ערב טוב לכולם. תגובה מגבר ששירת ביחידה קרבית+כמה שנים בקבע.[גבר דתי שלא משתייך למתנחלים ולא לחרדים] עובד אלוהים אנוכי. ראשית ההחלטה שלא יהיו חרדים בממשלה מצערת מאוד. אך בתור אדם מאמין זה רצונו של בורא עולם משפיל ואף מרומם.כמה דברים. לגבי הגיוס לצבא לפני כ 10 שנים זה היה נכון רק לגבי החרדים ועדיין לא הסכמתי עם ההסטה כלפיהם. נכון לביום לצערנו הרב כמות החילונים [והכל יחסית באחוזים] היום עולה על החרדים שלא מתגייסים לצבא לצערנו הרב מכל סיבה באשר היא.סרבנות [שאני מתנגד לה מכל צד של המפה הפוליטית.] פטורים למינהם. או מה אני פראייר ? או סתם שלא מתחשק להם להתגייס. אז אין כאן חילונים חרדים. פעם ששמעו ברחוב אדם שלא מתגייס לקרבי הוא לא נורמלי הוא לא גבר. דעתי היא שהטיפול צריך להיות מהשורש.שהממשלה צריכה להחילט על מספר חרדים שלא יתגייסו עילוי שמתפללים על כלל עם ישראל[ כמו שהחליט ראש הממשלה בן גוריון שהיה חילוני ללא מפלגה חרדית בממשלתו דאז] ומספר חילונים מסיבותהם הם. ועל הכלל הגדול להטיב איתו על גיסו לצה"ל. הן בהנחות משמעותיות לקנית בית. לימודים וכו..ורק למתגייסים ולאלו שהממשלה החליטה שלא התגיסו. וחלוקה בהטבות לפי הסדר .אלו שהממשלה הקציתה לא להתגייס משתי הצדדים של המפה הפוליטית.שירות ליאומי. גובניק. קרבי. כל זמן שאתה מטפס בסולם ההטבות שלך יעלו. אני מאמין שנחזור לתקופה של פעם שלהתגייס לקרבי זה אחי. ודיי דיי לשנאת חינם משתי צידי המפה הפולטית. מספיק יש לנו שונאים גוים מבחוץ. בשם השם נעשה ונצליח. ולגבי המצב במשק קשה היום לכולם והיום כולם עובדים וכמה עבודות כדי לגמור את החודש. הן החילונים והן החרדים שאפילו הנשים שלהם לא עבודו היום עובדות ואפילו במגזר הערבי. אז כך שכולם באותה סירה שמופנת כלפי הממשלה שמטילה עלנו גזרות פה החרדים והחילונים כאחד צריכים חייבים לצאת לרחובות להפגנות יום יום ולא בקיץ בתור הרפתקאה עד שממשלה תבין שלא צריך לעשות קרע בין עניים לעשירים.לעשות יד אחת ולא לקנות בתים עד שהמחיר ירד בכ 10 אחוז ובכל דבר ודבר. וזה עובד וראינו את זה שעשינו יד אחת על הקוטג. בשם השם נעשה ונצליח.

לא 541, את לקויותיך אל תשליך עלי בבקשה.

הבנת הנקרא היא הבסיס הראשון לכל דיון.

ההבדל ביני לבינך הוא שאני מבינה את שאני קוראת.

איני מתעקשת על כלום אלא מבינה את המציאות ולא מתכחשת לה כפי שאתה עושה.

כן, יש פרזיטים במחנה שלי, נו, אז מה? זה מכשיר את הנבלה שבמחנה שלך? עושה אותה נוחה וקלה יותר לעיכול? לא.

אבל אתה רוצה "להוכיח" שאם יש חארות במחנה שלי אזי הדרעקים במחנה שלך נראים פחות רע.

ובכן, הם ממשיכים להראות רע בדיוק כמו קודם בגין מעשיהם והתנהלותם שלהם בלי קשר לצד האחר.

קוראים לזה "אחריות אישית".

אתה אינך יוצא כנגד שום עוול, אתה מתווכח לשם הויכוח.

וככזה אתה מפספס הרבה מאד, שכן אמרתי ויותר מפעם אחת שמי שאינו ממלא חובותיו למדינה ודורש רק זכויות ראוי לגינוי, אבל אתה ממשיך להתקשקש ולהתלהם.

איני רוצה להיות אובייקטיבית, ואמרתי יותר מפעם אחת ששחרור החרדים מגיוס מכוח הסכמים קואליציונים שמכשירים את השרץ הזה אינו משול להשתמטות של חילוני מגיוס שכן החילוני משלם על כך במשפט וגם בכלא, מה שלא נעשה ביחס לחרדי שרק צריך להצהיר שתורתו- אמנותו.

אז אל תטיף לי על אובייקטיביות ואל תנסה להקביל מה שאינו מקביל, ואולי עכשיו, כשחבריי השמאלנים הצליחו לנתק את פטמת התקציבים האינסופיים מפי המפלגות הסחטניות, אולי סוף סוף ישתנו כמה דברים.

ההבדל התהומי בין פרזיטיות דתית חרדית לביןפרזיטיות חילונית,

החרד מובל מודרך נתמך ע"י רבנים,מנהיגי קהילה, הפרזיטיות החרדית נתמכת ע"י מפלגות

לעומתם הפרזיט החילוני,הדרעק המצוי, אדון לעצמו,ורוב החילונים רואים בו חלאה

בטוח שאם החרדים יותר יציב כי... ברגע שיש משבר מוצעים חופן שטרות וכונים אותם עם כסף

במפלגות אחרות יש קצת נאמות למצע ( אבל קצת )

שלום רב

ממשלה ללא חרדים היא ממשלה ללא התעלקות של חלק מהציבור על חלק נכבד מאוצר המדינה והנטל של החלק השני של אזרחי המדינה.שכל עיניינם הוא : " איך מוציאים מהמדינה עוד יותר " וכל זאת מבלי לתת למדינה כלום חוץ מאמונה שלימה ומלאה בריבון עולם שיעזור להם ולא כל כך למדינה. פשוט ליהיות קרובים "לסיר הבשר " בלבד.

לטענתם שאין ברכה בסילוקם? הרי אני ועוד רבים שכמותי מברכים אותם מכל הלב שריבון העולם יעזור ויתמוך בהם ורק בהם, בריאות ופרנסה טובה לכולם.

הנה גם ברכה יש.

שלום רב

ממשלה ללא חרדים היא ממשלה ללא התעלקות של חלק מהציבור על חלק נכבד מאוצר המדינה והנטל של החלק השני של אזרחי המדינה.שכל עיניינם הוא : " איך מוציאים מהמדינה עוד יותר " וכל זאת מבלי לתת למדינה כלום חוץ מאמונה שלימה ומלאה בריבון עולם שיעזור להם ולא כל כך למדינה. פשוט ליהיות קרובים "לסיר הבשר " בלבד.

לטענתם שאין ברכה בסילוקם? הרי אני ועוד רבים שכמותי מברכים אותם מכל הלב שריבון העולם יעזור ויתמוך בהם ורק בהם, בריאות ופרנסה טובה לכולם.

והנה גם ברכה יש.

החרדים קיבלו 1.2 מיליארד בשנה,

העלוקות החילוניות מקבלים 32-53 מיליארד ש"ח על תרבות קלוקלת שרובה איש אינו צורך,

מי באמת צורך את תרבות הכדורגל ???   אולי 5% נשים,  ו 40% גברים,    מי צורך את תרבות הבימה ??? החרדים ???

מי צורך את התשקורת המגמתית שמאלנית החרדים ????   למה צרכים להעביר להם תקציבים. כאשר כל השידורים שלהם, מתאימים ל-5% מהעם.

יאללה, בוא נמתח את השרשור עד אינסוף כי הרי אין משעשע יותר משיח חירשים או כמו שהיינו קוראים לזה כשהיינו בני 11 - טלפון שבור.

כל איש תרבות צורך תרבות.

"קלוקלת" זה בעיני המתבונן.

את תרבות הבימה צורכים לא מעט חובשי כיפות שאינם רואים צורך להדיר עצמם מקרב צרכני התרבות ה"קלוקלת", מה שמותיר את החרדים בקבוצת אוכלוסיה של חסרי תרבות........

התשקורת השמאלנית המגמתית נצרכת הכי הרבה על ידי החרדים והימנים שיוכלו לצטט ממנה ולנגח את החילונים השמאלנים.

והשידורים שלהם דווקא מתאימים ל-95% מהעם, כי הם מכוונים למכנה המשותף הנמוך ביותר, לכן יתר 5% נאלצים להסתפק בתרבות הבימה ובתרבות הכדורגל.

541, אתה כבר גולש לעליבות של ממש, עזוב אותך, מהנסיון להיות "אובייקטיבי" ו"מגן החלשים" אתה יוצא פשוט נלעג.

אלה אני מת על הניתוחים שלך. בקלות יכולת להצטייד באיזמל ניתוחים.

האם הערבים הולכים לראות הצגות,

אם החרדים רואים הצגות,  למה הם צרכים לממן זאת ?

כאשר אני הולך להופעה אני משלם 90-100 ש"ח להופעה,  או מנוי שנתי.

אני מתעב את הכדורגל הישראלי, למה כספי המיסים שלו צריכים להילקח ממני ??

40 מיליארד ש"ח זה הרבה כסף, מה תלינו על החרדים,   וכפי שאמרתי פעמים רבות יש לי עליהם בטן מלאה מכוונים אחרים.

החרדים הם אזרחי מדינת ישראל?

אם הם אזרחי המדינה הם צריכים לשלם מיסים.

והמיסים שהם משלמים, בהנחה שהם משלמים, הולכים לאן שמזרימים אותם, בין אם זה לכוללים שלהם או להצגות שלי.

נכון שזה פשוט?

וכך גם אתה, אם אתה משלם מסים, אתה מממן את הכדורגל שאני מאד אוהבת, ושמורה לך הזכות לקטר על כך הגם שמחר יש משחק שמאד כדאי לך לראות גם אם אינך מבין ולא כלום בזה. זו בהחלט תרבות.

אלה הסירי דאגה מליבך, בעבר שיחקנו כדורגל, ואת הקבוצה שלי קראו על שמי, כי זה מה שהיה לנו לעשות.

אפילו כדור לא היה לנו,   ואיך יצרתי כדור,  אני יודע שזה מצחיק, אבל תתאפקי.

לקחתי כיפה, עם בטנה, חתכתי פתח קטן, הכנסתי בלון, ניפחתי אותו, וכך קיבלנו כדור רגל משוכלל.

חבל לא היה לי שכל לרשום אותו במשרד הפטנטים.

אני כרגיל מביא לך דוגמאות לעוול של החברה שלנו.  ולא בהכרח שאני קשור לאירועים אלו.

האם זה שאני מציג, את העליהום על החרדים,  זה מצביע על כך שאני חרדי ?? טוב את כבר יודעת שלא.

בטוחה שהתורה נכתבה ע"י אנשים מאוד חכמים, עם רצון ענק להאיר את דרכם של האנשים, אלא שבמשך השנים נוצרה חברה חרדית, חברה חולה, עצלה, נצלנית שניכסה לעצמה את היהדות עם מנהגים קיצוניים.

ואז לצערינו קמו מפלגות חרדיות שהעמידו פעילים מטעמם שסיגלו לעצמם התנהגות שקרית, מתלהמת, נצלנית בו בזמן שהם לא תרמו למדינה מאום רק חלבו אותה בכל מיני קומבינציות שקריות.

זהו שלאנשים הישרים והתורמים פשוט נמאס עד כדי בחילה מאותו הציבור.

כן, כנראה שעכשיו יהייה להם יותר קשה לרמות, כך לפחות מקווה.

ועוד... אם המדינה הציונית  כ"כ גרועה אולי באמת כדאי להם להפסיק לקבל ביטוח לאומי למשל, לקבל אין סוף הטבות שלא מגיעות להם.

ושיפסיקו להפחיד, כי אנחנו לא מפחדים ומאוד שמחים שהם לא בממשלה!!!!!!!!!!!!!

בטוחה שהתורה נכתבה ע"י אנשים מאוד חכמים, עם רצון ענק להאיר את דרכם של האנשים, אלא שבמשך השנים נוצרה חברה חרדית, חברה חולה, עצלה, נצלנית שניכסה לעצמה את היהדות עם מנהגים קיצוניים.

ואז לצערינו קמו מפלגות חרדיות שהעמידו פעילים מטעמם שסיגלו לעצמם התנהגות שקרית, מתלהמת, נצלנית בו בזמן שהם לא תרמו למדינה מאום רק חלבו אותה בכל מיני קומבינציות שקריות.

ועוד... אם המדינה הציונית  כ"כ גרועה אולי באמת כדאי להם להפסיק לקבל ביטוח לאומי למשל, לקבל אין סוף הטבות שלא מגיעות להם.

עבור לעמוד
, , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר