צדק חברתי הגנה על הקטינים

מי יגן על הילדים שנחשפים למצב בו הם רואים שמעקלים של הוצ"פ באים אל המקום ה"בטוח " כביכול "הבית "ורואים כייצד לוקחים לנו את הטלויזיה או כל ציוד שה"בריונים " של הו"צלפ מחליטים לקחת בכזאת קלות ושוברים את עולמנו שגם ככה שבור בגלל מצב כלכלי  קשה

למה לא יוצא חוק כזה כמשפחות עם ילדים מתחת לגיל 18שההורים נקלעים למצב כלכלי קשה  עם חובות בהו"צלפ לא יגיעו לעקל חפצים

מהבית וישפילו יותר לא את ההורים ולא אותנו הילדים

ממני

ילד שחווה וכואב את כאב ההורים שלי

אתה כל כך צודק.

לא יכולתי לקרוא את ההודעה הזאת ולהמשיך הלאה בחיים שלי - גם אני הייתי ילד להורים בקשיים כלכליים. אנשים קשי יום שקרעו את עצמם בשביל לכלכל 5 ילדים ולתת להם מה שלכל ילד מגיע.
אחותי עבדה כל הקיץ בזמנו בשביל לקנות לעצמה קומפקט דיסק (בזמנו זה היה מטורף), והם לא דילגו אפילו על זה. גם לא על מכונת כביסה, או טלויזיות, או מיקרוגל... בעצם על כלום מלבד מיטות.

הם ראו 5 ילדים (מגיל 8 ועד גיל 18) בוכים והמומים, שצריכים לראות את ההורים שלהם מושפלים כאילו הם עשו משהו רע למישהו.
זה לא מנע מהם לקחת מאיתנו גם טלויזיה שהייתה ישנה לזמנים ההם אפילו, שהיתה שווה אגורה וחצי.
בשבילהם זו רק טלויזיה גרוטאה - בשבילי כילד זה היה הדבר המרכזי בחיים שלי. בשביל ההורים שלי, זה היה עלבון צורב.

גם אחרי זה ההורים שלי המשיכו לעבוד קשה, המשיכו לקנות לנו מה שהיינו צריכים ולחסוך על עצמם. כי כאלו הם, אנשים טובים, שלא מגיע להם פחות מהטוב ביותר.

המדינה הזאת לא יודעת להפעיל שיקולים אנושיים, גם לא במצבים כאלו. מבחינתם ההורים שלי היו עבריינים כלכליים, ואנחנו? עוד ילדים עניים לסטטיסטיקה.

מחזק אותך מרחוק.

I think so Brain, but if we didn't have ears, we'd look like weasels

הבעיות של הורים לא מתאימים,נפטרות ע"י שרותי הרווחה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר