לשם שינוי - אני מברך את שופטי העליון על החלטתם שלא לפסול את

חברת הכנסת חנין זועבי מלהתמודד בבחירות הקרובות לכנסת.

גם - כי דמוקרטיה זו לא תכנית כבקשתך וזכותם של הבוחרים לבחור את מי שהם רוצים שייצג אותם - כולל מועמדים שהורשעו בעבר בעברות כאלה ואחרות.

שנית - חברת הכנסת זועבי מייצגת נאמנה את בוחריה - הלא הם הגייס החמישי הקרוי  ערביי ישראל ואשמח אם אתבדה - אבל האויב הערבי החי בתוכנו ישוב ויתמוך בה.

ועדיף כך - כאשר אנחנו יודעים בדיוק שיש לנו עסק  עם אויב ולמי אנחנו מעניקים קיצבאות ביטוח לאומי - מאשר לחיות באשליה שיש לנו עסק עם אזרחים נאמנים ושומרי חוק.

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

גם - כי דמוקרטיה זו לא תכנית כבקשתך וזכותם של הבוחרים לבחור את מי שהם רוצים שייצג אותם - כולל מועמדים שהורשעו בעבר בעברות כאלה ואחרות.

שנית - חברת הכנסת זועבי מייצגת נאמנה את בוחריה - הלא הם הגייס החמישי הקרוי  ערביי ישראל ואשמח אם אתבדה - אבל האויב הערבי החי בתוכנו ישוב ויתמוך בה.

ועדיף כך - כאשר אנחנו יודעים בדיוק שיש לנו עסק  עם אויב ולמי אנחנו מעניקים קיצבאות ביטוח לאומי - מאשר לחיות באשליה שיש לנו עסק עם אזרחים נאמנים ושומרי חוק.

הפתעת אותי ! גם אני מברך על החלטת העליון מהטעם הראשון שציינת.

אַל תַּעַן כְּסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ, פֶּן תִּשְׁוֶה לּוֹ גַם אָתָּה

אתה שוב טועה

אילו הייתה מייצגת את כל ערבי ישראל היו לה כ24 מנדטים

כנראה שיש מספיק בני מיעוטים שסולדים ממנה

לגבי קביעת הבג"צ, יש לשנות חוקי יסוד, אם חפצי חיים אנו, הוא פסק ע"פ חוק קיים שיש לשנותו

להנות היום מה שתפסידו למחר

מה דומה בין זועבי לאו. ג'יי סימפסון?

שני מקרים שבהם ברור מי אשם - והם חומקים מעונש.

הנקודה העקרונית:

איך חברת כנסת עם מורשת כמו זועבי (פוליטיקאים בדור שלפניה, השתייכות למפלגתו של ח"כ הנכבד עזמי בשארה שהוכר כנמלט ממדינת ישראל) עומדת במרחק חצי מטר מנושא נשק חם, ולא רואה כלום? בדומה: ממי ברח או. ג'יי סימפסון אם לא היה לו מה להסתיר? הוא רוצח והיא האצבע המשולשת בפני השלטון בישראל. חשוב להגן עליה? בעיקר אם אתה חי בהכחשה או מרגיש צדיק יותר מזועבי היורקת בפרצוף המשטר בישראל. 

עוד כמה החלטות מוצלחות ולא תהיה מדינה ולא בג"ץ

ציונות OUT איסלאמיזם IN !

בושה וחרפה !!  הלא זה ברור שהיא תומכת בטרור ,ועדיין אין חוק נגד אלו שתומכים בטרור שלא יבחרו לכנסת.ובית המשפט הוסיף חטא על פשע להכשיר נבחר ציבור לכנסת שתומך בטרור...לאן הגענו..!!  ולעומת זה ליברמן שחשוד בהפרת אימונים בעבירה קלה בזה שהעלים עיין כבייכול במינוי השגריר מבלרוס , מוגש נגדו כתב אישום בבית המשפט. אני בז לדמוקרטיה הזו,בז למערכת המשפט.

ותגידו לי אתם ..!!!  מי מכם מסכים שיהיה נבחר ציבור ויישב בכנסת כשאותו נבחר תומך בטרור(כדוגמת עזמי בשארה) .

וזו לא שאלה של דמוקרטיה..הדמוקרטיה בעצמה צריכה להתגונן שבכנסת לא ישבו  כדוגמת חנין זועבי ודומיה.

זה רק מראה כמה המערכת העוכרת הזאת מנותקת מהעם היהודי חובה לבדוק אם גם הם מקבלים שלמונים מרוב הפסיקות האנטי יהודיות שלהם!!

משפחות טרור רק מתעשרים בזכות העוכרים האלה!

חובה לעקוף את מערכת המשפט השמאלנית העוכרת ולסלק את כל נציגי הטרור מכנסת העם היהודי!

למה נותנים לנציגי הטרור  בכלל במה להביע את הדעות הארורות שלהם?

מה לא כל כך ברור שהם לא רצויים בכנסת העם היהודי??

מערכת בג"צ מנותקת מהעם היהודי והיא למען המחבלים הארורים האלה ולכן לשלוח אותם לעזה ולהקים מערכת צדק אמיתי!

הם עיוורים ומנותקים מהמציאות היומיומית מול נציגי הטרור שיושבים בכנסת העם היהודי מזובי וטיזי וסרסור ודומיהם!

לסלק את כל נציגי הטרור מכנסת העם היהודי ועכשיו!

זה רק מראה כמה המערכת העוכרת הזאת מנותקת מהעם היהודי חובה לבדוק אם גם הם מקבלים שלמונים מרוב הפסיקות האנטי יהודיות שלהם!!

משפחות טרור רק מתעשרים בזכות העוכרים האלה!

חובה לעקוף את מערכת המשפט השמאלנית העוכרת ולסלק את כל נציגי הטרור מכנסת העם היהודי!

למה נותנים לנציגי הטרור  בכלל במה להביע את הדעות הארורות שלהם?

מה לא כל כך ברור שהם לא רצויים בכנסת העם היהודי??

מערכת בג"צ מנותקת מהעם היהודי והיא למען המחבלים הארורים האלה ולכן לשלוח אותם לעזה ולהקים מערכת צדק אמיתי!

הם עיוורים ומנותקים מהמציאות היומיומית מול נציגי הטרור שיושבים בכנסת העם היהודי מזובי וטיזי וסרסור ודומיהם!

לסלק את כל נציגי הטרור מכנסת העם היהודי ועכשיו!

אפילו השופט חשין אמר אם אז הייתי יודע מה שאני יודע היום על בשארה לא הייתי מאשר לו את הפנסיה

אז שיפתחו החברים שלו את העיניים ויראו למחבלים האלה איזה אישורים הם נותנים!

מה דומה בין זועבי לאו. ג'יי סימפסון?

שני מקרים שבהם ברור מי אשם - והם חומקים מעונש.

הנקודה העקרונית:

איך חברת כנסת עם מורשת כמו זועבי (פוליטיקאים בדור שלפניה, השתייכות למפלגתו של ח"כ הנכבד עזמי בשארה שהוכר כנמלט ממדינת ישראל) עומדת במרחק חצי מטר מנושא נשק חם, ולא רואה כלום? בדומה: ממי ברח או. ג'יי סימפסון אם לא היה לו מה להסתיר? הוא רוצח והיא האצבע המשולשת בפני השלטון בישראל. חשוב להגן עליה? בעיקר אם אתה חי בהכחשה או מרגיש צדיק יותר מזועבי היורקת בפרצוף המשטר בישראל. 

היא הנותנת.

חברת הכנסת זועבי מייצגת היטב את ציבור בוחריה ובדיוק כמו שהיא  מקבלת שכר לא מבוטל מעמישראל ומשתמשת בו  כדי לתקוף אותנו - כך גם ערביי ישראל המקבלים קיצבאות ילדים, ביטוח לאומי, שירותי בריאות והשכלה - תוך ידיעה ברורה שכל אלה ישמשו כנשק כנגדנו בבוא היום.

ביום בו לא יהיו ערבים בארץ ישראל - מן הסתם גם לא תהיה בכנסת חברה בשם חנין זועבי.

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

ועל בג"ץ יש לומר יהודונים מאנייקים עוכרי ישראל שמאלנים!!!!!!!!!!!!

תקעו מסמר גדול בארון הקבורה של המדינה

לא צריך לזרוק עלינו פצצת אטום בשביל לחסל אותנו

יש לנו משהו יותר יעיל

אני חושב שלאחר הבחירות, יהיו התוצאות אשר יהיו, על כל מפלגות הימין הקטנות להתאחד תחת 'דגל' אחד ולפעול תוך העברת חוקים בכנסת להגבלת יכולותיהם של חכי"ם ערבים ואף לפסול חלק מהם מלשבת בכנסת ישראל.

היצוג היחיד שמגיע להם צריך להיות מבוסס על רעיון של 'דע את האוייב' ולהגביל את ישיבתם בכנסת רק בנושאים חברתיים, כל נושא אחר שידובר בו בכנסת עליהם להיות לא נוכחים.

דמוקרטיה או לא דמוקרטיה, אדם המשרת בכנסת ישראל לא יכול להיות על ספינה שנוסעיה מוגדרים שבאו לפגוע בישראל! ובמידה והוא נמצא על ספינה כזו , אסור לו לכהן בכנסת! ופה אני בז לשופטי בית המשפט העליון שנותנים לגיטמציה לזועבי וחבריה לבזות את צהל ומדינת ישראל.

בכל מדינה מתוקנת כולל ארה"ב היא כבר הייתה יושבת אחרי סורג ובריח לכל חייה!

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר