איזה רמטכ"ל עלוב יש לכם?

כל פעם שנופל טיל הוא אומר אל להם לאירגוני הטרור לחשוב שאנחנו לא נגיב ולא כדאי להם להתגרות בעצמתו של צה"ל. ואללה הרמטכ"ל הזה בדיחה או מה? בשביל מה הוא כל פעם מופיע בציבור אחרי נפילות ומאיים?

איזה סמרטוט עלוב אתה,יושב בארץ אנטישמית ותוקף את ארצנו המוצלחת

מי הרשע? האומר לכם, ולא לנו.

ומה הית עושה במקומו? מכניס צה"ל לסיני?

לא נראה לי שזה פתרון טוב. זה אמנם יכול לפתור את הבעיה של התגרות בנו מן החזית הדרומית, אבל קרוב לוודאי המחיר לזה תהיה מלחמה במלוא מובן המילה עם מצרים שממנה נצא באבדות כבדות ביותר. אז נשאלת השאלה האם כדאי להכנס למלחמה שבה יהיו לנו לפחות אלפי הרוגים בגלל מספר טילים שלא גרמו שום נזק מעבר לנזק נפשי לתושבי המקום והנזק התדמיתי מסוים למדינת ישראל שלא הגיבה כראוי. דברי רמטכ"ל היו אמורים מצד אחד להרגיע את העם ומצד שני לשחזר את ההרתעה הישראלית שהיום אני מוכן להודות לא קיימת ברמה שהינו רוצים לראות, אבל בכל זאת, מנייקים בעזה יודעים היטב שלירי לעברינו תמיד יש מחיר.

איזה סמרטוט עלוב אתה,יושב בארץ אנטישמית ותוקף את ארצנו המוצלחת

אידיוט. אמריקה אינה אנטישמית

אנא,אל תקרא לי בשמך מהבית

איזה רמטכ"ל עלוב יש לכם?

כל פעם שנופל טיל הוא אומר אל להם לאירגוני הטרור לחשוב שאנחנו לא נגיב ולא כדאי להם להתגרות בעצמתו של צה"ל. ואללה הרמטכ"ל הזה בדיחה או מה? בשביל מה הוא כל פעם מופיע בציבור אחרי נפילות ומאיים?

אם אנשים היו מפסיקים לסמוך על כל האפסים שיושבים בממשלה ובצה"ל הם היו יורים כנקמה אל עבר אזורים מיושבים בסיני

אבל במקום זה הם יסמכו כל פעם על אפס חדש שילחם בעיקר ביהודים והם יגנו בצורה עיוורת כל מי שחושב רק על לפעול באופן עצמאי ויעיל נגד הטרור הערבי.

לא נראה לי שזה פתרון טוב. זה אמנם יכול לפתור את הבעיה של התגרות בנו מן החזית הדרומית, אבל קרוב לוודאי המחיר לזה תהיה מלחמה במלוא מובן המילה עם מצרים שממנה נצא באבדות כבדות ביותר. אז נשאלת השאלה האם כדאי להכנס למלחמה שבה יהיו לנו לפחות אלפי הרוגים בגלל מספר טילים שלא גרמו שום נזק מעבר לנזק נפשי לתושבי המקום והנזק התדמיתי מסוים למדינת ישראל שלא הגיבה כראוי. דברי רמטכ"ל היו אמורים מצד אחד להרגיע את העם ומצד שני לשחזר את ההרתעה הישראלית שהיום אני מוכן להודות לא קיימת ברמה שהינו רוצים לראות, אבל בכל זאת, מנייקים בעזה יודעים היטב שלירי לעברינו תמיד יש מחיר.

הפתרון הוא ירי אזרחי כנקמה במקום להתיחס אל זה כאל פטנט ערבי או משהו כזה

אנא,אל תקרא לי בשמך מהבית

שב בשקט מוחמד

שק לי סמרטוט

הפתרון הוא ירי אזרחי כנקמה במקום להתיחס אל זה כאל פטנט ערבי או משהו כזה

ירי אזרחי גורר בית סוהר לתקופה ארוכה

מי הרשע? האומר לכם, ולא לנו.

תתעורר ,ירו גראד ממצרים עמה יש "שלום"

ירי אזרחי גורר בית סוהר לתקופה ארוכה

מי אמר לך שדווקא יתפסו את מי שיעשה את זה? אם קצת זהירות לא סביר שמישהו יצליח לתפוס את מי שיעשה את זה

נסה ותראה,יתפסוך בטוח

זה יגיע כמו ב67 ההסטוריה משחזרת עצמה

ליברמן אמר מה הוא חושב על אסוואן כמשל שעלול להתגשם מה גם שלהגיע לשם, אין צורך לתדלק מהאוויר בדרך

להנות היום מה שתפסידו למחר

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר