ידיעה משמחת לבעלי חמלה.

בפולין נאסרה בשעה טובה ומוצלחת שחיטה ריטואלית ופולחנית של בע"ח שגורמת סבל מיותר לקורבנות. בקרוב אני מקווה אצלנו.

על מנת לקבל תמונה נכונה על מה מתרחש בזמן השחיטה הכשרה, אני מצרף כאן סרטון שצולם במצלמה נסתרת במוסקווה בהשתתפות הרב הראשי שלה ברל לזר:

http://www.youtube.com/watch?v=wbhMp9hGRL8&feature=youtu.be

אנשים טובים, זה לא מזעזע אותכם? גם להרוג וגם להתעלל ולעשות הכול על מנת להשאיר את הקורבן חסר ישע בהכרה מלאה כמה שיותר זמן להתפתל מהייסורים שלא מהעולם הזה?

לי התמונות האלה מזכירות בכל אופן את הגיהינום עלי אדמות, טקס מגי שחור של איזו כת השטן.emo_25.png

זה ממש לא נכון מה שאתה כותב כאן. כי ההלכה קבעה שרק אם החיתוך הוא בגרון אז השחיטה כשרה  וזה ההבדל בין שחיטה כשרה לשחיטה לא כשרה.   כי אם בכל חלק אחר שחותכים הבהמה ממשיכה לחיות ורק במקום המדוייק בגרון, הבהמה מפסיקה לנשום באותה השניה של החיתוך והיא אינה מרגישה דבר.   בנוגע לזה שהיא ממשיכה לזוז עוד מספר דקות - היא ממש לא בין החיים אלו ריפלקסים שהגוף עושה וזה דבר טיבעי בכל חייה שמתה - מכל סיבה כלשהיא.

קצת תבדוק לפני שאתה פותח את הפה הגדול שלך נגד השחיטות הכשרות.

הרבנים הראשיים וגם רופאים שומרי מצוות הוכיחו לראשי ממשלה באירופה ובכל העולם שהשחיטה היהודית הכשרה היא לא גורמת סבל 

לבהמה.

האיסור בעולם הוא עקב אטישמיות. לא סתם שהאטישמיות עלתה השנה ב 30% בעולם . לבדוק נתונים לפני שמפרסמים.

השחיטה הכשרה היא הדרך הכי אנושית להרוג בעל חיים. ואין מה לעשות אנו צריכים לאכול.

הרג של כל בעל חיים הוא די מזעזע, אבל מי אמר ששיטות ההריגה הלא כשרות יותר "עדינות"? (קשה לי להגיד עדינות על הרג בע"ח לשם כך המרכאות) לא ברור לי למה אי אפשר לשכלל את השחיטה הכשרה באופן הבא: לערוף את הראש החל מהגרון, כך עדיין חותכים את החייה בגרון לפי ההלכה אך המוות מיידי. באשר לכך שהחייה לא נושמת אם החתך במקום מדוייק בגרון, בסרטון הפרה נראת נושמת בהחלט גם לאחר החתך. ייתכן שלא נחתכה במקום המדוייק, אך עד כמה אנו יכולים להיות בטוחים שהשוחט יצליח לדייק?

הביקורת על שחיטה כשרה לא נובעת רק מאנטישמיות אלא גם מזעזוע אובייקטיבי שגם אני כיהודי שאוכל כשר מביע. זה ההבדל בין אדם מסורתי לדתי. אדם דתי ייצמד למנהגים ללא כל ביקורת או שינוי, אדם מסורתי יאתר את העיקר ויתמקד בו ולא בטפל.

השחיטה הכשרה, היא השיטה הפחות גורמת לסבל,  כל השאר דמגוגיה

תגיד לי מה אתה בודק באתרים אנטישמיים?

זה בולשיט!!!!

אני אמנם לא חרדית או כדומה אבל ידוע שהשחיטה היהודית זאת השחיטה שהכי לא פוגעת בבהמה, שהרי השחיטה הכשרה היא שחיטה בחיתוך חד בגרון ועל כן המוות הוא מהיר וללא כל סבל!!!

אני אפנה אותך לכתבות שבוצעו גם בארץ וגם בחוץ על השחיטה והתעללות בבעלי חיים ובהמות ע"י גויים ששוחטים חזירים. 

אתה אולי זוכר או שלא במקרה שלך, את השחיטה וההתעללות בחזירים הקטנים ואת חיתוך המקור לאפרוחים המסכנים. 

אצלנו בארץ בשחיטה כשרה זה אסור , וזה תמיד יחשב ללא כשר כאשר יש סבל או ספק סבל לבהמה!

המסקנה- תבדוק את המקורות שלך לפני שאתה מחליט לצאת בקולי חוצות נגד הכשרות!

לאנטישמי הנכבד שהעלה את הסירטון -  לאן נעלמת זרקת עצם לפחות תגיב על השטויות שכתבת ועל התשובות של משתתפי הפורום.

לאנטישמי הנכבד שהעלה את הסירטון -  לאן נעלמת זרקת עצם לפחות תגיב על השטויות שכתבת ועל התשובות של משתתפי הפורום.

מבין שניכם, אתה הוא זה שמדבר שטויות.

לכל אלו שמפארים ומהללים את השחיטה הכשרה:

מתי הייתם לאחרונה בבית מטבחיים? כנראה שלא בחיים האלו, כי להגיד שבשחיטה כשרה הגורם המנחה הוא חוסר הסבל של החיה- זה אחד הדברים התמימים להגיד. ובכל זאת, אני ממליץ לכם לצפות בתחקיר שנערך על משחטת אדום-אדום של תנובה (ע"י כלבוטק).

http://www.youtube.com/watch?v=Yp4KQOkUaGM

ואנא אל תגידו שזה מקרה בודד, או אחד מהתירוצים הרגילים שאנשים נוטים להגיד.

דבר נוסף, זה ששיטה מסוימת היא "הכי הומנית" לא בהכרח הופך אותה להומנית. רצח הוא רצח לא משנה איך תהפכו את זה.

אכן, מראה קשה לצפיה ומעורר חשיבה. למיטב ידיעתי, לא ידוע מה מרגיש בעל החיים האכיל ע"י היהודים, כי רוב בעלי החיים אסורים לנו, בזמן בין החיתוך לאובדן הכרתו.

אבל, מי שמנסה לחשוב על הנעשה מנקודת מבט של אומות העולם טועה טעות חמורה. השחיתה הכשרה של בעלי חיים בראש והראשונה מיועדת למנוע מהמוני היהודים לנהוג ככה ביהודים עצמם ובבני האדם. ואנו יודעים היטב איך אומות העולם נוהגות אחת כלפי השניה לאורך כל ההיסטוריה, איך הקריבו קורבנות אדם לאלים לפני מלחמות, שאלו יעזרו להם בשפיכות הדמים הקרובה.

השחיטה הכשרה זהו אקט פולחני שאומר שהינה אנו בני האדם מקריבים קורבן ליסוד האכזרי שבנו ע"מ למנוע שפיכות דמים עתידית, ע"מ שהדם שבבשר שאנו אוכלים לא יגרום לנו לרצות עוד יותר דם ועוד יותר אכזריות.

הקבוצה הקטנה והנבחרת של היהודים שעסוקים בשחיתה הכשרה יודעים את תפקידם הנאצל ומתכוננים אליו בדבקות עצומה- קורסים והכשרה מיוחדת, אמונה, תפילות מיוחדות, אורח חיים מוקפד, פיקוח קפדני...

וכל זאת, שאנו היהודים נהיה פתורים מהצורך, לפחות עד כמה שזה תלוי בממסד הרבני, להלחם ביסוד הפראי של עצמינו.

קשה לתאר אותנו היהודים אוכלים בשר ספוג בדם, כמו עישוים כאלה וקשה לחשוב שיש יהודי שקורא לנו למעשים כאלה.

מה הקשר התחקיר של כולבוטק ?

זה מקרה של הפועלים (שהם אינם יהודים) שהתנהגו בצורה לא נכונה כלפי הבהמות. אף משגיח כשרות לא היה שם ואמר להם להתעלל בבהמה.    התפקיד של השוחט הוא לשחוט את הבהמה במקום שמשאיר לה כמה שפחות סבל בפחות זמן וזה אזור הגרון. אין שום מקום אחר שאפשר לשחוט עם פחות סבל  הרי התורה נגד התעללות בבעלי חיים. אז אם רוצים לאכול בשר ורוצים לדאוג שהבהמה תיסבול כמה שפחות אז כן צריך לאכול בשר כשר.  מי שאוכל בשר שעבר שחיטה שלא כדין לא רק שעובר על אכילת טרפה גם אוכל בשר של בהמה שסבלה הרבה יותר מבהמה כשרה. בכל אזור אחר בגוף הבהמה, המוות לא מיידי ולכן הסבל חזק יותר.   ועדיין הבהמה ממשיכה לזוז לאחר מספר דקות בגלל ריפלקסים וכיווצים של הגוף שלה.   אז תירגעו ואל תחשבו שהיא מרגישה משהוא.

לכל אוכלי הטרפות והשרצים המגעילים והמסיתים האנטישמיים - לא יעזור לכם לא תצליחו נגד התורה - היא חכמה יותר ממכם והיא הנכונה ביותר בכל נושא בעולם.

סליחה על ההתבטאות אבל לכל אומרי הבולשיט פה, שחיטה כשרה לא הורגת את החיה במקום!
המוח שלה ממשיך לתפקד למשך דקות ארוכות וגם הלב ממשיך לפעום ולכן היא עדיין בחיים והיא סובלת מאד.
תפסיקו עם הבולשיט הזה שהבשר יהיה ספוג בדם, גם ככה מנקים אותו כמו שצריך.
יש למישהו מכם ידע בסיסי בביולוגיה שאתם מרשים לעצמכם לדבר?

ודודי במיוחד בשבילך תפסיק לזבל שטויות!

"We all change, when we think of that we all different people all through our life and thats okay, thats good.
You got to keep moving so long as you remember all the people that you used to be." The 11th Doctor

אתה שואל מה הקשר של התחקיר?

צפית בו? כנראה שלא כי אתה ממשיך להלל את השם ולהצדיק איזה ספר.

תסתכל אולי, תראה מה עוברת החיה אחרי השחיטה.

תפעיל קצת את השכל. אותו שכל שאלוהים נתן לך. אם הוא היה רוצה שחיילים כמוך יעבדו אותו הוא היה יוצר אותם מכונות. אבל הוא נתן לך שכל, ובינה כדי להבדיל בין טוב ורע, לחשוב. ושוב, אתה בוחר לא להפעיל אותו, ולהצדיק מעשים ע"י איזה ספר

ראיתם פעם איך נוחרים חזיר? או איך שוחטים שחיטה לא כשרה ?

או כיצד שוחטים סוס?

מה אתה מציע ?

כדור בראש

רעל שמסכן את אוכלי הבשר

הורדה של הראש

פתיחת בטן

לפני שבאים בטענות צריך להמציא פתרונות ואלטרנטיבה

עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום: