגאולה בירושלים, השפה הנפוצה אינה יידיש או עיברית....השפה הנפוצה היא אנגלית !, ולמרבה הזוועה, קולם בבחירות שווה לקולך וקולי שמסרנו שנים רבות מחיינו להגנה וביסוס המולדת. )

נדמה לי שסיפרתי כאן פעם.....איך במגרש משחקים בפארק סאן סימון בירושלים הגיע יום נורא, כאשר ילדי ששיחקו שם יום יום התיידדו עם ילדים חרדים שאך זה עשו עליה לארץ הקודש.....היה נחמד לראות, עד רגע האמת , כשאביהם החרדי של הילדים שאינו דובר עיברית....קרא לילדיו בנזיפה, אל תשחקו עם הללו הם לא משלנו....(ילדי...) העלבון היה כה גדול ,כמו גם ההפנמה שהללו אינם ידידים ו/או בני עמנו. ותופעה זו חזרה שוב כמה פעמים עד שעקרנו מהשכונה, כשחרדים הפכו בה לסוג של רוב שמגרש אותנו. אני אישית ניסיתי כמיטב יכולתי להגיע עימם לדו שיח......נכשלתי כשלון מחפיר. כשזה קרה לאחרים מידידי, מלח הארץ, לוחמים ובוני הארץ....הבנו מול מה אנו עומדים. נדמה לי שגם אתה יכול להבין את התחושה והדעות שהשתרשו בכולנו. והאמן לי.....ניסינו, בסבר פנים, נ כ ש ל נ ו !!!!! וזה קרה בגן סאן סימון שהקרב בו למען שחרורו היה עז ומדמם.....בו נהרג אביו של ידיד שעזב את השכונה ממש כמונו. וכעת צא ולמד את התחושה שלנו. 

עודד, התחלת לדבר בהגיון,  אולם בסוף קילקלת עם החרדים שאותם אתה מזכיר בכל דיון.

ראה החרדים חוששים מהתבוללות חילונית, מי שנשך אותו נחש נזהר מחבל.

זה לא סוד שהחברה החילונית עושה הכל, כדי לגרום לחרדים להיות כמו כולם, ולבטל את היחודיות שלהם, והחרדים מצידם עושים הכל כדי להתגונן, ויש להם ממה לדאוג, כי התרבות החילונית המערבית פשטה רגל בכל קנה מידה.

גם אנו הדתיים הלאומיים נדחים על ידם, ואף גרוע יותר, הם מעדיפים חילוני על פנינו, כי מצד אחד אנו דתיים, מצד שני חילוניים, וזה הרבה יותר מאיים מאשר חילוני מובהק.

שכחת לספר בפארקים  בירושלים, שורצים בני דודינו הערבים בחמולות, משתלטים על המתקנים, ומחפשים פרובוקציות, אתמול עברתי בטיילת ארמון הנציב, לא היה ס"מ ריק הכל ערבים,  כל נערה יהודיה שעברה שם מיד תנועות מגונות והטרדה.

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר