בנט מ"הבית היהודי" כוכב עולה לדעתי

כנראה בעתיד עוד נשמע מאותו מצליחן הייטיק שכיפה לראשו, אדם מהכחמים שידעה המערכת והמדינה, קצין מעולה וייזם מוצלח.

היום הוא פועל ומבין שיש לקחת את תיק הפנים והשיכון מש"ס ומייתר המפלגות החרדיות הלו ציוניות שפעלו לרוב מאינטרסים למגזרם, אשמח לישיבתו בקואליציה, יש לו הרבה מה לתרום מאדם נפלא זה, דתי ציוני אמיתי, יביא רק ברכה לכולנו, אפילו מפלגת ה"עבודה" לא פסלה לשבת לדעתי איתו באותה קואליציה ונהפוך הוא מעולם שלי לא יצאה נגד מפעל הציוני באיו"ש וזאת ולמה, כי מפעל זה החל בזמן ממשלות מפא"י ההסטוריות ובכלן הסדר מדיני שיהיה, חלק גדול מאותו מפעל ישאר בריבונות ישראל.

להנות היום מה שתפסידו למחר

חג אורים שמח

ישר כוח, כעת אתה מדבר בשפיות, 

למה לך להתלהם כמו כולם,  ולנסות להעלות תמיד את השד החרדי ?? מיצינו, טחנו, הבנו. די  ???

טוב שאתה מעלה על נס את אלו שמשרתים, שתורמים למדינה ולחברה.

אני הצעתי ושוב מציע.

האפשרות לבחור ולהיבחר, תהיה רק עם תעודת חוגר, או פנקס מילואים,

מבטיח לך, שאחוז המשתמטים יקטן משמעותית.

חג אורים שמח

ישר כוח, כעת אתה מדבר בשפיות, 

למה לך להתלהם כמו כולם,  ולנסות להעלות תמיד את השד החרדי ?? מיצינו, טחנו, הבנו. די  ???

טוב שאתה מעלה על נס את אלו שמשרתים, שתורמים למדינה ולחברה.

אני הצעתי ושוב מציע.

האפשרות לבחור ולהיבחר, תהיה רק עם תעודת חוגר, או פנקס מילואים,

מבטיח לך, שאחוז המשתמטים יקטן משמעותית.

מה תהיה אשמה סבתי לא להצביע, כי לא שירתה את המדינה בשנות ה30?

לא יקרה

אתה צודק מקבל את הערתך הנכונה,

אז נקבע שמי שחי בישראל ב20 שנים האחרונות,  (והוא לא סבא או סבתא)

מקובל עליך.

הבית היהודי זה הבית שלי

בנט טירון פוליטי/מדיני, ממחזר חלומות משומשים שאבד עליהם הכלח. לפניו היו גיבורים פי כמה וכמה ממנו שפינטזו אותו דבר ולמדו מהמציאות לזנוח חלומות סרק.

כך מבחר רמטכל"ים, שהאחרון אהוד ברק היה כדני יתום ורבים אחרים בשרשרת הפיקוד גם של מר בנט. טובי מפקדיו יושבים בקדימה ובעבודה....וראש שב"כ מצוין בתנועת לפיד....

כך מנחם בגין,שמיר,אריאל שרון,אולמרט והמצוין מכולם,יצחק רבין ששיחרר את השטחים. 

אף אחד אינו תמים למחזר כך חלומות. מעשיה בשטח. 

מוטב להפנים נסיון של שנים רבות ביישוב הארץ, כפי שעשו כולם ללא הפטפטת המיותרת של מימשל נתניהו. גם בנו לתפארת וגם לא השאירו פתח לביקורת, כמו גם לא סגרו אופציות להסדר הוגן עם הפלשתינים שהנו הפתרון היחיד. 

בנט הצעיר ,שיכור הצלחה כלכלית....חש כרגע בגג העולם ומפנטז, אחריו נאחזים אלו שלא נגמלו מחלומות הסרק. 

כל מי שמביט במציאות בעיניים מפוקחות מזהה את חוסר הנסיון. די להביט בשלל היישובים שהוקמו בתבונה כדי להבין מי חי במציאות ומי הוזה ומחריב בהבל פה את שנבנה בעמל רב. 

מנהל הפורום
10,000+

עודד האם אתה בטוח, כי שלל היישובים שהוקמו בתבונה מקובלים על הערבים השכנים ממזרח? שבשלב א מוכנים לקווי 67 שיביאו את החמאס לגבולות נתב"ג ו20 ק"מ מחוף נתניה לקראת השלב השני והוא חיסול מדינת ישראל, יאמר שלזכותו של החמאס, הוא לא מסתיר כוונתו, בכל מקרה ואם יהיו היום בחירות החמאס יזכה במקום ראשון באיו"ש ואז?

לגבי בנט, כל פוליטיקאי היה טירון עד שזכה באימון הציבור, בנט לדעתי לא רחוק מיכך עיניין לקדנציה אחת ואו שניים, ברור כי יתמתן בגלל מציאות מסויימת, אבל האדם בעל שפה רהוטה, משכניע ואמיתי.

לנתניהו נסיון פוליטי גדול ואתה בטוח שהו אידיוט שמזיק למדינה

ליברמן עם נסיון אדיר בפוליטיקה ולדעת רבים בפורום, דומה לנתניהו,

האופציה היחידה הבלעדית מול הפלסטינאים זה כדור בין העינים

נפתלי בנט נסיונו בפוליטיקה גדול ,ולכן צריך להצביע לו

הנסיון הקודם בארץ הבטיח ופעל למען שלום, כרגע הצבא בורח מערבים,

וממשיכים הטפשים בנסיון להביא שלום, המלחמה בפתח,צריך לאמן הצבא

בנט טירון פוליטי/מדיני, ממחזר חלומות משומשים שאבד עליהם הכלח. לפניו היו גיבורים פי כמה וכמה ממנו שפינטזו אותו דבר ולמדו מהמציאות לזנוח חלומות סרק.

כך מבחר רמטכל"ים, שהאחרון אהוד ברק היה כדני יתום ורבים אחרים בשרשרת הפיקוד גם של מר בנט. טובי מפקדיו יושבים בקדימה ובעבודה....וראש שב"כ מצוין בתנועת לפיד....

מוטב להפנים נסיון של שנים רבות ביישוב הארץ, כפי שעשו כולם ללא הפטפטת המיותרת של מימשל נתניהו. גם בנו לתפארת וגם לא השאירו פתח לביקורת, כמו גם לא סגרו אופציות להסדר הוגן עם הפלשתינים שהנו הפתרון היחיד. 

בנט הצעיר ,שיכור הצלחה כלכלית....חש כרגע בגג העולם ומפנטז, אחריו נאחזים אלו שלא נגמלו מחלומות הסרק. 

כל מי שמביט במציאות בעיניים מפוקחות מזהה את חוסר הנסיון. די להביט בשלל היישובים שהוקמו בתבונה כדי להבין מי חי במציאות ומי הוזה ומחריב בהבל פה את שנבנה בעמל רב. 

אם מדברים על נסיון, אז איך אתה שוכח להזכיר את שלי יחמוביץ, ואת ליבני, ואת איש הטלוויזיה לפיד,

עודד האם אתה בטוח, כי שלל היישובים שהוקמו בתבונה מקובלים על הערבים השכנים ממזרח? שבשלב א מוכנים לקווי 67 שיביאו את החמאס לגבולות נתב"ג ו20 ק"מ מחוף נתניה לקראת השלב השני והוא חיסול מדינת ישראל, יאמר שלזכותו של החמאס, הוא לא מסתיר כוונתו, בכל מקרה ואם יהיו היום בחירות החמאס יזכה במקום ראשון באיו"ש ואז?

לגבי בנט, כל פוליטיקאי היה טירון עד שזכה באימון הציבור, בנט לדעתי לא רחוק מיכך עיניין לקדנציה אחת ואו שניים, ברור כי יתמתן בגלל מציאות מסויימת, אבל האדם בעל שפה רהוטה, משכניע ואמיתי.

רוב היישובים (גושי התיישבות)כבר מוזכרים בהסכמים קודמים, מקובלים על כולם בשלל פשרות, יתר על כן , גם העולם קיבל זאת. אם נמשיך בכוון הזה, לדעתי, נאבד גם את הלגיטימציה למה שכבר קיים והכרחי לבטחון ישראל. הבניה נעשתה בעמל רב, לא יתכן שבגלל פטפטת נאבד זאת. וזה מה שעל הפרק.

היום אחרי שהמימשל הוריד את אבו מאזן לריצפה....לא מפליא שחמאס מתחזק, רק הישגים לכאורה שקוצר מאיתנו....חמאס משחרר אסירים בהסכם עם ישראל, חמאס מקבל חשיפה בעמוד ענן בגלל ישראל....משעל מבקר,שרי חוץ,מי לא???(להזכירך- בעופרת יצוקה נהרגו 1600 חמאסניקים ברובם, בעזה). נאשים רק את עצמנו. במקום שכל ההסכמים יהיו דרך ובאחריות אבו מאזן שהניח לדרך הטרור.....מחזקים את החלאות הללו. בהסכם בעזה אחרי עמוד ענן היה צריך לשבת נציג של אבו מאזן....לא נציגי חמאס, הוא נשיא והיה צריך להתחזק מכך. בחרנו לחזק את חמאס כמטורפים. צריך היה להכות חזק פי כמה בחמאס, עד שיתחננו לאבו מאזן שיצילם מישראל....מצפים אצלנו שאבו מאזן יהפוך לדובר של נתניהו....בהערמת שלל קשיים מיותרים שתמיד אפשר למצוא כשרוצים להכשיל. 

ההוכחה היא בשטח, היה שקט והתחילו הרבה תהליכים של פיתוח כלכלי בגדה. כולל שת"ף עם ישראל בנושאי כלכלה ובטחון. אנחנו הורסים זאת ממש כעת. סיפוח לא יהיה. מה נותר? לחזק את ממשלת אבו מאזן ככל האפשר, להתקדם. כי האלטרנטיבה רעה לכולנו כולל לאבו מאזן. מה הטעם להתגרות בו כטיפשים? לא רלוונטי,לא לגיטימי, למה אין בחירות? הרי זה הבל. לנו יש אינטרס ברור שמימשלו ישאר, לא בחירות שעלולות לחזק את חמאס. עלינו לדאוג שהדרך של אבו מאזן תהיה לכוון הרצוי ולא לחזק אוייב קיצוני כחמאס. 

נמשיך לנטרל אותו ובטוח שיבוא חמאס. נכון ,אבו מאזן סרב להרבה אפשרויות בעבר, אבל הוא אופציה טובה פי מיליון מהאלטרנטיבה ועלינו לשמור על כך. 

עוד נדבך לרלוונטיות של אבו מאזן, מה עוד רוצים ממנו במימשל נתניהו?? 

http://news.walla.co.il/?w=/90/2596386

מנהל הפורום
10,000+

אם מדברים על נסיון, אז איך אתה שוכח להזכיר את שלי יחמוביץ, ואת ליבני, ואת איש הטלוויזיה לפיד,

יהודה, חדל עם התעמולה הזולה.הייה הגון וישר. אז השיח יהיה בעל משמעות, וזו המטרה שלנו.  ליבני הרבה שנים בפוליטיקה, הייתה שרה בכירה והובילה את המפלגה הגדולה בישראל. מועמדת לראשות ממשלה, שניצחה את הבחירות. אתה משווה לבנט שרק אתמול הגיע?

יחימוביץ כנ"ל.....אמנם הרבה פחות נסיון מליבני, אבל בכל זאת חוקים רבים ועשיה פוליטית. לפיד כבנט אכן טירון. 

מנהל הפורום
10,000+

עודד , איני רואה שום תעמולה במה שאני כותב,  אני מציין עובדות,

האם לבני בעלת נסיון ביטחוני, שתיתן מענה לאיומים שבהם אנו שרויים ???

האם שלי יחימוביץ  בעלת נסיון בטחוני שתיתן מענה ???

האם ביבי נתניהו עם הרבה נסיון בטחוני ופוליטי מסוגל לתת פתרון למצב בו אנו נמצאים ???

האם אהוד ברק, שלכל הדיעות איש מבריק, נתן פתרון למצב,  ???.

לזאת אתה קורא תעמולה ???

אני לא מכיר את בנט, כמו את שלי, כמו את ליבני,  ולכן אני טוען, שלפעמים מטאטה חדש עדיף, כי הוא מנוטרל מכל השיקולים וההתחייבויות שהיו מתחת לשולחן.

אז קבל את דבריי כדיעה ולא כתעמולה,  כשם שאני מכבד את דיעותיך, שלחלק מהם אני אף מסכים.

במדינה שסיסמאות לא עולות כסף אלא הציבור משלם, אז בהחלט בנט כוכב עולה, השאלה לאן וכיצד!!! מה לא מספיק עם הסיסמאות?

לא פלא שהכנסת שהפכה מבית המחוקקים ללשכת עבודה ( ראו את הרשימות החדשות כולל של שלי ... כמה עיתונאים וחסרי ניסיון ציבורי התברגו ???) אז בהחלט בנט כוכב עולה!!!

אם שלי אכן תלך או תשב איתו זה באמת לא כל כך משנה!!! כי אף אחד מהם לא באמת מתכוון למה שהוא אומר, הבעיה שהציבור המרכזי ימשיך לא להיות מיוצג, פשוט ישתמשו בו כמו שמשתמשים בדברים אחרים....

מתי יהיה מצב כזה שבאמת יהיה ייצוג לזוגות הצעירים מעמד הבניים ולא כל מיני קומבינות של הכל מכל , זה פשוט לא עובד ולא עבד ולא יעבוד,,, אך מצליחים לעבוד על כולם, קחו דוגמה את ש"ס איך היא במשך שנים דואגת לציבור שלה במליארדים שאנו משלמים... ונמשיך לשלם ואתם יודעים למה? כי לנו את הש"ס שלנו, לנו בעצם אין ייצוג ולכן כל פעם מתאכזבים מחדש.... חבל אולי הגיע הזמן שתתעוררו אל תלכן להצביע כי במילא זה לא משנה מה שהיה הוא שיהיה רק " ש"ס של זוגות צעירים ומעמד הבניים" תשנה את המצב

בנט הוא העתק מדויק של ביבי מלא סיסמאות והבטחות לפני הבחירות אחרי הבחירות השקרים כבר יוצאים בנט ביבי זה נבילה וזה טריפה אין מנהיג נורמלי כרגע חבל על המאמץ של כל הבחירות האלה

בניגוד לכולכם גם יחד - מה שמעניין אותי זה הקו / מצע של המפלגה ולא מי העומד בראשה.

כל האישים הדגולים שהזכיר כאן עודד נתגלו כרמאים עלובים בשעת מבחן.

כך שרון שהבטיח שדין נצרים כדין תל אביב, בגין שביקש בית בנאות סיני ורבין שהבטיח שעם הפלשטינאים נפגש רק בשדה הקרב - אבל מסר לאויב אלפי כלי נשק ותמושת שתוך זמן קצר הופנו כנגד חיילי צהל ואזרחי ישראל - לא רק מתנחלים (למגינת ליבם של סייעני האויב מבית).

מבחינתי - המצע של הבית היהודי הוא הקרוב ביותר לתפיסת עולמי - וזאת כאשר מדברים על רשימות שאין סיכוי שלא יעברו את אחוז החסימה.

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר