האם ממשל אובמה החדש יכפה שלום?

ההתחזקות של אובמה בדעת הקהל האמריקאית, המינוי של ג'ון קרי לשר החוץ והמינוי של הסנטור הרפובליקני המתון צ'אק הייגל לשר ההגנה עשויים לסייע לאלץ את הקיצונים אצלנו והקיצונים בקרב הפלסטינים ליישר קו עם המתונים הפרגמטיסטים בשני העמים. זה אומר ויתור על מימוש זכות השיבה לישראל מצד הפלסטינים וויתור על כל ההתנחלויות המבודדות והמאחזים המבודדים מצד ישראל.

האנטימשי שר ההגנה שלו אמר שלא נשבע למדינת ישראל

מותר גם לביבי הרופס להגיד לכושי העוין שלא נשבע לארה"ב שיהיה בובת המריונטה שלו אלא נשבע לעם היהודי!

 

אבל מתאים לעוין שמסביבו נמצאים אנטישמים ועוינים זה מה שהוא למד וזה מה שמשרת אותו!

 

תקראו מאמר בארה"ב וקטע מהספר  של דינש ד'סוזה ותראו מי אלה החברים של העוין המוסלמי חוסיין בארכ - אחד טרוריסט, אחד שונא אמריקה, אחד שונא ישראל ועוד מאמר שהתפרסם בארה"ב כל החברים והמורים של העוין מהבית הלבן אנטישמים שונאי ישראל - אובמה, בן למוסלמי, מאומץ של מוסלמי, ותלמיד במדרשה מוסלמית, בראכ חוסיין פיתח אותה דרך התקשרות לאנטישמים מוצהרים, מלואיס פרחאן, האנטישמי הראשי של שיקגו, דרך ראשיד חאלידי, דוברו של ערפאת בלבנון, ועד לכומר ירמיהו רייט, שיסד כנסייה שכל-כולה אנטישמיות ואנטי-אמריקניות. פרנק מרשל דיוויס אדוארד סעיד רוברטו מנגברייה אונגר ג'רמה רייט על אלה הוסיף יהודים המתגאים באנטישמיות עצמית והתבטלות בפני כל גורם אנטישמי כדניס רוס ורם עמנואל. ועוד מומחים למיניהם כמו סמנתה פאוורס שתקנתם למזרח הים התיכון היא פלישה של המארינס והשלטת האסלאם !

 

כל מעשיו והתבטאויותיו הוכיחו במשך 4 שנים את ההיפך את הזלזול ואת העוינות שלו לעם היהודי והוא הראה את הערצה שלו לצ'וסלמים ואף השתחווה לפניהם וגם הם אלה שממנים לו את הקמפיינים!

 

 

לא בנינו מדינה ולא החזרנו את ירושלים עיר הבירה שלנו ויקירנו לא נפלו לשווא בשביל שיקום איזה עוין או האנטישמים ירימו עלינו ראש וידרשו מאיתנו לוותר!

 

העוין חוסיין מתערב לנו בבוטות בבחירות שלנו וכועס על ביבי עובדה ששולח עוזרים לשלי יחימוביץ'!

 

לשחרר את אום אל פאחם, את יפו, את ת"א את חדרה, את ירושלים את הגולן את חברון, את נצרת את הגליל, את באר שבע מצפון ועד דרום ממזרח ועד מערב מכיבוש ערבים!

 

כפיית הסד הינה אופציה יחידה

שאלה איזה כפית הסדר תהיה

להנות היום מה שתפסידו למחר

כל הסדר כפוי מתוקף היותו כפייה לא יצליח!

אנחנו מזמן המדינה ה-121 של ארצות הברית,  מה שאובמה יאמר זה מה שיהיה.

שום הסדר לא יחזיק מים, חתימת הסכם עם הערבים, זו חתימה על הקרח.

בלבנון נחתם מול האו"ם שאסור לחיזבלה להכניס נשק וטילים,  והוא עושה זאת בריש גלי, ומצפצף על ישראל ועל האו"ם.

האיראנים, חתמו הסכם עם הפקחים על הנשק הגרעיני,  ומיד לאחר מכן הפרו אותו, מצרים חתומים על הסכם עם ישראל, השלטון התחלף, והנה מתחילה נגיסה שהולכת ומתפשטת בנייר החתום,  הפלסתינים חתומים מול כל העולם על הסכמי אוסלו,  הם צפצפו על ההסכם והלכו באופן חד צדדי, ואותו עולם שערב להסכם, מתנער ממנו לחלוטין,

אפשר להביא עוד הרבה דוגמאות.

השורה הסופית הסכם אפשר להשיג רק לאחר מלחמה מהירה, חדה, מכריעה, שהצד השני יניף דגל לבן,  ורק אז, הם יבואו למשא ומתן, כך היה עם מצרים, אחרי מלחמת יום כיפור, בק"מ ה-101 מקהיר. 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר