ניו יורקר: "נתניהו מסוכן לעתיד ישראל"

"קשה להפריז בסיכונים שבנימין נתניהו מציב על עתיד ישראל".כך פותח עורך השבועון "ניו יורקר", היהודי דיוויד רמניק, מאמר שבוהוא תוקף בחריפות את ראש הממשלה ומאשים אותו בהתערבות בוטה ושחצנית במערכת הבחירות בארצות הברית .
לטענתו, נתניהו יותר מכל פוליטיקאי אחר לחזק ולהעלות את הכוחות המתנגדים לקידמה בישראל, לבטל את האפשרות הפוחתת והולכת של הסדר צודק עם הפלסטינים, ולבודד את ארצו על בימת הדיפלומטיה העולמית.
.
מה דעתכם? האם יש צדק בדבריו ונתניהו אכן מסוכן לעתידנו??

שיתערבו בעיניינים שלהם האמריקאים האלו!!!

"קשה להפריז בסיכונים שבנימין נתניהו מציב על עתיד ישראל".כך פותח עורך השבועון "ניו יורקר", היהודי דיוויד רמניק, מאמר שבוהוא תוקף בחריפות את ראש הממשלה ומאשים אותו בהתערבות בוטה ושחצנית במערכת הבחירות בארצות הברית .
לטענתו, נתניהו יותר מכל פוליטיקאי אחר לחזק ולהעלות את הכוחות המתנגדים לקידמה בישראל, לבטל את האפשרות הפוחתת והולכת של הסדר צודק עם הפלסטינים, ולבודד את ארצו על בימת הדיפלומטיה העולמית.
.

עוד יהודון שיושב על נהרות בבל ומטיף לנו.

ההוכחה הבלעדית שחיזרים אינטיליגנטיים אכן קיימים, היא שהם מעולם לא ניסו לתקשר איתנו

נדמה לי עם כל הכבוד לנו, שאנו מדינה קטנטונת בקצה הגלובוס, שתלויה בידידות הגדולות מעבר לים ובמזרח......ולמנהיגינו מוטב לזכור זאת. לא להתנפח מעבר להגיוני ולנסות לכפות את חשיבתם על אומות העולם. יש גבולות שלא חוצים כי מעוררים אנטגוניזם. לדעתי נתניהו חוצה אותם. וזה לא לטובת עניינינו. די לי בהצהרות הנהגת ארה"ב שלא תאפשר נשק גרעיני באיראן. 

בקשר לכוחות הקידמה.....גם כאן לטעמי נתניהו משחק לידי החרדים, כך נבחר כשנכנע לדרישותיהם בשעה שליבני סרבה והפסידה את ראשות הממשלה. כוחות הקידמה נחלשים לטובת עזרת השם ואלו שמתיימרים ליצגו, שבפועל רובם אינו חלק מהקידמה בישראל. 

מנהל הפורום
10,000+

עיתונאי בעולם,זבל מחפש סנציות, מחפש לפרסם עצמו

הוא גם נהנה שכותבים עליון

יותר מידי שנאה יש לנתניהו מצדדים מסויימים.

עד כדי כך שהיא מעוורת כל התבוננות אובייקטיבית על נושאים רבים מידי.

ההוכחה הבלעדית שחיזרים אינטיליגנטיים אכן קיימים, היא שהם מעולם לא ניסו לתקשר איתנו

אה בטח איזה שמאלן שכואב לו שהימין בשלטון

מילא היה שמאלן כאן בארץ.

אבל הוא שם ...

.

האיש שאתה מכנה "יהודון" בגלל שהעיז לכתוב משהו שלא מצא חן בעיניך בכלל לא מטיף לישראל. הוא אמריקאי שדואג לאמריקה ולא לישראל. תקרא את הכתבה המקורית בניו-יורקר.

האיש פשוט נדהם מהחוצפה, שגובלת בטפשות ויהירות, של נתניהו לעמוד לצידו של רומני.

תקרא לאט ובעיון את דבריו ותבין שאם דעתו משקפת את דעתם של הרבה אמריקאים - זה לא טוב לישראל. 

אם אובאמה ייבחר, יש והוא יסיר מעט את התמיכה בישראל בגלל השטויות של נתניהו, זה לא ממש יעזור לישראל להתמודד עם האיומים מסביב.

אַל תַּעַן כְּסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ, פֶּן תִּשְׁוֶה לּוֹ גַם אָתָּה

.

האיש שאתה מכנה "יהודון" בגלל שהעיז לכתוב משהו שלא מצא חן בעיניך בכלל לא מטיף לישראל. הוא אמריקאי שדואג לאמריקה ולא לישראל. תקרא את הכתבה המקורית בניו-יורקר.

האיש פשוט נדהם מהחוצפה, שגובלת בטפשות ויהירות, של נתניהו לעמוד לצידו של רומני.

תקרא לאט ובעיון את דבריו ותבין שאם דעתו משקפת את דעתם של הרבה אמריקאים - זה לא טוב לישראל. 

אם אובאמה ייבחר, יש והוא יסיר מעט את התמיכה בישראל בגלל השטויות של נתניהו, זה לא ממש יעזור לישראל להתמודד עם האיומים מסביב.

אין ספק שעלינו להתנהל מול האמריקאים בזהירות אבל חשוב שנשמור על האינטרסים שלנו.

שלנו ולא אלה של הערבים או האמריקאים.

אני לא מת על נתניהו - נהפוך הוא - אך השנאה התהומית הנשפכת אליו ועליו מכוון גורמי השמאל והתקשורת המייצגת אותם

לא מפסיקה להדהים אותי.

השנאה הזאת מעוורת כל שיקול דעת.

אז נניח ונתניהו (ביחד עם ברק) עשו לאמריקאים את תרגיל ה - "תחזיקו אותי". מה רע??

הנה, כל העולם יושב לאיראן על הוריד.

אז מייצרים פה מצג שווא (לדעתי) כאילו מחר מתקיפים באיראן וכל המערכת מאיראן ועד ארה"ב עוסקים בכך.

מה רע?

מצויין!!

נתניהו ודרך אגב כל ראש ממשלה ישראלי מהלך ויאלץ להלך בין הטיפות. אני בספק אם ציפי או שלי היו נוהגות אחרת

למרות הטענות והמענות.

ביבי מסוכן  לכולנו. הוא מגלומן ולא דואג ליהודים וזה לא ענינו

הבחירות באמריקה. הוא צריך לקיים יחסים טובים עם האמריקאים.

הכי חשוב שביבי מסוכן לכמה ערבים,

היהודים ברובם הגדול מאוד בעד ביבי כנראה לנצח

המפחדים מביבי,נמושות ,שמאלניות ,מתמעטות ,רעשניות

ביבי מסוכן?

לא נסחפנו קצת?

בבחירות הבאות תשימו פתק רק של ביבי

ביבי הכי טוב בבית

emo_91.png   shirly  

בבחירות הבאות תשימו פתק רק של ביבי

ביבי הכי טוב בבית

תודה, שרה.

אַל תַּעַן כְּסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ, פֶּן תִּשְׁוֶה לּוֹ גַם אָתָּה

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום: