שלום? סיכוי קלוש.

הסיכוי שישרור שלום דומה לסיכוי ששלג ירד באילת באמצע אוגוסט.

למה לא יכול לשרור שלום?

לפני הכל כי יש רוב שמתנגד לשלוםן ורוב זה ילך ויגדל משנה לשנה מפני שהרחם של תומכי השלום לא מסוגל לעמוד מול הרחם של מתנגדי השלום, תחשבו כמה ילדים בממוצע יש למשפחות בגוש הימין שכולל את החרדים והדתיים ובמיוחד המתנחלים לעומת ילד עד שניים למשפחות המרכיבות את גוש השמאל וכלה או חתול..

תזכרו מה אמר עראפת בזמנו "הרחם הערבי מוסלמי ינצח את הרחם היהודי"....אז עכשיו הדילמה עומדת בפנינו,האם עדיפה קטנה יותר אבל עם גושי התיישבות וגבולות ביטחון ובעיקר עם רוב יהודי או התנחלויות פזורות בכל מקום עם מתנחלים שעושים חיים ומצבם הכלכלי ווי.אי.פי עם בריכות והטבות למכביר.

אני בעד התיישבות יהודית בכל חלקי ארץ ישראל השלימה לא לוותר על סנטימטר, תוך קריאת תיגר על הכובש הפלסטיני ולסלקו מישראל.

למה לא יכול לשרור שלום?

לפני הכל כי יש רוב שמתנגד לשלוםן ורוב זה ילך ויגדל משנה לשנה מפני שהרחם של תומכי השלום לא מסוגל לעמוד מול הרחם של מתנגדי השלום, תחשבו כמה ילדים בממוצע יש למשפחות בגוש הימין שכולל את החרדים והדתיים ובמיוחד המתנחלים לעומת ילד עד שניים למשפחות המרכיבות את גוש השמאל וכלה או חתול..

תזכרו מה אמר עראפת בזמנו "הרחם הערבי מוסלמי ינצח את הרחם היהודי"....אז עכשיו הדילמה עומדת בפנינו,האם עדיפה קטנה יותר אבל עם גושי התיישבות וגבולות ביטחון ובעיקר עם רוב יהודי או התנחלויות פזורות בכל מקום עם מתנחלים שעושים חיים ומצבם הכלכלי ווי.אי.פי עם בריכות והטבות למכביר.

את השלום ההזוי שלך אנחנו רואים ושמעים יום יום ושעה שעה מחצי האי סיני - חבל ארץ אדיר שנמסר לאויב המצרי תמורת הסכם שלום -ובעזה ועוטף עזה שלמעלה מ 10.000 יהודים הפכו לפליטים, רק בשביל למסור את אדמתם-אדמתנו לחוטפי חיילים  ומשגרי רקטות על נשים וילדים.

ארץ ישראל שיכת לעם היהודי והמתנחלים הם נאמני ארץ ישראל המיישמים את בעלותנו על הארץ הזו.

בריכות השחיה שלך מזכירות לי את דברי בגין בשנות ה 80 על הקיבוצים... לפחות תנסה להיות מקורי.

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

הענחין אם הרחם הימני מול הרחם השמאלני,הוא לב הענין,

לא ירחק היום שראש הממשלה יהיה מש"ס ואתו ערבי בקואליציה

יש לך ספק בכך? אנחנו דוהרים בצעדי ענק למדינת הלכה .

הדת תשלוט כאן וזה עניין של זמן, ואז יעמוד רב שנשלט בחוטים מאחור ע"י מועצת חכמים, בכנסת תהיה תפילת שחרית מנחה וערבית,ועוד כאלה הנחתות דת, אגב זה יתאים למנהיגים הסובבים אותו כמו מורסי ועוד.

לשם כך נהרגו למעלה מעשרים אלף מטובי בניה של האומה היהודית? לאן פניה של מדינת היהודים מועדות? כפי שזה נראה כרגע מצבנו קשה ואיני יכול לומר שאני רואה נקודת אור באפלה.

לצערי מה שנותר ולא נהרס ע"י למעלה ממליון רוסים שהגיעו לכאן במסגרת "חבר מביא חבר" על אף שאחוז קטנטן מהם יהודים יהרסו הדתיים.

ולכן איני יכול שלא לברך ולזרז את תוכניתו של אחמיניג'ד לגבינו בתקווה שמי שאישאר לאחר מכן יקים כאן מדינה יהודית חופשית שתחייה בשלום עם שכנותיה, אין כל דרך אחרת.....

הדת תשלוט כאן וזה עניין של זמן, ואז יעמוד רב שנשלט בחוטים מאחור ע"י מועצת חכמים, בכנסת תהיה תפילת שחרית מנחה וערבית,ועוד כאלה הנחתות דת, אגב זה יתאים למנהיגים הסובבים אותו כמו מורסי ועוד.

לשם כך נהרגו למעלה מעשרים אלף מטובי בניה של האומה היהודית? לאן פניה של מדינת היהודים מועדות? כפי שזה נראה כרגע מצבנו קשה ואיני יכול לומר שאני רואה נקודת אור באפלה.

לצערי מה שנותר ולא נהרס ע"י למעלה ממליון רוסים שהגיעו לכאן במסגרת "חבר מביא חבר" על אף שאחוז קטנטן מהם יהודים יהרסו הדתיים.

ולכן איני יכול שלא לברך ולזרז את תוכניתו של אחמיניג'ד לגבינו בתקווה שמי שאישאר לאחר מכן יקים כאן מדינה יהודית חופשית שתחייה בשלום עם שכנותיה, אין כל דרך אחרת.....

מהמיקלדת שלך למחשב העל של אלוהים - הלוואי  !!!

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

אני קורא ומתקשה להאמין שיהודי יכול לכתוב דברים מהסוג שכתבת ואני מצטט אותך "ולכן איני יכול שלא לברך ולזרז את תוכניתו של אחמדינג'אד לגבינו בתקווה שמי שישאר לאחר מכן יקים כאן מדינה יהודית חופשית שתחייה בשלום עם שכנוצתיה, אין כל דרך אחרת..."

אני מקווה שמשהו השתבש בהבנת הניקרא אצלי, שאם לא כך הבנתי מימך, שאתה מקווה שתוכניתו של הצורר והאויב אחמדינג'אד

להשמידנו תצא אל הפועל.

חס וחלילה, שדברי הבלע שלך כלפי אזרחי ישראל היהודים לא יצאו לפועל. מה קרא לך? אתה יהודי?

אתה מדבר כמו איש חולה המסוכסך עם עצמו. תתביש לך! לאחל להשמדת ישראל בידי אויב מוצהר? עברת כל גבול.

אני מקווה שלא הבנתי אותך נכון. 

למה לא יכול לשרור שלום?

אין ספק שאתה חי בלה לה לנד....

גבולות ביטחון - האם נסיגה תציב אותנו בגבולות ביטחון.

ראינו איזה גבול בטחוני מעולה קיבלנו מול עזה.

אני מבין שאתה רוצה גבול דומה אך ארוך הרבה יותר.

שבוע טוב ידידיי

היות שרוב הכותבים כאן שפויים ומפוכחים,

אז שתלו את המה שמו   nnnc10   כדי לנסות לתת ביטוי להזויים התלושים מהקרקע.

איזה שם בחר  לא,לא,לא,כן,10

יש להתעלם ממנו, או שהוא בן 12, או שלא נולד בארץ הזו, או פשוט תכנתו אותו לדבר שטויות.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר