למה ארץ ישראל לא של הערבים:

http://ourisrael.blogspot.com/2005/05/blog-post_111640302479195767.html http://www.art-gallery-yona.com/DEMOGRA.html אלו רק חלק מהמקורות שמספרים לנו סיפור שונה לגמרי ממה שמשרד החינוך או התקשורת או בג"ץ מנסים למכור עד עצם היום הזה לציבור הישראלי בכל מה שקשור בזכויות של הערבים על אדמת ארץ ישראל , אם בכלל.

כל טיעון ערבי או יהודי לא מבטל את זכותו של העם השני על ארץ ישראל.

ארץ ישראל היא ארץ התנ"ך שלפי הספר הזה המוכר כספר קודם וכמקור ההיסטורי בכל העולם הנוצרי ואפילו בעל מעמד מסוים בעולם המוסלמי יכול לשמש כהוכחה מספקת לכל בן אדם שפוי המתעניין בסכסוך ערבי ישראלי. ברור שכמות מסוימת של יהודים תמיד ישבה בארץ ויהודים תמיד חלמו לחזור לארץ לישראל וראו בה מולדתם באמיתית בניגוד לארצות נכר. בנוסף לכך צריך להוסיף מימדים קטנים של ארץ ישראל, כל ערבי שעצם המחשבה עבורו לחיות תחת שלטון היהודים בלתי נסבלת מוזמן לעבור כמה עשרות קילומטרים בלבד במכוניתו, להגיע למדינה ערבית סמוכה ולהתיישב בה להנות מאותו אקלים, מטאותו טבע, מנסביבה דוברת ערבית בלבד ושאין בה אפילו רמז ולו ליהודי אחד- מי שרוצה- נשמח אם יעשה זאת. אבל גם לערבים כמו לבני אדם יש זכויות על הארץ הזאת, רבים מהם באמת אבותיהם ישבו או הסתובבו כאן באזור במשך מאות שנים, נכנסו ויצאו מארץ ישראל חופשי, הרי גבולות לא היו, ערבים בחלקם הניכר היו נוודים במידה כזאת או אחרת. לכן עלינו בנתיים לחיות כאן אחד ליד השני, אני לא מוכן להעדיף את זכויות הערבים על פני זכויותינו על הארץ הזאת, אינני מוכן לסבול חוצפה ערבית ומוכן לשבור כל יד שתנסה לעקור אותנו מכאן, או להכתיב לנו איך לחיות כאן, או אפילו סתם להשיג איזה שהם זכויות יתר, אבל גם יחד עם זאת אינני רואה את מדינת ישראל עושה מעשה ומעודדת באופן פעיל הגירה ערבית לארצות אחרות, לפחות בטווך הנראה לעין. אני אשמח אם ערבים יום אחד יחליטו לקום וללכת מכאן בטוב, או ברע, אבל קרוב לוודאי זה לא יקרה.

אם נבחר במדינה יהודית במקום בפרויקט כלכלי עם צבא - ולכן נזרוק את אוסלו המחורבן לזבל נמשיך לשלוט בארצנו כבני חורין

צריך להעניש את מי שהביא את אוסלו עלינו

בבגידה לשפוט אותם לפי חוק השיפוט הצבאי ולהוציא אותם להורג.

http://ourisrael.blogspot.com/2005/05/blog-post_111640302479195767.html http://www.art-gallery-yona.com/DEMOGRA.html אלו רק חלק מהמקורות שמספרים לנו סיפור שונה לגמרי ממה שמשרד החינוך או התקשורת או בג"ץ מנסים למכור עד עצם היום הזה לציבור הישראלי בכל מה שקשור בזכויות של הערבים על אדמת ארץ ישראל , אם בכלל.

לכל אחד סיפור הזכויות (נרטיב) שלו. כל בר דעת שואף לשלום של פשרה.

דבר אחרון שנחוץ לנו זה בר כוכבא חדש.

רק כשאחרון הערבים יצא את הארץ לכיוון חצי האי ערב - יכון כאן שלום אמת.

כל פשרה אחרת לא תחזיק אפילו מים.

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

שאלה לי אליך

בעיני הרעיון שלך על הגליית ערבי-ישראל והפלשתינאים לערב-הסעודית נראה הזוי, לא מציאותי ואף לא שפוי. אף על פי כן אתה חוזר עליו בתדירות של לפחות פעם ביום, דבר שמגניב חשד בליבי שאתה באמת באמת מאמין שהרעיון הזה מציאותי. עכשיו אמוץ, עם יד על הלב, האם אתה באמת מאמין שבימי חייך (עד מאה ועשרים), תחזה לראות את חזונך מתגשם ?

אַל תַּעַן כְּסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ, פֶּן תִּשְׁוֶה לּוֹ גַם אָתָּה

צריך להעניש את מי שהביא את אוסלו עלינו

בבגידה לשפוט אותם לפי חוק השיפוט הצבאי ולהוציא אותם להורג.

לפי ההסתה הזו צריך למחוק את חותמי מגילת העצמאות מתולדותינו כבוגדים.

בינתיים, ההיסטוריה היהודית שופטת את לחומרה את הקנאים יוחנן מגוש חלב ושעון שטח ובר כוכבק, ומציינת את מחפש הפשרה בן זכאי כמציל היהדות.

מגילת העצמאות הייתה נכונה לתקופה בה נכתבה והוכרזה.

שאלה לי אליך

בעיני הרעיון שלך על הגליית ערבי-ישראל והפלשתינאים לערב-הסעודית נראה הזוי, לא מציאותי ואף לא שפוי. אף על פי כן אתה חוזר עליו בתדירות של לפחות פעם ביום, דבר שמגניב חשד בליבי שאתה באמת באמת מאמין שהרעיון הזה מציאותי. עכשיו אמוץ, עם יד על הלב, האם אתה באמת מאמין שבימי חייך (עד מאה ועשרים), תחזה לראות את חזונך מתגשם ?

כיוון ששאלת ברצינות גם אענה -

ראשית - אינני יודע כמה ימים נותרו לי וכיוון שהסיכוי שאגיע ל 120 שואף לאפס - ממש אין לי מושג. לצערי - קשה לי להאמין שזה יקרה מתוך רצון טוב של שני הצדדים. בצד שלנו יש יותר מדי יפי נפש בעיני עצמם שיעשו כל מה שאפשר כדי להכשיל כל מהלך כזה ובצד שלהם המתנגדים העיקריים הם הסעודים - שחוששים מקבוצה גדולה של מהגרים שגם אם הם מאמינים בדתם ומדברים את שפתם - הם הקבוצה המשכילה ביותר בעולם הערבי / מוסלמי ויכולים לערער שם את הסדר הישן והטוב. טוב לשייכים המבזבזים בלילה אחד בקאזינו סכומי כסף שיספיקו לשקם את כל פליטי רצועת עזה וטוב למי שלא מוכן להוריד את הרעלה מעל פני האישה. שוב לצערי - מה שככל הנראה יגרום ליציאת הערבים מהארץ הוא מה שקרה במלחמת הששיחרור - כאשר האלימות והניפגעים יובילו אותנו למקומות לא רצויים. הלוואי ואתבדה. כך שחמישה מליון ערבים העוברים בטוב לחצי האי ערב, לא כפליטים אלא כאזרחים שווי זכויות - עלול להיות החמצה נוראית לעולם כולו, אבל בעיקר לערבים. אבל - כשם שב 15.5.48 הצהיר הנציב העליון שתוך 7 שעות גג יקראו להם לחזור ולעשות כאן סדר ועד היום זה לא קרה, כך אין לי לא את הרצון ובוודאי שלא את היכולת לנבא מה בדיוק יקרה.

היא גם לא של ישראלים. היא של עוטה השמלות הרחבות (פטיש) עובדיה יוסף, כמה אדמור"ים וכמה מאות אלפים של בהמות המקדשות אותם.

כיוון ששאלת ברצינות גם אענה -

ראשית - אינני יודע כמה ימים נותרו לי וכיוון שהסיכוי שאגיע ל 120 שואף לאפס - ממש אין לי מושג. לצערי - קשה לי להאמין שזה יקרה מתוך רצון טוב של שני הצדדים. בצד שלנו יש יותר מדי יפי נפש בעיני עצמם שיעשו כל מה שאפשר כדי להכשיל כל מהלך כזה ובצד שלהם המתנגדים העיקריים הם הסעודים - שחוששים מקבוצה גדולה של מהגרים שגם אם הם מאמינים בדתם ומדברים את שפתם - הם הקבוצה המשכילה ביותר בעולם הערבי / מוסלמי ויכולים לערער שם את הסדר הישן והטוב. טוב לשייכים המבזבזים בלילה אחד בקאזינו סכומי כסף שיספיקו לשקם את כל פליטי רצועת עזה וטוב למי שלא מוכן להוריד את הרעלה מעל פני האישה. שוב לצערי - מה שככל הנראה יגרום ליציאת הערבים מהארץ הוא מה שקרה במלחמת הששיחרור - כאשר האלימות והניפגעים יובילו אותנו למקומות לא רצויים. הלוואי ואתבדה. כך שחמישה מליון ערבים העוברים בטוב לחצי האי ערב, לא כפליטים אלא כאזרחים שווי זכויות - עלול להיות החמצה נוראית לעולם כולו, אבל בעיקר לערבים. אבל - כשם שב 15.5.48 הצהיר הנציב העליון שתוך 7 שעות גג יקראו להם לחזור ולעשות כאן סדר ועד היום זה לא קרה, כך אין לי לא את הרצון ובוודאי שלא את היכולת לנבא מה בדיוק יקרה.

אני גם אשיב לך ברצינות

אני מסכים עם חלק ממה שכתבת. לרעיון שלך אין סכוי בגלל שלל סיבות: 1. אכן הסעודים לא יסכימו. הם לא פראיירים של אף-אחד. 2. הפלשתינאים לא יסכימו, גם בגלל שפלשתין זו המולדת שלהם וגם בגלל שחלקם חלונים שלא ירצו לגור במדינה דתית קנאית. 3. חלק ניכר מהיהודים בישראל לא יסכימו לגרוש בכח. ומאחר שגם אתה מבין שהרעיון שלך הוא פנטזיה, מדוע שלא תאמץ את מוחך ליצור רעיון יותר מציאותי ? מה הטעם לכתוב כל יום אותו הדבר אם ברור לך שהוא לא יתקיים ?

אַל תַּעַן כְּסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ, פֶּן תִּשְׁוֶה לּוֹ גַם אָתָּה

לא קראתי מה ששלחת מפאת קוצר זמן אבל מאחר ובסימון הגבול כשנחתם שלום אם מצרים הם תהעקשו לקבל עוד 25 מטר

בטענה שזה מסומן במפות מימי איכה מצולם במפות וזו ההיסטוריה המחייבת צדק ישראל לא התווכחה והזיזה את אבני הגבול עוד 25 מטר ובתנ"ך בפרוש כתוב מהיכן עד היכן נתן אלוהים את ארץ ישרל לאברהם יצחק ויעקב ולעם ישראל אז על מה מדברים ביכלל אלו שלא הוזכרו,והגר הוזכרה שעברה מעבר לירדן אם עשיו שם מקומם של אחינו הערבים שם מדינת כל מה שירצו פלשתין ירדן ומה שיטענו שם מקומם אין להם כל זכות על ארץ ישראל גם אם ישבו בה גם אם ניסו להישתלט עליה גם אם רצחו בנו ללא הרף לסלקנו מארצנו, גם אם גלינו לכל העולם ואישתו לעשרות דורות העובדה שהעם היהודי בא למדינתו מכל קיצווי תבל כי השם מחזירנו אט אט לאדמתנו הבלעדית זה שאנחנו טובים זה שלא רצחנו והשמדנו כמיצוות השם את כל עמלק על זה אנחנו משלמים מאות דנים אבל זה שהמדינה שייכת כולה לעם היהודי זו עובדה מדאורייטה והתרגום של התנ"ך לברית החדשה לקוראן אינו בשום מיקרה מנשלנו מאדמתנו הם רוצים אותה אנחנו נדיבים מרשים לכולם לקח חלק על אדמתנו אבל יש גבול! שילכו לירדן ול22 המדינו שיש להם רבע עולם ומה שהם רוצים זה את פיסת אדמתנו לא יקום ולא יהיה הגר הקימה בית מעבר לירדן שם מקומם!

אני גם אשיב לך ברצינות

אני מסכים עם חלק ממה שכתבת. לרעיון שלך אין סכוי בגלל שלל סיבות: 1. אכן הסעודים לא יסכימו. הם לא פראיירים של אף-אחד. 2. הפלשתינאים לא יסכימו, גם בגלל שפלשתין זו המולדת שלהם וגם בגלל שחלקם חלונים שלא ירצו לגור במדינה דתית קנאית. 3. חלק ניכר מהיהודים בישראל לא יסכימו לגרוש בכח. ומאחר שגם אתה מבין שהרעיון שלך הוא פנטזיה, מדוע שלא תאמץ את מוחך ליצור רעיון יותר מציאותי ? מה הטעם לכתוב כל יום אותו הדבר אם ברור לך שהוא לא יתקיים ?

הרבה לפני כתיבת מגילת העצמאות אמר הרצל ש"אם תרצו אין זו אגדה".

ולפני הכל אגיד לך שגירוש בכוח יהיה רק אם יאלצו אותנו ואז מספר היהודים שיתנגדו ישאף לאפס. בדיוק כמו במלחמת השיחרור באשר לברור שלא יתקיים... אם לפני שנתיים מישהו היה מעלה אפשרות של מה שקרוי היום "האביב הערבי" - כל המומחים למזרח התיכון ולערבים היו טוענים שזה בלתי אפשרי... מטיבעי - אני לא מקבל שום דבר כמובן מאיליו ולא מוציא שום דבר מכלל אפשרות. כך גם בנושא יציאת האויב הערבי מהארץ אליה פלשו אבותיו.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר