קוץ, בדיוק עוד שבועיים אתה מחליף קידומת...

תתבגר!

כמו בכל דבר אחר, המידתיות קובעת.

אם מדובר במה שהיה מקובל עד שהתחילו לדבר על החוק, אין לו, לחוק, כל הצדקה. אם ידובר במציאות אותה המחוקקים ציירו על הקיר, דהיינו במימוש זכות השיבה במסווה של אהבה, הדבר שונה לחלוטין.

פלסטיני הנשוי ליהודיה,בן מוות,זו התרסה למתבוללות

אז הנה אני מאתגר אותך

תשאלי מה תהיה תגובתי וגם תקבלי תשובה. אבל כיוון שאת יודעת (כך לפחות את טוענת) - בעצם אין טעם לשאול) ואת מה שאני חושב על מי ש"איננו יודע לשאול" כבר כתבתי כאן פעם. אבל כיוון שלא רק שנינו כותבים וקוראים כאן בפורום (כך לפחות אני מקווה) את בכל זאת מוזמנת לשאול. התשובה אולי תפתיע אותך.

אמוץ, אתה מכליל ומכליל ומכליל ולא עוצר לשניה כדי לנשום..........

ואתה עושה זאת בכל דיון בלי קשר לעניינו. אני מברכת על פסיקת בג"צ, אין לי איתה שום בעיה. יש לי בעיה עם הנגזרות ממנה, ואיך מפרשים אותן, אבל זו כבר אופרה נפרדת. אתה לוקח והופך את זה לאלמנט חברתי-תרבותי ומשליך אותו על הכלל. על סמך מה? על סמך דעות קדומות שמסתמכות על העבר ולא מתייחסות לשינויים שחלים בחברה הערבית כמו בכל חברה אחרת. ולכן לקחתי את זה לכיוון של יהודים/חרדים. לא כדי לאתגר אותך אלא כדי שתראה כמה זה מטופש להכליל ולקבוע קביעות על בסיס סטריאוטיפ. עכשיו תראה, קצת למטה מצאת לנכון לשוב לנגח את מוחי רוטשילד. אינך מתייחס לרעיון העומד מאחורי המחאה. אתה שוב לוקח את הדעה הקדומה שלך על תל אביב רבתי, ושופך את רעיון המחאה הנכון והצודק עם המיים המלוכלכים וכל זאת מכיוון שהמחאה הזו יצאה משד' רוטשילד בתל אביב. ואינך עוצר לשניה ומפריד את המוץ מן התבן. כל מה שמריח תל אביב/מרכז/שמאל הוא מוקצה מבחינתך אוטומטית כמו גם כל ערבי בין אם הוא אזרח ישראלי ובין אם לאו. ואתה כמובן יכול להוכיחני על טעותי היסודית אבל תקרא את תגובותיך והערותיך ותסביר לי מה מעיק עליך כל כך שאתה מפיץ כזו שטנה וכזה עליהום עלינו? ואני אומרת "עלינו" כי אני בקבוצה הזו שאתה כל הזמן מתנגד לה בלי קשר אם הרעיונות העומדים מאחורינו או מלפנינו או מצידינו הם נכונים במהותם ונועדו לשנות למען הכלל ולא למען פרט כזה או אחר. לא הגיע הזמן לחשוב עוד שניה?

את מבקשת מקוץ שיתן יותר ממה שיש בו?

ישר כוח על ההתמדה.

קוץ, בדיוק עוד שבועיים אתה מחליף קידומת...

תתבגר!

וואלה שכחתי... מה הייתי עושה בלעדיך

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

כדרכך....

היית עושה ביד.

בניגוד לך - אינני נוהג לפנטז על בני מיני

ןבוודאי שלא ל.... איתם. שבוע טוב לך ולכל עמישראל (כולל מגדל, בעל צימרים, ידיד לכל עת ןעוד ).

הסומק שלך מעורר חשד שאין דובר אמת.

*שאין = שאינך

אתה לא מפסיק להפתיע

הכל אתה יודע עלי ממש הכל. ורק לא את ננעדפות המיניות שלי אתה לא יודע? תבדוק מה קורה עם עצמך .

הכל בדוק לפני ולפנים...

יש דברים שאפילו אתה לא יודע על עצמך....

אמוץ, אתה מכליל ומכליל ומכליל ולא עוצר לשניה כדי לנשום..........

ואתה עושה זאת בכל דיון בלי קשר לעניינו. אני מברכת על פסיקת בג"צ, אין לי איתה שום בעיה. יש לי בעיה עם הנגזרות ממנה, ואיך מפרשים אותן, אבל זו כבר אופרה נפרדת. אתה לוקח והופך את זה לאלמנט חברתי-תרבותי ומשליך אותו על הכלל. על סמך מה? על סמך דעות קדומות שמסתמכות על העבר ולא מתייחסות לשינויים שחלים בחברה הערבית כמו בכל חברה אחרת. ולכן לקחתי את זה לכיוון של יהודים/חרדים. לא כדי לאתגר אותך אלא כדי שתראה כמה זה מטופש להכליל ולקבוע קביעות על בסיס סטריאוטיפ. עכשיו תראה, קצת למטה מצאת לנכון לשוב לנגח את מוחי רוטשילד. אינך מתייחס לרעיון העומד מאחורי המחאה. אתה שוב לוקח את הדעה הקדומה שלך על תל אביב רבתי, ושופך את רעיון המחאה הנכון והצודק עם המיים המלוכלכים וכל זאת מכיוון שהמחאה הזו יצאה משד' רוטשילד בתל אביב. ואינך עוצר לשניה ומפריד את המוץ מן התבן. כל מה שמריח תל אביב/מרכז/שמאל הוא מוקצה מבחינתך אוטומטית כמו גם כל ערבי בין אם הוא אזרח ישראלי ובין אם לאו. ואתה כמובן יכול להוכיחני על טעותי היסודית אבל תקרא את תגובותיך והערותיך ותסביר לי מה מעיק עליך כל כך שאתה מפיץ כזו שטנה וכזה עליהום עלינו? ואני אומרת "עלינו" כי אני בקבוצה הזו שאתה כל הזמן מתנגד לה בלי קשר אם הרעיונות העומדים מאחורינו או מלפנינו או מצידינו הם נכונים במהותם ונועדו לשנות למען הכלל ולא למען פרט כזה או אחר. לא הגיע הזמן לחשוב עוד שניה?

תל אביב / מרכז / שמאל / ערבים חסינים בפני ביקורת ???

תאמיני או לא - אני יודע איפה תל אביב נמצאת בערך וגם יודע שיש שם עוד כמה שכונות חוץ מרמת אביב ג. ואני יודע שיש שם אנשים שקמים בבוקר, הולכים לעבודה, מגדלים ילדים , משלמים מיסים ומפעם לפעם גם יוצאים למילואים. ואולי אחדש לך משהו אם אספר שהם ממש ממש לא מוקצים בעיני. ויותר מפעם אחת כבר כתבתי לך כאן כי כל הכללה מלכתחילה איננה נכונה כולל משפט זה - האחרון. אז אם אוסיף לביקורת שלי את המילה רוב - זה יספק אותך? רעיון המחאה הוא צודק מאין כמותו - אבל כאשר סוג מסויים של אנשים הוא המנהיג אותו - לפחות אצלי זה מעלה סימני שאלה ותהיות. אז כאשר אני מעלה את השאלות כאן - את (בעזרתם הנדיבה של הראי והמגדל המאוסים) עושה עלי עליהום. כך גם כאשר אנשים הגרים על שטח שבעליו הקודמים חיים היום במחנות פליטים בעזה או לבנון - משמיצים ותוקפים את המתיישבים החיים על אדמות טרשים סמוך לשכם או רמאללה ומאשימים אותם בגזל אדמות של עם אחר ונטל על הכלכלה והביטחון של ישראל. אז מבחינתך - להזכיר לתוקפים איפה בדיוק הם יושבים וכמה עולה לנו פרוייקט החץ המיועד להגן עליהם - זה פשע ? והרי ברור שלא כל תושבי צפון תל אביב תומכים בגירוש יהודים מאדמתם הסמוכה לשכם ואין צורך שאזכיר זאת שוב ושוב. וכבר הזכרתי כאן את שביתת הרופאים האחרונה שמעשה פלאים - היא באה דווקא מרופאי המרכז ולא מרופאי הפריפריה - אבל מה שחשוב זה שהרופאים הללו מאיכילוב, בלינסון ומאיר טענו שהם פועלים למען הרפואה הציבורית הגוססת ואחרי שקיבלו תוספת ניכרת לשכרם - חזרו לעבודתם בתיקווה לעבור לסקטור הפרטי ברגע שיוכלו. והזקנה מנהריה נשארה במיסדרון... וזו רק דוגמא אחת מני רבות על מה שאת קוראת לו "הרעיונות העומדים מאחרינו מלפנינו או מצידנו נכונים במהותם ונועדו לשנות למען הכלל ולא למען פרט זה או אחר . סוף ציטוט. חבל שזה ככה - אבל זה ככה.

"רעיון המחאה הוא צודק מאין כמותו - אבל כאשר סוג מסויים של אנשים הוא המנהיג אותו - לפחות אצלי זה מעלה סימני שאלה ותהיות".......

ואז מה אתה עושה? תוקף את האנשים שהעלו את הרעיון לכותרות ולמודעות ומסיט את העניין לגופם של אנשים במקום להשאיר אותו לגופו של עניין. הרי אילו היתה המחאה יוצאת מנתיבות/שדרות/בת ים לא היית בכלל נדרש למנהיגיה. אבל בשד' רוטשילד בת"א = סוג מסויים של אנשים. איזה סוג? ירוקים עם קרניים אדומות זוהרות? לעניין השטחים. לא ברור שיהיה צורך בפשרה וכי שטחים יפונו? ולא ברור לך שהשטחים שיפונו הם לא תל אביב ורמת השרון אלא אלה שעל אדמות הטרשים שאתה מדבר עליהם? אז יש כאן סוג של היתממות, בהחלט, שלך. ובינתיים עלות ההגנה והפינוי החוזר ונשנה של העולים על אדמות שנמצאות במרכז השיח הפינויי ונאסר עליהם להתיישב שם התיישבות מחאה דווקאית מוטלות על כתפי כל אלה שאתה טורח להוציא דיבתם רעה. אז אנחנו מזכירים לך זאת השכם והערב? לעניין שביתת הרופאים. כנראה שאינך מבין ו/או מודע לכוח שמרוכז במרכז ולכן ממנו יוצאת הצעקה שתוצאותיה הן לכלל. הזקנה מנהריה נשארה במסדרון בגלל שהממונה על הבריאות מתעסק יותר במה שלא צריך והרבה פחות במה שצריך. העובדה שאין לה חדר ומיטה נורמלית היא לא בגלל התוספות לרופאים אלא בגלל שנזכרו מאוחר מידי בתוחלת החיים העולה ובמספר האוכלוסין הגדל ונותרו עם מבנים מלפני 50 שנה. זה יפה להפוך את היוצרות ועוד במיומנות כזו שלך אבל זה לא הופך את זה לנכון. הדברים יוצאים מהמרכז כי במרכז שביתה עושה הרבה יותר רעש והרבה יותר תכליתית מאשר בפריפריה. והעובדה הזו יכולה למצוא חן בעיניך או לא אבל זה לא משנה את המציאות. וזו בדיוק דוגמא לרעיון שנועד לשנות למען הכלל ולא למען פרט זה או אחר, כי כחקלאי אתה יודע שגשם שיורד - יורד על כולם ולא רק על המתפלל.

פלשטיני נשוי לישראלית לא יזכה לאזרחות - תודה לאל שההיגיון והשכל הישר ניצחו בבג"צ

גם אם ברוב דחוק של שופט אחד. התקווה - עדיין ההימנון הלאומי - ולא לשווא

על מה אתה מדבר הרי מעולם לא היה עם פלשתיני וכאן הם עשו טעות לטובתנו!

"רעיון המחאה הוא צודק מאין כמותו - אבל כאשר סוג מסויים של אנשים הוא המנהיג אותו - לפחות אצלי זה מעלה סימני שאלה ותהיות".......

ואז מה אתה עושה? תוקף את האנשים שהעלו את הרעיון לכותרות ולמודעות ומסיט את העניין לגופם של אנשים במקום להשאיר אותו לגופו של עניין. הרי אילו היתה המחאה יוצאת מנתיבות/שדרות/בת ים לא היית בכלל נדרש למנהיגיה. אבל בשד' רוטשילד בת"א = סוג מסויים של אנשים. איזה סוג? ירוקים עם קרניים אדומות זוהרות? לעניין השטחים. לא ברור שיהיה צורך בפשרה וכי שטחים יפונו? ולא ברור לך שהשטחים שיפונו הם לא תל אביב ורמת השרון אלא אלה שעל אדמות הטרשים שאתה מדבר עליהם? אז יש כאן סוג של היתממות, בהחלט, שלך. ובינתיים עלות ההגנה והפינוי החוזר ונשנה של העולים על אדמות שנמצאות במרכז השיח הפינויי ונאסר עליהם להתיישב שם התיישבות מחאה דווקאית מוטלות על כתפי כל אלה שאתה טורח להוציא דיבתם רעה. אז אנחנו מזכירים לך זאת השכם והערב? לעניין שביתת הרופאים. כנראה שאינך מבין ו/או מודע לכוח שמרוכז במרכז ולכן ממנו יוצאת הצעקה שתוצאותיה הן לכלל. הזקנה מנהריה נשארה במסדרון בגלל שהממונה על הבריאות מתעסק יותר במה שלא צריך והרבה פחות במה שצריך. העובדה שאין לה חדר ומיטה נורמלית היא לא בגלל התוספות לרופאים אלא בגלל שנזכרו מאוחר מידי בתוחלת החיים העולה ובמספר האוכלוסין הגדל ונותרו עם מבנים מלפני 50 שנה. זה יפה להפוך את היוצרות ועוד במיומנות כזו שלך אבל זה לא הופך את זה לנכון. הדברים יוצאים מהמרכז כי במרכז שביתה עושה הרבה יותר רעש והרבה יותר תכליתית מאשר בפריפריה. והעובדה הזו יכולה למצוא חן בעיניך או לא אבל זה לא משנה את המציאות. וזו בדיוק דוגמא לרעיון שנועד לשנות למען הכלל ולא למען פרט זה או אחר, כי כחקלאי אתה יודע שגשם שיורד - יורד על כולם ולא רק על המתפלל.

אז ככה...

כמה עולה ההגנה על שתי עיזים + קראוון התקועים על גבעת טרשים שאלמלא תעמולני שלום עכשיו - אף ערבי בכלל לה היה יודע שהסבא של הסבא שלו רעה שם את הכבש היחיד שהיה לו יום אחד בשנה - לעומת סוללה אחת של חץ שמיועדת לשמור על חיי מי שחי בין חדרה לגדרה - את זה כבר כתבתי - גם אם לא נכנסתי למספרים. נכון, לא הסכמת איתי (וגם עודד) אבל זה לא אומר שזה לא נכון. ואני יכול להסכים לכל מילה שלך על כך שמי שאמור לעסוק בבריאות מקדיש הרבה יותר זמן לפריימריז. אבל כל זה לא הופך את הרופאים המושחתים (לא רק מהמרכז) למלאכים בלבן או ירוק או תכלת. כי הטענות הצודקות שלהם על קריסת מערכת הבריאות הציבורית הסתיימו ברגע שקיבלו את האתנן שלהם - הזהה לזה שקיבלו רופאי הפריפריה. וזה התבטא במענקים ובתוספות שכר. נקודה. ואם מישהו חושב שהמאבק הזה הסתיים (גם אם הזקנה תמשיך לשכב במיסדרון) בכך - הרי שהוא טועה ועכשיו חשוב לשמור על הבריאות יותר מתמיד וזה למה? כי רודפי הבצע הללו, המכנים עצמם רופאים - מתכננים את המאבק הבא שלהם והוא על מה? על תוספת משרות? על תוספת מיטות? על טכנולוגיה משוכללת יותר? מה פתאום??? המאבק הבא של הרופאים יהיה על... שעון הנוכחות !!! זה מה שיציל את הקשישה מהמיסדרון - שעון הנוכחות של מנהל המחלקה הממהר לבצע ניתוח בשר"פ תמורת מעטפה עמוסה במזומנים... יום טוב והרבה בריאות לכל עמישראל !!!

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר