541, תרגיע.

אין עליהום על החרדים, יש כעס גדול על החברה החרדית ועל נציגיה, כעס מוצדק לחלוטין כיוון שזו קבוצה שמבדלת עצמה מהמדינה בכל הקשור לחובות וראשונה בתור לזכויות.

זו קבוצה שחושבת שהיא המייצגת הבלבדית של רצון האלוהים ולכן היא עליונה על כל האחרים.

והקבוצה הזו עוררה על עצמה שטנה וכעס ושאט נפש בשל התנהלותה.

אז בוא תלמד לכבד קצת את האחרים ותבין שהחכמה והידע לא כולם ניתנו רק לך אלא יש קמצוץ מזה גם לאחרים, גם אם הם קיבלו את כל השכלתם בשדות הקיבוץ.

אלה נראה לי שאת תהני מהכתבה הבאה מה דעתך ???

מ ט ה     י ה ו ד י     ל א ו מ י    (מי"ל)

"לא ארץ נכריה לקחנו לנו, ולא ברכוש-נוכרים משלנו, כי את נחלת-אבותינו, אשר בידי אויבינו, בעת מן העיתים, בלא משפט-נכבשה. כאשר היתה לנו עת, השיבונו את נחלת

אבותינו" (מכתבו של שמעון החשמונאי לאנטיוכוס, עפ"י מכבים א', עמודים 342-4)

yoavi@yoavicpa.co.ilRoman">yoavi@yoavicpa.co.il

dir=rtl>

E-mail:

מכתב זה מופץ לכ- 18,000 בתי אב - כל הרוצה להסיר כתובתו, ימחק מהתפוצה תוך 48 שעות

14 בפברואר 2013

ד' בשבט, תשע"ג

18 / חר           

אחי ורעי

1. ביום שישי 22.2.13 - סיור ללטרון ביוזמת האלוף (במיל') עוזי דיין ובהשתתפותו

ביום שישי נצא לסיור מקיף באזור לטרון:

א.        נבקר ב"יד לשריון" ונצפה בכ-180 טנקים, נגמ"שים וכלי מלחמה של צה"ל ושלל מהאויב,

וכן נראה את גשר הגלילים, עליו צלחו את תעלת סואץ ב-1973.

ב.        נתייחד עם אלפי הלוחמים בחיל השריון שנפלו על משמרתם, ונראה סרטון מרגש.

ג.         על גג המשטרה נקבל תיאור של קרב עמאוס בפיקודו של יהודה המכבי.

ד.        נשמע הרצאה על מצפה הציפורים סמוך ללטרון.

ה.        ליד מצבת חטיבת אלכסנדרוני, נלמד על הקרב של לטרון בתש"ח, בו נשפך דם יהודי רב,

ולא הצלחנו לכבוש את משטרת לטרון.

ו.         נצא לחולדה לשמוע את הסיפור של אפרים ציזיק הי"ד, שנפל שם בפרעות תרפ"ט,

ונקבר במקום, וזאת 9 שנים לאחר נפילתה של אחותו בתל-חי.

ז.         סרטון על יער חולדה.

ההרשמה באתר www.meny.co.il .

1. הנטל הבטחוני ונטל קיום עולם התורה

למעלה מ-50% מבוגרי ישיבת ההסדר בעיר מודיעין. הם מפקדים קרביים בצה"ל.

ראש הישיבה הוא הרב (אל"מ במיל') אליעזר שינוולד שהוא מפקד חטיבת שריון במילואים.

הרב שינוולד הוא אח שכול, שיכול היה להשתחרר מכל תפקיד קרבי בצה"ל, אבל הוא

אינו רואה בשירות הצבאי נטל אלא זכות גדולה, אגב גם הרב שינוולד וגם אחיו שנפל בקרב,

הינם בוגרי ישיבות הסדר. הרב אמר השבוע למפקדי הטנקים ולמפקדי החי"ר, בוגרי ישיבתו:

"אתם נושאים בנטל כפול, אתם שותפים בנטל הבטחוני בצורה איכותית ומשמעותית ובו

בזמן אתם שותפים בנטל של בנין עולם התורה, אתם מוכיחים שאפשר וצריך לשלב ביניהם".

1. מדינת ישראל היא רק כספומט עבור החרדים

מה אתם רוצים מהחרדים, הרגלתם אותם שמדינת ישראל בשבילם אינה יותר מאשר כספומט,

והם אינם חייבים לכבדה, ודאי שלא לשרת בצבאה.

בגולת רוסיה ופולין היו מדפיסים בסידורים תפילה לשלום הצאר נקולאי ירום הודו,

(שאגב היה אנטישמי למהדרין) והחרדים היו מקפידים מאוד לומר תפילה זאת בהדרת קודש.

היום לא תמצא בסידורים של החרדים את התפילה לשלום מדינת ישראל. כי הרי המדינה היא

רק כספומט ומי נושא תפילה לשלום הכספומט?

אבל הם מגדילים לעשות, לא תמצא בסידורם את התפילה לשלום חיילי צה"ל.

יש ביהדות מושג הלכתי שנקרא, "הכרת הטוב", אבל לא כאשר מדובר בחיילי ישראל,

שמחרפים נפשם כדי להגן על חייו של הציבור החרדי. ואם חרדי נקלע לבית כנסת שבו

הציבור קם לומר את התפילה לשלום חיילי צה"ל, הוא נשאר לשבת, אצלנו בבית הכנסת

ישנו חרדי כזה. חיילי צה"ל לא זכאים בעיניהם, לא לתפילה וגם לא לקום לכבודם.

על הבלוף הגדול שנקרא "הנחל החרדי" "שחר כחול", "שירות לאומי לחרדים", אכתוב בהזדמנות אחרת.

בכבוד רב,

רו"ח חיים יואבי רבינוביץ

מטה יהודי לאומי

סטודנט חילוני מקבל 6000 שקל בחודש מהמדינה? אנחנו מדברים על ישראל, נכון? לא על לה לה לנד....

שיצאו לעבוד ויקבלו כסף. מי הם שאני אשלם להם את עלויות המחיה? כי הם מתפללים???? פפפפפפפחחחחחחחחחחח

חילונים מסריחים... לא רוצים לשרת, למה מי מת???? אנחנו לא ימנים, אני אוהב ערבים... ואתה אלמוג על מה שכתבת על מו"ר הרב עובדיה יוסף שליט":א... לא תשלים את שנתך, אני מבטיח לך!!!!!

חילונים מסריחים... לא רוצים לשרת, למה מי מת???? אנחנו לא ימנים, אני אוהב ערבים... ואתה אלמוג על מה שכתבת על מו"ר הרב עובדיה יוסף שליט":א... לא תשלים את שנתך, אני מבטיח לך!!!!!

דעתי 541 היא שאתה פשוט אוהב להתווכח לשם הויכוח ולא לעניין המהות.

אני מברכת על כך שהחרדים יישבו באופוזיציה, שהם לא יושבים מחוברים לברז התקציבי, אני מקווה מאד שלפיד ושות' ישלימו מהלך שיביא למהפך, אני מקווה מאד ששנתך לא תנדוד כתוצאה מכך ושלא תיפול שערה משערות ראשך מצער על כך שהם יחוייבו לתת כתף למען המדינה שהם היו עסוקים במשך שנים ארוכות לחלוב ממנה את דמה ולשדה, ואני ממליצה לך לצאת כבר לדרך כדי לא להתקע בפקקים לקראת המשחק היום.

שבת שלום

אלה בוקר טוב

גם אני מאחל שזה יקרה, 

ודקה לאחר מכן, אני אישית יוביל מאבק לשוויון בנטל, 

כך שכל אנשי הבוהמה, וכל הפציפיסטים, וכל החולרות, שמסתתרים במרתפי גלי צה"ל,

וכל המקורבים, שנרשמים לגיוס ביום הראשון ובאים לעשות קלירנס ביום האחרון, מבלי ששהו לרגע בבסיס צבאי.

וכמובן כל אותם 28% חילוניים משתמטים,  וכמובן המגזר הערבי לשירות לאומי.

אין חובות אין זכויות. 

סטודנט חילוני מקבל 6000 שקל בחודש מהמדינה? אנחנו מדברים על ישראל, נכון? לא על לה לה לנד....

כן אלמוג המדינה מסבסדת כל סטודנט בלפחות 6000 ש"ח לחודש,

גםן אם הוא סטודנט למדעי הרוח והחברה, גם אם הוא השתמט מצה"ל בכל מיני פרוטקציות.

אלה בוקר טוב

גם אני מאחל שזה יקרה, 

ודקה לאחר מכן, אני אישית יוביל מאבק לשוויון בנטל, 

כך שכל אנשי הבוהמה, וכל הפציפיסטים, וכל החולרות, שמסתתרים במרתפי גלי צה"ל,

וכל המקורבים, שנרשמים לגיוס ביום הראשון ובאים לעשות קלירנס ביום האחרון, מבלי ששהו לרגע בבסיס צבאי.

וכמובן כל אותם 28% חילוניים משתמטים,  וכמובן המגזר הערבי לשירות לאומי.

אין חובות אין זכויות. 

אתה ממשיך לדבר שטויות, למה? זה עושה לך קל יותר על הנשמה?

אל תטרח, בחרנו כבר את מי שיוביל לשויוון בנטל, אני מאמינה שהוא יעשה את זה טוב יותר ממך.

אתה יודע למה אני ממשיכה להגיב לקשקשת הזו? כי משעשע אותי לראות איך מי שמתיימר להציג עצמו כ"אובייקטיבי", "מגן החלשים והנדכאים" לא מבין כמה הוא צר בראייתו ובהבנתו. כן, הבנתו.

אתה מדבר על החילונים המשתמטים ואינך מסוגל להבין שכל חילוני שמשתמט משלם מחיר על כך.

אם במשפט, אם בכלא, אם בהוקעה כזו או אחרת.

קח רק את המקרה האחרון של דובר צה"ל ש"כיסח" את בר רפאלי על כך שהיא לא שירתה בצבא.

אבל מה, אתה רוצה להקביל את גלי צה"ל להשתמטות מכוח הסכמים קואליציוניים שגוררת אחריה השתמטות ממילוי חובה כלשהי למדינה, כסף ללא עבודה, שכר ללא תשלום מס, הכל כשר בעיניך כל עוד זה המגזר החרדי.

עד כאן ה"אובייקטיביות" המפוארת שלך.

יאללה 541, סגרתי את הבאסטה המיותרת הזו, איני מגינה על אף משתמט בניגוד לך שמפאר, מקדש ומרומם את המגזר הכי נצלני במדינה. שא ברכה ותמשיך בשלך.

אהבת חינם זאת דרך מאוד טובה ליפטור בעיות בין אחים

אני מברכת על כך שהחרדים יישבו באופוזיציה, שהם לא יושבים מחוברים לברז התקציבי, אני מקווה מאד שלפיד ושות' ישלימו מהלך שיביא למהפך, אני מקווה מאד ששנתך לא תנדוד כתוצאה מכך ושלא תיפול שערה משערות ראשך מצער על כך שהם יחוייבו לתת כתף למען המדינה שהם היו עסוקים במשך שנים ארוכות לחלוב ממנה את דמה ולשדה, ואני ממליצה לך לצאת כבר לדרך כדי לא להתקע בפקקים לקראת המשחק היום.

שבת שלום

את צריכה להתבייש לך. את משתמשת ויונקת בתיאוריך את החרדים, בביטויים האנטישמיים הגרועים ביותר הנלקחים מעלילות הדם כלפי היהודים. "היו עסוקים במשך שנים ארוכות לחלוב ממנה את דמה ולשדה" כך את כותבת, זה מעורר צמרמורת ומבחיל. את מרשה לעצמך להשתלח בצורה פראית חסרת מעצורים וחסרת בושה כלפי אחייך היהודים החרדים. כדאי שתרסני את עצמך. את נסחפת למחוזות אפלים ובלתי הולמים לאדם שכביכול מתיימר להיות "ליברלי", "מתקדם" ו"נאור".

דיי כבר

הרי ברור לכל דביל שכותב דברים אלו , הוא נציג החרדים המאוסים

לשאלותיך:

והתשובה הגורפת היא: כי הסייעות החרדיות סחטו מהממשלה/מדינה/אזרחים , כספים על מנת שהיא תוכל להעביר חוקים ונהלים שקצת עוזרים לה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

שבת שלום

את צריכה להתבייש לך. את משתמשת ויונקת בתיאוריך את החרדים, בביטויים האנטישמיים הגרועים ביותר הנלקחים מעלילות הדם כלפי היהודים. "היו עסוקים במשך שנים ארוכות לחלוב ממנה את דמה ולשדה" כך את כותבת, זה מעורר צמרמורת ומבחיל. את מרשה לעצמך להשתלח בצורה פראית חסרת מעצורים וחסרת בושה כלפי אחייך היהודים החרדים. כדאי שתרסני את עצמך. את נסחפת למחוזות אפלים ובלתי הולמים לאדם שכביכול מתיימר להיות "ליברלי", "מתקדם" ו"נאור".

אליהו, בניגוד לך איני מתיימרת להיות ליברלית, מתקדמת ונאורה.

אני מעדיפה להיות מציאותית וזה בדיוק מה שהמגזר שלך עשה לאורך שנים ארוכות.

להזכירך, הרב פרץ שהיה בזמנו נציג ש"ס בכנסת, דיבר על "תרומתם" של בני המגזר שלך שאתה נזעק כל כך בכבודם ואמר בין יתר ה"פנינים" שלו, שיש כאלה שנהרגים בקרב ויש כאלה שנהרגים באוהלה של תורה.

בלקסיקון שלי, אלה מחוזות אפלים ובלתי הולמים, להקביל חיילים ששופכים את דמם ומקריבים עצמם למען יוכלו החיים להמשיך לאלה שנחבאים מאחורי הספרים ומשתמטים מחובתם הלאומית.

אז אנא, שמור את הטפותיך ואת ציוניךף למי שבאמת אכפת לו מזה, אני לא נמנית על אלה.

אלה אני כל כך במתח לראות את כל החרדים בצבא,

כך שאתם תצעקו חמס,

כל החיילות יעופו משם, כל ההכשרים של הבד"ץ, אנו נראה חיילים חוזרים בתשובה.

עבור לעמוד
, , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר