זועבי: ישראל אשמה בטבח במינכן

ח"כ חנין זועבי התארחה בתוכנית האקטואליה "מדברים גורדון" במכללה האקדמית לחינוך גורדון ועוררה כהרגלה מהומה.הנחה העיתונאי היא התבטאה נגד דרישת הוועד האולימפי הישראלי לקיים בטקס הפתיחה של האולימפיאדה דקת דומייה לזכר 11 הספורטאים הישראלים, שנרצחו לפני 40 שנה באולימפיאדת מינכן (1972) בידי מחבלים
לדבריה, גם כאשר נרצחים אזרחים המדיניות הישראלית היא שאשמה בכך. דבריה התקבלו בקריאות בוז וזעם מצד הקהל.
היא גם הוסיפה ואמרה שהיא לא מגנה את הפיגוע בבורגס ושגם כאן מדיניות המצור של ישראל בעזה היא זו שגורמת לגורמים שונים לנסות לפגוע בישראל

למה תמיד נותנים למטומטמת הזו פתחון פה?
למה ממשיכים להזמין אותה לכל מיני פורומים להשמיע את דעותיה הטרוריסטיות?
שתחזור לאחת מארצות ערב. נראה אם שם מישהו יתן לה לפתוח את הפה

אויייש טיפשה! שיסגרו לה את המיקרופון!!

מותר לה להביע את דעתה! אנחנו במדינה דמוקרטית!

ח"כ חנין זועבי התארחה בתוכנית האקטואליה "מדברים גורדון" במכללה האקדמית לחינוך גורדון ועוררה כהרגלה מהומה.הנחה העיתונאי היא התבטאה נגד דרישת הוועד האולימפי הישראלי לקיים בטקס הפתיחה של האולימפיאדה דקת דומייה לזכר 11 הספורטאים הישראלים, שנרצחו לפני 40 שנה באולימפיאדת מינכן (1972) בידי מחבלים
לדבריה, גם כאשר נרצחים אזרחים המדיניות הישראלית היא שאשמה בכך. דבריה התקבלו בקריאות בוז וזעם מצד הקהל.
היא גם הוסיפה ואמרה שהיא לא מגנה את הפיגוע בבורגס ושגם כאן מדיניות המצור של ישראל בעזה היא זו שגורמת לגורמים שונים לנסות לפגוע בישראל

למה תמיד נותנים למטומטמת הזו פתחון פה?
למה ממשיכים להזמין אותה לכל מיני פורומים להשמיע את דעותיה הטרוריסטיות?
שתחזור לאחת מארצות ערב. נראה אם שם מישהו יתן לה לפתוח את הפה

ישראל גם אשמה בזאת שלא מצאה עד היום בן זוג ובגלל זאת אינה יכולה לקבל xxx ראוי

להנות היום מה שתפסידו למחר

סתם נבלה פוליטית !!!!!!!

לטעמי, מרגע שח"כ זועבי צולמה על המרמרה, עוצרת בגופה את אנשי הרפואה בטענה שלא רוצים/צריכים אותם.....ולאחר מכן טענה שצה"ל הפקיר את הפצועים......מרגע זה אינה ראויה להיות בכנסת ישראל. חבל שאין סנקציות חד משמעיות כנגד חברי פרלמנט בישראל , להדיח אותם מתפקיד מייצג ומכובד זה. 

מנהל הפורום
10,000+

- בושה וחרפה למכללה האקדמית לחינוך גורדון, אשר נותנת במה לחנין זועבי המשתפת פעולה ונותנת לגיטימציה לארגוני טרור.

- אני באמת לא מבין ?! גורמי מכללת גורדון האחראיים על תכני תוכנית האקטואליה "מדברים גורדון", לא הפנמתם את ארועי אוניית המרמרה,

שחנין זועבי שיתפה פעולה עם גורמי הטרור שהפליגו ע"ג האונייה.

- כאיש חינוך ברצוני להדגיש בפני גורמי מכללת גורדון הרלוונטיים לתוכנית האקטואליה - לטעמי עברת את הקו האדום ועם כל הכבוד למגוון

האוכלוסייה המוכשרת ומוסמכת במכללת גורדון.

הילל פ.       

האישה הזאת מביעה את דעתה מעל במות שבשם הדמוקרטיה מבזות ומתבזות  בעצמן ואת הציבור . ברור לה כי לא הייתה מקבלת שום אפשרות לפתחון פה אם את הדברים שלה הייתה רוצה להשמיע בנאורה שבמדינות ערב השכנות שלנו.

אבל אצלנו , לכל מחבל וכל גורם עויין יש את האפשרות ("וזכות" הביטוי החופשי) להביע דעות קיצוניות ככל שיהיו ואנו עוברים לסדר היום , כאילו זה לא נוגע לנו ובכלל מדובר במדינה רחוקה ועלומה.

אישה זו צריכה להיות מגורשת מיד לאחת מארצות "האור" שמסביבנו שם שתתבטא כפי שהיא מוצאת לנכון , אבל כל זמן שהיא נמצאת כאן ,חברת כנסת (מקבלת משכורת מהמדינה) המייצרת שינאה תהומית כל כך ,אין לה מקום איתנו וצריך פשוט לרדוף אותה עד חורמה לא לאפשר לה להביע את דעתה ולא לתת לה במה להביע את דברי השיטנה הקיצוניים.

אני מקווה ששלטונות החוק ישימו את ידם עליה ויבהירו לה שהכיוון יהיה - גירוש ושלילת אזרחותה אם היא תמשיך בדרכה זו.  

יש גבולות לדמוקרטיהההההההההההההה והחופש ביטוי שנותנים לשונאת העם היהודי מוגזם מזמן

לגברת חננה זיבי...תוציאי את המקל מהתחת כי יתכן מאוד שגם בזה ישראל אשמה .

אישה רשעית ןטיפשה שאינה מבחינה בין טוב לרע אני בעד לתת לה לפטפט היא יורה לעצמה ברגל

אישה רשעית ןטיפשה שאינה מבחינה בין טוב לרע אני בעד לתת לה לפטפט היא יורה לעצמה ברגל

אין מספיק סופרלטיבים מחמיאים לטימטומה או חוסר הטאקט של חנין זועבי. בפלשתין היתה נרגמת באבנים.

לאיסלמיסטים תומכי טרור אין זכות קיום !

אני דווקא מברך את פועלה. היא לא מתחסדת, לא צבועה ולא טוענת שהיא אזרחית נאמנה וישראלית גאה.

זועבי מייצגת את העם הערבי בישראל שלאחרונה מכנה את עצמו "עם פלסטיני" והיא במפורש תומכת באויב, בפיגועי התאבדות ומייחלת  להשמדת עם ישראל (והרי זו המשמעות של החזרת השטחים הכבושים ושיבת מיליוני הפליטים).

אני דווקא מברך על סגנונה. בזכותה, רובו ככולו של עם ישראל מבין היום כי עם אויב חי בתוכו וכי ככל שהזמן חולף העם הערבי מוסלמי החי במדינתנו מהווה סכנה קיומית על כל המשתמע מכך ולכן, אין פיתרון זולת "שתי מדינות לשני עמים" כלומר, סילוק ערביי ישראל בחזרה למדינות ערב (ממנה פלשו רובם לישראל לאחר הקמתה) והרשו לי להמר כי, בעוד 20-30 שנה תהיה מלחמת אזרחים שלאחריה יצטרפו אלו לאחיהם הפליטים.

ועוד דבר: לזועבי מותר להביע דעתה!

גם לי: "מוות לאויבי ישראל. מוות לערבים".

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר