כל הכבוד ליוזמה בזכות אנשים כמוכם תיבנה הארץ.

כל הכבוד ליוזמה בזכות אנשים כמוכם תיבנה הארץ.

כל הכבוד ץואני חושב שכבר הרבה שנים המחירים שך אסם היו גבוהים לעומת המוצרים המיובאים ומוצרים של חברות קטנות בארץ.

צרכנות נבונה להעדיף מוצר יותר זול

ברור שאצתרף, עם כל המצב הכלכלי בארץ לא יודעת איך ביבי מוביל בסקרים פשוט עם דפוק שאוהב להידפק כל פעם מחדש

אני בעד ישר כח

מתי יהיה חרם נגד לשכות הרווחה שחוטפות ילדים מבתים נורמטיבים למרכזי חירום?

פחחחח, עכשיו אסם יעשו מבצעים של 3 במבה גדול 10 שקלים או 1+1 של קטשופ, נראה כמה הזמן החרם הזה יחזיק מעמד.

הטיקונים  הצבועים אפו שאפשאר לסחוט עוד קצת כסף לא יההססו  לעשות זות

כל הכבוד אני היתחלתי את החרם כבר לפני כמה חודשים יש מספיק תחליפים!!!!!!

שימו לב אין חלב בחנויות יש שלט שיתכנו שיבושים באספקות,חוץ מזה הקוטז כבר 6 ש"ח,אז זה לא רק אוסם במקביל אל תיקנו קוטז של אף חברה,הקטשופ ניתן לקנות סוג טוב אחר.

שימו לב אין חלב בחנויות יש שלט שיתכנו שיבושים באספקות,חוץ מזה הקוטז כבר 6 ש"ח,אז זה לא רק אוסם במקביל אל תיקנו קוטז של אף חברה,הקטשופ ניתן לקנות סוג טוב אחר.

מאות המפוטרים מתנובה יוכלו אולי לקנות את הקוטג' בזול - אבל משכורת כבר לא תהיה להם.

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

כדאי וצריך להצטרף למחאת הקניות הזו כמו לקודמות.חייבים להצביע ברגלים או נכון לומר: בכיסים!!!!!! אילו השוק היה פתוח לתחרות בכל דבר, אזי היינו נהנים ממחירים סבירים. היות והם בטוחים שאנחנו בכיס שלהם, החברות הגדולות "עושות לנו שרירים" ומעלות מחירים כראות עיניהם. ואנחנו... מה נותר לעשות?   לא לקנות! חייבים לעודד את החברות הקטנות שאין להם אפילו כסף לבזבז על פרסומות לכן הן אפילו לא ידועות... זה מעגל.... בואו ביחד נעזור לחלשים וכך זה יעזור לי לך ולכולנו...בהצלחה לחרם!

אני לא יכולה לחיות בלי במבה

מה יהיה אם יפסיקו עם המוצרים של אוסם

נכון שהמחירים אצלנו בארץ יקרים . אבל מה גם לא לאכול

לאן היגענו . זה לא בסדר שרוצים להוריד מהמדפים את המוצרים של אוסם

emo_91.png   shirly  

עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: עודד מ.
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר