בנט הוא העתיד,הוא התקווה ,הוא ראש הממשלה הבא

אולי בעתיד יהיה לנו ראש ממשלה מפוכח מבין,רואה נכון,

ההפך מנתניהו השמאלן,

בנט יכנס לקואליציה ואולי ישפיע קצת על ההגיון מול כל הערבים בבית ומבחוץ

עודד , איני רואה שום תעמולה במה שאני כותב,  אני מציין עובדות,

האם לבני בעלת נסיון ביטחוני, שתיתן מענה לאיומים שבהם אנו שרויים ???

האם שלי יחימוביץ  בעלת נסיון בטחוני שתיתן מענה ???

האם ביבי נתניהו עם הרבה נסיון בטחוני ופוליטי מסוגל לתת פתרון למצב בו אנו נמצאים ???

האם אהוד ברק, שלכל הדיעות איש מבריק, נתן פתרון למצב,  ???.

לזאת אתה קורא תעמולה ???

אני לא מכיר את בנט, כמו את שלי, כמו את ליבני,  ולכן אני טוען, שלפעמים מטאטה חדש עדיף, כי הוא מנוטרל מכל השיקולים וההתחייבויות שהיו מתחת לשולחן.

אז קבל את דבריי כדיעה ולא כתעמולה,  כשם שאני מכבד את דיעותיך, שלחלק מהם אני אף מסכים.

כל השמות שהזכרת ,פרט ליחימוביץ, הם בעלי נסיון רב שנים בתפקידים אופרטיביים. חלקם לטעמי שגו בגישה ואחרים פעלו מצויין. 

מנסיון העבר אינך צריך להיות איש צבא בהכרח כדי להצליח במדיניות. (לוי אשכול,בן גוריון, אולמרט,ואחרים....) אבל כן צריך נסיון אופרטיבי מה שיש לכל הנ"ל פרט ליחימוביץ,לפיד,בנט. כך היו כולם שרים, סגני וראשי ממשלה....נציגים בכירים בעשיה היומיומית. הנסיון הבסיסי במשא ומתן וניהול בזירה האמיתית, מתחייב לפני תפקיד הבכיר ביותר של רוה"מ. הכרעות שקיבלו במסגרות תפקידהם.....וכן,גם ניהול בצבא הוא נסיון , ונסיון מצוין.(שגם לא קיים כלל אצל יחימוביץ,לפיד,ורק קצת בבנט).

לכן לדעתי כיום ישנם רק ארבע שמועמדים להוביל מבחינה זו, ביבי,ליברמן,ליבני ו...מופז....מבחינת מערך הכוחות, הם אלו שמובילים את המפלגות(אם יש עדיין קדימה....). ישנם עוד כמה, אבל אינם מועמדים במפלגות שלהם. זה הכל.

שאר האלמנטים/מפלגות  יוכלו לחזק/להחליש גורם/גישה זו או אחרת לפי תוצאות הבחירות.

מנהל הפורום
10,000+

כל אלה עם הנסיון הגדול הבטיחו ולא קיטימו

הבטיחו שלום,נדה הבטיחו לטפל במסכנים חצי נדה

צריך דם חדש, מטטא חדש, החושב אולי אחרת מהטמטום של קודמיו

בנט חי בסרט שנגמר כבר, נתניהו הוא מנהיג ענק שרואה את המציאות ופועל לפיה ולכן עושה מה שרואה לנגד עיניו ולא מסתמך על מה שאמר לפני ארבע שנים, כל מי שרוצה לנגח את נתניהו הופך לכוכב עולה כולל בנט אבל נתניהו גובר על כולם כי הוא מנהיג חכם , לא לשכוח שלנתניהו 180 אייקיו בין ה18 החכמים בעולם , ובן אדם מדהים

לא יודע מה הוא רוצה הבנץ הזה מ"אריק ובנץ"..הוא רוצה שנכבוש עכשיו שליש מהרצועה ובעקבות כך יהיה לנו כוח הרתעה אצל הפלסטינים...כאילו דא? לא יודע..ניראה לי סתם עסקן פוליטי שמשתמש ברגשות של לאומנים ימניים על מנת לשלהב את הרוחות ולקדם עצמו כלפי מעלה לזכות באיזה ג'וב..emo_34.pngemo_40.pngemo_42.png

האיש גאון מוכח ,לכן אלה עמדות פתיחה,

כשיהיה ראש הממשלה יצעיד את ישראל לעתיד מעולה

רחוק הליכוד ביתו אפשר ליסמוך על ביבי בנט בהצלחה

נפתלי בנט ילך עם יחימוביץ כי גם הוא כבר התקלקל כך בכדי לקחת את התיקים מש,ס הוא מוכן ללכת עם יחימוביץ שהיא אנטי הכל .יהדות.

ארץ ישראל. דרך ארץ .חינוך יהודי.ארץ ישראל..אבל כשמדובר בפוליטיקה הכל מותר מחר נשמע שהוא הולך גם עם מרצ לאחר מכן הוא יהיה מוכן ללכת עם הערבים גם וכך הוא נראה אנטי יהודי לכו ותאמינו  לו יש לו בקבוצה מועמדת לא דתיה איזה ציבור הוא מייצג בכלל.

לכן רק יצחק אמנון, לחם בשקל.

או דגל התורה, שיעבירו תקציבים לטובת האוכל, במקום לטייקונים.

בנט טירון פוליטי/מדיני, ממחזר חלומות משומשים שאבד עליהם הכלח. לפניו היו גיבורים פי כמה וכמה ממנו שפינטזו אותו דבר ולמדו מהמציאות לזנוח חלומות סרק.

כך מבחר רמטכל"ים, שהאחרון אהוד ברק היה כדני יתום ורבים אחרים בשרשרת הפיקוד גם של מר בנט. טובי מפקדיו יושבים בקדימה ובעבודה....וראש שב"כ מצוין בתנועת לפיד....

כך מנחם בגין,שמיר,אריאל שרון,אולמרט והמצוין מכולם,יצחק רבין ששיחרר את השטחים. 

אף אחד אינו תמים למחזר כך חלומות. מעשיה בשטח. 

מוטב להפנים נסיון של שנים רבות ביישוב הארץ, כפי שעשו כולם ללא הפטפטת המיותרת של מימשל נתניהו. גם בנו לתפארת וגם לא השאירו פתח לביקורת, כמו גם לא סגרו אופציות להסדר הוגן עם הפלשתינים שהנו הפתרון היחיד. 

בנט הצעיר ,שיכור הצלחה כלכלית....חש כרגע בגג העולם ומפנטז, אחריו נאחזים אלו שלא נגמלו מחלומות הסרק. 

כל מי שמביט במציאות בעיניים מפוקחות מזהה את חוסר הנסיון. די להביט בשלל היישובים שהוקמו בתבונה כדי להבין מי חי במציאות ומי הוזה ומחריב בהבל פה את שנבנה בעמל רב. 

עודד, מה הביא נסיונו הנצחי למשל של פרס בהכרזתו על "מזרח תיכון חדש"?, ראינו את ה"חדש" הזה במצרים סוריה לבנון עזה ואיראן

בד"כ פרח חדש מריח יותר מפרח שנהפך לפרח ישן וחסר ריח

להנות היום מה שתפסידו למחר

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר