אני לא יכולה לחיות בלי במבה

מה יהיה אם יפסיקו עם המוצרים של אוסם

נכון שהמחירים אצלנו בארץ יקרים . אבל מה גם לא לאכול

לאן היגענו . זה לא בסדר שרוצים להוריד מהמדפים את המוצרים של אוסם

emo_91.png   shirly  

תפסידי את הבמבה ותרוויחי בתחת

על רקע העלאת מחירי המזון שנכנסת לתוקפה בימים אלה, לאחר החגים, קוראים בתנועת "ישראל יקרה לנו" לחרם צרכני על מוצרי חברת "אסם", החל מה-14 באוקטובר. ראשי התנועה הכריזו אתמול כי בשלב הראשון הם קוראים לחברי קבוצתם להימנע מקניית חטיפים של חברת "אסם", ובראשם "במבה", "ביסלי" וכן קטשופ של "אסם" למשך חודש. התנועה תפרסם רשימה של תחליפים למוצרים הללו באתר האינטרנט שלה.

עד כמה המחאה הזו תצבור תאוצה? נצליח כמו במקרה של הקוטג לדעתכם??

11:02 09-10-2012|פנקס הקטן כתב:אני מבקש מכל המארגנים ,  אנא אל  "תשברו " ככה צריך להנחיל לכל הטינקונים , אנחנו לא הפריירים 
שבזכותם אתם זכאים ל" תספורות חינם ואנחנו נשלם את המחיר 

על רקע העלאת מחירי המזון שנכנסת לתוקפה בימים אלה, לאחר החגים, קוראים בתנועת "ישראל יקרה לנו" לחרם צרכני על מוצרי חברת "אסם", החל מה-14 באוקטובר. ראשי התנועה הכריזו אתמול כי בשלב הראשון הם קוראים לחברי קבוצתם להימנע מקניית חטיפים של חברת "אסם", ובראשם "במבה", "ביסלי" וכן קטשופ של "אסם" למשך חודש. התנועה תפרסם רשימה של תחליפים למוצרים הללו באתר האינטרנט שלה.

כל הכבוד כמו באירופה.סוף לניצול של מעמד הביניים כדי לממן מטוסים פרטיים של טייקונים.לא לקנות.

כל הכבוד כמו באירופה.סוף לניצול של מעמד הביניים כדי לממן מטוסים פרטיים של טייקונים.לא לקנות.

א ) החלטנו  ש"חרם  צרכנים"  נשמע  לא  טוב  וקוראים  לזה  "שביתת  קונים" . שיהיה  בהצלחה .

ב) זה  נחמד  להוריד  את  מחיר  הקוטג'  והבמבה  ב - 1/2  שקל . הרבה  יותר  משמעותי  וחשוב  להוריד  את  מחיר  ההלוואות

והמשכנתאות , דמי  טיפול  ודמי  הניהול  של  קרנות  הפנסיה ,  קופות  גמל  וקרנות  השתלמות .  שם  שוחטים  אותנו  באמת!!!

חרםםםםםםםםםםםם

הגיע הזמן שנהיה חזקים כמו באירופה ונוכל להחרים חברות שנעשו " חזירים ",

הכל תלוי בצרכן הישראלי המפונק שככל שיפגעו בו הוא לא ישנה ממנהגו.

הגיע הזמן להיות חזקים, כך נצליח במאבק והחברות יצטרכו להתקפל ולחזור למחירים הגיוניים.

אני כבר מזמן לא קונה אוסם יש אלטרנטיבה זולה אני היתי קונה ביסלי של אוסם ב 7 שקל כיום אני קונה ביסלי מגה 3 ב 10(3.30 שח יחידה)פחות מחצי מחיר  והטעם מעולה כנל הבמבה 5 ב 10 ובאוסם 1 ב 5 כנל לגבי רוב מוצרי אוסם במקום לבזבז זמן על מחאה תעברו לאלטרנטיבה הזולה

החרדים הם הכי מאוחדים ומאוגדים בעיניני מחאה צרכנית שימו לב שתמיד שמחיר של מוצר מסוים או רשת מזון מסוימת לא מצא חן בעינהם הם החרימו את הרשת לכו תשוו ואז תבינו למה אותם רשתות לוקחות בבני ברק מחירי רצפה 

החרדים הם הכי מאוחדים ומאוגדים בעיניני מחאה צרכנית שימו לב שתמיד שמחיר של מוצר מסוים או רשת מזון מסוימת לא מצא חן בעינהם הם החרימו את הרשת לכו תשוו ואז תבינו למה אותם רשתות לוקחות בבני ברק מחירי רצפה 

צריך להשיב מלחמה הרי לממשלה לא איכפת מאיתנו

תפסידי את הבמבה ותרוויחי בתחת

מה הקשר ? מה הקשר?

emo_91.png   shirly  

עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים