צבא העם? פאסה

לעולם כבר וכנראה לא יהיה שיוויון בנטל השרות הצבאי, כאשר כל ישראלי שני, לא מגיע ללשכת הגיוס, לכן וכבר כתבתי, אם אנו כעם חפצי חיים, כל אזרח/אזרחית בגיל הגיוס ללא פתור רפואי מתאים שיקראו להתגייס ולא יעשו כך, תשלל מהם לאלתר כל זכות אזרחית, כולל הזכות לבחור ולהיבחר, יחד עם כך יש לתגמל מתגייסים בשכר דיפירינציאלי ע"פ מקצועם הצבאי ובעת שיחרורם, להעדיפם במקומות עבודה בבעלות ממשלתית, כך ננטרל את המפלגות הערביות/חרדיות הקיצוניות שפועלות נגד המדינה היהודית והמפעל הציוני.

לא נעשה כך? אנו בנינו נכדינו וניננו, חיים על זמן שאול ומעמידים בספק את קיום מדינת ישראל

יום טוב לכולם   emo_45.png

להנות היום מה שתפסידו למחר

אם לא נתעשת ( הציבור המשרת ) ונקבל החלטות עכשיו.. 

ההפסד הדמוגרפי הוא עניין של זמן. דוגמא טובה לכך ניתן לראות אצל שכנתנו מצרים.

תנועת האחים המוסלמים (שהייתה בעצם מחוץ לחוק), המתינה בסבלנות כמעט תשעים שנה!! של רדיפות ועינויים בידיעה שהשינוי הדמוגרפי הוא שינצח לבסוף..

זה בדיוק מה שקורה כאן..

לצערי : (

הפסק לשחק בקקי

הגיע הזמן למרי מילואים

גיוס לכולם או פטור לכולם

אתם יודעים מה כן מגניב אותי?

זה שמכנים את מדינת ישראל מדינת העם היהודי, העם היהודי מושתת מאז ומעולם על פי הדת היהודית

מצד אחד אנחנו מנסים להיות כמו הגוים אבל מצד שני רוצים להחזיק בעצמנו כעם יהודי זה בלתי אפשרי

יש פה סתירה רצינית בכל מה שקשור לעם היהודי.

מבחינת המקצוע והסכום הכספי זה רעיון חמוד אבל בחיים הרעיון שלך לא יאושר הסיבה היא לכך היא שאין תקציבים לסכומים כמו שאתה מציין אם הצבא מקצה נגיד 40 אלף מענק ל 3 שנים שזה לא כולל תקיצבים של מחסנאות, ומטבח אז לשלם לכל חייל סכום של 4000 חודשי נגיד זה לא מתקבל על הדעת כי אין תקציב לצבא בשביל זה מה גם שלא חישבנו את הנשקים.

ערבים וחרדים יגויסו? חרדים אפשר לגייס ערבים אי אפשר, אפשר לשים אותם בשירות לאומי אבל 3 שנים כמו יהודים

שם: ברק
התמחות: טכנאי מחשבים נייחים, ניידים, סלולאר וטאבלטים
ניסיון: מעל ל- 13 שנים
דואר אלקטרוני: barak.mihshuv@walla.com
לינק לערוץ היוטיוב שלי: https://www.youtube.com/user/barakmihshuv/playlists

אתם יודעים מה כן מגניב אותי?

זה שמכנים את מדינת ישראל מדינת העם היהודי, העם היהודי מושתת מאז ומעולם על פי הדת היהודית

מצד אחד אנחנו מנסים להיות כמו הגוים אבל מצד שני רוצים להחזיק בעצמנו כעם יהודי זה בלתי אפשרי

יש פה סתירה רצינית בכל מה שקשור לעם היהודי.

מבחינת המקצוע והסכום הכספי זה רעיון חמוד אבל בחיים הרעיון שלך לא יאושר הסיבה היא לכך היא שאין תקציבים לסכומים כמו שאתה מציין אם הצבא מקצה נגיד 40 אלף מענק ל 3 שנים שזה לא כולל תקיצבים של מחסנאות, ומטבח אז לשלם לכל חייל סכום של 4000 חודשי נגיד זה לא מתקבל על הדעת כי אין תקציב לצבא בשביל זה מה גם שלא חישבנו את הנשקים.

ערבים וחרדים יגויסו? חרדים אפשר לגייס ערבים אי אפשר, אפשר לשים אותם בשירות לאומי אבל 3 שנים כמו יהודים

ברק, אין שום בעייה. גם היום הצבא לא מגייס אנשים מתחת לדפ"ר מסויים. אם רוצים להגביל את הגיוס למספר מסויים אפשר להעלות את רף הגיוס (ובכך להקטין את כמות האהבלים בצבא). אבל לא ייתכן שקבוצה שלמה שכוללת אנשים מוכשרים וחכמים לא תתגייס.

אַל תַּעַן כְּסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ, פֶּן תִּשְׁוֶה לּוֹ גַם אָתָּה

אמת לומר שנתניהו לא יודע מה להגיב וזה לדעתי משני סיבות א. משום שהוא נמצא בין שני כוחות "חילונים" ומצד שני "חרדים" שהוא גם אותם צריך להרבות לו כח בממשלה, ואחרי הכל לא נעים לו לצאת בחזיתיות ובאי שלום. דבר נוסף הוא בא מבית שיש כבוד למסורת ויש לו הרהורים על היהודי שבו.

כאשר שוחחתי עם מספר חרדים השמיעו לי שיש להם אימרא "לב מלכים ורוזנים ביד השם" ולא נתניהו מחליט אלא אלוקים הוא שסיבב לו את הלב.

אני חושב שכל דבר שקשור בזכויות אזרח ורישויים למיניהם חייב להיות תלוי בשרות לאומי כלשהו!מי שלא ישרת שרות לאומי לא יהיה זכאי לבחור. לא יהיה זכאי לביטוח לאומי, לרשיון נהיגה, לרשיון לנשק וכו'חשוב מאוד לזכור מי אשם במצב הנוכחי!לא החרדים כי אם החילונים ונציגיהם המושחתים שכל שמעניין אותם הוא התחת שלהם והכסף שהם עושים לביתם.

ההוכחה הבלעדית שחיזרים אינטיליגנטיים אכן קיימים, היא שהם מעולם לא ניסו לתקשר איתנו

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר