מדוע מרדימים את השטח, מה עוד צריך לקרות כדי...

מנסים להרדים את השטח.

רק מקרים חריגים שיוצאים החוצה אנו שומעים.

אלפי מקרים של תקיפה ואין תלונות, כי באמת זה לא יעזור.

אם השופט התמהוני, שיחרר שני אריתריאים שחטפו בת 5 לעני אמה כדי לאונסה.  בערבות 1000 ש"ח, והגלה אותם לשדרות.

מה יקבל האנס של הנכה בת"א.

האם יעבירו אותו למחנה ההסגר בדרום ???  תשכחו מזה, אין מה לעשות להם, והם יודעים זאת.

ממשלת ביבי  מי ?  ביום ההוא  שזה עכשיו, אין ראש ממשלה בישראל.

היכן ההבטחות להעיף את האפריקאים משכונות העוני? משפירא, משכונת התקווה?

היכן ההבטחות להחזירם לארצות המוצא?

ביבי מתרכז באיום מאיראן, סוריה, העיקר לא לעשות כלום בעניין, שנשכח מהאיום היום יומי מהאפריקאים.

העיקר שהבלפן הצהיר לפני מספר ימים ששלח כמה אלפים חזרה לארצותיהם.

בכל שמונים אלף האפריקאים ביבי לא נוגע. ביזבזו מיליונים על מיליונים על  עיר  המעצר,

כאילו לשם יעוברו - ואפס מעשה. 

ראש  ממשלה שלא יודע להחליט על תעודת זהות חכמה ועושה נסיונות בממקום להחליט,,,

ברור שגם לא ידע מה לעשות עם שמונים אלף אפריקאים.

עד עכשיו חיינו בעולם השלישי ועתה הוא ממש הגיע אלינו מאפריקה...

יהודה-ברוריה, שונא זרים שכמוך ! 

שכיחות הפשע בקרב מהגרים לא חוקיים ומסתננים נמוכה יותר באופן ניכר משכיחות הפשע באוכלוסיה הישראלית. כל זה מתוך מסמך רשמי של כנסת ישראל 

http://www.knesset.gov.il/mmm/data/pdf/m02625.pdf

אני מזמין את כולם לקרוא את הדו"ח ובפרט את העמוד האחרון, עמוד הסיכום.

יהודה הוא סתם איש מגעיל ופרימיטיבי שמנצל במה צבורית בכדי ליצור שנאה ולהסית כנגד זרים. הוא בדיוק כמו הנוצרים שהעלילו עלילות דם על היהודים בימי הביניים.

אַל תַּעַן כְּסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ, פֶּן תִּשְׁוֶה לּוֹ גַם אָתָּה

מה בענין לרחם על תושבי שכונת התקווה ושפירא?

ליהודים לא מגיע שירחמו עליהם ויזרקו לכל הרוחות את האפריקאים לפני שיכו שורש בישראל

וגם הם כמו הבדואים יתחילו לעשות הפגנות ויטעמנו שזו הארץ שלהם...

כל הפליים צרעת למדינה,ממשלת הטפשים לא מסוגלת לגרשם

או לחסלם

כשטיפש כמו שר הביטחון הקודם הקים קיו אוטובוסים סיני תחנה מרכזית תל אביב.emo_100.png

זו כבר הייתה מעמסה ואבן כבדה עבור ביבי אובד העצות כיצד להוציאה מהבאר.emo_90.png

ביבילה  במקום להתאושש ולעשות משהו, הצהיר שהוציא כמה אלפים.emo_25.pngemo_26.pngemo_48.pngemo_34.png

באותה הודעה נאמר שרק את העבריינים יעיבירו לעיר שבנו עבורם.emo_99.png

משמע בכלל אין תכנית למלא את העיר באפריקאים כפי שהוחלט לפני הקמת העיר.

כנ"ל ביבי עשה ופעל בניסור הבתים  ביו"ש, כך ביבילה  החליט  לגבי האפריקאים - פילים לבנים בקצב.

כנ"ל  לגבי תועדת הזהות החכמה, ובנסיונות הזויים מסוג חכמי חלם שתפסו  את  הירח בדלי.emo_96.png

זה ביבי זו ממשלתו ואלו חכמי חלם אבל הפעם לא בחלם שבפולניה, אלא חכמי חלם בארץ ישראל, ארץ הקודש.emo_42.png

יהודה-ברוריה, שונא זרים שכמוך ! 

שכיחות הפשע בקרב מהגרים לא חוקיים ומסתננים נמוכה יותר באופן ניכר משכיחות הפשע באוכלוסיה הישראלית. כל זה מתוך מסמך רשמי של כנסת ישראל 

http://www.knesset.gov.il/mmm/data/pdf/m02625.pdf

אני מזמין את כולם לקרוא את הדו"ח ובפרט את העמוד האחרון, עמוד הסיכום.

יהודה הוא סתם איש מגעיל ופרימיטיבי שמנצל במה צבורית בכדי ליצור שנאה ולהסית כנגד זרים. הוא בדיוק כמו הנוצרים שהעלילו עלילות דם על היהודים בימי הביניים.

גם אתה זר למדינה הזו,  לך חפש את החברים שלך,  ואולי תארח אצלך בבית כמה מהם ?

לפני שמונה שנים כל השמאלנים יחד עם הממשלה המנוולת  עלי אדמות שרון  אולמרט  המושחתים ולבני הפושעת  וצה"ל וכל מערכות הביטחון התאחדו נגד היהודים חובשי הכיפה וגירשו אותם מביתם היום בגלל אותם השמאלנים ששולטים במערכות לעיל פוחדים לסלק את הפושעים האלה מהמדינה!

הרי המלך שלהם השמאלני  אמר אז  שהם לחצו לסלק אותם לא בגלל האידואלוגיה כמו השנאה שלהם כלפי היהודים חובשי הכיפה והיום הנה התוצאות של הפושעים הזרים מי שסובל מהם אנחנו בדרום ת"א!

לסלק אותם יחד עם השמאלנים  כולל לבני וגלאון  שמגבים אותם  אם ברצון ואם בכוח!!

את כולם חובה לסלק ולאלתר לא ברצון ובכוח ע"י מערכות הביטחון אותם מערכות שידעו לסלק יהודים מביתם!

* מסתבר שזה לא 15 אלא 14 כי אחד התחרט ולכן לא גורש לא להאמין איך מראיינים אותם ושואלים אותם אם הם בכלל מוכנים לחזור ולמה כאילו מראיינים את הפושעים האלה לעבודה לקרוא בארץ את התהליך ולא להאמין במקום שהממשלה הרופסת תיקח החלטה ותסלק אותם ולאלתר היא פוחדת מהאו"ם האנטישמי! ושב היהודים משלמים את מחיר הרפיסות והנבזות של הממשלה המנוולת הזאת!

כתושב  דרום ת"א הרבה מאוד מהפשעים שלהם בכלל לא מגיע לתקשורת השמאלנית שמצנזרת כדי שלא יופעלו לחצים לסלק אותם!

כל ארגוני שמאלי עוכרי ישראל  וארגוני טרור נותנים להם כספים עזרה באוכל ועד כל המוצרים שהם צריכים למחיה להם ולילדים שלהם ליהודים ככה לא עוזרים וכל אחד יש לו בחשבון הבנק קרוב ל -100,000 ש"ח לנו היהודים עובדים כמו חמורים אין את הסכומים האלה!

בבחירות חרם על חולדאי השמאלני! ישבו בגן בצפון ת"א 3 סודנים והמנוול הזה מיד דאג לסלק אותם משם חזרה ללוינסקי!

עוד רוצה לארגן להם אשרות עבודה!

שידאג לעצמו עוד מעט וינדף לתמיד!

יש לי חדשות בשבילכם.

אני לא רוצה להעליב איש מכם אבל אני מוכרח לאמר את האמת שלי כדי שתבינו נכון את המציאות.

כל הדיבורים משמאל ומימין לא שווים כקליפת השום והם בזבוז אנרגיה משווע ושחיה בדמיונות שווא.

תבינו ותלמדו מאנשי חלם .מה היה בחלם?  חלם היתה עיר מחולקת לשני הרים והיה גשר ביניהן כדי לאפשר קשר בין שני חלקי העיר. לימים הגשר התבלה ושלבים ממנו נרקבו ונשברו ובגלל זה היו נופלים לתהום הפעורה מידי פעם אנשים ונפצעים. התכנסו חכמי חלם ותיכסו עיצה : נבנה בית חולים למטה מן הגשר כך שכל מי שיפול למטה יוכל לקבל טיפול מידי. לימים היו אנשים שנפלו וגם מתו כתוצאה מן הנפילה . התכנסה מועצת חכמי חלם ותיכסו עיצה :נבנה ליד בית החולים שמתחת לגשר בית קברות וכך יהיה פתרון גם לפצועים וגם למתים.

הסיפור שלי היה ארוך מידיי ?? מעייף מידיי ?? מיותר ?? נכון, וכך גם הויכוחים שלכם וההתנצחויות ביניכם.

הפתרון מאד פשוט : חפשו את מקור הבעיה ושם להתרכז בכל העוצמה השכלית והאינטלקטואלית שלכם כדי לפתור הבעיה.

1. בלי אמונה שאל אחד שהוא אלהי אברהם אלהי יצחק ואלהי יעקב שום פתרון לא מעשי.

2. ארץ ישראל היא של עם ישראל אבל יש תנאי : רק אם עם ישראל יקיים על הארץ הזו את מצוות הבורא הכתובות בתורתו ,אז ורק אז היא שלנו. אם התנאי הזה לא מתקיים הארץ תהיה גם של הפלסטינים ושל כל אויבי ישראל.

3. ככל שנתרחק מהאמונה שלנו בבורא עולם כך הוא יתרחק מאיתנו ולכן שום פתרון אנושי לא יצליח . (ראה הסכמי אוסלו)

4. ככל שנרצה להידמות לגויים ,בורא עולם יפעיל עלינו לחץ ע"י אותם הגויים כדי לגרום להם לשנוא את ישראל.

5. לא תהיה ברירה לעם ישראל אלא לשוב לתורתו , למסורת אבותיו ולקיום מצוות בורא העולם. אז הגויים יאהבו אותנו ואף ירצו   לשרת ולתמוך בנו כי כך רוצה בורא עולם.

מלך מלכי המלכים הקדוש ברוך הוא רוצה שנשוב אליו ונעשה את רצונו שאם לא כן הוא יפעיל את מכבש הלחתים עלינו עד שנתרצה ונבין שהוא מנהל את העולם ורק הוא קובע אם ומתי יהיה שלום.

עושה שלום במרומיו,הוא יעשה שלום עלינו ועל כל ישראל ואימרו אמן.

תיקון טעויות "באל אחד" ולא שאל אחד. "מכבש הלחצים" ולא מכבש הלחתים.

הבעיה היא חוסר תיפקוד הממשלה ומערכת המשפט

חובה לגרש את כל מי שניכנס לא חוקי לארץ

מבחינתנו ומבחינת החוק הבין לאומי הם אינם פליטים ואין להם שום זכות להיות כאן

וזה לא משנאה זה פשוט מתוך רחמים כלפי תושבי דרום תל אביב החוקיים שנדחקו לפינה

ואגב iderah

אם אתה כבר מדבר על התורה כדאי שבאמת תלמד אותה

ותיווכח שבשום מקום לא מוזכר שיש רק אל אחד

אלא כתוב שהאל היחיד מתוך האלים שאנחנו צריכים להאמין בו הוא אלוהים

ולכן בבראשית מוזכרים האלים ברבים " בצלמנו כדמותנו " בעוד במקומות אחרים הוא אומר אני ולא אנחנו

כמו כן מוזכרים בני האלים שראו את בנות האדם כי טובות הן ושכבו עימן

שים לב בני האלים ולא בני האל

ולא מדובר במלאכים כפי שהדתיים טוענים כי במקומות אחרים מוזכרים מלאכים ולא כבני אל או אלים

ואפילו בפסוק שמע ישראל ה" אלוהינו ה" אחד

מדובר על ה" אחד ולא על אל אחד

חבל שאתה לומד מרבנים בורים שקראו רק בריפרוף בתורה ומנצלים תמעט שלמדו לסחטנות ומירמה

וזו גם הסיבה העיקרית שאוסרים על דתיים ללמוד על מנת שימשיכו להאמין במה שאומרים להם

הבעיה מורכבת מאוד. המהגרים האלה סובלים, וכואב הלב. אך לא רק הם, אלא גם אלה שבסביבתם הם מתקבצים.
רבים מודאגים וגם אני. העולם לא יקום להגן עלינו מול איומים.

אם לא נבלום ההגירה הזאת - היא תגכבר,

והנזק לבעיה הדמוגרפית והחברתית ורמת האלימות יגדלו.

אם יאפשרו להם תנאי קיום משופרים הזרימה לכאן תגבר. אין פה סוד.

רוב העליה היהודית נבעה מהתקווה שכאן יהיו תנאי קיום טובים ובטוחים יותר מאשר בארצות המוצא.

המניע זהה, אלא שמטרת המדינה שלנו לגבש רוב לאום יהודי, ולא למשוך לכאן מהגרים זרים.
מלבד סוגיית הסכסוך הלאומי - אז לפלשתינים יש בעיני זכויות/נימוקים עדיפים על פליטים אלה לבוא לכאן.
אנחנו לא אוסטרליה שמוכנה לקלוט הגירה רב תרבותית. עוד לא הגיע הזמן שאפשר בביטחון להרשות לעצמנו לנהוג כמוה.

הייתי רוצה שיגיעו ימים של בטחון רווחה ואחדות בתוכינו ועם כל שכנינו. איך נייצר מציאות שונה מהיום?.

הבעיה מורכבת מאוד. המהגרים האלה סובלים, וכואב הלב. אך לא רק הם, אלא גם אלה שבסביבתם הם מתקבצים.
רבים מודאגים וגם אני. העולם לא יקום להגן עלינו מול איומים.

אם לא נבלום ההגירה הזאת - היא תגכבר,

והנזק לבעיה הדמוגרפית והחברתית ורמת האלימות יגדלו.

אם יאפשרו להם תנאי קיום משופרים הזרימה לכאן תגבר. אין פה סוד.

רוב העליה היהודית נבעה מהתקווה שכאן יהיו תנאי קיום טובים ובטוחים יותר מאשר בארצות המוצא.

המניע זהה, אלא שמטרת המדינה שלנו לגבש רוב לאום יהודי, ולא למשוך לכאן מהגרים זרים.
מלבד סוגיית הסכסוך הלאומי - אז לפלשתינים יש בעיני זכויות/נימוקים עדיפים על פליטים אלה לבוא לכאן.
אנחנו לא אוסטרליה שמוכנה לקלוט הגירה רב תרבותית. עוד לא הגיע הזמן שאפשר בביטחון להרשות לעצמנו לנהוג כמוה.

הייתי רוצה שיגיעו ימים של בטחון רווחה ואחדות בתוכינו ועם כל שכנינו. איך נייצר מציאות שונה מהיום?.

הבעיה היא חוסר תיפקוד הממשלה ומערכת המשפט

חובה לגרש את כל מי שניכנס לא חוקי לארץ

מבחינתנו ומבחינת החוק הבין לאומי הם אינם פליטים ואין להם שום זכות להיות כאן

וזה לא משנאה זה פשוט מתוך רחמים כלפי תושבי דרום תל אביב החוקיים שנדחקו לפינה

ואגב iderah

אם אתה כבר מדבר על התורה כדאי שבאמת תלמד אותה

ותיווכח שבשום מקום לא מוזכר שיש רק אל אחד

אלא כתוב שהאל היחיד מתוך האלים שאנחנו צריכים להאמין בו הוא אלוהים

ולכן בבראשית מוזכרים האלים ברבים " בצלמנו כדמותנו " בעוד במקומות אחרים הוא אומר אני ולא אנחנו

כמו כן מוזכרים בני האלים שראו את בנות האדם כי טובות הן ושכבו עימן

שים לב בני האלים ולא בני האל

ולא מדובר במלאכים כפי שהדתיים טוענים כי במקומות אחרים מוזכרים מלאכים ולא כבני אל או אלים

ואפילו בפסוק שמע ישראל ה" אלוהינו ה" אחד

מדובר על ה" אחד ולא על אל אחד

חבל שאתה לומד מרבנים בורים שקראו רק בריפרוף בתורה ומנצלים תמעט שלמדו לסחטנות ומירמה

וזו גם הסיבה העיקרית שאוסרים על דתיים ללמוד על מנת שימשיכו להאמין במה שאומרים להם

ואגב ארז ישראלי ,אני לא יודע מי לימד אותך תורה אם בכלל אבל אותי לימדו טובי הרבנים וחכמינו זכרונם לברכה. לא, לא למדתי תורה מהרצל  שהתנצר עם ילדיו, לא לא מבן גוריון , ולא מחברי השומר הצעיר הבולשויקים. אמר רבי עקיבא:הפוסל במומו פוסל. אתה פסלת רבנים צדיקים -אתה כנראה פסול. יכול להיות שהרבנים שלך זה דרווין ושו"ת.תורה משה צריך ללמוד מפי חכמי ישראל . אם היית לומד חומש בראשית עם רש"י ומפרשי התורה האורתודוקסים היית מבין שמה שכתוב "בצלמינו כדמותינו" הכוונה למלאכים שבורא עולם התייעץ איתם האם לברוא אדם. מכאן אתה גם למד ענווה של בורא עולם, שלך אין כזו, שבורא עולם התייעץ עם קטנים ממנו (המלאכים). אתה צריך לאכול עוד הרבה תפוחי אדמה כדי להבין את מה שאני מבין היום ולדעת מה שאני יודע. בקשר לרבנים הצדיקים שתקפת : של נעליך מעל רגליך כי על אדמת קודש אתה עומד. כל חילוני מתחיל חושב שהוא חכם גדול עד שהוא מגיע לתולעים בקבר ,שם נאכלת ונעלמת כל "חכמתו". חבל שאתה לומד מכופרים שלא מבינים בתורה כלום ולמדו תורה אפילו לא ברפרוף. דרך אגב אני לא רוצה להעליב אותך אבל אמר שלמה המלך: גם כסיל מחריש לחכם ייחשב. לכן שתיקה יפה לחכמים קל וחומר לטפשים. כל זמן שאתה שותק עוד אפשר לחשוב שאתה חכם אבל מרגע שאתה פותח את פיך הטמא מיד מתגלה קלונך וטפשותך. הייתי חילוני כמוך טיפש ולא חכם עד שבאו חכמי ישראל ולימדו אותי תורה שיש בה את כל החכמות והמדעים. תלמד תלמד כופר לא חכם לפני שאתה תוקף בחוצפה את חכמי ישראל וחוזרים בתשובה כמוני שיודעים בדיוק על מה אתה חושב ואיך אתה חושב. קצת בושה ומעט ענווה לא תזיק לך.

iderah

האם כל יודע וכל יכול צריך להתיעץ עם מישהו על מה שהוא כבר יודע ?

הרי גם את תשובתם הוא יודע מראש ולכן זה נשמע אבסורדי מה שאתה אומר

בניגוד אלייך שמקבל השערות של אחרים ללא עוררין אני לומד מהתורה עצמה

אגב אני חילוני למרות שגדלתי בבית דתי מאוד ( סבי אף היה רב )

ואני מכיר את כל השקרים שאתה מתבסס עליהם

האם אי פעם ניסיתה לפרש באמת מה כתוב בתורה או שמא אמרו לך וקיבלתה ללא עוררין

את דברי בני האדם במקום את דברי האל מהתורה עצמה ?

האם כל אדם שפירש את התורה אכן פירש אותה נכון או שמא פירש לצרכיו הוא ?

ובמקום להגיד שאני טועה על סמך דברי בני אדם

תביא ציטוט אחד מהתורה שסותר את מה שאמרתי

ואם אין ציטוט שכזה

אז זה מראה שהחכמים שדיברתה עליהם לא פירשו נכון את התורה

הדת מלאה בחורים לא הגיוניים בעוד התורה עצמה ברורה לחלוטין

וביום שהחרדים יבצעו את המצווה  בזיעת אפייך תאכל לחם

תהיה להם הזכות לדבר בכלל על התורה

ועד אז הם מבחינתי בורים שכופרים בתורה

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים