ערב טוב לכולם!

קראתי כל תגובה ותגובה,

ומכל התגובות לא ראיתי תגובה אחת עניינית! ואני אפרט.

כל התלונות על החרדים, לגבי אי גיוס לצבא. תקציבי עתק. לא עובדים. נטל למדינה. 

אפילו אחת מהם לא מתבססת על מקורות נאמנים, מאומתים, בדוקים, ומקצועיים

את כל התלונות האלו שכולם חוזרים עליהם מילה במילה כמו שמאכילים בתקשורת, או כמו שמתפרסם בעתונות, ומה שמספרים לנו,

לא קם כאן אחד שאומר אני "בדקתי" כמה עומד כיום תקציב לאברך, שזה X כסף,וכמה הוא התקציב לסטודנט.

כמה תקצוב יש למוסד חרדי/דתי, וכמה תקצוב יש למוסד חילוני.

כמה הצבא צריך את החרדים, כמה כסף יעלה לצבא לגייס חרדים, האם גיוס החרדים יהיה נטל על המדינה או עזרה.

כמה עולה לחרדי לקנות דירה, איפה מוכרים דירה ב500,000 ש"ח, ואם אכן יש כזה דבר, כמה גודל הדירה, כמה שווי הדירה לפי שמאות, שזה אכן סבסוד,

האם אכן החרדים לא עובדים? בערים החרדיות כמעט כל העובדים חרדים, כמה מרכזי תעסוקה מלאים היום בחרדים,

כמה חרדים לומדים כיום במכללות, עושים תואר ראשון ושני בכל המקצועות, כמה מתכנתים חרדים יש כיום בשוק, האם השוק בכלל מסכים לקבל עובדים חרדים, 

כמה הוא הנתח שוק של הצרכות החרדית, למה החברות הגדולות במשק משקיעים ים כסף בכשרות מהודרת, ולא מסתפקים ברבנות מקומית, וים כסף בפרסומות לחרדים, אם אכן זה לא מצדיק, 

כמה אחוז מאזרחי המדינה הם כיום חרדים,

מה רמת החינוך במוסד חרדי, לעומת מוסד חילוני, כמה אחוזי פשע נחסכים בציבור החרדי (ויש פשע)

וע"כ לזה אני קורא לא ענייני, "לא ענייני", אלא כמו שכתבתם "פטיפון" מה שהקליטו זה מה יש,

אין חולק שיש תלונות ושנאה לחרדים, וזה מציאות, אבל עדיין לא קם כאן מישהו אחד ואמר כן יש צדק כי "בדקתי" את העובדות,

בתור אזרח מדינה יש לי ולכל אחד מרמור על התנהלות המדינה, שבאה מזה שהמדינה לא מסדרת לי את כל בעיות הכלכלה, לא דואגת לי לצ'ק בתיבה כל חודש, ומה יותר קל מלזרוק את הבעייה על החרדים, כאילו החרדים לא משלמים מיסים, יש להם פטור ממע"מ ומס הכנסה, בזמן שאין חילוני שעובד הכל לבן, ויעיד על כך "קו הצדק" (המלשינון)

את אותו שנאה שיש לחרדים, יש לכל אומות העולם על "מדינת ישראל", ואם אתה שונא חרדים אתה נותן צדק ולגטימציה לשנוא את מדינת ישראל, כי הם באמת "כובשים" (לא גירשנו את הערבים?)

אם אכן יהיו תגובות ענייניות יש באמת מקום להתייחס, אני לא אתחייס לשום תגובה שמגיעה משנאה, ולא מבדיקת נתונים

פסח שמח לכל עם ישראל

אוהב כל יהודי באשר הוא, חי עם חילונים, ומבין ללבם, 

יש לי רק דבר אחד לומר על דבריך אלה.

אין שנאה לחרדים בשל היותם חרדים, יש התקוממות מוצדקת לחלוטין כלפי התנהלות נציגיהם בכנסת, כלפי הכפייה שנכפית על ציבור חילוני גדול בשל הסכמים קואליציוניים שנגזרים משיטת בחירות קלוקלת, כלפי ההקלות שניתנות לציבור זה כתוצאה מסחטנות פוליטית, ואת זה מסרבים להפנים כמה כותבים כאן שמעדיפים להתלהם ולזעוק "שנאת חרדים".

לכן נבחר לפיד ברוב קולות, לכן נכפתה על נתניהו קואליציה שגורמת לו לגזים, זה הביטוי להתקוממות כנגד.

פסח שמח

אוהבת כל אדם באשר הוא, חיה עם בני אדם ומשתדלת לנהוג כבן אדם.

לעניות דעתי את טועה. בהחלט יש שנאה כלפי החרדים הגובלת בשינאה אנטישמית. רבים מהמנהיגות התקשורתית הברנג'ה, והמנהיגות הפוליטית, מלבים את אש השנאה כלפי החרדים. הם מסיתים ללא הרף ומטפטפים את ארס השנאה כלפי החרדים לאורך עשרות שנים.

כל צופה אוביקטיבי יכול להתרשם מגודל להבות השנאה לחרדים בפורומים השונים. גם כאן בפורום שלנו מתגובות הקוראים ניתן לחוש את ההסתה והשנאה כלפי החרדים. את אישית אלה, מוסיפה שמן למדורת השנאה בתיאורייך את החרדים כפרזיטים מוצצי דם ולשד המדינה.

על כולנו לרסן את ההסתה, שעלולה חלילה להוביל לאלימות קשה כלפי החרדים. 

טבעונות זה חרא אצל אנשים לא יציביםhttp://www.tapuz.co.il/blog/net/viewentry.aspx?EntryId=2513103&r=1

בארבעת השנים האחרונות השותפות הקואלציונית של החרדים בממשלה תרמה ליציבות ומשילות בהנהגת השילטון.

ישראל זכתה בתקופה זו לממשלה ללא משברים קואליציונים חמורים, שאיפשרו את קידומה שיגשוגה ופריחתה של ישראל בכל התחומים.

שותפותם של החרדים בהנהגת המדינה הביאה ברכה לאזרחי ישראל בתחומי הכלכלה, הביטחון והחברה.

כן נכון, כמו כל המפלגות באופן טיבעי, הם החרדים גם דאגו לצרכים והדרישות של המגזר החרדי אותו הם מייצגים בכנסת.

אך ארבע שנים ארוכות של ממשלה בישראל איפשרו תיכנון לטווח ארוך של פרוייקטים, והוצאה לפועל של מדיניות ימנית אחראית ורצויה.

ההסתה הפופוליסטית הגובלת באנטישמיות כלפי אחינו החרדים, הובילה לשינאת אחים עיוורת, שהתבטאה בהחרמתם מהקואליציה.

הממשלה הנוכחית שתקום, על פי הדעה המקובלת, היא בלתי יציבה, ולא נותנים לה אורך חיים של יותר משנתיים.

שנאת הציבור החילוני לחרדים, שאותה מבטא היטב יאיר לפיד, לא תביא ברכה לממשלה ולשותפיה.

חבל מאוד שלא התאפשר מהלך לשילובם של החרדים בהנהגת המדינה.

כבר נאמר בהקשר זה, רבות מחשבות בלב איש ועצת השם תקום.

• גבר נרדף הקיסר,באתי ראיתי ניצחתי.

• ירושלים בירת ישראל לנצח.

• כולנו מתנחלים. 

לעניות דעתי את טועה. בהחלט יש שנאה כלפי החרדים הגובלת בשינאה אנטישמית. רבים מהמנהיגות התקשורתית הברנג'ה, והמנהיגות הפוליטית, מלבים את אש השנאה כלפי החרדים. הם מסיתים ללא הרף ומטפטפים את ארס השנאה כלפי החרדים לאורך עשרות שנים.

כל צופה אוביקטיבי יכול להתרשם מגודל להבות השנאה לחרדים בפורומים השונים. גם כאן בפורום שלנו מתגובות הקוראים ניתן לחוש את ההסתה והשנאה כלפי החרדים. את אישית אלה, מוסיפה שמן למדורת השנאה בתיאורייך את החרדים כפרזיטים מוצצי דם ולשד המדינה.

הדבר עמו הסכמתי מכל לב בדבריך הוא צמד המילים: לעניות דעתי.
זאת למה?
מכיוון שאם אתה טוען שיש כלפי החרדים שנאה אנטישמית הרי שאינך מבין אנטישמיות מהי.
דבר נוסף, אין צופה אובייקטיבי. כל אחד כותב מהמקום שכואב לו. ומאד כואב לראות אוכלוסיות חלשות כמו נכים וקשישים וניצולי שואה שאינם מתוקצבים וחיים על סף העוני תוך אילוץ לבחור מידי יום בין מזון לתרופות בעוד שאוכלוסיה שבחלקה אינה עובדת ואם היא עובדת היא עובדת במה שקרוי "שחור" כדי להמנע מתשלום מיסים מתוקצבת ומקבלת כספים כאלה ואחרים בגין כל מיני הטבות שנמנעות ממי שזקוק להן לא פחות ואולי יותר.
ואני יודעת שמייד יקפצו עלי "חכמים" נוספים כדי להראות לי שהחרדים נושאים על גבם את כלל אוכלוסיית ישראל אבל מה לעשות ואני לא מתווכחת עם דמגוגיה אלא עם מציאות.
והמציאות היא זו שגורמת לסלידה עזה מהציבור הזה שלא עושה שום מאמץ מיוחד להשתלב בהוויה הישראלית אלא עושה כל מאמץ כדי להטביע את הישראליות בתפישת עולמם שלהם.
שלישית ואחרונה, הזכרתי את נאומו של הרב פרץ כדוגמא לשטנה שמעורר הציבור הזה בקרב הציבור החילוני על הנהרגים באוהלה של תורה כמקבילה לנהרגים בשדה הקרב. לא הזכרתי את נאומו הנוסף בעקבות אסון הבונים בו נהרגו 22 ילדים שכל "פשעם" היה אליבא ד'הרב המכובד הוא שהמזוזות בבתיהם היו פסולות כנראה.
גם את דבריו של הרב ש"ך לא הזכרתי, כשכינה את הציבור החילוני "אוכלי שפנים וחזירים ובועלי נידות".
כמובן שדילגתי מפאת כבוד שעדיין מגלה החילוני כלפי מקטרגיו על דבריו של הרב עובדיה שדואג מידי פעם להשפיל עוד קצת את מי שאין תורתו אומנותו אלא עשייתו אמונתו.
ובכן, כשאתה בא להוכיח אותי אישית על ליבוי שנאה כלפי הציבור הזה טוב תעשה אם תיטול קורה מבין עיניך ותלמד קצת את המציאות ואז אולי כדאי שתחשוב שוב פעם נוספת אם מגיע לך לחבוש את כובע המורה והמחנך למי שאינך מכיר ואינך יודע מי הוא ומה טיב אמונותיו ומאיזה מקום נכתבים דבריו.
מועדים לשמחה.

גם תגובה זו נובעת נטו משנאת חרדים.

משום שהתנהלות נציגי החרדים בכנסת היא ב"עייניך" קלוקלת, וגם אם הם לא יעשו כלום היא גם תהיה קלוקלת,

בפועל נציגי החרדים בכנסת דואגים ועובדים חזק לבוחריהם, שזה דבר ראוי מבורך, (והלוואי שלפיד יעבוד לבוחריו) אני מאוד הייתי מבקש שתמנה כאן רק 3 הקלות שניתנו מתוקף הסכמים קואליציונים, שהם אכן סחטנות,

כל ההסכמים שקיימים היום הם נטו הגנה ושמירה על תקצובים פעוטים לעומת התקציב למגזר הכללי,

ואם אתה רוצה לטעון שזה לא נכון אנא בבקשה תבדוק את הדברים, ותביא לכולנו סעיפים מההסכם עם סכומים ומספרים,

לא חוכמה בכלל להגיד מה שהלב מרגיש, כי בלב יש מקום להכל, גם לדברים שלא יכולים להיות, אנו היהודים סבלנו במשך שנים רבות מעלילות דם שכביכול היהודים שמים במצות פסח, דבר שמגיע נטו מהלב, וחזר על עצמו כל תקופה, בזמן שכל נוצרי יודע שאצל יהודים דם זה דבר אסור,

אני חלילה לא מדמה את הדברים בכלל לעלילית דם ח"ו, כוונתי היא נטו לתוצאה בעת שהרגש משתלט על האדם ולוקח את כל השפיות

ולסיום מה שכתבת בסוף דברייך, אוהבת כל אדם באשר הוא, חיה עם בני אדם ומשתדלת לנהוג כבן אדם.

אם אכן כוונתך לתוצאות החינוך החילוני שהוא הדוגמא ל"בן אדם" בזמן שהאלימות והפשע חוגגגים ברחובות ובבתי הספר, והמורים צריכים הגנה, ובכל בית ספר צריך קב"ט, מי אני שיקח ממך את הרגשת הגאווה בנוער הישראלי, 

ערב טוב לכולם!

קראתי כל תגובה ותגובה,

ומכל התגובות לא ראיתי תגובה אחת עניינית! ואני אפרט.

כל התלונות על החרדים, לגבי אי גיוס לצבא. תקציבי עתק. לא עובדים. נטל למדינה. 

אפילו אחת מהם לא מתבססת על מקורות נאמנים, מאומתים, בדוקים, ומקצועיים

את כל התלונות האלו שכולם חוזרים עליהם מילה במילה כמו שמאכילים בתקשורת, או כמו שמתפרסם בעתונות, ומה שמספרים לנו,

לא קם כאן אחד שאומר אני "בדקתי" כמה עומד כיום תקציב לאברך, שזה X כסף,וכמה הוא התקציב לסטודנט.

כמה תקצוב יש למוסד חרדי/דתי, וכמה תקצוב יש למוסד חילוני.

כמה הצבא צריך את החרדים, כמה כסף יעלה לצבא לגייס חרדים, האם גיוס החרדים יהיה נטל על המדינה או עזרה.

כמה עולה לחרדי לקנות דירה, איפה מוכרים דירה ב500,000 ש"ח, ואם אכן יש כזה דבר, כמה גודל הדירה, כמה שווי הדירה לפי שמאות, שזה אכן סבסוד,

האם אכן החרדים לא עובדים? בערים החרדיות כמעט כל העובדים חרדים, כמה מרכזי תעסוקה מלאים היום בחרדים,

כמה חרדים לומדים כיום במכללות, עושים תואר ראשון ושני בכל המקצועות, כמה מתכנתים חרדים יש כיום בשוק, האם השוק בכלל מסכים לקבל עובדים חרדים, 

כמה הוא הנתח שוק של הצרכות החרדית, למה החברות הגדולות במשק משקיעים ים כסף בכשרות מהודרת, ולא מסתפקים ברבנות מקומית, וים כסף בפרסומות לחרדים, אם אכן זה לא מצדיק, 

כמה אחוז מאזרחי המדינה הם כיום חרדים,

מה רמת החינוך במוסד חרדי, לעומת מוסד חילוני, כמה אחוזי פשע נחסכים בציבור החרדי (ויש פשע)

וע"כ לזה אני קורא לא ענייני, "לא ענייני", אלא כמו שכתבתם "פטיפון" מה שהקליטו זה מה יש,

אין חולק שיש תלונות ושנאה לחרדים, וזה מציאות, אבל עדיין לא קם כאן מישהו אחד ואמר כן יש צדק כי "בדקתי" את העובדות,

בתור אזרח מדינה יש לי ולכל אחד מרמור על התנהלות המדינה, שבאה מזה שהמדינה לא מסדרת לי את כל בעיות הכלכלה, לא דואגת לי לצ'ק בתיבה כל חודש, ומה יותר קל מלזרוק את הבעייה על החרדים, כאילו החרדים לא משלמים מיסים, יש להם פטור ממע"מ ומס הכנסה, בזמן שאין חילוני שעובד הכל לבן, ויעיד על כך "קו הצדק" (המלשינון)

את אותו שנאה שיש לחרדים, יש לכל אומות העולם על "מדינת ישראל", ואם אתה שונא חרדים אתה נותן צדק ולגטימציה לשנוא את מדינת ישראל, כי הם באמת "כובשים" (לא גירשנו את הערבים?)

אם אכן יהיו תגובות ענייניות יש באמת מקום להתייחס, אני לא אתחייס לשום תגובה שמגיעה משנאה, ולא מבדיקת נתונים

פסח שמח לכל עם ישראל

אוהב כל יהודי באשר הוא, חי עם חילונים, ומבין ללבם, 

יש לי רק דבר אחד לומר על דבריך אלה.

אין שנאה לחרדים בשל היותם חרדים, יש התקוממות מוצדקת לחלוטין כלפי התנהלות נציגיהם בכנסת, כלפי הכפייה שנכפית על ציבור חילוני גדול בשל הסכמים קואליציוניים שנגזרים משיטת בחירות קלוקלת, כלפי ההקלות שניתנות לציבור זה כתוצאה מסחטנות פוליטית, ואת זה מסרבים להפנים כמה כותבים כאן שמעדיפים להתלהם ולזעוק "שנאת חרדים".

לכן נבחר לפיד ברוב קולות, לכן נכפתה על נתניהו קואליציה שגורמת לו לגזים, זה הביטוי להתקוממות כנגד.

פסח שמח

אוהבת כל אדם באשר הוא, חיה עם בני אדם ומשתדלת לנהוג כבן אדם.

גם תגובה זו נובעת נטו משנאת חרדים.

משום שהתנהלות נציגי החרדים בכנסת היא ב"עייניך" קלוקלת, וגם אם הם לא יעשו כלום היא גם תהיה קלוקלת,

בפועל נציגי החרדים בכנסת דואגים ועובדים חזק לבוחריהם, שזה דבר ראוי מבורך, (והלוואי שלפיד יעבוד לבוחריו) אני מאוד הייתי מבקש שתמנה כאן רק 3 הקלות שניתנו מתוקף הסכמים קואליציונים, שהם אכן סחטנות,

כל ההסכמים שקיימים היום הם נטו הגנה ושמירה על תקצובים פעוטים לעומת התקציב למגזר הכללי,

ואם אתה רוצה לטעון שזה לא נכון אנא בבקשה תבדוק את הדברים, ותביא לכולנו סעיפים מההסכם עם סכומים ומספרים,

לא חוכמה בכלל להגיד מה שהלב מרגיש, כי בלב יש מקום להכל, גם לדברים שלא יכולים להיות, אנו היהודים סבלנו במשך שנים רבות מעלילות דם שכביכול היהודים שמים במצות פסח, דבר שמגיע נטו מהלב, וחזר על עצמו כל תקופה, בזמן שכל נוצרי יודע שאצל יהודים דם זה דבר אסור,

אני חלילה לא מדמה את הדברים בכלל לעלילית דם ח"ו, כוונתי היא נטו לתוצאה בעת שהרגש משתלט על האדם ולוקח את כל השפיות

ולסיום מה שכתבת בסוף דברייך, אוהבת כל אדם באשר הוא, חיה עם בני אדם ומשתדלת לנהוג כבן אדם.

אם אכן כוונתך לתוצאות החינוך החילוני שהוא הדוגמא ל"בן אדם" בזמן שהאלימות והפשע חוגגגים ברחובות ובבתי הספר, והמורים צריכים הגנה, ובכל בית ספר צריך קב"ט, מי אני שיקח ממך את הרגשת הגאווה בנוער הישראלי, 

הדבר עמו הסכמתי מכל לב בדבריך הוא צמד המילים: לעניות דעתי.
זאת למה?
מכיוון שאם אתה טוען שיש כלפי החרדים שנאה אנטישמית הרי שאינך מבין אנטישמיות מהי.
דבר נוסף, אין צופה אובייקטיבי. כל אחד כותב מהמקום שכואב לו. ומאד כואב לראות אוכלוסיות חלשות כמו נכים וקשישים וניצולי שואה שאינם מתוקצבים וחיים על סף העוני תוך אילוץ לבחור מידי יום בין מזון לתרופות בעוד שאוכלוסיה שבחלקה אינה עובדת ואם היא עובדת היא עובדת במה שקרוי "שחור" כדי להמנע מתשלום מיסים מתוקצבת ומקבלת כספים כאלה ואחרים בגין כל מיני הטבות שנמנעות ממי שזקוק להן לא פחות ואולי יותר.
ואני יודעת שמייד יקפצו עלי "חכמים" נוספים כדי להראות לי שהחרדים נושאים על גבם את כלל אוכלוסיית ישראל אבל מה לעשות ואני לא מתווכחת עם דמגוגיה אלא עם מציאות.
והמציאות היא זו שגורמת לסלידה עזה מהציבור הזה שלא עושה שום מאמץ מיוחד להשתלב בהוויה הישראלית אלא עושה כל מאמץ כדי להטביע את הישראליות בתפישת עולמם שלהם.
שלישית ואחרונה, הזכרתי את נאומו של הרב פרץ כדוגמא לשטנה שמעורר הציבור הזה בקרב הציבור החילוני על הנהרגים באוהלה של תורה כמקבילה לנהרגים בשדה הקרב. לא הזכרתי את נאומו הנוסף בעקבות אסון הבונים בו נהרגו 22 ילדים שכל "פשעם" היה אליבא ד'הרב המכובד הוא שהמזוזות בבתיהם היו פסולות כנראה.
גם את דבריו של הרב ש"ך לא הזכרתי, כשכינה את הציבור החילוני "אוכלי שפנים וחזירים ובועלי נידות".
כמובן שדילגתי מפאת כבוד שעדיין מגלה החילוני כלפי מקטרגיו על דבריו של הרב עובדיה שדואג מידי פעם להשפיל עוד קצת את מי שאין תורתו אומנותו אלא עשייתו אמונתו.
ובכן, כשאתה בא להוכיח אותי אישית על ליבוי שנאה כלפי הציבור הזה טוב תעשה אם תיטול קורה מבין עיניך ותלמד קצת את המציאות ואז אולי כדאי שתחשוב שוב פעם נוספת אם מגיע לך לחבוש את כובע המורה והמחנך למי שאינך מכיר ואינך יודע מי הוא ומה טיב אמונותיו ומאיזה מקום נכתבים דבריו.
מועדים לשמחה.

אתה מכחיש את האשמות של הרבנים שציינת? זה לא נכון?

או שזה לא ראוי להאמר ע"י רבנים?

אם אתה מכחיש אז אני מאוד מאוד שמח שאכן החילונים חזרו בתשובה ואוכלים רק בשר כשר, ושומרים על טהרת המשפחה, ובת"א לא מוכרים יותר "פירות ים" ובשר חזיר, זה סתם המצאה שהרבנים המציאו,

אך אם אתה רוצה לומר שזה לא ראוי להאמר? 

אז אני לא לוקח צד בעניין אם זה ראוי או לא ראוי, רק היה מקום לבדוק, היכן הן אמרו את הדברים הללו, לאיזה הקשר? ולאיזה ציבור? לא הגון לקחת חלק מנאום של רב לציבור חרדי או ספרדי, ולהשמיע קטע מסויים מבלי לדעת את ההקשר, ולהאשימו בנאומי שטנה.

עובדה שראוי לציין, שאם אכן השנאה לחרדים היא כמו השנאה לחילונים, אזי לא היה כאן את כל השרשור הזה,

גם בעניין העבודה אצל החרדים אני רוצה להתייחס ולומר שהחרדים כיום עושים כל מאמץ להשתלב בעבודה, ויעידו ע"כ כל המכללות החרדיות שקיימים כיום ומלאים בחרדים. מה שכן נכון הוא שאכן החרדים לא רוצים ושומרים על עצמם מכל וכל מלהשתלב בהוויה הישראלית, ויעשו הכל בשיביל לא להשתלב, ולא ח"ו מתוך שנאה, אלא מתוך שמירת התורה והמצוות, שלא מקובלת בהוויה הישראלית.

ולסיום, כתבת על ניצולי שואה, נכים וקשישים, שאלתי היא: היכן הם נשדדים מדי יום, ומי הם השודדים? גן החרדים? או ש...?

דייקא נמי  (הבא ונדייק)

הם המאיסו את עצמם על החברה החילונית עד מאוד.    נכון גם על הדתיים לאומיים.

מדוע חילוני חייב בשרות צבאי וחרדי פטור ?   כי החוק פוטר אותם תבוא בטענות לממשלה שבחרת, החילוניים המשתמטים 

שום חוק לא פותר אותם לכן הם  פושעים.

חרדי מקבל  700 ש"ח לחודש, סטודנט חילוני  6000 ש"ח בחודש.

מדוע קצבאות הילדים כה נדיבות למשפחות מרובות ילדים ?  כי המדינה מעודדת את האוכלוסיה החילונית ההולכת ומתמעטת 

ולא איכפת לה שאלו הבדווים,  עם 3 נשים ו 20 ילדים.

מדוע נבנות שכונות זולות לחרדים ?  זה אני מסכים זהו עוול כלפי שאר צעירי ישראל,  אולם ההסכמים הקואלציונים גרמו לכך.

אין לי שמץ של מושג WTF אתה מדבר !!! סטודנט חילוני מקבל 6000 ש"ח ??? מעולם לא קיבלתי שקל ועוד הייתי צריך לשלם כמו גדול ביטוח לאומי וכמובן איך לא לעבוד ב 3 עבודות בו זמנית !! אילו היו נותנים לי לפחות  700 שקל זה הי עוזר לפחות בשכירות קצת מוריד קצת שעות עבודה בכדי לישון ! ואגב שכחתי - בן ןבין יש צו 8 או מילואים מה דעתך ?

שכונות זולות ? שיילכו לגור בשדרות שם יש שכונות זולות או בלוד רמלה, כשבונים שכונות יקרות אתה ואני משלמים על כך בשביל לרכוש שפ דירה, מי נותן חינם ? הם רוצים בית מפואר? בבקשה שיילכו לעבוד ושיורידו קצת מהיילודה - אגב יש אמצעי מניעה את זה אני מוכן לממן להם בכיף רק שישתמשו וזה הרבה יותר זול מזה שאני ממן להם את גידול הילדים emo_51.png

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

לא נעים לי לחזור על אותם הדברים כי זה לא כל כך נעים לראות גן נעול ולא כל כך נעים לדבר לאזניים ערלות אבל היות ואתה לא מהסס להטיח נגדי האשמות מטופשות אני נאלצת להגיב.

אין שנאה כלפי החרדים כבני אדם.

יש הסתייגות מוחלטת וברורה מהבחירה שלהם להתנער מכל מחוייבות כלפי המדינה מחד ומאידך מהדרישה שלהם שהמדינה תתן להם עוד ועוד ועוד.......

ואם בעיניך זו שנאה שגובלת באנטישמיות צא והראה היכן בעוד מדינה בעולם מלבד מדינת היהודים בוחרת קבוצת אוכלוסיה במודע לא לתת ורק לקבל ודורשת זאת ללא בושה ובחוצפה יתירה.

וכל מנהיגי העדה הזו ממשיכים ותובעים עוד ועוד ועוד ומאיימים שאם לא תתקבלנה תביעותיהם אזי......

אז אל תספר לי על ה"מסכנות" של העדה הנרדפת.

אכן, איני חוזרת בי ולו במילה אחת מדבריי.

כאשר הרב פרץ לא מהסס להשוות בין הנהרגים בקרב לנהרגים באוהלה של תורה, כאשר רבנים אינם מהססים להסית לסירוב פקודה, כאשר הרב עובדיה ושות' מאיימים באיומים שונים ומשונים אם וכאשר תחול חובת הגיוס הלכה למעשה על צאן מרעיתם שרבים מהם בוחרים בחיי בטלה בישיבות במקום לתרום למדינה בה הם חיים אין הם אלא פרזיטים המוצצים את לשד המדינה.

וזו אינה שנאה אלא עובדה ואם אתה מעדיף להמשיך להימנות על עדת הקוזאקים הנגזלים - בכבוד.

אכן, בוא נרסן את ההסתה.

כנגד הציבור החילוני.

כנגד התקשורת החילונית.

בוא נרסן את ההסתה שחלילה עלולה לדרדר לתהומות את המצב החברתי הנפיץ.

אגב,

הגזענות הלא נעימה מגיעה דווקא מקרב אלה שנחשבים בעיניך "קרבנות" - אשכנזים דוחים מזרחים, מזרחים דוחים אתיופים, זה קורה בעיקר במוסדות החינוך החרדים. שאלת את עצמך למה? נקודה למחשבה......

לא נעים לי לחזור על אותם הדברים כי זה לא כל כך נעים לראות גן נעול ולא כל כך נעים לדבר לאזניים ערלות אבל היות ואתה לא מהסס להטיח נגדי האשמות מטופשות אני נאלצת להגיב.

אין שנאה כלפי החרדים כבני אדם.

יש הסתייגות מוחלטת וברורה מהבחירה שלהם להתנער מכל מחוייבות כלפי המדינה מחד ומאידך מהדרישה שלהם שהמדינה תתן להם עוד ועוד ועוד.......

ואם בעיניך זו שנאה שגובלת באנטישמיות צא והראה היכן בעוד מדינה בעולם מלבד מדינת היהודים בוחרת קבוצת אוכלוסיה במודע לא לתת ורק לקבל ודורשת זאת ללא בושה ובחוצפה יתירה.

וכל מנהיגי העדה הזו ממשיכים ותובעים עוד ועוד ועוד ומאיימים שאם לא תתקבלנה תביעותיהם אזי......

אז אל תספר לי על ה"מסכנות" של העדה הנרדפת.

אכן, איני חוזרת בי ולו במילה אחת מדבריי.

כאשר הרב פרץ לא מהסס להשוות בין הנהרגים בקרב לנהרגים באוהלה של תורה, כאשר רבנים אינם מהססים להסית לסירוב פקודה, כאשר הרב עובדיה ושות' מאיימים באיומים שונים ומשונים אם וכאשר תחול חובת הגיוס הלכה למעשה על צאן מרעיתם שרבים מהם בוחרים בחיי בטלה בישיבות במקום לתרום למדינה בה הם חיים אין הם אלא פרזיטים המוצצים את לשד המדינה.

וזו אינה שנאה אלא עובדה ואם אתה מעדיף להמשיך להימנות על עדת הקוזאקים הנגזלים - בכבוד.

אכן, בוא נרסן את ההסתה.

כנגד הציבור החילוני.

כנגד התקשורת החילונית.

בוא נרסן את ההסתה שחלילה עלולה לדרדר לתהומות את המצב החברתי הנפיץ.

אגב,

הגזענות הלא נעימה מגיעה דווקא מקרב אלה שנחשבים בעיניך "קרבנות" - אשכנזים דוחים מזרחים, מזרחים דוחים אתיופים, זה קורה בעיקר במוסדות החינוך החרדים. שאלת את עצמך למה? נקודה למחשבה......

ela ! זה קרב אבוד ממזמן, מי שלא רוצה להתגייס לצבא וחי על חשבון האחר בזמן שאנחנו שם זאת בנוסף לכך שהוא מחויב על פי התורה לעבוד "אין קמח אין תורה " , שלא נדבר על כך שהם שולחים את הנשים שלהם לעבוד ולפרנס כשהם מגרבצים שם !! שכחו פשוט על מה הם חתמו והבטיחו בכתובה כשהתחתנו : לפרנס ולדאוד לכל צרכיי האישה והבית !!!

את רוצה שאותם אנשים יקשיבו בכלל ? יש הרבה חובשי כיפות שהם לא פחות דתיים ויודעת מה קבלי תיקון- הרבה יותר דתיים מלובשי בגדי אבל הללו והם עובדים,לומדים וגם משרתים עדיין במילואים !! מה קיבינימט ההבדל בן הדת שלהם לחרדים רק אלוקים יודע

זה לדעתי קרב אבוד והגיע הזמן שהחרדים יבינו שזה לא ענין של חילונים מול חרדים אלה ענין של כל עם ישראל כולל מסורתיים וחילונים מולם emo_47.png

זה אינו קרב אבוד.

החרדים לא בממשלה.

החרדים לא מנהלים את ועדת הכספים.

החרדים יבינו בלית ברירה שאפשר לנהל מדינה גם בלי שהם ישבו בממשלה, וגם עם ביבי מאד רוצה אותם הוא נאלץ להבין כמו שהם נאלצים להבין שיש אוכלוסיה לא קטנה במדינת ישראל שגם לה יש מה לומר והיא אמרה את דברה.

החרדים יפנימו שלא חייבים להשתין לבריכה דווקא מהמקפצה.

נכון שהחילונים איטיים, לא ממהרים להגיב אלא כשמגיעים מיים עד נפש אבל כשזה קורה הם מגיבים ואת התוצאות הם רואים עכשיו מספסלי האופוזיציה ולכן עיניהם כלות ודמעות התנין נשפכות כמיים גם כאן בפורום.

אז כן, הם יקשיבו, לא מרצון אולי, לא בשמחה אולי אבל הם יקשיבו כי אין ברירה, כי הקולות רמים מכדי להתעלם מהם.

הקרב ממש ממש אינו אבוד.

זה אינו קרב אבוד.

החרדים לא בממשלה.

החרדים לא מנהלים את ועדת הכספים.

החרדים יבינו בלית ברירה שאפשר לנהל מדינה גם בלי שהם ישבו בממשלה, וגם עם ביבי מאד רוצה אותם הוא נאלץ להבין כמו שהם נאלצים להבין שיש אוכלוסיה לא קטנה במדינת ישראל שגם לה יש מה לומר והיא אמרה את דברה.

החרדים יפנימו שלא חייבים להשתין לבריכה דווקא מהמקפצה.

נכון שהחילונים איטיים, לא ממהרים להגיב אלא כשמגיעים מיים עד נפש אבל כשזה קורה הם מגיבים ואת התוצאות הם רואים עכשיו מספסלי האופוזיציה ולכן עיניהם כלות ודמעות התנין נשפכות כמיים גם כאן בפורום.

אז כן, הם יקשיבו, לא מרצון אולי, לא בשמחה אולי אבל הם יקשיבו כי אין ברירה, כי הקולות רמים מכדי להתעלם מהם.

הקרב ממש ממש אינו אבוד.

את מעוררת הרבה מוטיבציה :) איך אפשר להפקיר את המצב לידיהם ? אני מניח שהקרב לא מתחיל ונגמר בגיוס לצה"ל אל גם כאן

הגיע הזמן שהחרדים יהיו בחוץ ! הטוסיק שלהם נדבק חזק לכסא

דייקא נמי  (הבא ונדייק)

מדוע חילוני חייב בשרות צבאי וחרדי פטור ?   כי החוק פוטר אותם תבוא בטענות לממשלה שבחרת, החילוניים המשתמטים 

מדוע קצבאות הילדים כה נדיבות למשפחות מרובות ילדים ?  כי המדינה מעודדת את האוכלוסיה החילונית ההולכת ומתמעטת 

מדוע נבנות שכונות זולות לחרדים ?  זה אני מסכים זהו עוול כלפי שאר צעירי ישראל,  אולם ההסכמים הקואלציונים גרמו לכך.

אין לי שמץ של מושג WTF אתה מדבר !!! סטודנט חילוני מקבל 6000 ש"ח ??? מעולם לא קיבלתי שקל ועוד הייתי צריך לשלם כמו גדול ביטוח לאומי וכמובן איך לא לעבוד ב 3 עבודות בו זמנית !! אילו היו נותנים לי לפחות  700 שקל זה הי עוזר לפחות בשכירות קצת מוריד קצת שעות עבודה בכדי לישון ! ואגב שכחתי - בן ןבין יש צו 8 או מילואים מה דעתך ?

שכונות זולות ? שיילכו לגור בשדרות שם יש שכונות זולות או בלוד רמלה, כשבונים שכונות יקרות אתה ואני משלמים על כך בשביל לרכוש שפ דירה, מי נותן חינם ? הם רוצים בית מפואר? בבקשה שיילכו לעבוד ושיורידו קצת מהיילודה - אגב יש אמצעי מניעה את זה אני מוכן לממן להם בכיף רק שישתמשו וזה הרבה יותר זול מזה שאני ממן להם את גידול הילדים emo_51.png

צודק OK אבל הם מקבלים הרבה יותר מ 700 שקל וזה לכל החיים רק הולך ועולה

דייקא נמי  (הבא ונדייק)

תקשיב OK. אתה כסטודנט באוניברסיטה קיבלת עזרה כספית בדמות סיבסוד לשכר הלימוד שלך. והרי לך החישוב:

עלות שנת לימודים באוניברסיטה היא כ-45,000 שקל בממוצע תלוי במקצוע אותו לומדים.

שכר הלימוד הוא כ-8,000 שקל לשנה באוניברסיטה.

כלומר, אתה וכל סטודנט הלומד באוניברסיטה מסובסד בכ-37,000 שקל בשנה.

וזה יוצא לסיבסוד של כ-3,700 שקל לכל חודש שבו למדת באוניברסיטה.

קפיש? תקן אותי אם אני טועה.

אם נכון הדבר? מה לך כי תלין על תלמיד ישיבה גבוה המקבל סכום זעום מהממשלה של כ-700 שקל בחודש?

דייקא נמי  (הבא ונדייק)

תקשיב OK. אתה כסטודנט באוניברסיטה קיבלת עזרה כספית בדמות סיבסוד לשכר הלימוד שלך. והרי לך החישוב:

עלות שנת לימודים באוניברסיטה היא כ-45,000 שקל בממוצע תלוי במקצוע אותו לומדים.

שכר הלימוד הוא כ-8,000 שקל לשנה באוניברסיטה.

כלומר, אתה וכל סטודנט הלומד באוניברסיטה מסובסד בכ-37,000 שקל בשנה.

וזה יוצא לסיבסוד של כ-3,700 שקל לכל חודש שבו למדת באוניברסיטה.

קפיש? תקן אותי אם אני טועה.

אם נכון הדבר? מה לך כי תלין על תלמיד ישיבה גבוה המקבל סכום זעום מהממשלה של כ-700 שקל בחודש?

אליהו ! קבל תיקון, אני משלם מיסים בדיוק כמו הוריי כל חייהם בכדי שתהיה אונברסיטה, כמה אונברסיטאות יש וכמה ישיבות ובתי מדרש יש המקבלים סיבסוד מהמדינה ? על כל אונברסיטה אחת שגם שם לומדים דתיים יש 500 ישיבות או בתי מדרש אליהו ! כך שזאת דמגוגיה מצידך לרמוז לכיון הזה כי זה רק מחזק את הטענה שלי ! נמשיך ? אני אישית לא קיבלתי שום מימון, שילמתי כמו גדול שלא נדבר על שכר דירה כשלהם יש בתוך הישיבות גם מעונות בשפע הכוללים ארוחות ואני קיבלתי קדחת ! שירתתי בצבא 4 שנים ומה קיבלתי כולל לבנון יקירי !? המשכורת שלהם תחת מזגן וקורת גג הייתה יותר גבוהה משלי ! נמשיך ? אני כסטונט הייתי צריך לרכוש מכיסי הפרטי ספרים חומר לימוד, כניסה לאתרים לצורך עבודת תחקיר ובכלל אתה יודע איך זה לא ? אפילו פאקינג צילום בספריה הייתי צריך לשלם ? והם מה ? הם קונים ספרים ? אפילו עפרונות הם מקבלים, אבל שם זה ממש לא נגמר, כי בעוד הם יושבים ולומדים הם הרי לא עובדים ! דגש על לא עובדים ! כשאני עבדתי 3 עבודות במקביל בכדי שיורידו לי מיסים לממן אותם !!! כן את בחורי הישיביות האלו ! נמשע לך הגיוני ? היכן בעולם תמצא מצב שכזה בלתי נסבל ! אתה יודע מבלי להעליב זאת בדיוק בגדרה של "פרזיט " אז מה הפלא שמכנים אותם כך !!! ואחרי שהם התחתנו אתה מבין אליהו ? הם שולחים את הנשים שלהם לעבוד ולהביא פרנסה !! את הנשים פאקינג לא ייאמן ? על מה הוא חתם בכתובה רק אלוקים יודע ? שלא נדבר שהאישה מגיעה גמורה הבייתה וצריכה גם לבשל ולשרת אותו ! אתה יודע רבי עקיבא בכבודו ובעצמו לא בחר בדרך זו אילולא אישתו דחפה אותו לכך, פה אני יכול לומר יצא צדיק וחכם !! אבל מה כל אלו אליהו הם במעמד של רבי עקיבא ? חחחחחחחחח  אז אין בעיה שיילכו לעבוד יישלמו מיסים ובזמן הפנוי שלהם עם העיניים הנעצמות שייפתחו ספרים ויילמדו כמה שיירצו ! את הנרות אני אישית מוכן לממן emo_02.png, עזוב אותך אליהו ! זה לא דיון נגד תורה או נגד חילונים, הם החרדים עברו כל גבול ומה שההורים שלנו היו מוכנים או לא אבל זה לא עזר להם, אני לא מוכן לממן בזיעת כפיי !!!!

עבור לעמוד
, , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר