איראן דחתה את היוזמה האמריקאית ‬ להפסקת ייצור האטום

איראן דחתה את היוזמה האמריקאית להקמת אטום אזרחי בימקום הקמת כור לאטום צבאי . בנו של מלך איראן הגולה בארצות הברית במסר אל ישראל ואל אמריקה - " אל תתקיפו את איראן !!! - התקפה על איראן תגרור מלחמה כוללת . המשטר באיראן זהו משטר רשע אפל הדומה אל ברית המועצות . בנו של מלך איראן אומר יש לתת לאופוזיציה האיראנית להפיל את המשטר באיראן בכוחות עצמה

לפי ההערכה היום רק ישראל תתקוף את איראן

זו הערכה שלך פניני. אתה לבד כנראה.

מנהל הפורום
10,000+

חג שמייח עודד-הוא צודרק עומדים להטיל אותו על אירן יהיה שקט באזור מין הסתתםםםםםםםם

איראן דחתה את היוזמה האמריקאית ‬ להפסקת ייצור האטום

איראן דחתה את היוזמה האמריקאית להקמת אטום אזרחי בימקום הקמת כור לאטום צבאי . בנו של מלך איראן הגולה בארצות הברית במסר אל ישראל ואל אמריקה - " אל תתקיפו את איראן !!! - התקפה על איראן תגרור מלחמה כוללת . המשטר באיראן זהו משטר רשע אפל הדומה אל ברית המועצות . בנו של מלך איראן אומר יש לתת לאופוזיציה האיראנית להפיל את המשטר באיראן בכוחות עצמה

אירן היא בעיה אבל יש בעיות דחופות וגרועות יותר שהם הערבים והטרור הערבי שהיה קיים עוד בזמן שלישראל ואירן היו יחסים טובים

משטר האיתולות הפסיכי הוא לא יותר מאשר משהו שעוזר ומעודד את הבעיה העיקרית שהיא הערבים והרצון שלהם לשלוט פה.

ניראה לי שאנחנו זה הבעיה של כל העולם

אם כל היהודים יעשו שלום ביניהם אז יהיה שלום גם עם הערבים ועם כל העולם

להתקיף את איראן זה לא הפיתרון

לאיראן יש עוד 20 כורים גרעיניים אז ככה שזה לא יפתור את הבעיה

ישראל זו מעצמה מבריקה,יודעת במה לפגוע כך שיאט מקסימום זמן,

יודעת מה הכי יקר להרוב, אנו חיים במדינה נאורה,חכמה,מיטב המוחות כאן, אנני מזלזל באגוף ימני והסתערות עם רתק,אבל,התקדמנו כמה דורות מאז, צריך להיות גאה במדינת ישראל, שבששים שנה גדלה מהמעברות לארמונות, אין לזה אח ורע בעולם,

זו הערכה שלך פניני. אתה לבד כנראה.

תמיד בחיים צריך אדם לראות,מה מולו,להעריך נכון מה מתי ולמה

בדרך כלל אני שוחה נגד הזרם וזוכה, לדוגמה,בזמנו ידעו כולם שמניות הבנקים רק בעליה, מכרתי שבוע לפני שהתמוטטו, רבים היו בטוחים שאני עושה טעות חיי אשתי הית מורשת חתימה בבנק והנהל אמר לה את טועה ובגדול,אפילו אני השקעתי כל כספי במניות הבנק,אשתי מכרה הכל, פעם הייתי בבריסל ונסעתי ברכבת תחתית,הלכתי לתחנה,מולי זרם אדיר של אנשים ההולך ובטוח בעצמו,אשתי אמרה לי אולי טעינו,אבל המשכנו וצדקנו, תראה השמאל הישראלי,שנים מטיף ,מפגין, משכנע,לא מוותר,מאמינים ברעיון והולכים עליו,כך גם אני ,מעריך משתכנע,הולך

יודעת מה הכי יקר להרוב, אנו חיים במדינה נאורה,חכמה,מיטב המוחות כאן, אנני מזלזל באגוף ימני והסתערות עם רתק,אבל,התקדמנו כמה דורות מאז, צריך להיות גאה במדינת ישראל, שבששים שנה גדלה מהמעברות לארמונות, אין לזה אח ורע בעולם,

מה זה קשור עכשיו אל איראן יש עלינו דינים קשים בשמיים צריך להרבות באהבת חינם

אירן היא בעיה אבל יש בעיות דחופות וגרועות יותר שהם הערבים והטרור הערבי שהיה קיים עוד בזמן שלישראל ואירן היו יחסים טובים

משטר האיתולות הפסיכי הוא לא יותר מאשר משהו שעוזר ומעודד את הבעיה העיקרית שהיא הערבים והרצון שלהם לשלוט פה.

הרצון שלהם לשלוט פה מוזן ע"י רצון הימין ההתנחלותי לשלוט עליהם.

כאשר ניפרד על בסיס מתווה קלינטון, הרצון שלהם לשלוט יבוא על סיפוקו במדינה שלהם, והרצון שלנו להיות מדינה יהודית דמוקרטית ריבונים יבוא על סיפוקו במדינה שלנו.

ניראה לי שאנחנו זה הבעיה של כל העולם

אם כל היהודים יעשו שלום ביניהם אז יהיה שלום גם עם הערבים ועם כל העולם

אנחנו נהיה בעייה של כל העולם כל עוד נבחר בשלטון הימין ההתנחלותי.

ישראל תתקוף רק במסגרת קואליציה של מדינות דמוקרטיות.

להערכתי אף מדינה דמוקרטית לא תתקוף את איראן,ולכן נשארה ישראל,ולא ישאר זכר לאטום

כמו לפני יום כיפור, ישראל חיה בקונספציה של חסידי הסיפוח.

כמו לפני מלחמת יום כיפור מתי שהשלטון המונהג ע"י גולדה וגלילי, תאוו הסיפוח, דחה את פניות השלום של מצרים, כך השלטון של הימין ההתנחלותי דוחה את פניות הליגה הערבית.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר