גברת ציפי לבני אינה אלטרנטיבה לנתניהו,כי ההבדל ביניהם זה היחס לחרדים,בלבד

בענין דעות,שניהם שמאלנים,

הגברת הזו מליונים הצביעו עבורה ,היא אכזבה אותם,לא בגלל פוליטיקה קטנה,

אלא בגל נפיחותצ מוחית, זה שיטטי אצלה,הנפיחות והבגידה בבוחרים

דבריך העלו אצלי כמה שאלות נוספות.

היא נותנת חלופה מצויינת לביבי, כך אמרת, אם תזכה יחד עם גוש המרכז ברוב.

נכון להיום, המפלגה שלה נוגסת בקולות העבודה ומפלגתו של יאיר לפיד.

הרי היא לא מצליחה לקחת קולות מהימין, כך שבמקום 2 מפלגות גדולות יותר, נניח, עם 20 מנדטים (אופטימית עד יומי האחרון) לעבודה ו-10 ללפיד, היא מפצלת את הקולות בין 3 מפלגות.

ונניח שהיא תהיה המפלגה הגדולה ביותר מבין כל מפלגות השמאל-מרכז.

עד כמה שאני יודעת הרכבת הממשלה מוטלת על המפלגה שלה מספר המנדטים הגדול ביותר.

האם אתה באמת רואה, גם בחלומותיך הורודים ביותר, איזושהי קונסטלציה שתאפשר ללבני להקים ממשלה בלי הדתיים בהרכב כזה או אחר? אתה יודע, מסתבר שכדי להוות חלופה שלטונית צריך לדעת להתפשר, לא רק עם הפלשתינים אלא גם עם בני עמך, עד כמה שתסלוד הנפש מהם........

ונניח שתקום ממשלת אחדות לאומית, מי לידך יתקע שלבני לא תעשה את שעשתה בבחירות הקודמות, תקום ותלך בגאון לפינה כי לא לכבודה להיות מספר שתיים של נתניהו או כל פוץ אחר שיעמוד בראשות הממשלה?

לבני לא עשתה שום טעות? באמת?

לפי וייסגלס ובכוונה אני נתלית בו ולא בעיתונאים כאלה ואחרים, לא ברור למה היא לא חיכתה עוד כמה ימים לבקשתו של אולמרט שמתלבט על המשך דרכו, ולא, אל תבין אותי לא נכון, איני בטוחה שאולמרט טוב ממנה, אבל היה דיבור שהם ילכו יחד, ובכן, מדוע אצה לה הדרך? אין טעות? אין כאן אגו?

אז באמת סלח לי שאיני שותפה למצהלות השמחה שלך, הוכחתי כבר שאני סקפטית הרבה יותר ממך ולצערי גם צדקתי בחגיגות האיחוד של הליכוד-קדימופז ואותה סקפטיות מלווה אותי גם עכשיו רק שהטעם חמצמץ הרבה יותר ונעים הרבה פחות.

בקיצור הפכת שופר של ביבי, מתאים לכל הדרישות שהזכרת. וקשה להתייחס ברצינות לאמירתך  ,כשלפיד עצמו אומר שאינו מועמד לראשות ממשלה. ובצדק רב.

לגבי המצביעים שאת כה חוששת שיקחו מהעתונאים......ככה זה, עדיף שתיקח ליבני ולא ביבי, כי אם לא הבנת......לרוב עם ישראל יש בעיה קשה עם העובדה שלא היה תחליף לביבי !! תפנימי. כמו כן, יש המוני חילוניים שבכלל לא הולכים להצביע מיאוש.....אי איכפתיות, וכיו"ב. לעודד את הללו להגיע ולבחור, לתת אלטרנטיבה לביבי, רק ליבני יכולה. ככה זה עובדתית. 

כל הגוש הדימיוני הזה נחמד ויפה ומדברר עצמו מצוין, אבל לא שווה ללא ליבני שמקיימת את האלטרנטיבה היחידה . זו דעתי האישית. 

נסיים זאת, כי איני דובר של ליבני, אבל מרגיז אותי רצח האופי שהופך את האמת, לטובת ביבי, בשיטתיות , כשווייסגלס הופך עמוד מוצק להשען עליו.......ואגב , לאולמרט יש פה, לו רצה היה מדבר בעצמו. 

מנהל הפורום
10,000+

יפה. את כל הסטיגמות על השמאל אתה מקיים באדיקות.

הפכתי שופר של ביבי. למה? כי העזתי לומר שאיני שפוטה של לבני וקשה לך עם הביקורת הזו.

לא הבנתי או לא מתאימים הדברים שלי לתיזה שלך?

לבני אינה אופציה למיואשים, צר לי לאכזב אותך, וזה לא עובדתי כלל וכלל. אני מהמיואשים ומעשיה של לבני דוחפים אותי לכיוון מר"צ. גם זו עובדה הגם שאולי אינה נושאת חן מלפניך.

ואתה עושה עבודה מצויינת בדברור לבני, כי אין כאן שום רצח אופי אלא התמקדות בעובדות שלך נוח להתעלם מהן ואם זה עובד לטובת ביבי אזי מישהי צריכה לעשות בדק בית רציני וזו לא אני.

יפה. את כל הסטיגמות על השמאל אתה מקיים באדיקות.

הפכתי שופר של ביבי. למה? כי העזתי לומר שאיני שפוטה של לבני וקשה לך עם הביקורת הזו.

לא הבנתי או לא מתאימים הדברים שלי לתיזה שלך?

לבני אינה אופציה למיואשים, צר לי לאכזב אותך, וזה לא עובדתי כלל וכלל. אני מהמיואשים ומעשיה של לבני דוחפים אותי לכיוון מר"צ. גם זו עובדה הגם שאולי אינה נושאת חן מלפניך.

ואתה עושה עבודה מצויינת בדברור לבני, כי אין כאן שום רצח אופי אלא התמקדות בעובדות שלך נוח להתעלם מהן ואם זה עובד לטובת ביבי אזי מישהי צריכה לעשות בדק בית רציני וזו לא אני.

כל העובדות שהצגת הן לטובתה, ולא כפי שהפכת את היוצרות. זה מה שמדאיג. מר"ץ? שיהיה לך בהצלחה. ליבני נלחמת על הבית/הנהגה ! מר"ץ נלחמים להוכיח שלא נעלמו לשנים.....עם כל הכבוד, יש סדרי עדיפויות. 

אין תחליף לליבני בשפיות. חשוב לחזקה ולא לצאת נגדה בתעמולה ממש עויינת. 

אין מי שינהיג את המרכז כרגע. רק ליבני. תפנימי ! (או שלא תפנימי ....מה שיותר סביר ,לאור תגובתך) 

היא האדם האחרון שצריך לצאת כנגדו כיום. ודווקא אותה סימנת כמטרה. מוזר. 

מנהל הפורום
10,000+

אני הפכתי את היוצרות כיוון שאתה שפוט של לבני ולכן אינך מסוגל לראות את המציאות אלא כפי שהיא מתאימה לך לתיזה שלך.

כן, מר"צ. כיוון שהם אומרים את שהם מאמינים בו ולא אומרים את שאתה, הבוחר, רוצה לשמוע.

הבית הוא של כולנו ולא ראיתי שלבני נלחמה עליו יותר מידי כשהיא עמדה בראש האופוזיציה ו/או כשהיא לא נבחרה להנהגת קדימה.

ועם כל הכבוד אכן יש סדרי עדיפויות וזה לאחד כוחות כדי להשפיע ולא ללכת בראש מפלגה קיקיונית חדשה כדי להיות בראש.

עבורך אין תחליף ללבני בשפיות ואולי אתה צודק לאור כל חסרי השפיות שמסתובבים בינינו, אבל חשוב להיות מציאותי ולא להיות חסיד שוטה ולנסות להתאים את המציאות לתיאוריה.

אין מנהיג למרכז, צודק, גם לא לבני, בטח לא בעיני, תפנים שאנשים עם דעות שונות משלך אינם בהכרח שוטים אלא פשוט בעלי דעות שונות משלך, או שלא תפנים, מה שיותר סביר לאור דבקותך העיקשת באופציית לבני.

כל מי שיוצא לציבור הופך עצמו למטרה. סימנתי אותה כמטרה מאותה הסיבה שאתה הופך אותה לקדושה.

אני הפכתי את היוצרות כיוון שאתה שפוט של לבני ולכן אינך מסוגל לראות את המציאות אלא כפי שהיא מתאימה לך לתיזה שלך.

כן, מר"צ. כיוון שהם אומרים את שהם מאמינים בו ולא אומרים את שאתה, הבוחר, רוצה לשמוע.

הבית הוא של כולנו ולא ראיתי שלבני נלחמה עליו יותר מידי כשהיא עמדה בראש האופוזיציה ו/או כשהיא לא נבחרה להנהגת קדימה.

ועם כל הכבוד אכן יש סדרי עדיפויות וזה לאחד כוחות כדי להשפיע ולא ללכת בראש מפלגה קיקיונית חדשה כדי להיות בראש.

עבורך אין תחליף ללבני בשפיות ואולי אתה צודק לאור כל חסרי השפיות שמסתובבים בינינו, אבל חשוב להיות מציאותי ולא להיות חסיד שוטה ולנסות להתאים את המציאות לתיאוריה.

אין מנהיג למרכז, צודק, גם לא לבני, בטח לא בעיני, תפנים שאנשים עם דעות שונות משלך אינם בהכרח שוטים אלא פשוט בעלי דעות שונות משלך, או שלא תפנים, מה שיותר סביר לאור דבקותך העיקשת באופציית לבני.

כל מי שיוצא לציבור הופך עצמו למטרה. סימנתי אותה כמטרה מאותה הסיבה שאתה הופך אותה לקדושה.

טוב....."חסיד שוטה"....ושותה.....הופך את ליבני לקדושה....וואלה ! אם טעיתי וזו זהבה גלאון? מתנצל ! לך התשובות, השכילי אותי. emo_56.png או אולי חוטובלי,נס,ליבנת....אולי התבלבלתי ליבני/ליבנת.....(מה לעשות, לשלי אין מראה של קדושה....למרות האיכויות שלה)

מנהל הפורום
10,000+

מחוייבת אישית לייצג את ישראל השפויה,דמוקרטית ,ליברלית, שותפות של כולם בעול.....בשרות צבאי ולאומי, חידוש המשא ומתן מוך אבו מאזן, לעומת הקיפאון של ביבי והתחזקות חמאס בשל כך. 

מילותיה בודאי חדרו עמוק לציבור רחב בישראל שחש יאוש בתקופה האחרונה, כשהימין הקיצוני השתלט על הליכוד. 

עמדה על הערכים שמובילים את רוב הציבור בישראל השפויה, סרבה לראשות ממשלה בכניעה לסחיטת חרדים וכיו"ב.

שילמה מחיר בקדימה על כך שלא ויתרה, לא חיפשה "גובים" כפי שמה להוטים למשרת שר/סגן בקדימה רצו.

כיום חזקה ומנוסה מאוד, נותר לאחל לה הצלחה גדולה בשיתוף עם הגוש השפוי/דמוקרטי/ציוני/ רודף שלום שהולך וגדל.

אישית אני סקרן מאוד ומצפה להפתעות בהתאחדות למען מטרה שכה חשובה לישראל בעתיד. 

ישר כח !!! הגברת האמיצה הזו יכולה בקלות להציג אלטרנטיבה לקפאון ביברמן. לשינאת החינם שמתודלקת ע"י גורמי ימין הזויים, לפערים חברתיים נוראיים שנוצרו תחת המימשל דהיום. פערים שמסכנים את הריקמה החברתית שלנו כולנו.

מבחינתי, מוטב ואידיאלי יהיה אם נתניהו יפנים שהגיע הזמן לשינוי ולא להסחף לימין קיצוני שמשתלט על דרכו. יקח את מיטב אנשיו ויחבור לגוש שפוי שמייצג את דרכו בחיים. ותיווצר סוג של ממשלת אחדות כפי שהיה ראוי שתיווצר אחרי הבחירות האחרונות. 

רוטציה? אולי.....הדרך תמצא, אבל רק אם הגוש השפוי יקבל מספיק מנדטים. והבנה של ביבי שהוא מאבד את דרכו, וישראל חשובה יותר מאגו. 

הגברת הראשונה של ישראל ! emo_49.png

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

עודד, תהיה בריא, הויכוח עובר לפסים של עלבון אישי ואני לא שם.

זו דעתי על הגברת לבני.

אינך שותף לה וזה סבבה מבחינתי אבל תרגיע, זו דעתי על לבני ולא עליך כך שאינך צריך להתנגח איתי בכזה כוח.

מר"צ אינה רק זהבה גלאון הגם שהיא עומדת בראש התנועה הזו אלא אנשים נוספים, סופר איכותיים, שכבר הוכיחו עצמם בכמה וכמה הזדמנויות.

יש ללבני איכויות, לא טענתי לרגע שאין, טענתי טענה פשוטה שאינך מוכן לעכל כי היא פוגעת לך במראה הצחור של לבני, שהיא מונעת משיקולי אגו לפחות באותה המידה שהיא מונעת מדאגה למדינת ישראל.

ואני מבססת את דעתי זו על התעלמותה ממה שהתנועה שלה עושה לגוש השמאל-מרכז המפורר ממילא.

וכמי שהעלה פוסט שעוסק בעניין האגו הייתי מצפה ממך לקצת יותר הגינות וקצת יותר יושרה, ולא לסובב את הדברים כך שכולם נגועים מלבד הגברת טפלון שהיא זכה, צחה וברה, ולה כל הכתרים.

ובזה תסלח לי אם אסיים איתך את הדיון הזה שגוזל הרבה מעבר למה שראוי לו.

אלה צודקת, לא גלאון ולא ליבני מתאימות להנהיג עם ,  לא חיכינו 3000 שנה למושיעות הללו.

אם ביבי לא מתאים, אז יש לנו אחרים בעלי יכולות הרבה יותר טובים ממנו.

עודד, תהיה בריא, הויכוח עובר לפסים של עלבון אישי ואני לא שם.

זו דעתי על הגברת לבני.

אינך שותף לה וזה סבבה מבחינתי אבל תרגיע, זו דעתי על לבני ולא עליך כך שאינך צריך להתנגח איתי בכזה כוח.

מר"צ אינה רק זהבה גלאון הגם שהיא עומדת בראש התנועה הזו אלא אנשים נוספים, סופר איכותיים, שכבר הוכיחו עצמם בכמה וכמה הזדמנויות.

יש ללבני איכויות, לא טענתי לרגע שאין, טענתי טענה פשוטה שאינך מוכן לעכל כי היא פוגעת לך במראה הצחור של לבני, שהיא מונעת משיקולי אגו לפחות באותה המידה שהיא מונעת מדאגה למדינת ישראל.

ואני מבססת את דעתי זו על התעלמותה ממה שהתנועה שלה עושה לגוש השמאל-מרכז המפורר ממילא.

וכמי שהעלה פוסט שעוסק בעניין האגו הייתי מצפה ממך לקצת יותר הגינות וקצת יותר יושרה, ולא לסובב את הדברים כך שכולם נגועים מלבד הגברת טפלון שהיא זכה, צחה וברה, ולה כל הכתרים.

ובזה תסלח לי אם אסיים איתך את הדיון הזה שגוזל הרבה מעבר למה שראוי לו.

אין כאן שמץ של נימה אישית. וכן יש כעס על רצח אופי של ליבני.

היא ויתרה באופן הכי מכובד על תפקידים. על ראשות ממשלה, רק בגלל עקרונות. איפה כאן ענין האגו? היתה הפוליטיקאית היחידה שנהגה כך. הפסידה בקדימה בשל כך, ענין האגו לדעתי הוא האחרון שעומד על הפרק. רק יושרה ואמינות. 

לגבי אולמרט, אני משוכנע שסיכמו בינהם. לא סתם המתינה, אמרה זאת בתקשורת, אולי אולמרט המתין יותר מידי ועבר את גבולות הזמן הסביר? אין הרבה זמן.....

ומענין למה הבאת את אולמרט לדיון.....שהרי צדיק איננו. בינתיים היחידה שישרה היא ליבני, וכאן מצידך זה לרעתה....טפלון אמרת....וזה די מדהים. 

באמת יש לסיים את הארגומנט הזה. ישר כח. 

מנהל הפורום
10,000+

היא גאון,פז נוזל ממנה,

רק בקושי עוברת את אחוז ה,,,

קצת אמת  על הגברת לבני  בבחירות הקודמות היא זכתה ב29 מנדטים נתנו לה  אמון וקרדיט מה היא עשתה אם זה כלום לא כלום 4 שנים באופוזיציה  איזה חוקים היא יזמה כלום באלו ועדות היא ישבה כלום מה היא תרמה ב4 שנים אפילו באופוזיציה כלום לא כלום ניאה כאילו היא מחפשת גוב כי היא לא אוהבת לעשות כלום באישיות שלה זה אני נחמדה אז אנירוצה להיות ראש ממשלה נחמדות זה לא דבר מספיק אפילו החברים בקדימה הדיחו אותה  כי היא לא עשתה כלום אני לא חושב שלאדם כזה צריך לתת קרדיט תשוו אותה עם יחימוביץ כמה חוקים היא הצליחה להעביר כמה  היא לחמה עבור האזרחים אני יצביע לאדם שנלחם ויודע כי המדינה שייכת לאזרחים ושיחסי הגומלין בן מדינה לאזרח שווים ולא כמו נתיהוא המדינה  זה אני ולא כמוליבני אני חמודה תצביעו לי כי אין לי מה לעשות

אני חושב שבאמת העם היום צריך וחייב להצביע למפלגת העבודה  ולשלי יחימוביץ אני לא מחפש ראש ממשלה  גנרל אני מחפש ראש ממשלה  אנושי אנשי צבא יש מספיק ובכלל נימאס לי מאנשי צבא שאין להם מינימוםאינטואיציה או חוש ניהול או מנהיגות תראו מה יצא מגנרלים  לא שלום לא כלכלה לא פיתוח לא חשיבה רחוקת טווח  אנשים שרוב חייהם חיים לפי ספר או פקודות תמיד ימתינו שיגידו להם מה לעשות לעולם הם לא יהיו יצירתיים  ואם בנושאי צבא עסקינן  מה ביבי היה בצבא מה הדרגה שלו באזה מקצוע הוא עסק לפני שעבר לפוליטיקה מנהל מכירות של חברת רים איפה החברה הזו היום  מנהיג מקיף את עצמו באנשי מקצוע מעולים והוא קובע מדיניות  הוא המניג היצרתי עקרון של מנהיג מצאתי בשלי יחימוביץ ובנוסף יחס לאזרח חוש צדק חברתי כך שאני בטוח כי אחרי הבחירות  המצב הבטטה שאנחנו טובעים בו ואחרי הבחירות אם יבחר נתניהו הגזרות רק יחמירו  אני ממליץ בחרו בשלי אני לא חבר באף מפלגה ואני יצביע לפי האדם  ולשלי אם היא מעיינת בפורום תתחילי להצית את הרחוב ושהמחאה החברתית תחזור לרחוב אם לא את תפסידי תבחירות רשתות השיווק עושקות אותנו מחירי הנדלן בשמיים המדינה קורעת אותנו עם המיסים העקיפים הבראות על הפנים והחינוך ממש בביוב תני לנו מדינה נקיה  שקטה ושמכבדת את האזרחים אנחנו אזרחים חסרי כבוד

שמעתי שאמנון יצחק הקים מפלגה,

כמה שידוע לי הוא לא איש צבא, אולי באמת כדאי לתת לו צ'נס, מה יש להפסיד.

מעניין לראות על אותו המסך עימות בינו לבין נסרללה...

את האמת? היא קצת שחצנית אבל בסדר..

שעון טלפון | שעון GPS

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר