שים לב שמרבית העולם המוסלמי שקט. הקיצוניים מתסיסים. שנזהר לא להכליל.

אינדונזיה היא הגדולה במדינות האיסלמיות ושקטה. וכך עוד לא מעט מדינות. האיראנים כמו גם גופי הטרור אינם מייצגים את האסלם. ישנה תסיסה ללא ספק, הכללות לא יוסיפו שום דבר טוב, רק יזיקו לכולם.
מנהל הפורום
10,000+

אני תקווה שאתה טועה. עד היום לצערי ,לרוב הפלשתינים לא "טעו" לא לעשות שוב את הטעות הבאה.

לטעמי נמאס גם להם להיות דון קישוטים של העולם ולהביא על עצמם אסון אחרי אסון....גם הם רוצים חיים נורמלים ככל האדם. לצערי הנאום האחרון של אבו מאזן בדוחא הראה טיפשות ונסיון לשכתוב ההיסטוריה באופן מביש. (גם חברי כנסת ישראלים נכחו שם ולא צייצו....בזיון) בנאום להבנתי הוא טען שאין ליהודים כל קשר לישראל.....וכיו"ב שטויות .

העמדה הזאת שמסרבת להכיר בזכותינו על הארץ נפוצה מאוד בעולם.

ולא רק ערבים, אלא מרבית אירופאים וחלק ניכר מאמריקאים וגם חלק מיהודים- שותפים לעמדה הזאת שטוענת שאנחנו אירופאים שפלשנו לאסיה, לאזור לא לנו, כובשים אותו ומונעים מערבים חיים שלבים. יש כאלה והם די רבים שרואים בנו כוזרים וטוענים שיהודים מודרניים לא קשורים כלל וכלל עם היהודים שישבו כאן לפני אלפיים שנה. באירופה אף אחד לא מאמין בניסיונות להחיות עצמות ושפות מתות, ניסיתי פעם להסביר לאיזה בן אדם אירופאי שכאן מדברים בשפה שבה נכתב התנ"ך ושהשפה הזאת הפכה לשפה מדוברת לפני קצת יותר ממאה שנה ויש כבר אנשים שלא מדברים בשום שפה מלבד שפת התנ"ך, הוא לא האמין לי עד הסוף, חשב שאני סתם ציוני שטוף מוח. ואפילו אם טובים שבהם מסכימים נניח שאנחנו המשך של אותם יהודים, הם בכל זאת מגדירים כדונקישוטים אותנו ולא את הערבים. מה אנחנו מחפשים באזור המטורף הזה כשיש אירופה, ארצות הברית ושאר העולם? לכן עמדתו של אבו מאזן לצערינו מאוד חזקה. וכל מי שאומר שחברון והר הבית זה לא שלנו ואין לנו שום קשר אליהם- הוא משחק לטובת אותה עמדה המקובלת בעולם ורק בישראל, כנראה בגלל שאנחנו ישראלים רואים מציאות אחרת, מצליחים להחיות את השפה העתיקה, להפריח את השממה ולהפוך מדינה קיקיונית צחיחה ורעבה כמעט לגן עדן- כנראה רואים מה שאף אחד לא רואה ומה זה? סכיזופרניה ציונית, או אולי ריאה אמיתית? רק הזמן ישפוט אותנו.

מנסיוני, רק בודדים לא מכירים בזכותנו. חילוקי הדעות הם בהקשר לפשרה המתחייבת עם הפלשתינים.

בוא לא נכחיש ששנים רבות היה לנו חזון ישראל הגדולה, שכללה את עזה והגדה, מה שהיום נראה הזוי במקצת. על הענין הזה הפסדנו המון ידידים. לא על זכותינו על הארץ, על זכותינו בשטחים.
מנהל הפורום
10,000+

אין זה הזוי לשאוף להקמת בית לאומי לעם היהודי בגבולות ארץ ישראל ההיסטורית

השמאל אינו אויב. כמו שהימין אינו אויב. יש קיצוניים ואתה מתבקש לא להכליל. הדגש למי אתה מכוון.

שינאת חינם היא רעה חולה שלא ראויה כאן.

תתבייש לצאת נגד קריאה של ראש ממשלתנו שקבע,השמאל אויב

אין זה הזוי לשאוף להקמת בית לאומי לעם היהודי בגבולות ארץ ישראל ההיסטורית

זה אומר כולה שלי וזה אומר כולה שלי.....יחלוקו !

לא, זה לא הזוי כלל. רוב מוחלט בעולם תומך בכך. יחד עם זאת זה כן הזוי להאמין שאפשר להעיף מכאן מיליוני תושבים שחיים כאן מעל אלף ושלוש מאות שנים. חייבת להיות פשרה. אילו היינו מישרים קו לפי גישה זו, כבר ב 67 היינו נסוגים מרוב הגדה ועזה.....לא היתה "בעיה פלשתינית". הגדה היתה ירדן, עזה מצרים. וירושלים בירתנו הייתה מאוחדת בכל שנוגע למקומות הקדושים. היינו חוסכים שנים רבות של זוועה. ואולי היינו מוסיפים גם את מאה שערים לירדן. ממילא נציגיהם תמיד הזדהו עם שכנינו (כמו ממש כעת בדוחא...שאחינו השמיצו אותנו כמו אחרון הצוררים). כך היינו מקבלים בעיסקת חליפין את שחשוב לנו בירושלים. זו דעתי. הציונות הינה פאר היצירה של העם היהודי ששב למולדתו, שנשמור עליה.
מנהל הפורום
10,000+

"פה בארץ חמדת אבות, תתגשמנה כל התקוות"

לאחרונה מתגבשת תמיכה ציבורית, רצינית ומעשית לסיפוח יהודה ושומרון, ואזרוח הפלסטינים שבה. רעיון זה, במידה ויצא לפועל יהווה פתרון מועיל יותר לישראל, מרעיון הסכמי אוסלו המסוכן והסהרורי. קשה לי להבין את התמיכה לה זוכה הגישה לחזרה של ישראל לגבולות 1967, אותם כינה אבא אבן המוערך ממפלגת העבודה השמאלנית, גבולות אושוויץ. אך ברוך השם, יש תקווה לפתרון הבעיה הפלסטינית, שלא יהווה סכנה קיומית כהסכמי אוסלו שעלו בקרבנות דמים רבים, ושארי שביט השמאלני מ"הארץ" הודה לאחרונה, שהסכמי אוסלו אלו כשלו לחלוטין.

מישהו מבין את המניע של חברי כנסת ובכירים מערביי ישראל להזדהות ולהפגין לטובת אסד???

כי לי התופעה לא ברורה, הם מאשימים את קטאר וסעודיה בתמיכה במורדים....מתעלמים מטבח באזרחים שמבצע אסד....הזוי לגמרי.

בדיוק כמו שאני לא מבין את התעקשותם להמשיך לחיות בארץ לא להם

בחצי האי ערב יש אדמות וכסף כמו זבל. שם גם מדברים את שפתם ומתפללים לאותו אלוהים. ובכל זאת - הם מעדיפים להמשיך למרר לנו את החיים בארץ המשתרעת בין הים לירדן בו בזמן שברור להם שליהודים החיים באותו חבל ארץ אין שום ארץ אחרת. כנראה שההיגיון שלנו הוא לא ממש ההיגיון שלהם.

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

אני מניחה שיש לך טיעון מוחץ.........

ביחס לאלה מקרב אחינו היהודים שמתעקשים לחיות בארץ לא להם כמו ארה"ב במקום לחיות בארץ ישראל כאן מדברים את שפתם ומתפללים לאותו אלוהים..... כנראה שההגיון שלנו ושלהם הוא אותו הגיון.

אין לי !

אין לי שום טיעון מוחץ או לא מוחץ על מנת להסביר את ישיבתם של יהודים על סיר הבשר האמריקני. אני מניח שלהם יש טיעונים משלהם ויכולים להסביר אותם לא רע - אם יתבקשו. אבל יחד עם זאת - יהודי ארצות הברית לא צהלו כאשר מטוסים חטופים פגעו במיגדלי התאומים, לא מצדיקים את אויבי ארצות הברית ולא תומכים בזכות השיבה לאינדיאנים הכלואים בשומורות.

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

זה אומר כולה שלי וזה אומר כולה שלי.....יחלוקו !

לא, זה לא הזוי כלל. רוב מוחלט בעולם תומך בכך. יחד עם זאת זה כן הזוי להאמין שאפשר להעיף מכאן מיליוני תושבים שחיים כאן מעל אלף ושלוש מאות שנים. חייבת להיות פשרה. אילו היינו מישרים קו לפי גישה זו, כבר ב 67 היינו נסוגים מרוב הגדה ועזה.....לא היתה "בעיה פלשתינית". הגדה היתה ירדן, עזה מצרים. וירושלים בירתנו הייתה מאוחדת בכל שנוגע למקומות הקדושים. היינו חוסכים שנים רבות של זוועה. ואולי היינו מוסיפים גם את מאה שערים לירדן. ממילא נציגיהם תמיד הזדהו עם שכנינו (כמו ממש כעת בדוחא...שאחינו השמיצו אותנו כמו אחרון הצוררים). כך היינו מקבלים בעיסקת חליפין את שחשוב לנו בירושלים. זו דעתי. הציונות הינה פאר היצירה של העם היהודי ששב למולדתו, שנשמור עליה.

לא יודעת בקשר לגדה וכל זה...

אבל אין לי שום בעיה עם לקחת את מאה שערים ולהעביר אותה כמו שהיא לירדן.... =| אולי יהיה להם יותר טוב ככה!

העמדה הזאת שמסרבת להכיר בזכותינו על הארץ נפוצה מאוד בעולם.

ולא רק ערבים, אלא מרבית אירופאים וחלק ניכר מאמריקאים וגם חלק מיהודים- שותפים לעמדה הזאת שטוענת שאנחנו אירופאים שפלשנו לאסיה, לאזור לא לנו, כובשים אותו ומונעים מערבים חיים שלבים. יש כאלה והם די רבים שרואים בנו כוזרים וטוענים שיהודים מודרניים לא קשורים כלל וכלל עם היהודים שישבו כאן לפני אלפיים שנה. באירופה אף אחד לא מאמין בניסיונות להחיות עצמות ושפות מתות, ניסיתי פעם להסביר לאיזה בן אדם אירופאי שכאן מדברים בשפה שבה נכתב התנ"ך ושהשפה הזאת הפכה לשפה מדוברת לפני קצת יותר ממאה שנה ויש כבר אנשים שלא מדברים בשום שפה מלבד שפת התנ"ך, הוא לא האמין לי עד הסוף, חשב שאני סתם ציוני שטוף מוח. ואפילו אם טובים שבהם מסכימים נניח שאנחנו המשך של אותם יהודים, הם בכל זאת מגדירים כדונקישוטים אותנו ולא את הערבים. מה אנחנו מחפשים באזור המטורף הזה כשיש אירופה, ארצות הברית ושאר העולם? לכן עמדתו של אבו מאזן לצערינו מאוד חזקה. וכל מי שאומר שחברון והר הבית זה לא שלנו ואין לנו שום קשר אליהם- הוא משחק לטובת אותה עמדה המקובלת בעולם ורק בישראל, כנראה בגלל שאנחנו ישראלים רואים מציאות אחרת, מצליחים להחיות את השפה העתיקה, להפריח את השממה ולהפוך מדינה קיקיונית צחיחה ורעבה כמעט לגן עדן- כנראה רואים מה שאף אחד לא רואה ומה זה? סכיזופרניה ציונית, או אולי ריאה אמיתית? רק הזמן ישפוט אותנו.

כל מילה בסלע

לא יודעת בקשר לגדה וכל זה...

אבל אין לי שום בעיה עם לקחת את מאה שערים ולהעביר אותה כמו שהיא לירדן.... =| אולי יהיה להם יותר טוב ככה!

מצטרפת אלייך.יחד נוכל לסחוב אותם על הגב ולשתול בירדן או בפלשתין המתחדשת

אולי תסבירי להדיוטה, מהי פלסטין המתחדשת?

אני מניחה שיש לך טיעון מוחץ.........

ביחס לאלה מקרב אחינו היהודים שמתעקשים לחיות בארץ לא להם כמו ארה"ב במקום לחיות בארץ ישראל כאן מדברים את שפתם ומתפללים לאותו אלוהים..... כנראה שההגיון שלנו ושלהם הוא אותו הגיון.

נראה לך שכאן מדברים בשפתם? פככככככככככככככ גם שם אומרים כוס אמק? חחחחחחחחחחחחחחחחחחח

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: nnnc10
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר