העם האיראני בחר מנהיג מתון

איראן איננה דמוקרטיה. המנהיג הרוחני ששולט באיראן הוא זה שמחליט.

הבחירות באיראן אינן רציניות. כל המועמדים אושרו על-ידי המנהיג הרוחני. לא היתה מועמדת. לא היה מועמד חילוני. היו רק שמונה גברים דתיים.

מתוך המבחר הזה, בחר העם האיראני ברוב קולות את האיש המתון ביותר, איש דובר 6 שפות (!), ובעל דוקטורט במשפטים מאוניברסיטה בריטית.

חסן רוחאני קורא לפיוס עם המערב. יש לקוות (סביר להניח שנתאכזב ...) שמדובר בג'ורבצ'וב של איראן שיביא סוף-סוף שפיות ומתינות למדינה האומללה הזאת, שאזרחיה מתעבים את המשטר שבו הם חיים.

רק שאלה קטנה מטרידה אותי: אם איראן תהיה שפויה, ונניח שתבטל את פרויקט הגרעין המטורף שלה, כנגד מי יסית נתניהו ? כנגד הסורים המתפוררים ? לבנון החלשה ? מצרים הרעועה ? הרי מדינת ישראל קיימת על האתוס שכל רגע עומדים עלינו לכלותינו וביבי הרי אלוף בלהפחיד.

אַל תַּעַן כְּסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ, פֶּן תִּשְׁוֶה לּוֹ גַם אָתָּה

הבחירות באיראן אינן רציניות. כל המועמדים אושרו על-ידי המנהיג הרוחני. לא היתה מועמדת. לא היה מועמד חילוני. היו רק שמונה גברים דתיים.

מתוך המבחר הזה, בחר העם האיראני ברוב קולות את האיש המתון ביותר, איש דובר 6 שפות (!), ובעל דוקטורט במשפטים מאוניברסיטה בריטית.

חסן רוחאני קורא לפיוס עם המערב. יש לקוות (סביר להניח שנתאכזב ...) שמדובר בג'ורבצ'וב של איראן שיביא סוף-סוף שפיות ומתינות למדינה האומללה הזאת, שאזרחיה מתעבים את המשטר שבו הם חיים.

רק שאלה קטנה מטרידה אותי: אם איראן תהיה שפויה, ונניח שתבטל את פרויקט הגרעין המטורף שלה, כנגד מי יסית נתניהו ? כנגד הסורים המתפוררים ? לבנון החלשה ? מצרים הרעועה ? הרי מדינת ישראל קיימת על האתוס שכל רגע עומדים עלינו לכלותינו וביבי הרי אלוף בלהפחיד.

הייתי מדייק ואומר שהעם האיראני בחר מנהיג שהוא חושב שהוא מתון.

על הבוקר קראתי כמה פרשנויות הטוענות שרוחאני איננו אלא גלולת של הרגעה של כנופית האיאטולות להמוני העם ולמעשה מה שהיה הוא שיהיה.

הטיעון שלך בקשר להסתה של נתניהו מזכיר לי טיעון של - מה יעשה השמאל האנטי ציוני + י לפיד -  אם וכאשר צעירי העדה החרדית יקומו ויתגייסו לצבא כאיש אחד.

נגד מי יהיה להם להסית מלבד נגד המתנחלים, שמתגייסים למיטב היחידות הקרביות ועובדים קשה לפרנסתם, או "צבא הכיבוש?"

גם כאן וגם כאן אני מתפלל שקודם כל זה יקרה (שהאיראנים יעצרו את תכנית הגרעין ויפסיקו לתחזק את החיזבאללה והחמאס וצעירי החרדים יתגייסו) וכשנגיע לגשר - נמצא דרך לעבור אותו .

שבוע טוב לכל עמישראל !!!!

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

העם האירני בחר איש שרק אנו חושבים שהוא מתון,

לא נשכח שחמינאי בחר אותו, המקסימום שיהיה זה שבעתיד הקרוב

ארה"ב וארופה יפילו מהסנקציות ,ואיראן תמשיך ביצור הפצצה

אבל,ידברו יפה

הייתי מדייק ואומר שהעם האיראני בחר מנהיג שהוא חושב שהוא מתון.

על הבוקר קראתי כמה פרשנויות הטוענות שרוחאני איננו אלא גלולת של הרגעה של כנופית האיאטולות להמוני העם ולמעשה מה שהיה הוא שיהיה.

הטיעון שלך בקשר להסתה של נתניהו מזכיר לי טיעון של - מה יעשה השמאל האנטי ציוני + י לפיד -  אם וכאשר צעירי העדה החרדית יקומו ויתגייסו לצבא כאיש אחד.

נגד מי יהיה להם להסית מלבד נגד המתנחלים, שמתגייסים למיטב היחידות הקרביות ועובדים קשה לפרנסתם, או "צבא הכיבוש?"

גם כאן וגם כאן אני מתפלל שקודם כל זה יקרה (שהאיראנים יעצרו את תכנית הגרעין ויפסיקו לתחזק את החיזבאללה והחמאס וצעירי החרדים יתגייסו) וכשנגיע לגשר - נמצא דרך לעבור אותו .

שבוע טוב לכל עמישראל !!!!

דבריך נכונים.

אלא המשפט הבא שלך, דורש הבהרה. 

האירנים צדיקים גמורים, לעומת התשקורת הישראלית, השמאלניים, יפה הנפש, שממומנים ע"י מדינות חוץ, וכל עבודתם זו הסתה.

בינתיים אנו קוראים על משלוח של 4000 חיילים אירנים כדי לשמור על משטרו של אסאד ואולי גם להילחם עימנו, כך שהשימחה מוקדמת, למרות היות המועמד המנציח דובר שפות ומלומד, להזכירך גם היטלר היה כזה, אבל כמדומני גורל אותו כח יהיה כגורל אותו כח עיראקי שנשלח לסוריה בששת הימים ואת גורלו כולנו יודעים, אל תמהר לשמוח

להנות היום מה שתפסידו למחר

היות והראו אלפים רבים באיצטדיונים זועקים לא לעזה ולא ללבנון.....נראה שיש גל חדש באיראן שהרים ראש, את חלקו מייצג רוחני. 

צריך לצפות לטוב ביותר ולהתכונן תמיד לגרוע מכל !! 

יש להניח שחמינאי הזקן לא ישב בראש זמן רב. נראה שהעם באיראן הפנים את האסון שהמיתו עליו הדתיים הקיצוניים.

רוחני הוא אכן מהפכה באיראן, שינוי משמעותי מאוד. המתון מבין המועמדים. 

מנהל הפורום
10,000+

יפה לחלום, השטן היהודי אשם בכל עוד הרבה שנים

מרוב שהוא מתון הוא רוצה לשלוח 4000 חיילים שיפתחו חזית מול ישראל ברמת הגולן!! שמאלנים תתעוררו ותפסיקו לחלום חלומות שווא!

כל מי שרוצח או אנטישמי השייח מוחמד חוסיין בארכ אובמה

מקבל אותו בברכה כולל את רב המרצחים שהעלה במצרים!

כמו שפושעי אוסלו העלו את רב המרצחים בגדה ולבני הפועת יחד עם המושחתים העלו את ארגוני הטרור בעזה!

אין באיראן מנהיג אמיתי כי רוצים כנראה לבחור שוב

אין באיראן מנהיג אמיתי רוחני כמו כלבים אחרים  אנטישמי מובהק שמדרבן את מדינות ערב לחסל את מדינת ישראל גם בישראל אין מנהיג אמיתי כי ביבי הרופס מזמן שכח מה זה להיות יהודי ולא מפסיק ללקק לרב המרצחים וממשיך את דרכם של פושעי אוסלו של המושחתים אולמרט ושרון וגם מפחד מהשייח חוסיין מוחמד בארכ אובמה אנטישמי מובהק בפני עצמו!

כל אלה יחד הם שילוב קטלני להמשך קיומה של מדינת ישראל!

אלא אם יבחרו נשיא מתון באיראן וכאן נצליח לסלק את ביבי הרופס במקומו יקום מנהיג יהודי ימני אמיתי שלא ילקק לרב המרצחים ולא ימשיך את הדרך של פושעי אוסלו ולא יפחד מהעוינים ומהאנטישמים המצב היה יכול להיות אחרת!

אשרי המאמין

נסה לגדל אריה כגור, לבטח יגדל ויטרוף אותך

אל תנסה, זקוקים לך כאן.

להנות היום מה שתפסידו למחר

ביבי ישב בבית וידאג שמחירי המים יחזרו  לקדמותם הווה אומר 118% פחות.

ברגע שביבי יחזיר את מחירי המים לקדמותם, וגביית מחירם  דרך העיריות -  אכתוב שביבי לפתע הפך לבן אדם טוב.

זה רק חלום. שום דבר לא ישתנה ונמשיך לאכול את אותה דייסה של שלטון הליכוד ללא טעם וריח כמו בעבר.

נמשיך לשלם מחירים מופקעים והמדד לא יעלה למרות המחירים הממריאים שזה עוד מין המצאה של ביבי ופקידי האוצר.

למה החלומות שלכם עדיין משפיעים על המציאות? אני יודע שכולם רוצים עולם אוטופי אבל כפי שנאמר נשיא אירן הנבחר הוא ההכי מתון בין המועמדים אבל אם הוא היה מתון מדי ולא שלם עם מה שמוביל חמינאי אז מלכתחילה הוא לא היה רץ לנשיאות אז אל תיבנו על כך שהוא יהיה מתון כי עד שלא יוכיח את עצמו אין על מה לדבר וחוץ מזה אם הוא יהיה עצמאי מדי אז תהיה לו תאונת מסוקים/דאכים/טרוריסטים שיפגעו בשיירת הנשיא ואז יגידו המוג'הידין חלק עשו זאת בשביל לזרוע מהומות באירן. וביבי ישב גם בלישכתו ויחכה בשביל לראות האם יהיה שינוי באירן ותוכנית הנשק הגרעיני תפתח לאור יום, לפי דעתי לא יהיה שינוי ואירן תמשיך לפתח את הנשק הגרעיני שלה. אז מקווה שביבי חושב על כך גם.

שלום וברכה

הבעיה של ישראל מול אירן אינה קשורה למנהיג זה או מנהיג אחר, השאלה המטרידה את ישראל היא האם מדניות פיתוח הגרעין ליצירת פצצה גרעינית היא תמשך או תעצר. אם ההחלטה בידיו חמנאי ואינה מושפעת מהחלטת המנהיג רוחנאי אז לגבי ישראל זה לא משנה מי נבחר כי האיום על ישראל ימשיך להתקיים. זה לא נראה שהמדניות של הגרעין תשתנה כי הושקעו בה הרבה אמצעים כלכליים ולכן לא תהיה כל נשיגה מהפרוייקט הזה. הנשק הזה לגבי של האירנים זה הפגנת כח ועליונות על הסביבה שלהם. צריך לזכור כי ההפסד במלחמת אירן עיראק השאירה אצלם משקעים צורבים. אני לא הייתי מגדיר אותו כמתון אלא אולי פחות קיצוני. אבל כאדם שיעי דתי לא הייתי מגדיר אותו כאוהד ישראל. אני גם לא צופה שהמדניות של אירן תשתנה ביחס לחיזבלאה וגם לא לגבי סוריה. לכן אני לא רואה כל מתינות במנהיג החדש ובפרט לא כלפי ישראל.

ש"י

הבעיה של ישראל,הפצצה המתקתקת, זו הקוטביות בחברה הישראל, שאותה מובילים בגאון, השמאלנים.

הבעיה של ישראל,הפצצה המתקתקת, זו הקוטביות בחברה הישראל, שאותה מובילים בגאון, השמאלנים.

אתה מסית במכוון ללא בסיס. שמאלנים שמאלנים שמאלנים......בינתיים תג מחיר מבעירים אש בכל מקום, גם בכפר שכן מהשלוים שיש כמו בכפר אבו גוש.....פוגעים בחפים מפשע, כאשר חלקם מפנטזים על מלחמה מול העולם המוסלמי הענק. הסכנה העיקרית אינה במי שחולם על שלום ושקט, הסכנה המיידית היא בקיצוניים משיחיים גזענים שמובילים אותנו לתהום. 

מנהל הפורום
10,000+

קיצונים משיחיים הקימו את המדינה

המשיח הקיצוני דוד בן גוריון,נלחם בחמשה צבאות ערב,נגד דעת

כל מומחי הצבא הישראלי, וניצח והקים מדינה

כל משיח קיצוני קונצנזום בסביבתו, עברות על החוק זה נושא מטופל

לפי הטיפול בפרשת המועדון והרצח,עשו מסיבה כל הבכירים

ואפס תוצאות

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים