יש דבר שאלה מתעלמת ממנו, החרדים הם צרכנים סלקטיביים,

אולם היות והם מאוחדים,  ולא כמונו איש לנפשו, יכולים הם להפיל רשתות, ראינו זאת בחרם על תנובה וחברות אחרות.

במילים אחרות, חרם צרכנים, הוא לא נחלתם הבלעדית של החרדים, פעם ראינו טיפטוף זניח עבור מחיר הקוטג'.

אם אנו חפיצי חיים, אז אל לנו להשאיר ואקום, יש לחזק את הרבנות, ההכשרים שלה מצויינים.

כמו בחנויות אופנה, ראיתי גופיה לאשה בשוק הכרמל, עם אותה המדבקה, עם אותה החברה, במחיר  30 ש"ח,

ובדיוק אותה גופיה, במחיר 200 ש"ח בחנות אופנה.

אז מי שהסטייל והשירות, חשובים לו וכספו בידו, שיקנה ב 200 , והשאר  ב 30.

מעניין איפה תהיי ואיך תגיבי כאשר דרעי יתמוך בגירוש יהודים ומסירת שטחי מולדת לאויב תמורת עוד שלמונים לאנשי שלומו.

אגיב באותה חריפות בה אני מגיבה בכל מקום בו דרעי מהין להראות את פרצופו ולהתיימר לקבוע עבור יותר מאשר עצמו בהיותו עבריין מורשע שיש בו קלון.

ובניגוד לך איני מתעלמת כשמרמזים בין המילים שאני משולה לבוגדת ומשת"פית. ואפילו איני מתרגזת על כך כי כבר מזמן הבנתי ש"נאמני" נאמנים בעיקר לעצמם והסובלנות וההבנה לדעות של אחרים מהם והלאה.

בדיוק כמו שתמך בזמנו בהסכם אוסלו המטופש והמושחת גם יחד.

ומשאר דברייך אני מעדיף להתעלם .

מי יותר נחמד ומי יותר יפה ומי יותר טוב במיטה - לא זה ולא זה לא זכו לתמיכתי אי פעם וככל הנראה גם לא יזכו.

אם כי... בשעות האחרונות עלתה איזו מחשבה במוחי הקודח.

הברית בין לפיד לבנט (שאינני מסתיר שתמכתי בו בבחירות האחרונות) מחזיקה מעמד ואם זה יביא בסופו של יום למצב שבו בנט יתמוך בגיוס בני ישיבות - ולפיד יתנגד לגירוש יהודים ומסירת שטחי מולדת לאויב - לא יהיה מאושר ממני !!!

הברית בין בנט ללפיד מחזיקה מכיוון ששניהם מבינים את שאתה מעדיף להתעלם ממנו - שהקורה אצלנו פנימה חשוב ומהותי פי כמה מהויכוח חסר השחר על העתיד המדיני שלכשיגיע גם אלה וגם אלה יהיו באותו מקום ויעשו את אותם הדברים.

לתשומת לבך.

והיות ואתה מעדיף להתעלם ממה שלא מתאים לך - הרשה לי לסיים את הדיון בנקודה זו.

מעניין איפה תהיי ואיך תגיבי כאשר דרעי יתמוך בגירוש יהודים ומסירת שטחי מולדת לאויב תמורת עוד שלמונים לאנשי שלומו.

אגיב באותה חריפות בה אני מגיבה בכל מקום בו דרעי מהין להראות את פרצופו ולהתיימר לקבוע עבור יותר מאשר עצמו בהיותו עבריין מורשע שיש בו קלון.

ובניגוד לך איני מתעלמת כשמרמזים בין המילים שאני משולה לבוגדת ומשת"פית. ואפילו איני מתרגזת על כך כי כבר מזמן הבנתי ש"נאמני" נאמנים בעיקר לעצמם והסובלנות וההבנה לדעות של אחרים מהם והלאה.

בדיוק כמו שתמך בזמנו בהסכם אוסלו המטופש והמושחת גם יחד.

ומשאר דברייך אני מעדיף להתעלם .

מי יותר נחמד ומי יותר יפה ומי יותר טוב במיטה - לא זה ולא זה לא זכו לתמיכתי אי פעם וככל הנראה גם לא יזכו.

אם כי... בשעות האחרונות עלתה איזו מחשבה במוחי הקודח.

הברית בין לפיד לבנט (שאינני מסתיר שתמכתי בו בבחירות האחרונות) מחזיקה מעמד ואם זה יביא בסופו של יום למצב שבו בנט יתמוך בגיוס בני ישיבות - ולפיד יתנגד לגירוש יהודים ומסירת שטחי מולדת לאויב - לא יהיה מאושר ממני !!!

הברית בין בנט ללפיד מחזיקה מכיוון ששניהם מבינים את שאתה מעדיף להתעלם ממנו - שהקורה אצלנו פנימה חשוב ומהותי פי כמה מהויכוח חסר השחר על העתיד המדיני שלכשיגיע גם אלה וגם אלה יהיו באותו מקום ויעשו את אותם הדברים.

לתשומת לבך.

והיות ואתה מעדיף להתעלם ממה שלא מתאים לך - הרשה לי לסיים את הדיון בנקודה זו.

מעניין....

את לא מתרגזת כשמכנים אותך משת"פית או בוגדת אבל מאוד מתרגזת כשאומרים איזה משפט לא ממש מחמיא על עשירי הרצליה וכפר שמריהו...

כל אחד והמייתרים שלו.

אשר לברית הבלתי כתובה בין לפיד לבנט - אין צורך שאשלים את המשפט למי נתנה הנבואה וכו.

אני מעדיף להתעלם מדברים שנראים לי כהבלים ושטויות שכתבתי ודשתי בהם שוב ושוב - אכן הם לא מתאימים לי.

עד כאן.

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

אמוץ, אתה יודע למה אני לא מתרגזת כשמכנים אותי "נאמני" בוגדת או משת"פית? כי אני יודעת היטב מי אני ובעיקר - למה אני לצנינים בעיני "נאמני".

אני גם לא ממש מתרגזת כשאומרים משהו לא מחמיא על עשירי הרצליה וכפר שמריהו כיוון שאני גם יודעת על איזה מיתר נפרטת המנגינה הזו.

וכל היתר - ימים יגידו, בתקווה ששרה'לה שאוכלת את עצמה לדעת כמו שמראה תמונתה הלא מחמיאה בשמלה הלא צנועה בגין ההבנה ההולכת ומתחזקת שבלי בנט ולפיד יהיה קשהההההההההה - לא תתפוצץ.

שיהיה לך ערב טוב ואל תיקח ללב יותר מידי אבל לפיד באמת מוכיח שהוא מלך, עד כאן.....

אמוץ, אתה יודע למה אני לא מתרגזת כשמכנים אותי "נאמני" בוגדת או משת"פית? כי אני יודעת היטב מי אני ובעיקר - למה אני לצנינים בעיני "נאמני".

אני גם לא ממש מתרגזת כשאומרים משהו לא מחמיא על עשירי הרצליה וכפר שמריהו כיוון שאני גם יודעת על איזה מיתר נפרטת המנגינה הזו.

וכל היתר - ימים יגידו, בתקווה ששרה'לה שאוכלת את עצמה לדעת כמו שמראה תמונתה הלא מחמיאה בשמלה הלא צנועה בגין ההבנה ההולכת ומתחזקת שבלי בנט ולפיד יהיה קשהההההההההה - לא תתפוצץ.

שיהיה לך ערב טוב ואל תיקח ללב יותר מידי אבל לפיד באמת מוכיח שהוא מלך, עד כאן.....

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

מה שאנני מצלח להבין שעדין יש כאן אותך המנסה לשכנע להסביר,להבין

כאשר ברור שלכמותומ בצבא אמרו,מה שלא נכנס דרך הרוש נכנס דרך הרגלים,

ולאלה שלא היו בצבא,הכוונה להריץ כל מטומטם ,עד שיבין,

אגב,שיטה יעילה,מוצלחת

צודק

24234

24234

24234

24234

24234

24234

24234