ההנחה החברתית והמשפטית היום שאשה העומדת

בפינת רחוב ומציעה את מרכולתה (גופה ) לכל דיכפין היא קרבן וגבר הנענה לפרובוקציה וניגש אליה כדי לסגור עסקה הוא משדל ההנחה הזאת היא פסולה מיסודה והיא שקר ולא אמת. עלי לציין שמעולם לא פניתי לזונה כדי להשתחרר מינית אבל אני פוסל מכל וכול את הרעיון שהגבר הוא האשם והאשה היא הקרבן. מעבר לעניין שיש נשים שנפלו קרבן לסמים ולזנות והן מנוצלות עיי סרסורים עדיין לא הופך את מקבל השירות לאשם והעניין הוא פלילי בין הקרבן לסרסור שלה. הגיע הזמן למסד את הזנות בישראל למקומות חוקיים היות ובחברה יש נשים שעוסקות במקצוע ללא סרסורים וללא היותן קרבנות אלא מתוך הסכמה מסחרית שבצידה הכנסה של כסף ויש נותנת השירות ויש מקבל השירות. אז יוכלו לחוקק חוק שגברים המקבלים שירות זה לא במקומות המוכרים והחוקיים יחשבו למשדלים ויוכרזו כעוברים על החוק. כך זה בארה"ב וכך זה צריך להיות בישראל. יש אנשים שזאת הדרך היחידה שלהם לפרוק מתחים מיניים ואסור לקחת זאת מהם כי זהו ערך או צורך בסיסי ביותר של בן האנוש.

יש לך בקורת על כל דבר, בזנות אתה הכי מבין,הפסק לזיין השכל

נכון מאוד

אני אמנם אישה... וגם לא מעניין אותי לקבל "שירותים" שכאלו בכל צורה שהיא... אבל ההצעה להעניש גבר פשוט בגלל ששילם כסף לאישה על מין, מטופשת לדעתי. כמו שאמרת, יש נשים שאף אחד לא הכריח אותן לעסוק בזנות, הן עושות את זה מרצון. למה הן או הלקוחות שלהן צריכים להדפק? שיעשו הבדל בין נשים שבאמת מנוצלות... גבר שהולך לאישה בידיעה שהיא מוחזקת כזונה כנגד רצונה, ובכל זאת משלם כסף ועושה איתה מה שעושה, שאותו יתבעו. וכמובן את הסרסור וכו'. נגד זה אין לי שום התנגדות - אבל שיעשו הבדלה בין גבר שהולך לאישה מתוך ידיעה שהיא מוחזקת כנגד רצונה, לבין גבר שהולך לאישה מתוך ידיעה שהיא עושה את זה מרצונה החופשי. שימסדו באמת מקומות ספציפיים בשביל זה. שיהיה צריך רשיון עסק כמו כל שאר העסקים במדינה, ומי שהולך למקומות בלי רשיון, שידפק בסוף....

חרדים מתנגדים לחוק למיסוד הזנות, כאשר הם צרכנים כבדים של הזונות

לא יודיע אם החוק חל גם על גברים ג'גולו, כאשר הם מענגים במקצועם נשים זקוקות למין עבור כסף בכל מיקרה אותם זונות מוסרות את גופם בעד כסף קל ואומנם זכותן, אבל במשק שקשה למצוא עוזרת תמורת כ40 ש"ח אומר דרשני בכל מיקרה אכיפה אמיתית דורשת הקמה של עוד כמה בתי סוהר וגיוס מאות שוטרים נראה לכם שהדבר מעשי? באידיש אומרים בובו מאייסעס

להנות היום מה שתפסידו למחר

תראה, אני לא רוצה לעשות השוואות אבל...

אתה גורם לזה להשמע כאילו לעבוד בתור זונה זה חלום לעומת לעבוד בניקיון.... P= ואני לא מבינה מה כל כך מוזר בזה. אישה שמוכנה למכור את הגוף שלה, מבחינתי נותנת משהו ששווה קצת יותר מלנקות בית... בלי שום זלזול במנקים/ות כמובן. זה שמנקות לא מקבלות שכר גבוה, לא נראה לי קשור בכלל לסכום שזונות מקבלות. זה לא ששני המקצועות האלו קשורים איכשהו אחד לשני... או ליתר דיוק... זה לא שהמנקות מקבלות שכר כזה בגלל ששאר הכסף הולך לזנות... P= אז אני ממש לא מבינה מה פה הדרשני מבחינתך... P=

יש כאלו כנראה שלעבוד בזנות משתלם, עובדה שהמקצוע לא נעלם(סנדלרות דווקא כן)

מה רק ויש למסד זאת למען בריאות המשתמשים/ות ולמען תשלום מס אמת עכשיו תשכנעו את החרדים והערבים להסכים ולהרים אצבע לחקיקה הצורך למגע מיני לאנשים מסויימים מענע, מהנה והצורך בו הינו אנושי,(גברים/נשים) גם ואולי ימנע מעשי אונס שזה פשע בפני עצמו

להנות היום מה שתפסידו למחר

נכון מאוד

אני אמנם אישה... וגם לא מעניין אותי לקבל "שירותים" שכאלו בכל צורה שהיא... אבל ההצעה להעניש גבר פשוט בגלל ששילם כסף לאישה על מין, מטופשת לדעתי. כמו שאמרת, יש נשים שאף אחד לא הכריח אותן לעסוק בזנות, הן עושות את זה מרצון. למה הן או הלקוחות שלהן צריכים להדפק? שיעשו הבדל בין נשים שבאמת מנוצלות... גבר שהולך לאישה בידיעה שהיא מוחזקת כזונה כנגד רצונה, ובכל זאת משלם כסף ועושה איתה מה שעושה, שאותו יתבעו. וכמובן את הסרסור וכו'. נגד זה אין לי שום התנגדות - אבל שיעשו הבדלה בין גבר שהולך לאישה מתוך ידיעה שהיא מוחזקת כנגד רצונה, לבין גבר שהולך לאישה מתוך ידיעה שהיא עושה את זה מרצונה החופשי. שימסדו באמת מקומות ספציפיים בשביל זה. שיהיה צריך רשיון עסק כמו כל שאר העסקים במדינה, ומי שהולך למקומות בלי רשיון, שידפק בסוף....

כל הכבוד לך.את בניגוד לנשים ההיסטריות כאן בקומונה

והמנהל הפסיכופאט קלטת את הרעיון הכללי. מיסוד הזנות יביא לכך שיהיו מקומות מיוחדים שגברים שזאת הדרך היחידה שלהם להתפרק מינית יוכלו ללכת שם בלי פחד שבגלל היצר הטבעי שלהם וחוסר היכולת שלהם לשחרר אותו אלא רק דרך זונה המציעה מרכולתה לא יוכרזו כעבריינים. בצורה הזאת של מיסוד הזנות יהייה אפשר להילחם טוב יותר בעבריינים המנצלים נשים למטרות הפקת רווחים אסטרונומיים על חשבון אומללותן של הנשים.

בהחלט

כאילו... אני אישית לא מבינה איך אישה יכולה לעבוד במשהו כזה... אבל אם זה מה שהיא רוצה, מי אני שאמנע את זה? אני גם לא רואה משהו לא בסדר בזה מוסרית - כמובן, בהנחה שהאישה עושה את זה ברצון.... אם ימסדו את זה, והמקומות האלה יצטרכו לקבל אישור ממשרד הבריאות וממשרד התעסוקה, זה רק יהפוך את העניין להרבה יותר קל לאכיפה... כי אז מקום שפועל בלי רישיון יצטרך להענש במלוא החומרה... במיוחד אם "מועסקות" שם נשים נגד רצונן...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר