במקום הפסקת אש זמנית ללכת על שלום קבע

אין חולק על כך ששלום קבע צריך להיות המטרה האיסטרטגית של ישראל הציונית והשפוייה. מי שמטיף לטרנספר או להרג המוני של אזרחים אינו חלק מישראל שלנו. הקלישאה הידועה ששלום עושים עם אויבים תקפה כמובן גם במקרה הזה. הנהגה ישראלית ראוייה צריכה היתה לנצל את המעורבות של כל-כך הרבה גורמים בינלאומיים ולהציע הפסקת אש מיידית וכינוס של ועידה בינלאומית לשלום על בסיס תוכנית השלום הערבית שעשוייה להניב שלום קבע והכרה של העולם הערבי בקיומה של מדינת ישראל לצד מדינת פלסטין.

צדיק

ניסית להעביר דרישתך לחמאס לג'יהד האיסלמי ואיראן ?

ניסית ללמוד את אמנת החמאס למשל?

שתבין אין כמעט ישראלי שלא רוצה שלום ואחווה בין העמים ע"ב גבולות בטוחים ומוכרים, ע"פ החלטת מועצת הביטחון.

מעזה כבר יצאנו וכידוע הטרור חזר לפעול מתוכה נגדינו, ילדים לא ישנים בלילה וחלקם מרטיבים מפחד כבר 12 שנים,היית רוצה כך לילדך ונכדיך?

היית רוצה כך ביהודה ושומרון?

להנות היום מה שתפסידו למחר

עורו חברי הפורום מליארב מוסלמים שונא אותנו ורוצה לחסלנו,

נכשלו בטילים,חוזרים לפיגועים בארץ ומתאבדים

עורו חברי הפורום מליארב מוסלמים שונא אותנו ורוצה לחסלנו,

נכשלו בטילים,חוזרים לפיגועים בארץ ומתאבדים

מה אתה כל כך שש לצרף לקיצוניים הטרוריסטים את כל העולם המוסלמי? רוב העולם הזה אינו מעורב ועם חלקו אנו חיים מצוין ובשלום. 

חלק מהמדינות המוסלמיות בעולם הן בנות ברית אסטרטגיות לישראל. קזחסטאן,אוזבקיסטאן הן רק דוגמא . במדינות אלו רוב מוסלמי גדול, 73% ,88%, מקזחסטאן שיגרנו את הלויין עמוס 5, בת ברית.

אז מה אתה קופץ ומכליל. אינדונזים מבקרים כאן בהמוניהם כתיירים, המדינה המוסלמית הגדולה בעולם. וכך הלאה.....

למה יש נטיה לצרף ל 70 מיליון איראנים את כל האסלאם? כאשר גם בעולם המוסלמי האיראנים מיעוט קיצוני ובטל בשישים ! 

פניני, קרא קצת, תפנים, והזהר מהכללות שמפרנסות דוברים בחמאס ואלו שנלחמים בנו. אינך דובר שלהם. 

(אגב, משפחה מוסלמית באוזבקיסטן, הצילה חלק ממשפחתי באופן אצילי, כשארחה אותם כפליטי שואה כ 3 שנים ....חילקה את הלחם האחד שהיה לה עם משפחתי. והם כמשפחה מורחבת שלנו. ) 

שמור על מוצא פיך. זה לא מתאים לנסיונך מגובה שנותיך.

מנהל הפורום
10,000+

צדיק

ניסית להעביר דרישתך לחמאס לג'יהד האיסלמי ואיראן ?

ניסית ללמוד את אמנת החמאס למשל?

שתבין אין כמעט ישראלי שלא רוצה שלום ואחווה בין העמים ע"ב גבולות בטוחים ומוכרים, ע"פ החלטת מועצת הביטחון.

מעזה כבר יצאנו וכידוע הטרור חזר לפעול מתוכה נגדינו, ילדים לא ישנים בלילה וחלקם מרטיבים מפחד כבר 12 שנים,היית רוצה כך לילדך ונכדיך?

היית רוצה כך ביהודה ושומרון?

השלום ייכרת בין רוב מדינות ערב וישראל - זו תוכנית השלום הסעודית שאומצה על ידי מדינות ערב והפכה לתוכנית השלום הערבית. החמאס ייאלץ להיפרד מהזיית פלסטין השלימה בעזרת מצרים, סעודיה, קטאר, תורכיה ויתר מדינות ערב. כך נבודד את אירן והחיזבאללה וכך נסייע לאופוזיציה המתונה באירן להתחזק. כך צריכה לפעול הנהגה ישראלית אחראית מול אויבינו.

יש לי רק כמה שאלות קטנות, באמת קטנות ממש, להצעתך המבריקה.

החמאס לחש לך באוזן שהוא מוכן להיפרד מהזיית פלשתין השלמה?

כי אם כן יש כאן מבזק מדהים, אתה היחיד שיודע על כך.

שנית - מי זה "נבודד", "נסייע"?

שלישית - ההנהגה הישאלית האחראית שצריכה לפעול כעצתך מול אוייבינו פועלת לבד? בחלל ריק?

אני בטוחה שיש לך פתרונות נפלאים לקושיות זניחות אלה, שכן מבלי משים המשיח הגיע והוא התגלגל בך, ה"מבריק" באדם.

שלישית - ההנהגה הישאלית האחראית שצריכה לפעול כעצתך מול אוייבינו פועלת לבד? בחלל ריק?

אני בטוחה שיש לך פתרונות נפלאים לקושיות זניחות אלה, שכן מבלי משים המשיח הגיע והוא התגלגל בך, ה"מבריק" באדם.

חמאס אינו יכול לצאת כנגד העולם הערבי. היוזמה הערבית שהסכימו עליה כל מנהיגי מדינות ערב ,היחידה שהתנגדה היא איראן, היא יוזמה מבורכת ולוקחת את כל האספקטים בחשבון.

לטעמי צדיק צודק, היתה כאן החמצה, וחשוב לחזור ליוזמה מבורכת זו. (הוא לא ממציא כלום)

חשוב לקרוא את היוזמה הזו שמעטים מכירים.

חמאס בראשות הנייה היה שותף לדיונים, מכאן ברור שיש הבנה גם שם שאין פתרון אחר. גם חמאס אינו חי בבועה, יש שם אנשים חושבים, שלא נמעיט ביכולותיהם. 

כיום לאחר זמן......ברור שהיתה כאן החמצה. הלואי שנוכל לחזור לשם. 

ההתעקשות שלא לתמוך במדינה פלשתינית אינה רלוונטית. שהרי ברור שכך יהיה. מוטב בהסכמה והבנה, לא לטמון ראשנו בחול. 

שהרי ככל שיעבור זמן ונתעקש, נשחק לידי הקיצוניים, שכבר מצביעים על אבו מאזן כלוזר, בגלל טיפשות אצלנו, חובה לחזקו, שהרי הוא המנהיג הנאור ביותר שם.

כעת משנחלש אבו מאזן, מנוטרל חלקית, יתעוררו בגדה הקיצוניים שהוא מנטרל , וכל אידיוט יאמר ....הנה, הוא לא רלוונטי. לקיצוניים בימין יהיה במה להאחז לאחר שהביאו עלינו עוד אסון בהחלשת איש שהינו ההזדמנות הטובה ביותר להסדר. 

בינתיים האבסורד עצום, מדברים עם מחבלים, קיצוניים, מיליטנטיים, אסוניים.....ועם אבו מאזן לא. אם יש טמטום, זה בדיוק פרצופו. 

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%99%D7%95%D7%96%D7%9E%D7%AA_%D7%94%D7%A9%D7%9C%D7%95%D7%9D_%D7%94%D7%A2%D7%A8%D7%91%D7%99%D7%AA

מנהל הפורום
10,000+

עובדתית,רוב אזרחי לבנון,רוב אזרחי סוריה,רוב אזרחי מצרים ,רוב אזרחי ירדן ,שונאים אותנו ומיחלים שיסלקו אותנו,

באיראן שונא אותנו רק איש אחד הנשיא,ועוד כמה התומכים בו,גם בטורקיה המצב זהה

רק בצצניה זה חצי חצי,תזכיר לי בבקשה אפוא זה אוזבקיסטן ומה אכת לנו מהם ולהם מאתנו

תתאמץ פניני, להציף פחות ולהעמיק יותר, תכבד את הדיון. כתוב בגוגל /ויקיפדיה...קזחסטאן. צא ולמד !!

מנהל הפורום
10,000+

אתה טוב אתה,הרי כתבתי פעם שהציעו לי לנהל שם מה שאני יודע

הציעו עשרים אלףצ דולר,אבל,בררתי, אין שם מים,צריך להביא בקונטיינרים,

ביום 33 מעלות צלזיוס, בלילה מינוס 4, אז ויתרתי,

אתה הצעת אזרבייזאן, אז תהיה עקבי ,יקירי,אני אחד הטובים,גדול בכל,גם בגיל

המדינות שם ידידותיות, איסלאמיות, מהעשירות בעולם. קזחסטאן. ואל תתקן....כי זכור לי שכתבתי לך שמשם שיגרנו את עמוס 5. 

מנהל הפורום
10,000+

חמאס אינו יכול לצאת כנגד העולם הערבי. היוזמה הערבית שהסכימו עליה כל מנהיגי מדינות ערב ,היחידה שהתנגדה היא איראן, היא יוזמה מבורכת ולוקחת את כל האספקטים בחשבון.

לטעמי צדיק צודק, היתה כאן החמצה, וחשוב לחזור ליוזמה מבורכת זו. (הוא לא ממציא כלום)

חמאס בראשות הנייה היה שותף לדיונים, מכאן ברור שיש הבנה גם שם שאין פתרון אחר. גם חמאס אינו חי בבועה, יש שם אנשים חושבים, שלא נמעיט ביכולותיהם. 

ההתעקשות שלא לתמוך במדינה פלשתינית אינה רלוונטית. שהרי ברור שכך יהיה. מוטב בהסכמה והבנה, לא לטמון ראשנו בחול. 

שהרי ככל שיעבור זמן ונתעקש, נשחק לידי הקיצוניים, שכבר מצביעים על אבו מאזן כלוזר, בגלל טיפשות אצלנו, חובה לחזקו, שהרי הוא המנהיג הנאור ביותר שם.

כעת משנחלש אבו מאזן, מנוטרל חלקית, יתעוררו בגדה הקיצוניים שהוא מנטרל , וכל אידיוט יאמר ....הנה, הוא לא רלוונטי. לקיצוניים בימין יהיה במה להאחז לאחר שהביאו עלינו עוד אסון בהחלשת איש שהינו ההזדמנות הטובה ביותר להסדר. 

בינתיים האבסורד עצום, מדברים עם מחבלים, קיצוניים, מיליטנטיים, אסוניים.....ועם אבו מאזן לא. אם יש טמטום, זה בדיוק פרצופו. 

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%99%D7%95%D7%96%D7%9E%D7%AA_%D7%94%D7%A9%D7%9C%D7%95%D7%9D_%D7%94%D7%A2%D7%A8%D7%91%D7%99%D7%AA

עודד, כמו שאבי ז"ל נהג לומר: הטון עושה את המוסיקה.

מספיק לטמון ראש בחול.

אתה מגבה את דבריו של הצדיק הלא צודק ובעצם הולך לכיוון שבו אנחנו אמורים להיות הילד הגדול בגן ולהבליג ולעשות ומה לא, כששאר הילדים בארגז החול בכלל במקום אחר.

איפה ההתעקשות לא לתמוך במדינה פלשתינית?

אני חייבת בעל כורחי, בגלל דבריך, למצוא עצמי תומכת בביבי שהצהרת הכוונות שלו על שתי מדינות לשני עמים (נאום בר אילן המפורסם) סוייגה בדרישה מהחמאס להכיר במדינת ישראל.

בזמנו ביטלתי את הדרישה הזו, כאילו מה, אנחנו מדינה חזקה ועובדה קיימת צריכים את ההכרה הזו? בואו נתקדם ונתעלם מזה.

יודע משהו? צדק. ומה שקורה בדרום ומתרחב למרכז מעיד על כך.

לא קורה כלום מעמידה על עקרונות כאלה ואחרים וסירוב להתפשר.

לא צריך להיות כל הזמן בעמדת ההלקאה העצמית וחיפוש איפה טעינו.

גם עכשיו מסרב החמאס בתוקף לכל הצעה שמגיעה ממדינות ערב כאלו ואחרות כדי לסיים את ירי הטילים ולהגיע להפסקת אש מגובה בהסדר שיאפשר שלווה ושקט.

אז הוא (הצ') אולי לא המציא שום דבר אבל הוא תלוש באותה המידה ששמעון פרס שאני מאד אוהבת ומכבדת היה כשהוא ראה בחזונו אוטוטו מזרח תיכון חדש, ואפילו הוא מדבר קצת אחרת היום, כי מה לעשות וצריך להתמודד עם המציאות ולא עם חלומות באספמיא.

האיש שאתה אומר שהוא ההזדמנות הטובה ביותר להסדר לא ממש נותן את הטון בקרב אלה שממשיכים לירות ולא מוכנים לשום הסדר.

אז בוא נתחבר למציאות העכשווית ולא לכל מיני פתרונות שעיקרם האשמות ולא שום דבר פרקטי.

לא מדובר על מדינה פלסטינית,אלא על הדה לגטימציה של מדינת ישראל

במזרח התיכון הכל נקבע בכוח

כרגע יש מלחמה,לקבוע למי הכוח,

האביב הערבי מוסר לך ד"ש.

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

אין חולק על כך ששלום קבע צריך להיות המטרה האיסטרטגית של ישראל הציונית והשפוייה. מי שמטיף לטרנספר או להרג המוני של אזרחים אינו חלק מישראל שלנו. הקלישאה הידועה ששלום עושים עם אויבים תקפה כמובן גם במקרה הזה. הנהגה ישראלית ראוייה צריכה היתה לנצל את המעורבות של כל-כך הרבה גורמים בינלאומיים ולהציע הפסקת אש מיידית וכינוס של ועידה בינלאומית לשלום על בסיס תוכנית השלום הערבית שעשוייה להניב שלום קבע והכרה של העולם הערבי בקיומה של מדינת ישראל לצד מדינת פלסטין.

אתה באמת צדיק גדול

כזה גדול שפשוט חי לו בלה לה לנד.

חולם על שלום עם שכנים שמטרתם להשמידך, מקווה שסעודיה או מצרים יצילו אותך...

אתה מזכיר לי אדם מהמר בטוטו.

הוא חי על תיקווה שאולי יום אחד הוא יהיה עשיר.

ההבדל היחד הוא - שאותו אדם אם לא זכה במקסימום איבד כמה שקלים.

אתה ידידי עלול לאבד את חייך חיי יקירך וחיי כולנו אם ההימור יסתבר כלא מוצלח.

ודי עם לתת צנס. על כך צאנס שנתנו, קיבלנו סטירת לחי מצלצלת.

נכון שהשמאל אוהב לתת לעצמו סטירות לחי.

אבל אלו הרבה פחות כואבות מהסטירות של אותם גורמים שאתה מקווה ליצור איתם שלום...

אני מעדיף כל יום לקבל סטירה מאיש שמאל כמוך ולא חלילה סטירה מאלו שאתה מתרפס לעומתם.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר