מדוע לא הוגש אישום נגד זועבי??

בג"ץ הורה היום (שלישי) ליועץ המשפטי לממשלה, יהודה וינשטיין, לפרט את הנימוקים שהובילו להחלטה שלא להעמיד לדין את האזרחים הישראלים שנכחו על סיפון המרמרה במשט לעזה במאי 2010, בהם ח"כ חנין זועבי ושייח' ראאד סאלח - זאת בעקבות הודעה לתקשורת שבה הודיע וינשטיין על סגירת התיק. כך מדווח ערוץ החדשות של וואלה.
.
אכן קצת תמוה שזועבי המחבלת הזו לא מועמדת לדין. מעבר לזה שהיא חברה לאוייבי ישראל היא גם היתה שותפה ללינץ שנעשה נגד חיילי צהל. אם זה לא מצדיק העמדה לדין אז אני לא יודע מה כן....

אכן קצת תמוה שזועבי המחבלת הזו לא מועמדת לדין. מעבר לזה שהיא חברה לאוייבי ישראל היא גם היתה שותפה ללינץ שנעשה נגד חיילי צהל. אם זה לא מצדיק העמדה לדין אז אני לא יודע מה כן....

אילו היא הייתה שותפה ללינץ' היא היתה עומדת לדין על-כך. אבל היא לא. אין לזה שום אחיזה במציאות. זה קיים רק בדמיונך הפרוע.

אַל תַּעַן כְּסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ, פֶּן תִּשְׁוֶה לּוֹ גַם אָתָּה

באמת? איזה מדינה חלשה ורפה.
לעמוד מול פורעים שמכים חיילי צהל ולא לעשות כלום זה בהחלט השתתפות בלינץ

למה לא הוגש כתב אישום? אולי יש קשר לעובדה שהיא לא עברה על שום חוק? אולי יימצא רמז לחידה בכך שהיא השתתפה במשט מחוץ למים הטריטוריאלים הישראלים לצד מפגינים לא חמושים שהותקפו במבצע מיותר שנועד לתת לפוליטיקאים תמונות היראיות של לוחמים משתלשלים ממסוקים?

אילו היא הייתה שותפה ללינץ' היא היתה עומדת לדין על-כך. אבל היא לא. אין לזה שום אחיזה במציאות. זה קיים רק בדמיונך הפרוע.

למה לגלגל עיניים לשמים?

למה לא לראות את מה שבאמת קרה וקורה?

יש לנו כאן בבית הנבחרים שלנו, תוך שימוש ציני במעטה דמוקראטי אוייבים.

איכשהו הדמוקראטיה צריכה גם לדעת לסנן ולבעוט ולא להיות בוקים ומטומטמים ולקבל כל אוייב ושונא במסגרת הדמוקראטיה.

ההוכחה הבלעדית שחיזרים אינטיליגנטיים אכן קיימים, היא שהם מעולם לא ניסו לתקשר איתנו

למה לגלגל עיניים לשמים?

איכשהו הדמוקראטיה צריכה גם לדעת לסנן ולבעוט ולא להיות בוקים ומטומטמים ולקבל כל אוייב ושונא במסגרת הדמוקראטיה.

אתה מתכוון לליברמן, בו ארי ושאר האויבים שמבקשים להחליף כאן את צורת המשטר מדמות דמוקרטיה לפשיזם?

למה לגלגל עיניים לשמים?

אתה מתכוון לליברמן, בו ארי ושאר האויבים שמבקשים להחליף כאן את צורת המשטר מדמות דמוקרטיה לפשיזם?

לחלקם כן.

וגם לגורמי שמאל קיצוני פנאטי שמושתלים בבית הנבחרים שלנו על ידי אירגוני טרור

וחלקם אפילו נמצא אשם במסירת מידע לאוייב בזמן מלחמה.

ההוכחה הבלעדית שחיזרים אינטיליגנטיים אכן קיימים, היא שהם מעולם לא ניסו לתקשר איתנו

אוי ... לצערנו בכנסת ישראל יש כמה סוסים טרויאנים .. אירועי המשט הוכיחו שח"כ זועבי ימ"ש ...היא אחת מהם ..

מה הקשר ... בן ארי וליברמן (למרות שאני לא מסכים איתם) לא יוצרים קשר עם גורמי חוץ (גורמים עויינים .. פעילי טרור)
ואילו זועבי כן עשתה זאת .. כך גם טיבי וכך גם עוד כמה מבני דודינו שיושבים בכנסת

הגיע הזמן לשלוח את הגברת זועבי לכנסת / פרלמנט של המחבלים בסוריה

שם היא תבוא ליידי ביטוי - יעריכו את פועלה לטובת האחים שנרצחים כל יום למען היסטוריה של משפחת זועבי.

אולי היא תשוט לטורקיה עם הנשיא אסד ותשמור עליו שמא יפגעו בו אנשים רעים - קומנדו של חיזבאללה

פשוט להוציא אותה להורג....

מעניין כמה שוחד קיבל היועץ המשפטי בשביל לא להעמידה לדין

וניסיון לשבור סגר מדיני זו עבירה על החוק ובוצעה בקול תרועה בידי זועבי

חבל שיש פוליטקאים שמוכרים אותנו תמורת בצע כסף

מעניין כמה שוחד קיבל היועץ המשפטי בשביל לא להעמידה לדין

וניסיון לשבור סגר מדיני זו עבירה על החוק ובוצעה בקול תרועה בידי זועבי

חבל שיש פוליטקאים שמוכרים אותנו תמורת בצע כסף

בית משפט שמאלני ,תמיד לטובת ערבים, מה אכפת לו שיחסלו אותנו

בעצם מה אכפת לממשלה אם בשבוע הבא אחמיניגאד ישלח אטום למרכז הארץ,

גם לי לא אכפת העיקר שלא יפגע בחיפה

אין שום סיבה להעמידה לדין ,נהפוך הוא עשתה שירות מועיל וכיוונה את חיילי צהל,הגברת הנכבדה וחברה עזמי בשארה תורמים לביטחון ישראל יותר מהרבה גנרלים.יבוא היום ושניהם ידליקו משואה על תרומתם העלומה לביטחון המדינה

כמו שנאמר בעורמה תעשה לך מלחמה

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר