שלי יחימוביץ ודגל הסוציאליזם של אכלו לי, שתו לי, מגיע לי..

נעשו פופולריים אם לשפוט על פי הסקרים המעניקים למפלגת העבודה כ-20 מנדטים. מצער להיווכח כי תפיסת העולם הסוציאליסטית קומוניסטית שגרמה לסבל וייסורים רבים, כשהופעלה ויושמה ברחבי העולם ובארץ, צוברת תומכים ותאוצה.

כבר נאמר רבות כי אדם צריך לקחת אחריות על חייו, וכדי שחברה תצליח ותשגשג לאורך זמן יש לבססה על עקרונות קפיטליסטיים, כשלחלשים שבה יש לפרוש שמיכת ביטחון סוציאלית מינימלית.

אין ספק שבזכות עקרונות הקפיטליזם שהופעלו ברחבי העולם במדינות השונות, אזרחים רבים ניצלו מחיי עוני, מחסור ורעב, ושידרגו את חייהם בצורה מדהימה.

הווה ונקווה שבישראל לא נחזור לשיטה הכלכלית הסוציאליסטית הקומוניסטית הישנה, שאותה מייצגת שלי יחימוביץ.  

כמו כל סקר בישראל גם הסקרים האלו באו על רקע מסוים, במקרה דנן מדובר בחלופה לחוק טל שלכאורה לא מתאפשרת בגלל ביבי ש"מעדיף" את החרדים על פני אלו שלא, אז ככה, הצבא לא באמת רוצא ו/או צריך את החרדים אצלו, זה יותר סוס של מנדטים שהאופוזיציה בוחרת לרכב עליו כי כמו כל השנאה של ציבור פחות אהוד, גם השנאה של החרדים תמיד הביאה מנדטים בסקרים, אבל אם נבחן את ההיסטוריה טוב, נגלה שגם מפאי של בן גוריון תמיד הלכה יד ביד עם החרדים וזה כשכוחם הפוליטי היה חלש בהרבה מהיום, אבל אז אף אחד לא האשים את בן גוריון בהאשמות כגון אלו שביבי מואשם בהם, שהרי כולנו יודעים שתקציבית הצבא לא יוכל לשרוד אם יצטרך לממן אוכל בהכשר מיוחד לכל החרדים בגיל הגיוס, ומה באשר לדרישתם שלא לשרת תחת מפקדות בנות, האם אז נשחרר את הבנות משירות, מה יהיה אז על השוויון בנטל???, אין ולא תהיה אפשרות להכריח אף אחד להיות חייל טוב ולעשות ככל שידרשו ממנו, וכאשר מדובר בציבור שלם גם לא ניתן לכלוא אותו עד שיתחרט, זה פשוט לא מעשי.

עלינו להבין, חוק טל הוא הנכון והטוב לכולנו, ולאו דוקא בגלל לימוד התורה של החרדים שהרי אנו לא תמימים וברור כשמש כי לא כולם לומדים יומם ולילה וממיתים עצמם באהלה של תורה, החוק טוב לנו כלכלית יותר מאשר שינויו.

האם מישהו שם לב שבשקט בשקט בסקר האחרון חוץ מהירידה של הליכוד והעליה של מפלגת העבודה, גם האיחוד הלאומי והמפד"ל מכניסים עשרה חכ"ים למשכן???

אז זהו שלא!!!

גם פה הסקר מוטה עקב הפיגוע הקטלני בבורגוס, אין מה לעשות הזיכרון של הציבור הישראלי קצר מאוד, כנראה שעד שיתקיימו בחירות בפועל עוד תהיה נדנדת מנדטים בסקרים אבל האמת היא שכל המפלגות למעט קדימה שומרות על כוחן וההפתעה היחידה בהתרסקות של קדימה היא שתהיה לה ככל הנראה הופעה נוספת אחת בכנסת ישראל בקדנציה הבאה ותו לא, ובזה בעצם היא עושה יותר מכל מפלגות הנישה שקדמו לה ראה ערך: "שלומציון (גם של אריק שרון), מורשה, שינוי ועוד...

יבוא יום וגם הציבור הישראלי יסלח למקימי קדימה על ההרפתקה שאליה היא גררה את העם והמדינה, אך קודם חברי קדימה צריכים להפנים את התרסקות תנועתם ולהשלים עמה.

אני רוצה לשמוע את שלי מצהירה כי לא תיכענה לדתיים ותעביר את כל המענקים שהם מקבלים למחוסרי דיור נכים וכל אותם נצרכים הנופלים בין הכסאות.

עתיד מפלגת העבודה קשור לחוק טל

אם יהיה כמו קודם וישקרו מאותנו,אז הגיע זמן מפלגת העבודה

נעשו פופולריים אם לשפוט על פי הסקרים המעניקים למפלגת העבודה כ-20 מנדטים. מצער להיווכח כי תפיסת העולם הסוציאליסטית קומוניסטית שגרמה לסבל וייסורים רבים, כשהופעלה ויושמה ברחבי העולם ובארץ, צוברת תומכים ותאוצה.

כבר נאמר רבות כי אדם צריך לקחת אחריות על חייו, וכדי שחברה תצליח ותשגשג לאורך זמן יש לבססה על עקרונות קפיטליסטיים, כשלחלשים שבה יש לפרוש שמיכת ביטחון סוציאלית מינימלית.

אין ספק שבזכות עקרונות הקפיטליזם שהופעלו ברחבי העולם במדינות השונות, אזרחים רבים ניצלו מחיי עוני, מחסור ורעב, ושידרגו את חייהם בצורה מדהימה.

הווה ונקווה שבישראל לא נחזור לשיטה הכלכלית הסוציאליסטית הקומוניסטית הישנה, שאותה מייצגת שלי יחימוביץ.  

כפי שהציבור החרדי/דתי /מסורתי מתנהג כיום, עדיף אפילו קומוניזם

בקיצור  אליהו  כפי שנאמר במסכת מגדל פרק כ"ה פסוק ז' :

"ונתתי בכם יחימוביץ'  ולא עובדי אלילים למען תראו הבדל בין חושך לאור גדול  ולמדתם בני ישראל כי להזנייתי יש מחיר כי לא הלכתם בדרכי ושכחתם יראת שמיים ובחרתם לכם באבות, רבנים ומורי דרך שהקשר בינם ליהדות ,מקרי בהחלט. כה אמר אלוקים"

מעניין מה האינטרס של פרסום זה בעמוד וואלה ?

מעניין מה האינטרס של פרסום זה בעמוד וואלה ?

זה פשוט

האינטרס של וואלה בפרסום הודעה זו הוא לארגן חילופי זוגות

אתה רחוק מהאמת ומשקר בפרהסיה

זוכר את עשר הדיברות?

להנות היום מה שתפסידו למחר

אתה רחוק מהאמת ומשקר בפרהסיה

זוכר את עשר הדיברות?

אין כל שקר בדבריי. שלי יחימוביץ היא בעלת השקפת עולם כלכלית סוציאליסטית קומוניסטית המבטאת תפיסת עולם לא ריאליסטית. מפלגתה בראשותה תסכן את ישראל אם תגיע לשלטון. יש לקוות שתשאר במסגרת של מפלגה אבודה והזויה ובלתי רלוונטית.

היחיד שאינו ריאליסט כאן הוא אתה אליהו. מספר סיפורים כפרי דימיונך . אין בין יחימוביץ לבין קומוניזם כלום. פשוט לא?

מדינת רווחה, הוגנת,שיויונית , חופשית.....אלו מושגים נהירים גם לך.

למרות שאינם דתיים קיצוניים/משיחיים נטו. 

מנהל הפורום
10,000+

יש הבדל בין  סוציאליזם לקומוניזם והחוכמה  תמיד ללכת בדרך האמצע

הקפיטליזם החזירי מבית מדרשם של ביבי וחבריו הביא אותנו  אל עברי פי פחת

היחיד שאינו ריאליסט כאן הוא אתה אליהו. מספר סיפורים כפרי דימיונך . אין בין יחימוביץ לבין קומוניזם כלום. פשוט לא?

מדינת רווחה, הוגנת,שיויונית , חופשית.....אלו מושגים נהירים גם לך.

למרות שאינם דתיים קיצוניים/משיחיים נטו. 

אתה עודד כמובן בעד מדינת רווחה כל עוד היא מיושמת במגזר החילוני והערבי שאתה כה מכבד. כשנושא יישום מדינת הרווחה נוגע לציבור החרדי העני והמשתייך למעמד הסוציואקונומי הנמוך ביותר, או אז יש לך טענות, מענות וטרוניות, ואתה מביע התנגדות חריפה לסיוע כלכלי בסיסי של המדינה לאוכלוסיה עניה זו. כלומר ראיית העולם שלך היא מצומצמת וצרה, ואינה מונעת מיתוך תפיסת עולם עקרונית, אלא מיתוך פוזיציה אישית של סלידה ותיעוב של הציבור החרדי.  

אתה אוהב תעמולה. זה בסדר.

הבסיס של מדינת רווחה זה לתרום ולהיות חלק מהנטל, כמיטב היכולת. אם אין יכולת המדינה תומכת.

הציבור החרדי רב יכולות בחר להשתמט מתרומה כלשהי למדינה. המדינה באופן עקרוני אינה לגיטימית בעיניו, בחורים בריאים בוחרים ללכת כנגד החובות אבל......לקחת כמיטב יכולתם מכל טוב הזכויות שאמורות להגיע למי שתורם ומשרת. 

זה מנוגד לא רק לעקרון מדינת הרווחה, זה מנוגד להגיון.

אגב, פגשתי חייל חרדי לאחרונה שביקש טרמפ......לא רק שהסעתי אותו עד ביתו, הוא קיבל אינספור חיזוקים, ולאחד כמותו אכן יגיע כל טוב, אבל שוב.....לא יותר מאשר בני. 

ולסיכום....אין בי תעוב ו/או סלידה ברמה מערכתית מהציבור החרדי, אני גם מבדיל בין זרם לזרם, חופש ופלורליזם. כבוד הדדי. וכל טוב.

אם תפיסה זו היא הצרה....מול האחרת הדתית קיצונית ששורפת ספרי קודש של אחרים ונוהגת בגזענות....שלא לחזור על דברי שושן...דוגלת בהריסת כנסיות.....אם תפיסתי המכבדת היא הצרה (לתפיסתך...)....אתה בצרה צרורה !! שבת שלום.

מנהל הפורום
10,000+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: forumbot
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר