"עמוד ענן"-תעודת הצטיינות לנתניהו ולממשלה.

כתושב באר שבע מלידה חשתי אני ובני משפחתי את הסבב האחרון בצורה קשה ביותר(טילים עפו מעל ביתי וגם רסיסים גדולים בגינה)..כשנתניהו הכריז על הפסקת אש רתחתי מכעס,אך לא ידענו אז אם ההחלטה היתה נכונה והאם היא תביא את השקט לדרום,לאחר תקופה סבירה יחסית לא נורתה אף רקטה או טיל לערי הדרום אפילו לא לאשכול ושדרות,אל כך אני מציין את נצחונה של ישראל במערכה האחרונה ואת נצחון שיקול דעתו של ראש הממשלה נתניהו בעת ההיא-את קולי קיבלת בבחירות הקרבות! איש אחראי ,שקול,ובעל ניסיון רב,נתניהו הוא המנהיג הבלתי מעורער של מדינת ישראל...שאפו ביבי!!!

אל תמהרו לתת לביבי תעודת הצטיינות זה שבתקשורת סותמים את הפה ולא ספרים את האמת זה לא אומר שהחלאות הפסיקו לירות את הרקטות וקסמים כל יום יש בומים אדירים באשקלון והסביבה  כולל ירי מכיפת הברזל וגם הפסיקו את האזעקות כדי להראות מצב שווא לציבור שכביכול ישראל הצליחה המבצע  וכדי לזכות קולות בבחירות אבל הכל שקר כזב!!

גם אנחנו בבחירות נספר את האמת!! ביבי חייב לעוף החוצה!! מפלגת עוצמה לישראל חייבת לתפוס פיקוד!!!

זה אפילו לא מצחיק

זאת שערוריה שבמקום לאסור אתכם 

נותנים לכם לרוץ לכנסת

בוקר טוב

כל עמוד ענן היה מתוכנן לפני הבחירות כדי ללכוד עוד נפשות תמימות, 

רבותיי היקרים בני עמנו, משפחותינו, נמצאים 13 שנים תחת אש,  ואף אחד לא עצר, ולא מעוניין לעצור זאת,

זה לא הזמן להסביר מדוע.

הליכוד=חורבן , החריב את ימית, גוש קטיף, צפון השומרון, בית אל, עפרה , מגרון,  הפקיר את חברון, קבר יוסף, הר הבית,

מתרברב ומקים עלינו את כל העולם כאילו הוא הולך לבנות,  

כאשר בפועל,  הוא היחידי שהקפיא התיישבות יהודית ל 10 חודשים כאשר בפועל ההקפאה נמשכת עד עתה. 

עדיף טיבי על ביבי.

גינגי ת"א-השם אומר הכל התכוונתי לת"א,מה אתה מדבר שטויות מופרחות על פיצוצים ושטויות,לא משנה מה יקרה אתה מאלה שנגד ביבי ולטובת כל מי שלא ביבי גם אם זה טיבי,אנשים כמוך מאז אוסלו  החריבו את ישראל

נתניהו ראש ממשלה עם ראש על הכתפים.ובמלחמת עמוד ענן הוא יצטיין מאחר ואים היה נכנס לעזה בתנאים הללו היו לנו חס ושלום הרבה קורבנות ועם החלטה הזו.ראינו לנגד עניו רק טובת הציבור ולא טובתו הוא ישר כח גדול .מאת ו.כ

לכל אלה שחושבים שכרגע יש שקט אז טעות במחשבתכם.

מה שקורה כרגע ברצועה זו התחמשות בלתי פוסקת ומעבר חופשי ממצרים.

בחיסול או בעימות הבא הטילים לא יגיעו עד לתל אביב הם יצפינו מעבר לכך.

לכל אלו שהולכים להצביע ביבי במחשבה שאין אלטרנטיבה טובה יותר, טעות בידכם.

מדינת ישראל פינתה את גוש קטיף במטרה לקבל שקט והפרדה טוטאלית מרצועת עזה.

בסוף קיבלנו טילים ואוכלוסיה מפוחדת שלא מקבלת גיבוי ממשלת ביבי.

במקום שהם יפחדו מאיתנו אנחנו במיגננה.

אם כל הכבוד לפיתוח ולהצלחה המדהימה של כיפת ברזל למה אנחנו צריכים אותה כלל?

למה אנחנו צריכים לחיות בפחד ולא הם?

תחשבו כל דברים אלו לפני שאתם מצביעים בקלפי ביבי!!!!!!!

האם מספרים את כל האמת מדוע הופסק מבצע עמוד ענן אחר שבוע אחד? התשובה היא לא!!!

עם תחילת המבצע הוא היה מתוכנן לזמן ארוך בהרבה, מן רב יותר מאשר היה מבצע עופרת יצוקה. גם גיוס המילואים לא נועד להפחיד מישהו אלא נועד לשם כניסה קרקעית לרצועת עזה מתוך מגמה שכאשר יגיעו להפסקת האש היא תתחיל ממצב קשה בהרבה לחמאס ולשאר ארגוני הטרור בעזה, כאשר כוחות צה"ל בתוך הרצועה, אם כי לא בתוך הערים עצמן אלא רק סביב להן...

וכאן נכנס הפחד הגדול של מקבלי ההחלטות, הכניסה הקרקעית עלולה לגבות קורבנות, ואז לאחר הפתיחה המפוארת ללא נפגעים מקרב כוחותינו לפתע יבוא מהלך שיביא עמו קורבנות, עובדה שאינה נוחה כלל לקראת הבחירות..... במאמר מוסגר, מי שמפחד מקורבנות במבצע כגון זה, שתנאיו קלים לצה"ל יחסית, האם הוא מסוגל להיות אחראי על מבצעים קשים יותר העלולים לגבות קורבנות רבים יותר????

היו שיקולים נוספים, אומרים כי התעורר פחד נוסף, כשם משנפל טיל בראשון לציון כך עלולים ליפול טילים גם בתל-אביב. תארו לכם מלחמת בחירות כאשר יריב פוליטי כלשהו מראה במסגרתה תמונת ההרס שנגרם מטיל שנפל בתל-אביב וטוען כי זו תוצאת הקפאון המדיני המתמשך מבית היוצר של ראש הממשלה אם הוא מהשמאל או כי ביבי לא להגן על המדינה כמו שצריך אם הוא מן הימין הקיצוני....

אבל בוא נדבר על הסכם הפסקת האש עצמו. ההסכם כפי שהוא נוסח גרוע מאד מבחינת ישראל, הוא גרם לכך כי לראשונה מזה שנים יכולים הפלשתינאים להתקרב עד לגדר עצמה ממש, הוראות הפתיחה באש שונו כך שקל להם הרבה יותר לחבל בגדר מבלי שתבוא תגובה מחיילי צה"ל לאורך הגדר.

מקרה החדירה של הפלשתינאי אל המושב בפתחת שלום הוא בין השאר תוצאת היכולת שלהם להגיע עד לגדר ממש ....

החמאס וארגוני הטרור מבינים היטב דבר אחד, כי יש ביכולתם, למרות כיפת הברזל, לגרום לפגיעות במרכז הארץ, וכפי שהסתיים מבצע עמוד ענן לא רק שלא נוצרה רתיעה מבחינתם אלא הם אף יצאו מחוזקים במורל, ברוח הלחימה, ובהבנה כי ביכולתם להסב נזק רציני למדינת ישראל, פיזי ומוראלי גם יחד.

ועצם העובדה שלא נורה עד היום שום תלול מסלול מרצועת עזה לכיוון שראל אינו מדד כלל להצלחת מבצע זה, כי את ארסנל הטילים שלהם הם משקמים מהר מאד, את אופיה של מערכת כיפת הברזל הם לבטח למדו היטב במבצע זה והם יחפשו דרכים לגבור עליה פה ושם ( למעשה הם גם הצליחו בכך ... ). לכן, אל נא ימצא מישהו לנכון להלל את ביבי על האופן בו הסתיים מבצע עמוד ענן כיוון שאשר היה צריך לקבל את ההכרעה הקשה והלא פשוטה, לא היה לו האומץ לכך ...

נתניהו ראש ממשלה עם ראש על הכתפים.ובמלחמת עמוד ענן הוא יצטיין מאחר ואים היה נכנס לעזה בתנאים הללו היו לנו חס ושלום הרבה קורבנות ועם החלטה הזו.ראינו לנגד עניו רק טובת הציבור ולא טובתו הוא ישר כח גדול .מאת ו.כ

אתה אכן צודק , אם היה נכנס לעזה היו הרבה הרוגים משני הצדדים, והבחירות של ביבי היו לכישלון, לכן עצר רגע לפני.

אבל לכל הרוחות מי שטף לכם את המוח עד כדי עיוורון,

מי אמר את השטות להיכנס לעזה,  יש לנו מטוסים שיכולים להשחיל פצצה בחור של מחט.

האם חייבים להיכנס ?   ניתן להכריע מהאויר, לכתוש אותם שבועיים,  שלא יוכלו לישון , לכבות להם את החשמל והמים,

עד שיניפו דגל לבן.

אבל ביבי הצהיר מעל כל במה שאינו מעוניין למוטט ולהכניע את שלטון החמס.

לך ותבין איש כזה, ממתי קיבל פיק בירכיים, 13 שנה כותשים אותנו והוא לא רוצה להכריע את החמס.

אנחנו יודעים  ביבי רץ אם הזנב בין הרגליים לבקש הפסקת אש 

אנחנו יודעים  ביבי רץ אם הזנב בין הרגליים לבקש הפסקת אש 

משפחתי גרה באשקלון ויש שם כל יום ירי רקטות וכיפת ברזל מפועלת מי שחושב אחרת אלה השמאלנים העוכרים שדואגים לחלאות בעזה ופוחדים להתסיס את האזרחים היהודים שלא ילחצו לצאת שוב להפגזה בעזה!

אני גר בעוטף עזה.אני לא שייך לשום מפלגה.אני סבור שהממשלה ניהלה נכון את המלחמה,הייתה דיפלומטיה וקשר עם מדינות שכנות,התקרבות לממשל האמריקני,הפגנו יכולת צבאית מדהימה,כל המדינות השכנות ראו את היכולות של צה"ל ויחשבו פעמיים בעתיד.לא לשכוח שהתגייסו  30000 מילואימניקים בתוך 6 שעות על ידי SMS ללא שום התנגדות בהתנדבות מלאה.החיילים עברו הכשרה לפני כניסה לעזה.תרגיל יותר טוב מזה לא היה בעבר.שיפרנו את כיפת ברזל תוך כדי הלחימה.האופוזיציה חיזקה את הממשלה ואת צה"ל,חוץ מהמפלגות הערביות לא הייתה התגדות פוליטית.היה חכם לעצור את הלחימה לפני כניסה קרקעית.היה צורך להחזיר את התושבים לחיי שיגרה ולקדם את הכלכלה בדרום ואת העסקים הקטנים שסבלו כל כך.הממשלה הפגינה איפוק וחוכמה,זה לא הוגן לקשור את המבצע הזה לפוליטיקה,אנחנו לא הזמנו את הטילים של חמאס,לא הייתה בררה.אני סומך על ממשלת ביבי.

אני גר בעוטף עזה.אני לא שייך לשום מפלגה.אני סבור שהממשלה ניהלה נכון את המלחמה,הייתה דיפלומטיה וקשר עם מדינות שכנות,התקרבות לממשל האמריקני,הפגנו יכולת צבאית מדהימה,כל המדינות השכנות ראו את היכולות של צה"ל ויחשבו פעמיים בעתיד.לא לשכוח שהתגייסו  30000 מילואימניקים בתוך 6 שעות על ידי SMS ללא שום התנגדות בהתנדבות מלאה.החיילים עברו הכשרה לפני כניסה לעזה.תרגיל יותר טוב מזה לא היה בעבר.שיפרנו את כיפת ברזל תוך כדי הלחימה.האופוזיציה חיזקה את הממשלה ואת צה"ל,חוץ מהמפלגות הערביות לא הייתה התנגדות פוליטית.היה חכם לעצור את הלחימה לפני כניסה קרקעית.היה צורך להחזיר את התושבים לחיי שיגרה ולקדם את הכלכלה בדרום ואת העסקים הקטנים שסבלו כל כך.הממשלה הפגינה איפוק וחוכמה,זה לא הוגן לקשור את המבצע הזה לפוליטיקה,אנחנו לא הזמנו את הטילים של חמאס,לא הייתה בררה.אני סומך על ממשלת ביבי.

אני גר בעוטף עזה.אני לא שייך לשום מפלגה.אני סבור שהממשלה ניהלה נכון את המלחמה,הייתה דיפלומטיה וקשר עם מדינות שכנות,התקרבות לממשל האמריקני,הפגנו יכולת צבאית מדהימה,כל המדינות השכנות ראו את היכולות של צה"ל ויחשבו פעמיים בעתיד.לא לשכוח שהתגייסו  30000 מילואימניקים בתוך 6 שעות על ידי SMS ללא שום התנגדות בהתנדבות מלאה.החיילים עברו הכשרה לפני כניסה לעזה.תרגיל יותר טוב מזה לא היה בעבר.שיפרנו את כיפת ברזל תוך כדי הלחימה.האופוזיציה חיזקה את הממשלה ואת צה"ל,חוץ מהמפלגות הערביות לא הייתה התנגדות פוליטית.היה חכם לעצור את הלחימה לפני כניסה קרקעית.היה צורך להחזיר את התושבים לחיי שיגרה ולקדם את הכלכלה בדרום ואת העסקים הקטנים שסבלו כל כך.הממשלה הפגינה איפוק וחוכמה,זה לא הוגן לקשור את המבצע הזה לפוליטיקה,אנחנו לא הזמנו את הטילים של חמאס,לא הייתה בררה.אני סומך על ממשלת ביבי.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר