טעות איומה של יחימוביץ, זכור/שמור

בסירובה לשבת בקואליציה עם הליכוד, ש"ס תיפול כפרי בשל לזרועות הליכוד

שוב היא טועה כמו מופז את ציפי

מומלץ לא להצביע עבורה, עדיף ליכוד חזק וללא סחטנות חרדית

להנות היום מה שתפסידו למחר

תמיד ידעתי שיחימוביץ מוגבלת בשכלה,עכשו אני יודע עד כמה

איך היא חושבת ליצג הוועדים הגדולי וכל רעיונותיה המטורפים,באופוזיציה,בתהום הנשיה???

לדעתי  טוב  עשתה  שלי יחימוביץ!!!  אסור  בתחליט  האיסורלעזור  לביבי  להצליח  בתפקיד...

על  הגב  שלנו  ומחר  אדון  אופיר קקוניס יקטוף  את  הפירות  בשביל  הפטרון שלו  עם הלשון עמוק 

עמוק   אצל  ראש  המחדלה ... אם אני טוב  אני רוצה  את הפירות... אם הוא  יכשל  שירקו אותו  מהגג של מגדלי      עזריאלי!!!!! 

לדעתי  טוב  עשתה  שלי יחימוביץ!!!  אסור  בתחליט  האיסורלעזור  לביבי  להצליח  בתפקיד...

על  הגב  שלנו  ומחר  אדון  אופיר קקוניס יקטוף  את  הפירות  בשביל  הפטרון שלו  עם הלשון עמוק 

עמוק   אצל  ראש  המחדלה ... אם אני טוב  אני רוצה  את הפירות... אם הוא  יכשל  שירקו אותו  מהגג של מגדלי      עזריאלי!!!!! 

חכו,מה שפוליטיקאים אומרים ערב בחירות לרוב לא שווה הרבה. עכשיו היא אומרת שהיא לא תכנס לממשלתו של נתניהו, אבל ברגע כשתקבל את קולו של המצביע התמים סביר להניח היא תרצה לתרגם אותו לתפקידים עבור בני מפלגתה.

עכשיו, אם להאמין לכל מיני דיבורים אז ניתן לחשוב שבכלל הממשלה הבאה לא תקום, ביבי לא רוצה בממשלה הבאה את הבית היהודי, יחימוביץ לא רוצה את נתניהו, לבני- אין בכלל על מה לדבר, יחידים שעדיין לעניות דעתי לא התבטאו בנושא זה חרדים ויאיר לפיד, אבל אחרי הבחירות השמאלנים יגלו שביבי הוא לא כזה נורא ושניתן לשבת איתו במפלגה אחת שוב, אנשי ליכוד יגלו שלמרות שנפתלי בנט הוא מה זה מגעיל בעיני מנהיגי מפלגתם, אבל הוא בהחלט ראוי לכהן כשר בכיר בממשלה ואם מפלגתו תקבל אותם מנדטים שמבטיחים לה סקרים, אז יהיו בה לפחות עוד שני שרים.

וגם חרדים יכנסו לממשלה, הם יכשירו את הצפרדע של גיוס האברכים בהכשר מהודר, יבלעו אותה ויברכו עליה וכעבור שנתיים מי יזכור על זה בכלל, אבל תמורת זה הם יקבלו עוד יותר כסף לעולם הישיבות ולמה לא בעצם? בקיצור תזכרו את דברי, כדי לא ללכת לבחירות אחמד טיבי בשמחה ישב עם מתנחל הכי קיצוני שימצא אז בכנסת באותה ממשלה וכל מתנחל יסכים לשבת בממשלה אחת עם כל מחבל, מרגל ואייטולה אלף פעם, הפתרון ימצא בעצמו, הרי לא סתם נבחרי הציבור שלנו עשו לנו את כל התאטרון הזה, אלא כדי שוב לחזור לכנסת ותאמינו לי, מי שלא יבחר לשם הוא ישב בכל ממשלה המכשירה את כל השרצים והצפרדעים, אל דאגה בין החרדים תמיד ימצאו רבנים בקיאים בכך וחילונים שלא זקוקים להכשר יאכלו ויהנו, יחשבו שהם במסעדה תאילנדית ורק הציבור יסתכל סביבו וישאל את עצמו מה נשתנה הכנסת הזאת מכל הכנסות?:

היא תבכה יום לאחר הבחירות על הזיגזוג הדבילי שיוריד לה עוד כ4 מנדטים ובנוסף לירידה מתמשכת בפרשת אורי שגיא, כניראה איבדה מפלגה זאת כרבע ממצביעה מה גם והלו היא יודעת במסותרי ליבה כי תכניתה הכלכלית ברובה, הינה חסרת מחשבה כלכלית ובהיותה בממשלה כזו שגירעונה כ15 מיליארד שח., לא יהיה מאיפה לקחת אלא רק ממעמד הביניים, העניים מרוויחים...קדחת, כך שאין מאיפה לקחת, אז אם אנו נשלם מס של עוד כ200 ש"ח , נמשיך לחגוג בחיים הטובים

מי שחושב שעם תקציב בטחון ענק ועם אוייבים מסביב אפשר להטיב ולא להעלות מיסים, חי באשליות, אבל מספיק לראות את התור בנתב"ג ובחניות החשמל, כדי לראות את רוב הציבור חי לא רע, זאת במדינה שמשלמת לפועלים זרים כ5000 דולר לחודש במקצועות הביניין מיכוון שאין נמצא ישראלי אחד כמעט המוכן לעבוד בכך

נהפכנו בחלקנו עם של פושטי יד, ללא כל רצון לעבוד בעבודות מתגמלות, אין ישראלים כמעט כפועלי ביניין חרטים, מסגרים ועוד, הרוב רוצים לשבת מול המקלדת ולצעוק "מגיע לי"

להנות היום מה שתפסידו למחר

טוב שביבי יהיה בראש אך בנט ישמור עליו שלא יעז לעשות שטויות

ומי שהעלה את  בנט זה נסים משעל שרצה לקלל ויצא מברך

הבית שלי הוא הבית היהודי

כל הכבוד לשלי.

מפלגת העבודה לא צריכה להיות עלה התאנה של בנט וקיצוני הימין.

את זה ראיתם כבר?

http://www.youtube.com/watch?v=YoIC4aUOF2A&list=UUge2vKcuVsRseiQOJvfj4xg&index=3

אם ביבי הולך להרכיב ממשלה עם הדתיים מדוע אי אפשר שהמרכז הפוליטי יחד עם הערבים ילכו כגוש אחד נגד ביבי ? מה ההבדל בין החרדים לערבים חוץ מהדת ?

הרי החרדים והערבים שניהם הם נגע רע למדינה . שניהם לא תורמים כלום למדינה . אבל לשניהם יש תעודות זהות שהם אזרחי ישראל . הנאמנות למדינה , לחוקיה ולנוהליה לא מעניינים את שניהם. חוץ מזה יש המון ערבים שבהחלט הם טובים בהרבה מהרבה מגוש החרדים . ואני לא משתייך לגוש השמאל בכלל .

לביבי הייתה הזדמנות פז לפני חצי שנה  כאשר קדימה  ניכנסה לממשלתו יכל לחקוק  חוקים כמו שינוי שיטת הממשל שיויון בנטל  . אדם שלא תורם למדינה .המדינה לא תהיה מחוייבת לעזור לו. לצערנו ביבי פחד מהחרדים והעדיף את החרדים בממשלתו על קדימה.

לביבי הייתה הזדמנות פז לפני חצי שנה  כאשר קדימה  ניכנסה לממשלתו יכל לחקוק  חוקים כמו שינוי שיטת הממשל שיויון בנטל  . אדם שלא תורם למדינה .המדינה לא תהיה מחוייבת לעזור לו. לצערנו ביבי פחד מהחרדים והעדיף את החרדים בממשלתו על קדימה.

צודק. נתניהו רהN הבא, צריך ליכוד גדול כדי למנוע מפלגות לוין סחטניות.

עכשיו יחימוביץ ברוב טיפשותה וחוסר ניסיונה בפוליטיקה,קבעה עובדה מוצקה : ממשלת ליכוד+דתיים+חרדים הושלמה.

השתן עלה לראש....כבר אמרנו ?

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: ג'קו .
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר